Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » HLBS termékek fórum

HLBS termékek (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 24. 18:57

.. Tudom sokan lehurrognak. De nekem pozitív tapasztalataim vannak..

Kb 2 éve fogyasztom napi rendszerességgel a Hc 80 at, és az immunshotot.

Amiért elkezdtem kiprobálni az ízületi fájdalom a lábaimban , az ujjaimban. Valamint a jobb karom nem tudtam csak félig feleemelni, annyira fájt. 10 nap után megszüntek a fájdalmaim és ami meglepett hogy a vérnyomasom is csökkent. Igen, nem olcsók. Nem is tudok minden terméket kiprobálni. De nekem ez is megéri a fájdalom nélküli életet. Nem vagyok hálozatépítő.

2020. nov. 12. 09:54
Túl sok szépet írnak róla,ahhoz ,hogy igaz legyen
2018. jún. 4. 15:04
Én is a termékekekkel fogytam, sőt a hajam is sokkal erősebb, szebb és hosszabb lett 😊
2017. júl. 18. 19:33
Nekem nagyon beváltak a termékek. Segített a fogyásban és refluxom is sokkal jobb lett. Ez a méregtelenítőnek köszönhetem. 1-2 használat után már érezhető, hogy dolgozik a szervezetben. A vitamin bevitelt is ezekkel a termékekkel oldom meg, mivel ez szerves anyagokból áll, nem pedig szervetlen (lassan szívódik fel és a nagy része emiatt távozik a szervezetből) amit a patikában adnak. A másik ami tetszik benne, hogy magyar termékek és be vannak vizsgálva (OGYÉi számmal rendelkezik). Engem nagyon meggyőzött! :)
4. keresztes:) (válaszként erre: 3. - Odzsika)
2017. júl. 17. 11:40
Mire gondolsz?
2017. júl. 17. 10:51
bocsi, de már a gondolat is rémisztő :)
2. keresztes:) (válaszként erre: 1. - Keszazsu)
2017. júl. 14. 20:20
Igen, én ismerem a termékeket. :)
2017. jún. 20. 12:48
Ismeri valaki / van-e tapasztalata a HLBS termékekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook