Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


2006. aug. 9. 20:30
Már szinte az első pillanattól észre lehetett venni a testemen
18. DODICA
2006. aug. 9. 18:58
Egy kicsit misztikus... Nekem kétszer is szólt a hiperaktív fiam, hogy kistestvére lesz. Igaza is lett.
17. moncus
2006. aug. 9. 17:07

Köszi a segítséget mindenkinek!

Úgy látszik egyéntől függ:-)


Reménykedek és várok még egy ideig...

2006. aug. 9. 16:44
Végigolvastam a válaszokat. Szinte mki egyből, pár nap után tudta h. terhes. Nekem mikor nem jött meg a menzeszem 2 különböző tesztem(persze nem olcsó tesztek) is azt mutatta ki h. negatív. Aztán a 3. is. Már majdnem a 2. hónapban jártam amire kimutatta a teszt,h. pozitív. Ennyit a tesztekről.
15. Vica26
2006. aug. 9. 16:33

Én elég korán megcsináltam, egy hetet késett a mnesim (annyit mindig szokott), de persze már reménykedtem. A melleim is érzékenyek voltak hason fekvő állapotban, így nem bírtam várni, és megcsináltam az első tesztet. Pozitív lett, de csak 10 perc után, ami ugye már érvénytelen, erre vettem mégegyet, az 3 percen belül kimutatta, de elég halvány volt a csík. Másnap megint csináltam egyet, az már egyértelmű volt. És másnap mielőtt elmentem a dokihoz, csináltam egy 4.-et is, biztos, ami biztos, és az is pozitív volt! A doki hüvelyi uh-n megnézte és 3mm-es felritkult terület látszódott, ami még csak a beágyazódás körüli állapot!

Úgyhogy nekem elég korán kimutatta a teszt, pontosabban a tesztek:-))))

14. 32050f4944 (válaszként erre: 10. - Moncus)
2006. aug. 9. 16:30
Úgy látszik, ezt is terhessége válogatja. Nekem az elmaradt vérzésem után 4 nappal máris kimutatta a terhességet. Igaz, a legdrágábbat( 1750Ft-osat) vettem, de megérte...
13. mandy
2006. aug. 9. 15:43
Moncus, azmit a tesztekre írnak, azt az időt érdemes megszorozni kettővel. Nekem mondta is a nőgyógyász, hogy az elmaradt menstruáció után nem érdemes azonnal tesztet csinálni, mert csak kb két hetes terhességet mutat ki, de ha nem a ciklus közepén termékenyültél meg, akkor még többet kell várni a mensi elmaradása után. Én persze nem tudtam várni és szinte azonnal csináltam tesztet. Negatív lett és egy világ omlott össze bennem. Aztán két hét múlva még mindig nem jött meg, és akkor mertem mégegyet csinálni. Az már pozitív lett :)
2006. aug. 9. 15:37
Hason alvós vagyok. Amikor először teherbe estem, szinte rögtön észrevettem. Másodikkal napokig nagyon nyűgös voltam, fémes szájízzel, pedig a teszt negatív lett.
2006. aug. 9. 15:24
Ha jól tudom, nem mind egyforma, de a dobozon rajta szerepel, hogy kb. mikortól mutat pontosat. Ja, és a halvány csík is csík!
10. moncus
2006. aug. 9. 14:05

Nem ide tartozik, mert még nem vagyok terhes, bár hátha tudtok segíteni!

A terhességi teszt mikor mutatja ki pontosan a terhességet?

2006. aug. 9. 13:36
Késett, habár nekem mindig késett + mell érzékenysége + 4! pozitív terhességi teszt:-) = 3-4 hetes terhesség.
2006. aug. 9. 12:55
Nem jött meg, többszöri vizelési inger, terhességi teszttel.
2006. aug. 9. 12:52
Nem jött meg, aztán csináltam két terhességi tesztet 1 hét különbséggel.
2006. aug. 9. 08:12
Nekem egyszerű. Nem jött meg, és csináltam egy tesztet. A mellfeszülést azért nem sorolnám az egyértelmű jelek közé, mert nekem mielőtt megjön, akkor is ugyanígy feszül.
2006. aug. 9. 07:50
Minden alkalommal a gyakori pisiléssel, ezek nálam egyértelmű jelek, össze nem téveszthető a felfázással. Ezzel szinte egyidejűleg a melleim érzékenysége, aztán jöttek a pozitív tesztek.
2006. aug. 9. 07:25
Mind a 4 alkalommal 6 hetes korban terhességi teszttel.
2006. aug. 9. 06:51
A reggeli hőmérsékleti görbéből, a mellfeszülésből, és két terhességi tesztből. Rosszulléteim nem voltak.
2006. aug. 9. 02:43
Meg nem derult ki:)) Nincs meg gyermekem:((
2006. aug. 8. 22:10
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook