Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék újra beleszeretni a páromba fórum

Szeretnék újra beleszeretni a páromba (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 14. 02:14
Remélem Mindenkinek Élete Boldog is lesz. Biztos, hogy nehéz megteremteni, hogy megmaradjon a MÁSIKra való odafigyelés. Adok-kapok kényes egyensúlya.Tisztelni, ELFOGADNI. Szeretni akkor is, ha nem értjük miért olyan amilyen néha?Szerintem rajtunk múlik, hogy szeretjük a szívűnkkel-fejünkkel továbbra is.. vagy elutasítjuk..
2008. márc. 3. 08:02
Köszi!!!
63. Sylvee12 (válaszként erre: 62. - Ac524f11f1)
2008. febr. 28. 11:05

Szia Szisz!

Örülök, hogy minden rendben. Sok boldogságot nektek.

2008. febr. 28. 08:34
Sziasztok! Rég nem írtam. Köszönhetően a veletek való beszélgetéseknek, visszatért a lelki békém. Nem tudom mi volt ez a lelki negatív kirohanás, és elbizonytalanodás, de már elmúlt. Épülget a házunk tavaszodik, van egy csomó elfoglaltságom, és ugy látszik, valaminek rendeződnie kellett bennem, ami még tőlem sem kért engedélyt, csak ugy mélyen a tudatom alatt lejátszódott, és most megbékélt, és rájött, hogy az én párom mégiscsak az én részem, és mi együtt vagyunk egyek. Köszi nektek.
2008. febr. 19. 13:48
Az előző pasimat pl nem láttam a legjobbnak és legfigyelmesebbnek. Róla pont azt tudtam, hogy vége kell hogy legyen, mert a folyamatos üzletelgetések, hogy hol dolgozott hol nem, elég gáz volt, és nem lehett rá jövőt alapozni. Viszont ennek ellenére most is találkozom vele néha néha, és nem haragszom rá. A mostani meg a másik véglet. :)
60. d2915080b8 (válaszként erre: 59. - Ac524f11f1)
2008. febr. 19. 11:53

Szerintem azért látod őt a legjobbnak, legfigyelmesebbnek stb., mert kötődsz hozzá. Én is minden kapcsolatommal így voltam, és nem mertem elengedni őket. De a következő valahogy mindig jobb és más volt.

Amiket még írtál, szerintem két dolog lehetséges: az egyik, hogy átmenetileg rossz passzban vagy, ezért nem vágysz érzelgős dolgokra, mindenkivel előfordul, hogy épp annyira nem vágyik a másikra. Ha viszont huzamosabb ideig ezt érzed, akkor szerintem az azt jelenti, hogy tényleg kihűlt ez a dolog, és akkor lépni kell, mert akkor hosszú távon mindenki boldogtalan lesz!

59. ac524f11f1 (válaszként erre: 58. - D2915080b8)
2008. febr. 19. 09:55
Köszi! Az a baj, hogy tényleg kicsit kuszák az érzelmeim. Ha leültetem magam, hogy na Szilvi gondolkodj el, akkor arra jutok, hogy a páromnál jobbat, figyelmesebbet, odaadóbbat nem találok. Úgyhogy ha nem akorok nagyon pofára esni, akkor ne lépjek. És kivétel nélkül erre jutok. Viszont valamiért mostanában nem tudok odabújni hozzá, ágyba bújni vele, semmi érzelgős dolog, és csak a rosszat veszem észrre. Miért van ez. Vagy ne foglalkozzak vele, majd elmúlik?
58. d2915080b8 (válaszként erre: 1. - Ac524f11f1)
2008. febr. 17. 17:20

Szia!


Bevallom őszintén, hogy nem olvastam végig az összes hozzászólást, szóval ha ismétlek valakit, akkor elnézést. Szóval szerintem először azt kellene tisztáznod magadban, hogy tényleg szereted-e a párodat, vagy csak a megszokás és a változástól való félelem az, amit szerelemnek gondolsz. Van olyan, hogy a tudatalattid már eldönti, hogy ez az egész nem kell, és akkor ésre sem veszed, de úgy irányítod a cselekedeteidet, hogy ne működjön, és csak a rosszat veszed észre benne. Személyes tapasztalat. Azonban ha végiggondolod, és rájössz, hogy tényleg szereted és nem akarsz mást, akkor elkezded máshogy látni a dolgokat, és ennek megfelelően cselekszel. A pozitív dolgok a pozitívakat, a negatívok a negatívokat vonzzák!

Amúgy szerintem minden kapcsolatban vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, amikor úgy érzed, hogy kevésbé szereted. Én majdnem három és fél éve vagyok együtt a párommal, bár már kétszer szakítottunk, az első két napig tartott, a második pár hónapig. A második utáni békülés óta hét hónap telt el, de azóta teljesen jól megvagyunk, ez kellett ahhoz, hogy értékelni tudjuk egymást és a kapcsolatot, meg hogy elfogadjuk egymást akkor is, ha néha már világgá tudnál menni a másik hülyeségei elől. És a legfontosabb, hogy mindkét embernek tenni kell a kapcsolatért, magától nem fog működni. Amúgy néha magam is meglepődöm, hogy két szakítás után hogy lehet ilyen lángolva szeretni valakit. :)

Szóval a lényeg, hogy először magadban tegyél rendet, és gondold végig, hogy tényleg szereted-e. :) (Remélem nem voltam túl zavaros! :))

57. 01c8755c79 (válaszként erre: 56. - Ac524f11f1)
2008. febr. 7. 08:45

"Ne várjunk arra, hogy szeressenek minket, hanem kezdjünk el szeretni – így válunk szeretetre méltóvá." (Gary Chapman)

:o)

56. ac524f11f1 (válaszként erre: 55. - 01c8755c79)
2008. febr. 7. 07:46
Köszönöm! Tanulságos volt. Tudom hogy igazad van. Úgy látom én vagyok nagyon önző. Megpróbálok változtatni rajta. :)
55. 01c8755c79 (válaszként erre: 53. - Ac524f11f1)
2008. febr. 7. 07:35

Szisz! Hogyan tálalod az ötleteidet? Nem lehet, hogy ott a hiba... és dacot szülsz azzal, ahogy elővezeted?

Csak úgy vissza-visszajövök a topikba, és meggyőződésem, hogy igaziból nagyon kevés az olyan pár, ahol mindkettő tuti egyformát szeret, azonosan gondolkodik, mégis elég jól működnek együtt.

Az én párom szakmunkás, nekem felsőfokú végzettségem van... egész más körben mozogtunk... nah, a zenei ízlésünk az is tuti egészen más.... hijjjjjába még ma is kiütést kapok a Bódi Gusztitól meg a Nótár Mary-től... :o))))), de meghallgatom, sőőőőőt egy pohár bor után még táncolok is rá . :o)))) ... színházba járunk gyakran, de valószínűleg nem fogom rávenni a párom, hogy megnézze velem az Egy örült naplóját, bármennyire is tetszett nekem valamikor Darvas Ivánnal, de "helyette" megnéztük az Operettszínházban a musical-eket, mert tudtam, hogy azokat imádni fogja.(Így is volt!) Járunk koncertekre... persze könnyűzeneire. Ő szereti a Republicot, én már nem annyira... de mindkettőnknek bejön a Kormorán, így aztán mindegyik koncerten voltunk (többször is) ... Ő imád horgászni a barátaival...mellette éreztem ismét a természet szépségét... imádok kimenni velük a tóra, olyankor KIRÁLYLÁNY vagyok. Főznek bográcsban, sütnek a grillen, én kapom a legfinomabb falatokat és a legjobban behűtött sört... csak azért, mert ott vagyok és nézem őket, beszélgetünk, és ez őket boldoggá teszi. :o)) Táncolni mindketten szeretünk... havonta egy táncos buli az biztos, de van amikor kettő is. Hja, és amiben egyformák vagyunk... mind a ketten a másikat nézzük, hogy őneki mi lenne a jó.... így aztán nem marad hiányérzet a kapcsolatban. :o))

.... hastáncolni nem akart jönni velem... oda a lányommal járok! ...de az ország másik végéről hozott nekem "csörgös szoknyát" (rázókendőt) 4 színben, csak mert meglátta.... ;))

54. Zelma
2008. febr. 6. 21:32

Ott kéne megfogni, ahol lehet:) Na, úgy értem, hogy olvass egy kicsit utána a rocksztárok életének, sok esetben kiderül, hogy nem olyan hülyék, mint amilyennek látod őket. És akkor felkiálthatsz: Né!

Alice Cooper kedvence a Turandot! Meg kéne hallgatnunk. (ilyesmi)

2008. febr. 6. 15:40
hát én sokmindent, ő nem. Vettünk egy kondibérletet, hogy eljárunk, de csak egyszer voltunk, mert hogy ő nem érzi ott jól magát. A mozi étterem kirándulás ok, csak ritka. Az a baj hogy én 25 évesen még azért néha eljárnék szórakozni, de ő a háta közepére sem kívánja. Igaz eljön velem most szombaton is, de tudom, hogy ez neki rossz. Probálkozom még ötletekkel mit lehetne még közösen csinálni.... Ő találta ki hoyg menjünk el fallabdázni, de az meg elég drága, és kell a házra a pénz. Mondjuk az jó progi lesz, csempézni, meg festeni , azt már tök várjuk mindketten... De több ötletem nincs:( Ti miket szoktatok csinálni?
52. Sylvee12 (válaszként erre: 51. - Ac524f11f1)
2008. febr. 6. 15:18

Értem, én is így gondoltam. Viszont az jutott eszembe, hogy a zenén kívül annyi más minden van még. Vagy a többi területen is ennyire különböztök? Például étterem, mozi, kirándulás, sport...stb.

Mi az amit mindketten szerettek csinálni?

2008. febr. 6. 15:10
Az elején még nem látszott hogy ennyire csak és kizárólag ez, és hogy ez ennyire a minden. ... :(
50. Sylvee12 (válaszként erre: 48. - Ac524f11f1)
2008. febr. 6. 15:00
Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és jók egyaránt. Csak egy kapcsolat elején, a rosszakat nem vesszük észre. Miután eloszlik a rózsaszín ködfátyol, folyamatosan előtérbe kerülnek párunk hibái. Azt gondolom, ez a másik fél részéről is így működik. Már az elején is zavart, hogy ennyire különbözik a zenei ízlésetek, vagy akkor nem foglalkoztál vele?
49. Zelma
2008. febr. 6. 14:48
Te Szisz, mik a rosszak, mert eddig nem tudtam kivenni, nem szeret diszkóban táncolni és még?
2008. febr. 6. 14:43
Szia! Nem mert felhívtak, hogy tegnap lesz az angol, de sokat gondolkodtam, és rájöttem, hogy annak fogok több energiát szentelni, hogy a jó tulajdonságait nagyítsam fel, ne a rosszakat. NEm lesz könnyű, emberi tulajdonság a rosszat észrevenni, a jót nem, de igyekezni fogok4!!!! ;)
47. Zelma
2008. febr. 6. 13:02
Szia Szisz, megcsináltad?:)
2008. febr. 6. 08:53
Sziasztok! Itt van valaki?
45. ac524f11f1 (válaszként erre: 44. - Zelma)
2008. febr. 5. 15:20
Köszi - aranyos vagy! Megyek is haza! :D CSinálok neki valami jó vacsit! Pussz és köszi mindenkinek holnap leszek!
44. Zelma
2008. febr. 5. 15:03
Hajrá Szisz, még fiatal vagy, ha akarjátok, sikerülni fog:)
43. ac524f11f1 (válaszként erre: 42. - Zelma)
2008. febr. 5. 15:00
Köszönöm! Igazad van- ez ÍGY van ahogy írod. De olyan nehéz!!!
42. Zelma
2008. febr. 5. 14:55
Kevésbé nyitott? Előttem egy értelmes, éppenhogy a világ fontos dolgaira figyelő ifjú képe bontakozik ki. Szisz, mintha éreznéd, hogy ilyen figyelmes stb, fiút a diszkóban nem fogsz találni, ugyanakkor terelnőd őt ebbe az irányba. A két zenei irányzat között különben találhatnátok olyan tánczenét, ami mindkettőtöknek megfelel. A többi dologgal hasonlóan kompromisszumra juthatnátok.
41. cskata (válaszként erre: 39. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 14:44
ezt nem bántásképpen, de szerintem tényleg így van.. persze nem törvényszerű, és csodák mindig lehetnek!:) csak azt az illetőnek is akarni kell - és nem csak mindig a másik embernek..
40. Eve20 (válaszként erre: 38. - Cskata)
2008. febr. 5. 14:32
Na ez az...
2008. febr. 5. 14:32
:P
38. cskata (válaszként erre: 37. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 14:31

:DD

aki kevésbé nyitott a világra, annál majdnem mindegy, hogy 30 vagy 98 éves..:D

2008. febr. 5. 14:29
Igen 30 éves, de erről úgy írtok, mintha a 98 éves nagyapámat akarnám balettra küldeni. :D
36. Eve20 (válaszként erre: 35. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 14:21

Csak az a gond, hogy egy 30 éves pasiról beszélünk. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nem hiszem, hogy képes lenne még változtatni, új dolgokat kipróbálni.

Hidd el, nekünk is vannak dolgaink, amik eltérnek (én például rajongok egy bizonyos videójátékért, ő meg mindig cukkol vele, mert nem szereti, vagy én szeretem a metalt, rockot, mindent, ő meg csak pop-ot hajlandó hallgatni) de elnézzük a másiknak, mert szeretjük egymást, meg ezekkel a dilikkel együtt szerettük meg a másikat!

Valamiért csak együtt vagytok? Biztos hogy vannak közös pontjaitok!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook