Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen munkakörre érdemes váltani? (Részletek lejjebb :-) fórum

Milyen munkakörre érdemes váltani? (Részletek lejjebb :-) (beszélgetős fórum)


1 2
31. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
nov. 20. 17:51

Szóval a futárszolgálattal kapcsolatos ötletemről:


[link]


:D :D :D

30. jucika33 (válaszként erre: 28. - Krisztikrisz)
nov. 15. 04:02
Ez lenne az ideális. De én most megelégednék a stresszmentessel is.
29. jucika33 (válaszként erre: 21. - Timycat)
nov. 15. 04:01
Én kifejezetten nem szeretném ezt csinálni tovább. Sem magán úton, sem sehogy, mert a zaj és a stressz ezen formája kikészít. Azért nem ebben gondolkodom. Persze ha a tapasztalatom miatt felvesznek mást csinálni, az jó. (Pl.gyerekkönyv kiadóhoz).
28. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 14. 11:33
Olyanra, amit akkor is szeretsz csinálni, amikor a hajnali álmodból felkeltenek, legalábbis nekem ezt mondták. 😊
nov. 12. 20:24
Foodora vagy volt futár?
26. andi6020 (válaszként erre: 23. - Bichi)
nov. 12. 19:12

"tehetősebb családoknál akár házvezetőnői pozícióba kerülni"


Pozícióba kerülni. Akár. :DDDDD

25. papája (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 12. 18:48
Vállalj személyszállítást. Településünkön van egy fickó, akit meg lehet kérni, hogy ide-oda szállítsa el azt, akinek nincs kocsija, vagy nem tudja kivárni a betegszállítót esetleg a gyerekét kell hozni.vinni. Egyre népszerűbb és tele van munkával. Tisztességes árat kér, pontos, rendes, megbízható. Már rendszeres megrendelői is vannak.
24. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
nov. 12. 18:46

És?


Azért mert itt oktatják? A lanyomeknal is oktatták első évben, aztán elment a tanár és nem volt tovább oktatás😂 nem tanult meg vakon gépelni.


Szuper, hogy van, ahol mèg oktatják!


A leghasznosabb dolog, amit valaha tanultam, nem is tudom mit csinálnék nelkule, de az biztos, hogy a három perces munka fél óráig tartana

23. Bichi (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
nov. 12. 18:22
Andinak tök igaza van, a mennyiség nem számít, ha a minőség nulla. Nekem a kedvencem a házvezetőnőként délutáni gyerekfelügyelet, mikor a cél, hogy odaérjen a sajátjáért. És hát mondjuk Novák Laci példán én is hangosan felröhögtem..
22. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 12. 18:07
Kolleganőm óvónői állása mellett árufeltöltő volt a Spárban.
21. timycat (válaszként erre: 7. - Jucika33)
nov. 12. 16:32

Korepetálás? De tényleg. Van egy tök jó szakmád, ami hasonlóan az eü-höz fénysebességgel szalad a vesztébe és te pályaelhagyáson gondolkodsz.

Az orvosok sem pályaelhagyáson filoznak hanem magánpraxist nyitnak és élnek mint Marci Hevesen.

nov. 12. 13:13

Ne tereljük már el FI figyelmét a lényegről!


Itt nem a Novák Lacin, egy kitalált történet kitalált szereplőjén van(lenne) a hangsúly, hanem a "futárszolgálati" munkán, mint egy esetleges munka lehetőségen!! És ha nem is saját vállalkozásban, hanem valamelyik már működő!! vállalkozásnál jelentkezni, mint alkalmazott!!!

Mert igenis, ez a fajta szolgáltatás az ország egész területén működik. Annak ellenére, hogy egyesek itt egészen degradáló lehetőségként kezelik. Akinek üres a zsebe, és a gyerekit etetni, ruházni, taníttatni akarja, az nem a Novák Laci karakterén fog elmélkedni, ha éppen ilyen munka adódik.

19. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Andi6020)
nov. 12. 13:05
Nem tudtam. Köszi a tippet! Majd próbálom alkalmazni. 🤣
18. andi6020 (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
nov. 12. 12:21
Novák Laci volt a legnagyobb lúzer az egész sorozatban. Érdemes róla példát venni :D
17. Charlize (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
nov. 12. 11:57
🤣
16. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
nov. 12. 11:21
🫣😃
15. andi6020 (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
nov. 12. 11:17

Azzal nem segítek, ha leírok mindenhova egy rakat marhaságot.

Én igyekszem ott tanácsot adni, ahol tudok értelmeset is írni.

14. michelle.r (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
nov. 12. 11:10
Sőt, akár a Miki építőipari vállalatánál is lehet üres pozíció 🙃
13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
nov. 12. 11:06
Én írtam már vagy fél tucatot. És te???
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
nov. 12. 10:56
Egyre jobb ötleteid vannak :D
11. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Jucika33)
nov. 12. 10:12
Szoktam nézni a "Barátok közt" ismétlését. Ott a Novák-futár = csomagok egyéb küldemények szállítása. Ha van saját gk-d, esetleg meghirdeted magad? Próba-szerencse. Novák Laci is kicsiben kezdte. :))
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Csillagszem38)
nov. 12. 10:08

Közgazdasági szakközép tantárgyai: a G-betűnél keresd!


[link]

9. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
nov. 12. 10:03

Dehogy kell tízujjas vakírás, én 17 éve lesz februárban, hogy irodai munkát végzek és rajtam kívül egy csajt ismertem csak, aki tud vakon gépelni! (Mint kiderült ö is abba a középsuliba járt, ahová én, és öt is ugyanaz a tanárnő tanította)


Ja nemigaz, mèg egy vkit ismerek, aki tud, öt nemrég ismertem meg, egy pasi, aki felsővezető a jelenlegi munkahelyemen.


Mindenki más két ujjal pötyög, szinte sehol nem tanítják már a vakon gépelést!


Legfőképpen a chat gpt és társai megjelenése következtében méginkább háttérbe fog szorulni ez a készség.


A titkárnők manapság már diplomás, nyelveket beszélő személyek, akik nem csak kávét főznek.🙂

nov. 12. 09:04
Imádok autót vezetni. Keresgéltem olyat, ahol ez a feladat legalább egy része, de még csak nagy teherautókkal szállítást találtam. Cukrász végzettségem van, dolgoztam külföldön, az angolom is visszahozható egy normális szintre.
7. jucika33 (válaszként erre: 4. - Timycat)
nov. 12. 09:03
Az udvaros srác viccen kívül nagyon jó lenne nekem. csak szegény, gyanítom minimálbért kap.
6. jucika33 (válaszként erre: 3. - Birebora)
nov. 12. 09:02
Igen, a 8-4-ig lenne most még egy-két évig megfelelő (aztán ha egyedül hazajűr a gyerkőc, akkor már rugalmasabb leszek). A bevásárlóközpontokban este 8, 9-ig dolgozni kell, ami most nekem nem fér bele. Mindenképpen teljes munkaidő kell, mert egyedül vagyok a gyerekeimmel. Meg kell élnünk.
nov. 12. 08:37

Ma már az irodákban is kell valamilyen szakirányú végzettség. Olyan, hogy valaki akár csak titkárnőként dolgozzon, minimum 10 ujjal, vakon kell tudni írni nem csak a betűket, a számokat is. Könyvelő irodánál is szükséges minimum ennyi, és akkor adatfeldogozó munkakörben: egész nap veri a gépet, monoton, agyilag-fizikailag fárasztó meló.


Talán étteremben "konyhalány"-ként, pucolni a zöldséget, mosogatni, és emelgetni le a tűzről a kondérokat.


Alkalmi munkavállalóként heti takarítást vállalni, tehetősebb családoknál akár házvezetőnői pozícióba kerülni, ahol már a csemeték délutáni felügyelete is beleférne.


Vagy éppen saját szakmában magánórák adásából valami kis pénzforrás.

4. timycat (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 12. 08:07

Munkakör? Nálunk az ügyvezető tulajdonos az ami passzolna neked, hetekig nem látjuk.


Vagy az udvaros srác, abszolút stresszmentes, Jön-megy ahogy kedve tartja, lényeg hogy rend legyen.

nov. 12. 08:01
Asszisztensnő de ahhoz tanulnod kell végzettséghez kötött, orvosirnokhoz nem. Vagy bármilyen nagyobb vállalat, cég nagy pláza, bevásárló központ, BKK, volán, MÁV, OBI, praktiker, tesco, stb irodáiba, irodaházakba. Ezekben általában 8-16-ig van a munkaidő, de biztos van részmunka idő is.
2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
nov. 12. 07:57
Hát manapság már olyan munkakörök vannak, amiknek a felèt se èrtem.🤣🤣🤣🤣
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook