Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1304. alycya (válaszként erre: 1302. - Lemonchello)
2013. máj. 17. 22:19
Az nem jelent semmit, hogy a nagyszülők nem a házban haltak meg, attól függetlenül ők haza mennek. Otthon vannak. A léleknek ez a viselkedése elég hosszú lenne most itt megmagyarázni.Szóval otthon vannak, és igen, nem bántanak. A macskáról pedig tudjuk, hogy a túlvilág közvetítője, vagyis ők látják, a lelket. A macska ezek szerint nem az öveké volt...mivel nem gonosz lelkek, ezért meglehet kérni, hogy távozzanak. De ha viszont ragaszkodnak a földi síkhoz, így nem biztos, hogy elmennek....igen, jó a füstölő, a legjobb a tömjén illatú. de ezt nem csak a szobában kell, hanem az egész házban..a gyertya is jó, mert tisztít...de ilyenkor imádkozni kell, és angyalt hívni, hogy vigyék a fénybe...amit jó lenne tudni, hogy mennyi ideje haltak meg!
2013. márc. 19. 22:42
Ha valakit éredekel a videó nagyon szívesen megosztom!!
2013. márc. 19. 22:40

Sziasztok! Vissza térnék-e témához,és megosztanék veletek egy nagyon érdekes dolgot,amit 3napja tapasztalunk "itthon".Párommal össze költözünk a papája lakásába(papája-mamája) meghaltak de nem a házban. Szóval van egy kiscicánk,a cica folyamatosan a háloszobában a plafont nézi,és morgó,fujó,hangot ad ki valamint mérgesen nyávog és "csóválja" a farkát,körbe-körbe forog,ugrál mintha valamit kergetne és elakarná kapni.És az a poén,hogy én nem láttam semmit de az esetet fel vettem a telefonommal bő 2percig csinálja ezt a macskánk,de szinte minden nap.Olvastam egy oldalo,hogy füstölőt kell használni meg gyertyákat,mert azt nem szeretik a (szellemek).Nem bántott minket nem történt más dolog (le is kopogom) de maga a tudat,hogy van itt valami eléggé megrémiszt.Áll folyamatosan még a tarkomon is a szőr és már csak a tudat is "ki készít" .... Valaki valami tanács esetleg?

Előre is köszönöm:

Lemonchello

1301. Megyi88
2011. dec. 14. 10:57
Nekem a macska viselkedett erdekesen valamelyik nap. A szobaban voltam, amikor parom szolt, hogy nezzem a macskat. A macska a konyhaban volt a sotetben, csak a szobabol kiszurodo feny vilagitott egy kicsit oda. A cicus nezett bele a sotetbe, mintha lenne ott valami. Aztan elkezdett ide-oda lepkedni, bizonytalanul, nem tudta oda menjen vagy se. Hirtelen oldalra fordult, felpupozta magat, es felallt rajta a szor. Total beszart valamitol. Odamentem, felvettem es neztem mi lehet amit lat. Persze nem volt ott semmi, de tovabbra is oda nezett. Bevittem a szobaba, de csak visszament, mert kivancsi a draga. Allt, nezett, latszott rajta a bizonytalansag, aztan el kezdett jatszani, mint amikor ket macsek egymassal bujocskazik, meg kergetozik. Nem mondom hogy volt ott valami, azt se hogy nem, de az biztos, hogy en nem lattam semmit, a macska viszont igen.
1300. ágica...
2011. nov. 17. 17:53
Milyen rég szellemeskedtetek!:D
1299. e2228b8123 (válaszként erre: 1290. - A56fa55821)
2011. aug. 23. 03:58

Ez neked egy egyszerű álom?

Se előtte, se utána nem álmodtam ilyet soha, nem mondtam, hogy ez egy bizonyíték arra, hogy vannak szellemek, ezt álmomban gondoltam.

1298. Lemonchello (válaszként erre: 1297. - D5f723529f)
2011. aug. 21. 12:49

Na majd valamikor rá veszem magam,és megnézem:)

Én a macskákról hallottam,hogy ők látják a szellemeket.

Pl:a nagy papámnak volt egy perzsa cicája a lányától kapta(anyumtól),mikor papám itthon meghalt a macska kint volt az udvaron és szinte vonyítva el kezdett nyávogni,és rá pár napra meghalt:( nem evett nem ivott nem csinált semmit.

Viszont a másik furcsa dolog,hogy amikor papám meghalt 20:25-kor meg állt az órája a csuklóján:(

Tettünk bele elemet,mert mama azt mondta biztos csak le merült,de mondtuk is neki,hogy ilyen véletlen nincs.

Ezért el vitte egy óráshoz tett bele új elemet de semmi!Aztán annyi volt az órás magyarázata,hogy valami mágnesesség zavarta(ja) az órát,ezért nem megy!!!

1297. d5f723529f (válaszként erre: 1296. - Lemonchello)
2011. aug. 21. 12:16
A második részben van az, hogy a kutya és a kisgyerek este a szobában meredten néznek egy pontot, pedig nincs ott semmi. A kutya meg is ugatja. Ez nekem nagyon ijesztő volt, mert ilyet a mi kutyusunk is csinált egy csomószor. sokszor gondolok bele, hogy az állatok illetve a kisgyerekek, miket láthatnak, amit mi nem. Mert ugye ők még sokkal fogékonyabbak.
1296. Lemonchello (válaszként erre: 1294. - D5f723529f)
2011. aug. 21. 12:04
Én láttam a filmet bár a 2.részét még nem de nagyon durva volt,egy barátnőmmel néztük meg de én vagy 2napig nem mertem le feküdni,a hangok,a láb nyomok,a takaró úgy minden:) bele gondoltam,hogy mit tennék ha ez velem történne meg!
1295. Lemonchello (válaszként erre: 1292. - D5f723529f)
2011. aug. 21. 12:03

Hát nem tudom,de érzem,hogy ezek nem véletlenek!

Én kis korom óta hiszek ezekben a dolgokban.

12évesen a nagybátyám halálát is megálmodtam.

A dédi papám amikor meghalt vele álmodtam és figyelmeztetett és úgy is lett rá párnapra rossz dolog történt velem:(

1294. d5f723529f (válaszként erre: 1293. - 0245e2b239)
2011. aug. 21. 11:27
Szerintem akkor inkább Paranormal Activity. Ami abban a filmben van, szerintem sok emberrel ugyanúgy megtörténnek, csak nem olyan durván, és nem tulajdonít neki nagy jelentőséget.
2011. aug. 21. 11:25
Nézzétek meg az Amityville horror c. filmet. Igaz történet és szellemekről szól. A film után mindenki elgobndolkozhat azon, hogy vannak-e szellemek, vagy sem:)
1292. d5f723529f (válaszként erre: 1291. - Lemonchello)
2011. aug. 21. 11:23
A deja vu olyan álom általában, amire nem emlékszünk. Egyszer álmodtál róla, de nem emlékszel rá, ezért tűnik olyannak, mintha már megtörtént volna.:)
2011. aug. 21. 11:20

Sziasztok!

Én is hiszek a szellemekben,a túlvilági dolgokban,és a halál utáni életben,(reinkarnációban).

Én attól szoktam meg rémülni,ha megyek valahova ahol tudom,hogy még soha nem jártam,hogy van az,hogy mégis emlékszem dolgokra,ismerősek a házak az utcák vagy éppen egy fa?!!!

Vagy egy másik példa ami nagyon meg szokott ijeszteni,hogy este lefekszem aludni álmodok,és az holnap meg történik pl:tudtam,hogy reggeli közben mit fog mondani a barátom vagy,hogy meg fog szólalni a telefonja és azt is meg mondtam,hogy ki hívja!!!

Ő ehhez már hozzá szokott én is kezdek,de akkor sem értem miért van!!??

1290. a56fa55821 (válaszként erre: 1288. - E2228b8123)
2011. aug. 20. 12:25

Egy egyszerű álom volt. Mindenkivel előfordul az ilyen.

Én is álmodtam már olyant, hogy alszom éjszaka a szobámban, egyszer csak arra ébredek, hogy nyílik az ajtó és egy szellem alak belép a szobába.


Ez mégsem bizonyíték arra, hogy léteznének szellemek.

1289. Juca78
2011. aug. 20. 12:21

Pár hete anyuéknál voltunk, akik 2 szintes házba laknak. Hugommal lenn aludtunk és egyik reggel mesélte, hogy éjjel miközben tvzett akkor valaki nagy dübörgéssel végigszaladt a fenti szobán. Azt is hozzátette, hogy leginkább akkor van ilyen mikor én itt vagyok náluk. Rendesen megijesztett,

Ma reggel, meg szintén anyuéknál a kisfiamnak mikroba melegítettem 3 virslit. 1 percre elfordultam, mert mustárt kerestem hozzá. Ezután szét akartam neki darabolni azt vettem észre hogy az egyik virsli be van vagdosva, pont úgy mikor sütni akarja az ember. Nem találok magyarázatot. Nem szétdurrant, rendesen késsel egyenletesen be volt vagdosva.

2011. aug. 17. 18:20

Hm, eddig nem hittem, de most elkezdtem kételkedni...

Általában nem vagyok egy ijedős hapi, rengeteg horrort megnéztem már, volt, hogy végigröhögtem a moziban egy ilyen filmet, de ha már én megijedek valamin, az régen rossz...

Éjszaka felébredtem valamire, még meg is néztem az órát, valamikor 2 óra 20 körül lehetett kb, aztán visszaaludtam. Általában nagyon nem vagyok egy álmodós fajta, nagyon mélyen szoktam aludni.

Szóval visszaaludtam, és ekkor egy pillanatra, mintha valami nagyon mélyen lennék valahol, talán a pokolban, nagyon sötét volt, távolról egy fényt láttam, és hirtelen közel termett, és a homályból egy nagyon groteszk, beesett, fekete szemű, hófehér, ismerős arc rámkiabált, hogy: távozz! menj innen! Nagyon mély hangon, és erőszakosan, és üvöltve. És még álmomban mondtam magamban, hogy tényleg, valóban vannak kísértetek. Ekkor egyből felébredtem, és az idő 2 óra 30 körül volt.

Na eléggé megijedtem, jó vacakul aludtam utána, azt hiszem egy jódarabig nem felejtem el. Azóta nem jött elő, de sokat gondolok rá, mitől lehetett. Semmi olyan nem volt, még csak film sem, semmi, amitől ilyet álmodtam volna.

Sok ismerősöm meghalt az utóbbi években, meg régen mondta valaki, arra ébredt, hogy nem ver a szíve, csak nagyon ritkán, annyira leesett a vérnyomása. Lehet, velem is ez volt. Talán valami figyelmeztetés volt.

1287. Juca78 (válaszként erre: 1286. - Juca78)
2011. márc. 11. 21:30

jaj időközben 1 ismerősömnek megemlítettem és ő azonnal rávágta hogy ektoplazma

hűha ez ütős volt

1286. Juca78 (válaszként erre: 1285. - 3265084553)
2011. febr. 1. 11:49

Na igen, asszem erre várhatunk még egy darabig:(


Kérdés: Volt már olyan, aki (furi lesz a kérdés) "hozzáért" már szellemhez?? Lehetséges ez, és ha igen, lehet olyankor valamit érezni?

1285. 3265084553 (válaszként erre: 1282. - Alycya)
2010. dec. 18. 12:08
Legnagyobb segítség az lenne az emberiségnek, ha valaki tudományosan igazolná a dolgot. Az nem cirkuszi mutatvány.
1284. 3265084553 (válaszként erre: 1282. - Alycya)
2010. dec. 18. 12:06
Fontos, hogy amikor "visszatérsz a testedbe" írd fel egy papirra amit láttál, mielőtt leellenörzöd.
2010. dec. 17. 15:15
Hmm...nem tudtak még meggyőzni sem a létezésükben de az ellentétjéről sem-.-
1282. alycya
2010. dec. 17. 15:13
Ez nagyon tetszet, és kedves tőled. De én nem vagyok cirkuszi mutatványos, és ha van valami tudásom is, nem az embereket szeretném el kápráztatni, ha nem segíteni. De nagyon tetszik, amiket írsz., még ha van is benne cinizmus számomra. Amit írtál, kipróbálom, de nem hiszem, hogy mostanában lesz.
1281. 3265084553 (válaszként erre: 1280. - 3265084553)
2010. dec. 17. 13:39
Ha megy a dolog, akkor pályázhatsz a James Randi Educational Foundation 1.000.000 dolláros díjára, ami annak jár aki be tudja bizonyítani hogy természetfeletti képességekkel rendelkezik.
1280. 3265084553 (válaszként erre: 1279. - Alycya)
2010. dec. 17. 13:36
Önmagadat is leellenőrizheted, egy a szekrény tetejére helyezett kártyalappal.
1279. alycya
2010. dec. 17. 12:40
Ahhoz, hogy test elhagyás legyen, nem kell halál közeli élménynek, történi. Nem tudom, hogy ki találta ki, vagy ki próbálta ki, hogy olvassunk el egy könyv címet, és akkor tényleg asztrális utazáson vagyunk. Én egy ismerősömet látogattam meg, és másnap elmondtam, hogy milyen ágyneművel volt felhúzva az ágya, és miben aludt, és mit nézet a tv be, bár azt sem láttam jól, mert fekete fehér volt a film, amit nézet,bár milyen közel mentem a tv hez, nem láttam, hogy milyen csatornát néz. Nagyon jók a könyvek, de a valóság szerintem a személyes tapasztalásban van. Ami mindenkinek máshogy jön, de a vég eredménynek egyezni kell, még akkor is ha kicsit eltér.
2010. dec. 17. 12:10

A testelhagyásról Carl Sagan így ír:


Asztrális projekció


Vegyük szemügyre a néha asztrális projekciónak nevezett jelenséget. Vallásos extázisban vagy hipnotikus álomban, esetleg hallucinogének hatása alatt egyesek arról számolnak be, hogy kiléptek saját testükből, teljesen elhagyták azt, és erőlködés nélkül a szoba egy másik helyén lebegtek (rendszerint a mennyezet közelében). Az élmény akkor ér véget, amikor ismét egyesülnek saját testükkel. Ha ilyesmi valóban megtörténhet, akkor annak igen nagy a jelentősége, elsősorban az emberi személyiség természetére és a „halál utáni élet" lehetőségére vonatkozóan. Sokan, akik halálközeli élményre tettek szert, vagy akiket sikerült a klinikai halálból visszahozni, hasonló tapasztalatokról számolnak be. Önmagában az a tény, hogy valaki beszámol egy tapasztalásáról, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az pontosan az elhangzottak szerint történt meg. Lehetséges például valamilyen közös tapasztalat vagy az emberi neuronok valamilyen azonos, anatómiailag hibás kapcsolódása, ami bizonyos körülmények közt az asztrális projekció mindenkiben hasonló élményét idézi elő.


Létezik egy egyszerű módszer az asztrális projekció valóságosságának ellenőrzésére. Kérjük meg egy barátunkat, hogy távollétünkben tegyen egy könyvet címoldalával fölfelé könyvtárunk egy hozzáférhetetlen polcára. Ha ezután asztrális projekció élményében van részünk, lebegjünk oda a könyv közelébe és olvassuk el a címét. Ha újra tudatunkra ébredve pontosan tudjuk, mi a könyv címe, akkor sikerült bizonyítékot szolgáltatnunk az asztrális projekció fizikai realitása mellett. Természetesen ki kell zárni bármilyen egyéb lehetőséget arra, hogy elolvassuk a könyv címét, például leselkedünk, amikor senki sincs a közelben, vagy a könyvet elrejtő barátunk elfecsegi valakinek a címet, aki azután visszamondja nekünk. Az utóbbi lehetőséget úgy kerülhetjük el, ha a kísérletet „kétszeresen vakon" végezzük. Ez azt jelenti, hogy egy számunkra teljességgel ismeretlen személyt - akinek még csak a létezésünkről sincs tudomása - kérünk meg a könyv kiválasztására és elhelyezésére. Ugyanennek a személynek kell azután megítélnie, hogy helyes választ adtunk-e. Legjobb tudomásom szerint soha senki nem számolt be még az asztrális projekció ilyen, ellenőrzött körülmények között, kételkedők jelenlétében történt ellenőrzéséről. Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy bár az asztrális projekció létezése nem zárható ki teljesen, azonban kevés érv szól amellett, hogy hihetünk benne.

1277. alycya
2010. dec. 17. 12:07

Igen. Csak akkor te magad hozzá segítheted a lelked, hogy hova menj, de van amikor a test saját maga el hagyja a testet. Az asztrál utazásnál te irányítasz., és tényleg élvezed az utazást, de amikor a test kilép a testből, hívjuk így, mert így jobban ismerik, akkor, aki ezt először éli meg, az nem tudja mi történik, nem jut eszébe, hogy tudja irányítani a dolgot. Ilyenkor nem nagyon szoktak utazni, csak maguk, vagyis a test körül mozognak, vagy a házban. Szerintem.


Sokan félnek ettől az érzéstől, és meg ijednek, amikor kívülről látják magukat, és az ijedséget testőzi, hogy megszeretnének mozdulni de nem tudnak. Szerintem teljesen más az asztrál utazás, vagy a test elhagyás. Aztán lehet, hogy nincs igazam.

1276. Juca78 (válaszként erre: 1275. - Alycya)
2010. dec. 17. 11:41

Az asztrális utazásra gondolsz?


pl

[link]

1275. alycya
2010. dec. 17. 10:16

Igen, van test elhagyás. És miért pont éjszaka, amikor alszol? Mert akkor lecsendesedik a föld, nincs akkora rezgés, ami az emberekből jön, így jobban tudunk érzékelni dolgokat.

Jobban érezzük azt, hogy van még valaki rajtunk kívül a házban, vagy akár egy hideg érintést könnyebben meg érzünk, mint amikor otthon vagy munkahelyen dolgozunk. Pedig akkor is hozzánk szólnak, hozzánk érnek, csak nem vesszük őket észre, mert teljesen más rezgésen vagyunk, fel vesszük a környezetünk energiáját, ami általában depressziós. Kevés ember tudja magát lezárni ezektől az energiáktól. Tehát a testünkből kikívánkozik a lelkünk. Ez nem azt jelenti, hogy meg halunk. Figyeld meg, hogy mikor van test elhagyás? Akkor, amikor rossz passzban vagy. Amikor a lelked is szabadulni akar a test börtönétől, nem jó neki, így megy. Amikor alszunk, vagy aludni készülünk, távozik, de a legkisebb zajra, vagy akár érintésre vissza is tér a testbe. Nem tud más lélek beköltözni, mert azonnal visszatérsz a testedbe. Miért látsz ébredés után?, mert igazán nem a 2 szemeddel látsz, hanem a 3 dik szemeddel Az agy még nem tiszta, vagyis nem vagy igazán ébren, nincs racionális gondolkodás. Így betekintést nyersz a másik világba, vagyis számunkra a láthatatlan világba. Lehet, hogy kicsit értelmetlen a válaszom, de ez tényleg hosszadalmas, és erről nehéz tömören beszélni, úgy, hogy még érethető is legyen.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook