Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Közös megegyezéssel megszűnt munkaviszony után derült ki hogy terhes vagyok,munkanélküli segélyhez még harminc nap hiányzik, mit tegyek? fórum

Közös megegyezéssel megszűnt munkaviszony után derült ki hogy terhes vagyok,munkanélküli segélyhez még harminc nap hiányzik, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 4. 22:41
Keress munkahelyet, amíg még tudsz dolgozni. Nem vagy köteles megmondani egy új munkahelyen, hogy terhes vagy.
8. gesztenye78 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2014. ápr. 4. 22:35
Az új Munka Törvénykönyve szerint már nem kell visszavenni a kismamákat egy percre sem.
7. Shephard (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2014. ápr. 3. 13:58
Csak jelzem, hogy én munkáltató vagyok, bár akkor lehet a normálisabb fajtából, és nálunk volt ilyenre példa, nem is egy :)
6. emagdi (válaszként erre: 3. - Shephard)
2014. ápr. 2. 11:41

szép gondolat, de melyik munkáltató fog egy várandós nőt bejelenteni?? utána nem fogja tudni elküldeni, mert ugye terhes.

én nem kockáztatnám meg ezt senkivel, még akkor sem ha ezer évig ott dolgozott korábban. (főleg, hogy el lett küldve előtte)

5. Shephard (válaszként erre: 4. - Mami1102)
2014. ápr. 2. 09:54
Szívesen, remélem sikerül összehozni a dolgot :) Jó egészséget nektek :)
4. mami1102 (válaszként erre: 3. - Shephard)
2014. ápr. 1. 15:46
Köszönöm válaszod!
3. Shephard (válaszként erre: 1. - Mami1102)
2014. ápr. 1. 14:14
Én a helyedben megpróbálnék beszélni a volt munkáltatómmal, hátha meg lehet velük állapodni, hogy jelentsenek be még arra a pár hétre és akkor persze te kifizeted a járulékaidat magad után nekik, így nekik nem kerülsz pénzükbe, de végül is jól jársz majd :)
2014. ápr. 1. 14:09
Hat ez rossz idozites-:-(
2014. ápr. 1. 14:08
Közös megegyezéssel megszünt a munka viszonyom kéthétre rá megtudtam hogy terhes vagyok de munkanélküli segélyhez még harminc nap hiányzik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook