Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy szeressek újra bele? fórum

Hogy szeressek újra bele? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 9. 11:15
A szerelem csak egy állapot.. És mint tudjuk, minden állapot ideiglenes.. :o)
2014. jan. 8. 21:34
ezt nem lehet eröltetni
2014. jan. 8. 21:12
sehogy
81. ina87
2013. dec. 6. 14:05
A másikbol szeres ki!a férjedre koncentrálj,hisz két férfit nem fogsz ugysem egyszere szeretni,vágysz az érzésre az is vágyakozol a másik férfira.probáld azt a férfit megtalálni a párodba aki ott van elötted egykis randizgatás bele csempészni a szürke megszokott 7köznapokba utazatok el esetleg párnapra romantikázatok és csak ti ketten minden mást zárj ki magadbol!
2013. dec. 6. 12:32
sehogy
79. 3aad3b800d (válaszként erre: 78. - Sziszó85)
2011. ápr. 19. 14:56

Szia!


Sajnos semmi fejlemény, vagyunk ugyanúgy szép langyosan...

Örülnék én is, ha legalább kibeszélhetnénk itt magunkat, akik hasonló cipőben járunk.

2011. ápr. 15. 13:59
Szia desperate! Csak érdekelne, hogy mi a fejlemény Nálatok? Hasonló cipőben bukdácsolok jómagam is, bár hátha, részedre már meg is oldódott. Akkor csak örülni tudok neked, nektek. Remélem, még figyeled a témát vagy esetleg más, aki szeretne "beszélgetni" ebben a témában.
77. 3aad3b800d (válaszként erre: 76. - Zzmm)
2011. febr. 20. 21:31
Hát sikerült... Elmondtam, bár nem így terveztem... (A naplómban leírtam részletesen...)
76. zzmm (válaszként erre: 75. - 3aad3b800d)
2011. febr. 20. 10:59

Ha a férjed nem kapcsolt, hogy randizni szeretnél vele, közöld nyomatékosabban.


A férfiak sokszor nem veszik a célozgatást, finoman való megfogalmazást, nem jut el a tudatukig. Vagy eljut, de neki tökéletes minden és nem érti, hogy neked mi is a problémád.


Fogalmazd meg határozottan, hogy hiányoznak dolgok, többre vágysz, nem vagy felhőtlenül boldog.. és szeretnél az lenni, vele. De ehhez tenni kellene, mindkettőtöknek. Több romantikára és odafigyelésre lenne szükséged, mert így az érzéseid szép lassan el fognak múlni..

Na, erre már biztos fog reagálni, és nem úgy, hogy kinevet..

75. 3aad3b800d (válaszként erre: 74. - Zzmm)
2011. febr. 19. 22:37

Játszótéren persze, de ezek csak felszínes kapcsolatok és beszélgetések. Nem lehet igazi, mély barátságokat kialakítani itt, legalábbis nekem nem sikerült.

Szükségem lenne egy kis kikapcsolódásra, de ha én egyedül elmennék ide-oda, az a kettőnk kapcsolatán semmit sem változtatna.

74. zzmm (válaszként erre: 73. - 3aad3b800d)
2011. febr. 19. 17:52

Nem tudsz valahol összefutni hasonló életvitelű emberekkel? Játszótéren.. vagy valami babás foglalkozáson?

Esetleg megbeszélhetnéd a pároddal, hogy heti 2szer elmész 1-2 órára.. mozogni, csavarogni, vásárolni, fodrászhoz ))

73. 3aad3b800d (válaszként erre: 72. - Lliinnddaa)
2011. febr. 19. 17:32
Ezt mondjuk nem szeretném, sőt egyáltalán nem akarom bölcsibe adni. De tudom, mennyire hiányzik egy idő után, hogy valami értelmeset csináljon az ember, ne abból álljon a napja, hogy mos, főz, takarít, pelenkáz... És hiányzik a velem egykorúak társasága, értelmes beszélgetések...
72. lliinnddaa (válaszként erre: 71. - 3aad3b800d)
2011. febr. 19. 14:09
Én 1 évesen beadtam a bölcsibe és elmentem dolgozni, mert nem bírtam. Ők ezt nem értik, csak aki ebben benne van.
71. 3aad3b800d (válaszként erre: 70. - Zzmm)
2011. febr. 19. 14:00

Már próbáltam, de nem megy, csak nevetett...

Ő tök jól elvan egész nap úgy, hogy nyomogatja a gépet.

A pici még olyan pici, hogy nem nagyon lehet másra hagyni. A nagy sokat van náluk, de a kicsit még nem lehet.

De nekem az is jó lenne, ha a gyerekekkel csinálnák közös programot. Beérném egy sétával is, vagy majd tavasszal elmennénk ide-oda...

70. zzmm (válaszként erre: 69. - 3aad3b800d)
2011. febr. 19. 12:38

És nem tudsz vele erről beszélni?

Lehet észre sem veszi, holott biztos neki is szüksége van egy kis kikapcsolódásra.

Közöld vele, hogy randizni szeretnél. :)

Nagyszülők nem tudnának vigyázni a gyerekekre pár órát?

69. 3aad3b800d (válaszként erre: 68. - Zzmm)
2011. febr. 19. 12:03
Szerintem is, csak most pár hónapig gyakorlatilag be vagyok zárva, olyan pici még a egyik kölök. De tényleg nem megyünk sehová, nem csinálunk együtt semmit... Hétvégén is fölkel, aztán leül dolgozni, még sétálni sem jött el velünk egyszer sem...
68. zzmm (válaszként erre: 67. - 3aad3b800d)
2011. febr. 19. 07:53

Már írták előttem is.

Lehet ez is a probléma, nem? Újra kellene randiznotok..vagy mi ))

67. 3aad3b800d (válaszként erre: 66. - Zzmm)
2011. febr. 18. 21:34

Csak facebookon szoktam nézegetni...


Nem csinálunk semmit, talán egy pár órára elmegyünk majd a gyerekek nélkül vásárolgatni. legalább emberek között leszek.

66. zzmm (válaszként erre: 65. - 3aad3b800d)
2011. febr. 18. 18:05

Nem sok értelmét látom a szünetnek..


Sikerült kidobni a képeit?


A férjeddel tervezel valamit hétvégére?

2011. febr. 18. 10:22
Én is úgy értettem, hogy majd ha megint együtt lesztek, és nem működik, akkor kéne egy szünet...
64. zzmm (válaszként erre: 63. - 3aad3b800d)
2011. febr. 17. 21:47

Hát tudod, most a szünetnek nem sok értelmét látom. Mivel most is csak hétvégente találkozunk..

2 hónap még..

És majd ha újra együtt leszünk, akkor fogom meglátni, érezni, hogy mi is van. Ha nem érzem azt, hogy szerelmes vagyok, nálam nem fog működni és befejezem.


De szeretném azt érezni, mint előtte.. :)

63. 3aad3b800d (válaszként erre: 62. - Zzmm)
2011. febr. 17. 20:08

Én meg pont úgy érzem, hogy túl sokat vagyunk együtt, és mikor távkapcsolatban éltünk, akkor sokkal jobb volt. Igaz, akkor még az elején jártunk...

Szerintem ha nem javul a helyzet, mikor megint együtt lesztek, tartsatok szünetet. Akkor jobban át tudod gondolni a dolgaitokat, és meglátod majd, hiányzik - a párod vagy sem. És ha egyedül jobban érzed majd magad, akkor nem sok értelme van folytatni, mert mi lesz majd később, ha már most így érzel...

62. zzmm (válaszként erre: 61. - 3aad3b800d)
2011. febr. 17. 17:36

Nekem 'csak' pár hónapja tart.. Akkor a legrosszabb, mikor a párommal vagyok. Mikor kérdezi, hogy mitől vagyok szomorú, meg hogy vele van-e a baj.. Hát nem vele, hanem velem. Rosszul érzem magam és nem tudok mit tenni..

Mondtam már neki, hogy nem érzem azt, amit rég.. Hogy eltávolodtunk..

Azóta próbál a kedvemben járni, még jobban odafigyelni.. én meg még rosszabbul érzem magam.


Igazából most új munka miatt távol vagyunk egymástól. Nekem részt kell vennem egy tanfolyamon, bentlakással, április végéig tart. Abban reménykedek, ha újra együtt leszünk, látom minden nap, vele kelek és fekszek.. minden visszaáll a rendes kerékvágásba.


Az is az eszembe jutott, hogy nálam a távolság miatt léphetett be egy harmadik.. (persze plátóin)

61. 3aad3b800d (válaszként erre: 60. - Zzmm)
2011. febr. 17. 17:19
Én is hagytam és vártam, de már több mint egy éve tart, mikor múlik már el? Nekem elegem van ebből az érzésből, nem akarok többet szenvedni, mert ez iszonyú...
60. zzmm (válaszként erre: 59. - 3aad3b800d)
2011. febr. 17. 17:04

Sziasztok!


Csak kicsit olvastam vissza, de szerintem ugyanez van nálam is..

Szeretnék visszaszeretni a páromba ))


Hogy hogyan ne foglalkozz a másikkal gondolatban? Ez nagyon jó kérdés..

Én nem tudom megtenni, hogy ne gondoljak rá, hogy ne ő járjon a fejemben.. Igazából hagyom is..és várok.. Várok arra, hogy az idő mindent eldöntsön, hogy elmúljon. És hogy ne érezzem azt, hogy szerelmes vagyok, hogy csak őrá vágyom.

59. 3aad3b800d (válaszként erre: 57. - Lliinnddaa)
2011. febr. 17. 14:56

Én is gondoltam erre. Belevetítek mindenféle tulajdonságot, miközben azon kívül, hogy hogy néz ki és mivel foglalkozik, nem is tudok róla semmit.

Az, hogy "biztos jó fej", "kedvesnek látszik", stb..., nem jelent semmit. És még ha tényleg az is, akkor sem biztos, hogy jól kijönnénk egymással, vagy hogy 4-5 év múlva ne laposodna el az a kapcsolat is. Csak nem tudom, hogyan NE foglalkozzak vele gondolatban...

58. 3aad3b800d (válaszként erre: 56. - Orsolya33)
2011. febr. 17. 14:53

Ez az, amibe nem tudok beletörődni... Hogy nincs már meg az a régi érzés... De igazad van, emiatt értelmetlen lenne felrúgni mindent. És ha valakibe megint beleszeretnék, mi a garancia, hogy pár év múlva nem hűlne ki az a kapcsolat is?

Csak sokan vannak, aki azt mondják, hogy 20 év után is szerelmesek a párjukba. Én elhiszem, de hogyan? Irigylem őket...

57. lliinnddaa (válaszként erre: 55. - 3aad3b800d)
2011. febr. 17. 12:56
Valószínűleg nem is szeretnéd, ha ismernéd vagy vele lennél. Ilyenkor csak az agyad/lelked elképzel valami tökéleteset vele kapcsolatban, és menekülsz ebbe az álomba. Nekem is van ilyen...
56. orsolya33 (válaszként erre: 53. - 3aad3b800d)
2011. febr. 17. 10:51
A szerelem az elszáll egy idő után,ha van miért szeretned,akkor elengedni nem szabad,illetve,ha jó apja a gyerekeknek és biztonságban érzed magad mellette. Feldobni pedig fel lehet egy ezer éves házasságot is.
55. 3aad3b800d (válaszként erre: 54. - Ailen Zia)
2011. febr. 16. 22:57
Na akkor hasonló a helyzet... Milyen hülyeség már, hogy az ember nem bír kiszeretni valakiből, akihez semmi köze, és még csak nem is beszél vele?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook