Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hiszek a sorsban! Hiszem, hogy minden előre meg van írva.... fórum

Hiszek a sorsban! Hiszem, hogy minden előre meg van írva.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 19:15
Egyetlen fajnál sincs olyan hogy mindenkinek sikerül. Az erősek tovább bírják a kiképzést, a gyengébbek hamarabb elbuknak. Ez a természet rendje.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2023. máj. 13. 19:08
Ez, az emberek egy részének vajon miért nem sikerül?
11. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 19:00
Mert a növények természete, hogy ők is próbálják fenttartani magukat. Küzdenek az életükért.
10. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 18:57
Igen, alakítjuk több-kevesebb sikerrel. mennyivel könnyebb lenne ha semmi és senki más nem lenne rá hatással. Bizony van. De tény, minden helyzetben van választási lehetőségünk. Bármi történik velem, én mindig azt mondom ahol vagyok, oda én jöttem.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2023. máj. 13. 18:57

Neked mi a bizonyítékod az ellenkezőjére?

Mikor rossz passzban voltam, akkor éreztem a hitet legerősebben!

A múlt héten levágtuk a füvet a ház előtt,ma újra virágba borult. Vajon miért nem nyugodtak bele, hogy nekik az a sorsuk, hogy ne virágozzanak újra?

8. Baba_rózsa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 18:52

Az utolsó mondatodban hiszek... A többi, hm 🤔🤔, valahogy nem. Én úgy gondolom: sorsunk döntéseink hozadéka. Ezernyi lehetőséget dob elénk az élet, s mi döntünk.

Ettől függetlenül a hit, hogy hiszed amit leírtál, tuti sok mindent "meg tud magyarázni".

Légy mindig ilyen!😊

2023. máj. 13. 18:49

Én is hiszek de 12évem ment kb el :D


De legalàbb fejlődtem..

2023. máj. 13. 18:43

Nincs sors előre megírás

Tény, ha hiszel benne és éppen jó passzban vagy, segít a hit

De mi a bizonyotékod az elrendelt, változtathatatlan sorsra?

2023. máj. 13. 18:22

Nem,nem talált.

Nem vagyok már olyan fiatal. Az idő múlásával,csak még jobban erősödik a vallomásom tartalma!

A valóságot, a valóságunkat magunk alakítjuk,sokan ott hibáznak, hogy nem a jelenben élnek.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 17:47

Mert még biztos nagyon fiatal vagy.😀

Az idő múlásával ébred rá az ember a valóságra. Aztán már csak abban hisz ami megtörtént és a saját szemével látja. legalábbis én így vagyok vele. Régen mennél nagyobb hittel hittem valamiben, annál nagyobb volt a pofára esés. Ezért a magam érdekében már óvatosabban hiszek. Reménykedni, azt szoktam, mindig remélek, és derűs vagyok. de előre nem hiszek már semmiben, mert célom hogy a derű elkísérjen a sírig.😀

2023. máj. 13. 17:40
Hihetsz benne, ettől még leélheted egyedül az életed, ha ez a sorsod!
2. Myra
2023. máj. 13. 10:04
Jó ez a pozitív hozzáállás az élet dolgaihoz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook