Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Azt hiszem, sose növök fel. Egyszerűen sajnálom mindenre a... fórum

Azt hiszem, sose növök fel. Egyszerűen sajnálom mindenre a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. semleges (válaszként erre: 23. - Syduri)
2022. máj. 31. 19:16
Nincs hát, érdekli a fenét. Te kezdted a bunkózást. Mégis mit vártál?
23. Syduri (válaszként erre: 22. - Semleges)
2022. máj. 31. 16:45

Nem én vagyok a FI!

Nekeü nem kell tanács ingatlanokkal kapcsolatban.

Az alábbi pedig példa volt, arra hogy nem mindig az ingatlan a tuti befektetés.

Én mégis mire sajnálom a pénzt pontosan?

Ha jól gondolom rohadtul nincs közöd a pénztárcámhoz :)

22. semleges (válaszként erre: 18. - Syduri)
2022. máj. 31. 15:48
Neked nem jó senki válasza. Akkor mit vársz? Mit írjunk? Scherlock jól írta, sz@rrágó vagy. Ha mindenre sajnálod és nem adsz ki semmiért pénzt, csak kellene lenni fél milládnak ami kihúz a szarból, nem? Mert akkor meg miért spórolsz?
21. semleges (válaszként erre: 20. - Syduri)
2022. máj. 31. 15:42

Ajaj van itt baj. Te szegény:(


De, hogy válaszoljak is. Tőlem mindenki azt csinál a pénzével amit akar. Tőlem szét is szórhatja és ülhet is rajta. Mindegy. Kiírt egy fórumot és én is hozzá szóltam, ahogy gondoltam. Nem baj ha neked nem tetszik.


Senki farkát nem verem:)


Kell, hogy azt csinálja amit én írtam? Nem! Úgyhogy nyugi:)

Te vagy a FI? Ha igen, ezt a véleményt kaptad tőlem, ha nem, miért is háborogsz?

20. Syduri (válaszként erre: 17. - Semleges)
2022. máj. 31. 15:03

És te pontosan tudod, hogy hol van a fórumindító, ezért ha törik-szakad, akkor is ingatlanba kell fektetnie.

Brávó

Kiteszi? Nagyon jó szerződés kell, ahhoz hogy kitehesse! És még akkor se biztos, hogy megkapja, ami jár.


Könnyű ám más f@szával verni csalánt!

19. Syduri (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2022. máj. 31. 14:59

Milyen arany nem követi az inflációt?

Kértem én bárkit is, hogy szalmazsákba rakja a papír pénzét? Mondtam valaha, hogy így csinálom?

18. Syduri (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2022. máj. 31. 14:58

Hol írtam én olyat, hogy minden fillért aranyba kell tenni?

Inkább azt írtam, hogy kisebb s nagyobb tömböt jó benni.

Van egy 25 milliós házam, 500ezer kihúzna a váratlan szószból. 500ezerért áruljam a 25 milliós házat?

17. semleges (válaszként erre: 12. - Syduri)
2022. máj. 31. 14:29

Semmire nincs biztosíték. Mindenben van kockázat.

Vannak olyan helyek ahol bármikor el lehet adni és gyorsan.

Ha nem fizetik, kiteszi.

16. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Syduri)
2022. máj. 31. 13:53
Biztosíték semmire sincs! De ha nem dolgoztatod a pénzt, csak a szalmazsákban tartod, mi a biztosíték, hogy nem lepik el a zsákodat az egerek, nem rágják miszlikekké a pénzedet? Bármit is teszel az élet bármely területén, rizikó mindenben, mindenhol van. De ha meg sem próbálod, hasznod sem lesz.
15. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Syduri)
2022. máj. 31. 13:49
Akkor fektess aranyba. De akkor is célszerű valamennyit hagyni a bankszámlám arra az esetre, ha valami váratlan kiadás jön. Az u.n. "hirtelen elővenni" célra egy bizonyos keretet hagyni kell.
14. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
2022. máj. 31. 13:47
Persze! Amennyiben az utolsó fillért is arra költöd. Természetesen nem árt valamennyi tartalékot meghagyni kp (=bankszámlán), sohasem tudni, mikor kell előszedni valamennyit.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Semleges)
2022. máj. 31. 12:17
Ha gyorsan kell a pénz, akkor sokat veszíthet rajta, amikor hirtelen el kell adni.
12. Syduri (válaszként erre: 9. - Semleges)
2022. máj. 31. 11:34

Eladja, ha tudja! És nem biztos, hogy annyit kap érte, amennyit kér!

Kiadja, mi a biztosíték, hogy fizetik at albit és a rezsit?

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 10:42
Semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2022. máj. 31. 10:16

Ez nem felnőttség kérdése.


Van, aki mindig is sz@rrágó marad. 🥴



Messziről kerülöm őket.

9. semleges (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
2022. máj. 31. 09:19

Miért nem fér hozzá?

Eladja, kiadja.

2022. máj. 31. 09:18
Lakásokra? Nem elég egyre?
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 08:04

Most irok ala uj alberleti szerzodest egyedul, ugy hogy lakotarsat kell talalnom par honapon belul. Be vagyok szarva. De lepnem kell.Hatra nincs. Nem az a felnoves, hogy lakasrsa koltunk.

(Amugy koltok a lakasra, ami olcso. Aztan a tulaj kifizeti es tok halas, hogy vigyazok ra, jo karbanj tartom. Igy marad olcso. Se pasim, se kutyam, se macskam, nem biztos, hogy orokke itt fogok elni. Az oszagon belul szabadon koltozhetek - mashova nem akarok.)

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 07:39

Lakásokra? Hányra?

Nem úgy néz ki, hogy közeljövőben olcsóbb lenne.

Duplájára nőtt 5 év alatt.

5. Syduri (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. máj. 31. 07:36
Ma aranyba kell fektetni, nem ingatlanba! Az ingatlant sosem lesz olyan gyorsan likvid, mint egy 50-100-250 grammos aranytömb.
4. hpetra22 (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. máj. 31. 07:23
Jelenleg épp nem ildomos szerintem ingatlanba fektetni, mert nem férsz a pénzhez baj esetén.
3. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 07:23
Nem inkább a röghözkötöttség zavar ezzel kapcsolatban?
2022. máj. 31. 07:17

Pedig ha teheted, ne sajnáld. A jelenlegi (és jövőbeni!!) gazdasági helyzetben a pénz leginkább ingatlanba fektetve őrzi meg az értékét!! Sem a bankban, sem a szalmazsákban nem fog neked annyit kamatozni, mint ahogyan az infláció miatt értékét veszti a kp.-ben tartott Ft.

A pénz csak akkor fial, ha "dolgoztatod"!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook