Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hiszek a sorsban! Hiszem, hogy minden előre meg van írva.... fórum

Hiszek a sorsban! Hiszem, hogy minden előre meg van írva.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
43. 39cb60bede (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 06:44
🥰
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - 39cb60bede)
2023. jún. 11. 20:24
Ettől még nincs veled baj! Nem kell, egyformán gondolkodniuk az embereknek! :)
41. 39cb60bede (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 19:56
Biztos velem van a baj mert én Ezek közül egyikben sem hiszek 🙄
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Vigyefene)
2023. máj. 16. 07:31
Van ilyen is! 🙂
2023. máj. 15. 18:40
Én pedig néha még azt sem hiszem el, ami megtörtént.
2023. máj. 15. 18:38
Én is ebben hiszek, mások meg jezus krisztusban... nem vagyunk egyformák 🥰
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Napsugár8)
2023. máj. 14. 14:08
Köszönöm! ❤️
36. Napsugár8 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 13:59

Egyetértek veled, valahogy hasonlóképpen látom a világot, az életet. Mármint az életünk fontosabb eseményeire gondolva! Az előre megírt dolgok elébünk jönnek, és rajtunk áll, hogyan oldjuk meg, és mit kezdünk velük.

Minden más, egyéb esemény (amely nem kapcsolódik az előre megírthoz) az ok-okozat törvény alapján működik: ha ezt cselekedted, akkor ez a következmény, ha amazt, akkor másként alakul életed.


Nem kell elvárni senkitől, hogy ugyanúgy gondolkodjon ezekről a dolgokról mint más. A hit nem döntés kérdése, hanem belülről fakad.

Ezért szoktam mondani: "Legyen" néked a te hited szerint! Nekem meg az enyém szerint! :))

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2023. máj. 14. 13:53

Nem kell ugyan abban hinnünk!

Így van jól! 🙂

34. michelle.r (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 12:43

"Hiszek a sorsban! Hiszem,hogy minden előre meg van írva. Hiszek a szerelemben, a lélek társban. Hiszem, hogy gyorsabban elnyerünk mindent jót a pozitív gondolkodással, nyitott szívvel."


Jah, értem. Tehát hiszed, hogy minden előre meg van írva, és ha a jó van megírva, azt pozitív gondolkodással gyorsabban el lehet érni. Oké, ebben nincs ellentmondás.


Hogy miért gondolom másképpen? Mert más szemüvegen keresztül élem/tapasztalom a világot. Szerintem semmi sincs megírva, minden választással teremtjük az életünket.

2023. máj. 14. 11:52

Kiírtam egy vallomást,amiben én hiszek. Várható volt egyesek reagálása,nem bánom.

Azért nem gond,mert az életben is az a szép, hogy nem gondolkodunk egyformán.

Szeretek elmélkedni dolgokon, ma is olvastam egy fórumtársunktól értékes gondolatot.

Az sem gond, ha nincs igazság abban, amit kiírtam, hisz a lényeg úgy is az, hogy én miben hiszek.


Igen, hiszem, hogy van sors írva, mi pedig járjuk ezt az utat. Az,hogy az út milyen hosszú, szerintem függ a gondolkodásunktól. Vannak sors fordító cselekedeteink,ezekkel rövidíthetjük, vagy hosszabbíthatjuk az utunkat. :) Ez is az én gondolatom.

Persze van még itt más is. Van aki nem tudja befejezni a sorsát.Vajon tényleg szellemként ragadnak itt? Természetesen költői a kérdés. :)

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Globus)
2023. máj. 14. 10:58
Igen! Ez könnyen meglehet! 🤣
2023. máj. 14. 10:56
Hűha!Köszönöm! Elgondolkodtató, van benne igazság!
30. 55Judit (válaszként erre: 29. - Globus)
2023. máj. 14. 09:38
Hát igen. De amíg nem vagyok egy agyatlan lusta dög, addig biztos hogy én irányítok a sors meg várhat a sorára. Sorsára!😀
29. globus (válaszként erre: 27. - 55Judit)
2023. máj. 14. 09:33
A sorsnak ott lehet jelentősége, ha nem csinálsz semmit. Nem teszel az egészségért, jobblétért, hagyod a kertet lepusztulni stb. Lesz, ami lesz, sorsra bízod magad.
28. manifesztrálj (válaszként erre: 24. - Globus)
2023. máj. 14. 09:25
Igen tegnap én is kaptam a tescoban is adomànyozos papirt vettem is pàr dolgot pedig én is egyedül nevelem a gyerekeim.ha tudok adok.
27. 55Judit (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. máj. 14. 08:30
Fórumindító szerint pedig de! Az előre megírt sors irányítja még a gondolataidat is. Előre el van döntve már születésem előtt, hogy én, 68 évesen 2023. 05.014.-én 8:32 perckor felállok innen, és csinálom ami elrendeltetett. Most is azt csinálom.
26. libikóka (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. máj. 14. 08:24
😀Hát igen
25. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 08:22
Mert úgy döntenek. A növények nem tudnak dönteni, ők biológiájuknak engedelmeskednek. Ha nem kapnak vizet, elszáradnak. Ha mi nem kapunk, odamegyünk a csaphoz. Dönthetnénk úgy is, hogy mától akkor nem iszunk. Biológiánk szerint mi is meghalnánk, de nem a sors irányít vízcsaphoz.
24. globus (válaszként erre: 22. - Manifesztrálj)
2023. máj. 14. 08:16

"Amikor az embernek jó szíve van, az messziről látszik"

Ezért szúrnak ki messziről a koldulók...

23. 55Judit (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 08:13
A gondolkodás.
2023. máj. 14. 07:55

CSALÁSNAK TŰNIK, DE AZ ENERGIA NEM HAZUDIK

Amikor az embernek jó szíve van, az messziről látszik. A látszat épül, de a lényeg mindig elárulja.

Senki sem tudja elrejteni azt, ami van és magával hozza. Az energia többet mond a szavaknál. Feloldja a szándékokat, amiket a lélek hordoz.

Az energia adja a hangszínt, szépséget, jólétet.

A legszebb emberek mindig azok, akik belülről átölelnek minket, akik már csak a jelenlétükkel is jól érezzük magunkat, akik birtokolják a szeretet, a kedvesség és a fény auráját.

Barátságokat, vonzalmakat, kapcsolatokat nem lájkokkal vagy külsőséggel, hanem energia dallamával teremtünk. Lehet, hogy a látszatba szeretünk bele, de az energia hódít és maradásra késztet.

Erősen hiszem, hogy az intuíció sosem hibázik, hogy az energia mindig elárulja, hogy kik az emberek, hogy az egyesít, és külön is választ, mert egy dolog igaz: a látszat becsaphat, de az energia sosem hazudik!

🖋️Alexandro Gruber


Ez facebbook forditàs..én ebbe hiszek..az emberek energiàjàban és hogy a szem a lélek tükre..és ha valaki a lélektàrsad ikerlàngot ugyis kapod a jeleket (nem hittem benne én sem amig nem làttam hallottam tapasztaltam meg sajàt magamon-ugylàtszik későn érő tipus vagyok)

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. máj. 14. 00:08

Olvasd újra! Ha idézel, idéz rendesen!

Nem gond, ha cáfolsz, de indokolhatod is! Te miért gondolod másként! Nyitott vagyok az információkra! 🙂

20. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 23:58
Nincs abban némi ellentmondás, hogy a sorsod előre meg van írva, de pozitív gondolkodással mindent elérhetsz? 😉
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Regin_a)
2023. máj. 13. 21:30

A mi génjein nincsenek programozva? Kódolva? Nem hordoznak információkat,nem örökölhetjük az információkat?

Mitől lettek vajon erősebbek az említett növények?

Isten! Nem tagadom,mert nem feltétlen nincs, amit nem látunk.

A genetikában,evolúcióban viszont erősen hiszek.

18. Regin_a (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 20:51

Természetesen nekem sincs semmi bizonyitékom az véleményemre

A virágok példája azért nem jó mert génjeikbe van programozva hogy újra virágozzanak

Ott az akác vagy a gazok, azok génjei erősebbek mint a virágoké és lenyomják azokat

De ez nem a sors előre meghatározása szerintem, bááááár lehetne annak is nevezni

Ha így lenne, ki írta meg a Föld 7milliárd + növények és állatvilág sorsát előre?

Isten most nem játszik!

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2023. máj. 13. 20:05
Te miért döntöttél másként,miért nem fordult a te életed rosszra? Te miben hiszel,mi tartott a jó úton?
16. 55Judit (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2023. máj. 13. 19:23
Azt hiszem most nem jól van.😀 Értsétek jól!
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2023. máj. 13. 19:22
jav: a súlyos nehézségek mellett...
2023. máj. 13. 19:21

Az vajon előre meg volt írna nekem hogy a súlyos nehézségek ellenére ne legyek piás vagy drogos mint sokan mások? Dehogy volt. Én választottam a józan életet, de hatalmamban áll bármikor máshogy dönteni.

A sors, az az életút. de nincs olyan hogy valaki előre megírja. Mi alakítjuk és tapossuk ki magunknak az utat. Közben sokan gáncsoskodnak de az erős tovább megy, a gyenge elbukik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook