Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy viszonyultok a gyereketek kisebb féltestvereihez, mostohatesóihoz? (Apuka/anyuka új nőjétől/pasijától született gyerekeihez) fórum

Hogy viszonyultok a gyereketek kisebb féltestvereihez, mostohatesóihoz? (Apuka/anyuka új nőjétől/pasijától született gyerekeihez) (beszélgetős fórum)


4. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Dream Renee)
2022. márc. 17. 04:23
... nem irigyellek !!! népes 1 család !! és ki tudja még mennyit fog még összekalapálni ez a pasi ?!!!!!!!!!!!!
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 16:52

Huu, nehéz. Én elvileg gyerekszerető ember vagyok, de ha férjem elhagyott volna, az tuti, hogy nem láthatta volna a kicsit. Az ő új gyerekeire abszolút nem lennék kíváncsi.


Szomszédhoz szerdánként és minden 2. hétvégén jönnek az első házasságból született gyerekei. 5 gyerek minden 2. hétvégén? Nem bírnám.

2022. márc. 16. 16:49

Nálunk:

Sehogy. Nincs velük kapcsolatom.

Az apjuk viszi őket minden második hétvégén magához, én a gyerekeimmel szervezek programot és a párommal, nem szoktam vinni a gyerekeim nem tőlem született féltestvérét.

Szoktak hozzánk jönni a férjem oldaláról a mostohatesók, féltesók (van mindkettőből 2), de csak szülinapokon, névnapokon.

De van féltékenység. Az én gyerekeim féltékenyek hétköznap, a fél- és mostohatesók féltékenyek hétvégén, mert akkor az én gyerekeim vannak első helyen. (Ami érthető, mert kevesebbet vannak az apjukkal.)

Mikor hogy.

A gyerekeim: 10,5 és 9. A mostohatesók 8 és 7 évesek, a féltesók pesig 5 és 3.

2022. márc. 16. 16:41

- Hogy viszonyultok az exetek későbbi (utánatok lévő) párjának a gyerekeihez?

- Hogy vannak a közös programok?

- Azok a gyerekek is szoktak hozzátok menni, vagy csak a ti gyerekeitek mennek hozzájuk?

- Nincs féltékenység abból, hogy még a mostohagyerek is többet lát az apukából, mint a vérszerinti gyerek?

- Jól kijönnek egymással a gyerekek?

- hány évesek?

- Neked milyen a kapcsolatod velük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook