Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. okt. 3. 07:46
Nem jött meg a menstruáciom.
2013. febr. 15. 12:39

Van itt valaki, akinek terhessége alatt végeztek conisatio-s (méhnyak) műtétet P4-es rákszűrési eredmény miatt?

16 hetes terhes leszek, amikor ezt a műtétet el fogják végezni rajtam. Az orvosom szerint nem lesz baja a babának, próbálok is pozitívan állni a dologhoz, de szeretném olyanok "történetét" hallani, akik hasonlóan hozzám, terhességük alatt estek át ezen a méhnyak műtéten!

2011. aug. 16. 07:25

Nagyon vágytunk egy babára és mindent meg is tettünk érte,de nem akart össze jönni.

Két évig jártunk dokihoz és csinált egy átfújást majd meg beszéltük a laporoszkópiát és annak időpontját is.

Minden le volt zsírozva a meló helyemen is.

Görcsölgetett a hasam és feszült a mellem.

Tesóm mondta terhes lehetek,de nem hittem már benne.

Végül is vettem egy tesztet amiből kiderült,hogy babánk lesz:)

826. EsztyMorgan (válaszként erre: 824. - Becses26)
2011. aug. 16. 07:14
Hát nem tudom.. ha már az együttlét után rögtön fájt a hasad, az önmagában nem biztos, hogy jót jelent. A menzi érzés lehet annak a jele is, hogy meg fog jönni. A 36,6 hő így nem sokat mond, ha nem tudjuk az alaphőmérsékletedet. Kora reggel pisi és minden előtt ha ezt méred, akkor lehet, ha PÉ előtt lemész 35,7-8 fokra. Délután természetes, hogy felmegy a hő, ebben sajnos semmi új nincs :( Hányinger.. hát tapasztalat, hogy ha csak párszor van, az nem ígér sokat. Szédülés pedig szintén lehet a menzi miatt, vagy akár az időjárás miatt is. Szóval.. hát ha olyan 16-a körül kéne megjönnie, akkor csinálj tesztet a nem várt napján, vagy utána pár nappal. Ha akkor is negatív, pár nappal később megint.. de ha akkor sem, akkor nem biztos, hogy van baba. Ha meg leugrik a hőd, akkor meg 100%, hogy nincs baba :(
2011. aug. 13. 21:44
terveztük és tesztet vettem elég korán
2011. aug. 12. 17:41
Sziasztok.Babát szeretnénk.Voltunk is együtt a párommal.(júl.28,31,aug 2.)Jó időben,jó helyen.Terhes vitamint is szedek már 1 hónapja.:-)Már az együttlét után fájt a hasamba.Most kell megjönni 16.-a körül.Az a furi,hogy menzi előtt 1héttel nagyon szokott fájni a cicim,most semmi jele.A hasamba menzi érzés sokszor.A hőm 36,6,délutánonként feljebb is megy.Hányinger volt párszor,meg 1-szer be is szédültem a munkahelyemen.Szerintetek???Terhességi teszt eddig negatív.
823. o.andi
2011. aug. 12. 07:40
tesztet vettem
822. Jemike
2011. máj. 29. 20:51
sziasztok, az elképzelhető, hogy ha a barátommal úgy voltunk, hogy nem védekeztünk, de a végén rásegitettem a kezemmel és a számba élvezett, hogy terhes vagyok tőle? mondjuk a barnás pecsételő az már megvan..
2011. máj. 24. 09:06
Hát a mellem durván elkezdett feszülni. És meg is nőtt. Párommal poénkodtunk is ezen. Aztán csak nem múlt el. És azóta se tudok nagyon ráfeküdni, bár már nem fáj annyira. Aztán mentünk a férjem szüleihez, és apuja rákérdezett, hogy babás vagyok-e. Ma reggel csináltam egy tesztet, és nagyon durván két csíkos lett. :D Most pedig pont nem is számítottam rá. :)
2011. márc. 9. 14:26

Nem tudom, tud-e nekem valaki segíteni, a következő történt velem: a párommal január óta próbálkozunk a babával, gondoltuk már eléggé kiürülhetett a fogi a szervezetemből (tavaly októberben hagytam abba). Múlt hétig teljes mértékig meg voltam róla győződve, hogy most biztos összejött. Sok tünet, amit nálatok olvastam megvolt: mell feszülés-fájdalom, a beágyazódás környékén pecsételő vérzés (barnázás), szagok miatt enyhe udnor...., néha-néha felkeléskor hányinger, nem olyan erős, csak egy picit.

Aztán most hétfőn megjött a menzeszem. Elég hirtelen, elég sok mennyiségben. Ezen kívül ma (szerda) darabossá vált. Ez minek a jele? Spontán vetélés, vagy csak azért ilyen a menzeszem mert próbálkozunk, és össze akarna jönni, de még nem sikeredik neki... :) ? (gondolok itt a fogamzásgátló hatására, ami esetleg még meggátolja a szervezetemet, abban, hogy beágyazódhasson egy kis babuka)

Nagyon szeretnék már babát, de most meg attól félek, hogy valami gond van velem és esetleg azt mondja az orvos, hogy " Hát magának nem lehet gyereke, mert nem fogja tudni kihordani!" Ebbe bele bolondulnék. Mit tegyek, mennyek orvoshoz (habár már a gondolatától is rettegek, mi lehet az eredménye a vizsgálatnak), vagy legyek türelemmel?

Ha valakinek ilyen gondjai voltak/vannak, kérem ossza meg velem, mert lassan már a bedilizés határán állok..... :D

2011. jan. 19. 11:11

A fiammal megettem egy fél literes cseresznye paprikát.

A lányommal egy lábas prézlis tésztát.(nyílván a labasból)

818. Dmolnar
2010. ápr. 11. 22:20
Hirtelen oldhatalnan vágyat éreztem a pepperoni iránt. reggel délben este azt ettem. Olyan erős paprikát is amit a párom sem bírt már. Szóval eléggé egyértelmű volt:)
817. szeliko
2010. febr. 10. 11:11

sziasztok!

szeretnék érdeklődni, hogy van-e valakinek tapasztalata a maria romed teszttel és ha igen akkor tényleg hamisan ad pozitív eredményt? reggel lett egy halvány csíkom és most olvasom több helyen, hogy semmit nem ér az a teszt.

használta már valaki közületek?

2010. febr. 10. 09:56
Én már a beágyazódás után éreztem ,hogy szurkál a hasam alja..azt hittem meg fog jönni,de nem:D,azután késett a mensim..jelzem akkor vettem észre,hogy jéé már 4 napot aztán amikor teszteltem annyira hamar megjelent a két csík,hogy meg sem kellett várni a 3 percet..
815. Emese78
2010. febr. 9. 20:51

Nekem csak a melleim fájtak de nagyon még a menses előtt pár nappal.

Nem tudtam hason feküdni annyira feszültek.Ekkor anyukám elküldött tesztet venni mert ez szerinte nagyon furcsa,hogy ennyire fáj.Hát igaza volt.:)

814. Valaky
2010. febr. 5. 21:38
Sziasztok. Az első héten milyen elöjeleket éreztetek?
2009. nov. 20. 06:37
nem jött meg. és undor a kávétol,kajáktol
812. o.andi
2009. nov. 20. 06:07
nem jött meg a menses...és más volt a közérzetem...én rögtön megéreztem!!
811. marcsi1983 (válaszként erre: 809. - 5eaef75e98)
2009. nov. 17. 11:13
Nálam semmi, mi is próbálkozunk, bár csak hétvégén lesz aktuális:-)!
2009. nov. 17. 10:12
Ilyen rövid mensim még nem igen volt. Tartott 2 napig. Ennek is van előnye, mert hamarabb tudtuk belevetni magunkat az "örömökbe". :-)))
2009. nov. 17. 10:10

Szia Marcsi!

Mi újság nálad???

808. marcsi1983 (válaszként erre: 807. - 5eaef75e98)
2009. nov. 13. 13:36

Sajnálom:-(((!

Hát ez az, ami nagyon nehéz. Én is próbálom, de három honapja minden mensi előtt vannak tüneteim, és mégis megjön:-(((!

2009. nov. 13. 07:26

Szia Marcsi!


Sajnos nem kellett szombatig várnom. Ma reggel megjött. Kicsit reménykedtem, mert az összes tünetem megvolt.

Letörtem mint a bili füle. :-(

Mostantól úgy fogom venni, mintha nem is próbálkoznánk.

Pusza.

2009. nov. 12. 12:59
Majd megírom mit teszteltem. :-)))
805. marcsi1983 (válaszként erre: 804. - 5eaef75e98)
2009. nov. 12. 12:38

Szia!

Az nagyon jó, akkor már két napot késik:-)! Örülök neki nagyon:-)! Szerintem már csinálhatsz tesztet. Én legalábbis biztosan nem bírnám, hogy ne tudjam meg, mi a helyzet:-)! Puszi!

2009. nov. 12. 12:07
Feltéve persze, hogy addig be nem köszönt a váratlan vendég. :-)
2009. nov. 12. 12:06

Szia Marcsi!


Kedden kellett volna megjönnie, de még semmi.

Várok még pár napot, azután lehet hogy csinálok egy tesztet.

2009. nov. 10. 08:12
Sajnálom. :-(((
801. marcsi1983 (válaszként erre: 800. - 5eaef75e98)
2009. nov. 10. 08:08
Szia! Sajnos ma reggel megjött:-(((!
800. 5eaef75e98 (válaszként erre: 799. - Marcsi1983)
2009. nov. 10. 08:05

Szia Marcsi!


Remélem, nem úgy lesz, mint írod. Bízom benne, hogy csak a front miatt fájt a fejed. :-)))

Vasárnap reggel én is csináltam egy tesztet, azaz csak csináltam volna, mert a teszt nem volt jó szerintem. (Még a kontroll csík is csak nagyítóval volt kivehető, így a másik ablakban lévő halvány rózsaszín csíknak sem tulajdonítottam jelentőséget, mivel az sem függőlegesen jött elő, hanem vízszintesen, ellentmondva a tájékoztatónak.)Ma kellene megjönni a menstruációmnak, de mivel a múlt hónapban is késett két napot, próbálok türelmesen várni. Valami előbb-utóbb majdcsak kiderül.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook