Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
472. 6b959121ac (válaszként erre: 471. - Smaya)
2009. szept. 20. 10:00
Ismerős a szitu. Sajnos ez ellen tenni nem lehet. Vagy megszoksz vagy megszöksz. Én megszöktem. Azóta sem bántam meg, pedig belevágtam az ismeretlenbe ami nem volt egyszerű. Előbb kellett volna. Remélem egyszer nálad is rendeződik a helyzet és kicsit stresszmentesebb életed lehet.
471. Smaya (válaszként erre: 470. - 6b959121ac)
2009. szept. 20. 08:07

Sziasztok!

Látod Eva épp ez a gond, hogy dolgozom és elég sokat kell utaznom, mert nem egy helyen vagyok, és hát mivel enni muszáj, marad a szendvics. Reggel 4-kor kelek, és 2-3 óra körül érek haza. Egész nap gyártom a számlákat és ez agyilag kikészít. A munkahelyen folyamatos létszámleépítések vannak, az emberek ölik egymást, mindenki a másik munkájába vájkál, hibát keres, undorító az egész. De ez szerintem a legtöbb helyen így van.

További szép napot Minden Fórumozónak.

470. 6b959121ac (válaszként erre: 469. - 6b959121ac)
2009. szept. 19. 22:18
Csak azért kérdezem, mert ha otthon vagy könnyebben megoldhatnád a többszöri evést. A munkahelyeken ez sajnos már problémásabb.
469. 6b959121ac (válaszként erre: 468. - Smaya)
2009. szept. 19. 21:58
Most már tudod mi a baj, hát próbálj meg változtatni rajta. Egyébként otthon vagy vagy dolgozol valahol?
468. Smaya
2009. szept. 19. 21:44
Teljes mértékben igazad van. A napi folyadék bevitelem megvan, de 5 alkalommal szépen kis adagokat kellene enni, nem pedig egyszerre többet. Van úgy hogy csak reggelizem úgy 9-10 óra körül és utána csak este jut eszembe amikor a család vacsorázik. Sokszor nem is ülök le közéjük, mert attól félek, ha hozzáfogok enni nem tudom abbahagyni.
467. 6b959121ac (válaszként erre: 466. - Smaya)
2009. szept. 19. 21:39
Látod ez a baj. Ez ment nekem is a legnehezebben. Naponta ötször enni. Eleinte úgy csináltam, hogy beállítottam a telefonomat, hogy jelezzen, ha itt az idő. Mást nem kell enni uzsonnára vagy tízóraira, mint egy pár gyümölcsöt vagy egy zsemlét, egy szelet kenyeret amit magad sütsz. Fontos az anyagcsere miatt. Ha ritkán eszel úgy kiéhezel, hogy valóban mindent magadba tömsz és ezzel csak ártasz magadnak.
466. Smaya
2009. szept. 19. 21:35

Szia Eva!

Tudod én nem szeretem az édességet /csokit, cukrot, süteményt stb./ A teát is csak citrommal iszom, rám a kenyér van nagyon nagy hatással /magam sütöm graham, rozs, és teljes kiőrlésű lisztekből/.

Való igaz ritkán eszek, nem tartom be a napi 3 evést sem nem még az 5 szörit. Vidéken lakom, a baromfikat én nevelem, a kertben megterem minden, tehát adva van az egészséges életmód, és nem tudom miért nem tudok élni vele.

465. 6b959121ac (válaszként erre: 463. - Smaya)
2009. szept. 19. 21:25

Áprilistól szedem, azóta fogytam ennyit.Annyit hozzá kell tennem, hogy pajzsmirigy alul működés miatt híztam meg. A hormonszintek rendbe jöttek és azóta tudok fogyni. A kapszula egy mankó nekem, nem csodaszer.

Neked szerintem problémáid vannak az evéssel. Vagy "szemét" kajákat eszel vagy túl ritkán eszel. A szemét alatt a cukrot zsírt értem nehogy megsértődj!

Vannak itt nálam sokkal okosabbak a különböző fórumokon akik el tudják magyarázni miért kell sűrűn keveset enni, elhagyni a cukrot és a lisztet. Próbáld ki így alakítani az étkezéseket. Meglátod sikerülni fog a fogyás is.

464. Smaya
2009. szept. 19. 21:22
És a szénsavas ásványvíz tényleg megköti a zsírt?? és lassítja a fogyást??
463. Smaya
2009. szept. 19. 21:08

Sziasztok!

Kitartóan még mindig 99 kg. Igazából mindent eszek, csak kevesebbet. Sajna a zöldségek nem igazán jönnek be. Nálam is van olyan, hogy kihagy az agyam és leülök enni, mégpedig úgy, hogy megszűnik körülöttem a külvilág, semmit nem érzékelek belőle, csak eszem és eszem és eszem.....nem hallom a családomat, hogy miről beszélnek. Nem tudom ilyenkor mitől van "filmszakadás". Ilyenkor eszembe sem jut hogy diétázni kéne csak tömöm magamba az ételt. Lehet, hogy nagyon kiéhezek?

Eva, az a -19 kg, hm az csodálatos. Ez az egész ettől a kapszulától van? És mióta szeded?

462. 6b959121ac (válaszként erre: 460. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 19. 20:15

Szerintem amit megkívánsz abból nyugodtan egyél, persze csak akkor, ha belefér az 50 grammodba. Éhezéssel nem lehet tartósan fogyni. Én egyszer utánaszámoltam és 1500 kal alatt voltam amikor nem válogattam a kaják között, ha pedig megnézem mit eszek jóval ez alatt van.


A kerti partin biztosan lesznek finom grillezett zöldségek is . Finomak! Ha nem lesznek rendelj magadnak! :))

2009. szept. 19. 20:05
Éva ez nagyon szép eredmény gratulálok!!!!!!!!
2009. szept. 19. 20:04
Hát ma nem voltam túl jó kislány. ettem igaz nem sokat d zsíros kenyeret. Valahogy ezt kívántam. holnap meg kerti partira megyünk remélem kibírom hogy ne nagyon egyek mondjuk husit ugy sem lehet ugy hogy nagy gáz nem lesz.
2009. szept. 19. 09:54
Fogyogatok, de már nem olyan nagy intenzitással mint eleinte. Az a nagy igazság, hogy nagyobb súlyból könnyebb leadni. Azért megy még mindig és ennek nagyon örülök. Lassan a -19-nél tartok!!! :)
2009. szept. 18. 23:41

Hétfőn kezdek nappal de csak 8 órában az jó szerdáig utána meg péntek 12-ben. nem biztos még lehet hétvégén is jönni kell.

ettem egy keveset most televagyok. próbálom az ivást erőltetni mert azt bevallom keveset iszom hiába tudom hogy a fogyáshoz muszály sok fojadék.

Nálatok miujság ????Fogynak a kilók??

457. 6b959121ac (válaszként erre: 456. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 18. 21:32
Kitartás! Meddig leszel nappalos?
2009. szept. 18. 15:21

Sziasztok.

Nekem továbbra is csökkenti az étvágyamat de nem midig van hogy jobban van hogy kevésbé.

Tegnap nem vettem be mert nem jutott eszembe mikor felébredtem utána meg már nem akartam hiába dolgoztam éjjel mégsem. De nem voltam éhes fél adag kaját ettem csak.

MÉg ma megyek aztán vége egyenlőre az éjszakázásnak hálisten.

Nem mértem magam majd vasárnap.

455. 6b959121ac (válaszként erre: 454. - 5bd01d1d55)
2009. szept. 18. 10:54

Szia!


Sajnálom, hogy neked volt jó. Most már biztos, hogy mindenkinek más válik be ahhoz, hogy le tudjon fogyni.

De csak a herbától nem lehet fogyni szerintem sem. Nálam csökkentette az éhséget, ezért tudtam betartani a diétámat.

Nem lehet, hogy nálad is ez volt a helyzet?

Most, hogy abbahagytad majd kiderül. Sok sikert a továbbiakban!

Azért még írj, hogy hogy alakul a súlyod!

2009. szept. 18. 10:01

Sziasztok

Én nekem sajna nem vált be a kapszula...ahogy smaya is írta..éngem az evésben nem gátolt meg...bár ennek ellenére 14nap alatt sikerült majdnem 3kg fogyni,de azért mert tényleg tudatosan odafigyelek arra ,higy mikor és mekkora adagot eszek...nem eszek csak egyszer főtt kajcsit..és azt is délben..estére pedig szinte semmit,ha mégis akkor csak vmi könnyüt..és így sikerült centiket faragni a derekam és combom körterületéből...Szóval aki ennek a herbának köszönheti a minuszokat,gratula..de úgy látszik nekem csak akarat erő kell és kevesebb evés..Azért mindenkinek sok sikert a további fogyásokhoz,bármivel is éritek el..:-)

453. Smaya (válaszként erre: 452. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 17. 15:28

Sziasztok!

Igyrogy nem irigyellek, mert tudom mi az éjszakázni, és is csináltam tizenévig és én is reggelre mindig begázosodtam és felfúvódtam.Valószínűleg a WC gondjaid is a éjszakázástól van.

Én most 2 napja nem méretkeztem, majd holnap reggel. Én bármikor és bármennyit tudok enni :(, engem annyira nem tart kordában ez a kapszula.

2009. szept. 17. 15:18

Nem korházban hálisten de termelő üzemben/piagyár:)/meóskodom.

Különben bár mennyit eszem éjjel reggelre ugy felfújódok mint egy lufi alig tudom begombolni a gatyámat. Gondolom a szervezetem sem érti miért nem tud pihenni??

2009. szept. 17. 15:06
Hol dolgozol? Csak nem kórházban? Ha te éjszaka dolgozol akkor felborul az egész napod és fordítva kell enned is szerintem. Kitartást még a hátralévő két napra!
2009. szept. 17. 15:03

Sziasztok.

tegnap éjjel nem sokat ettem mondjuk egy fél adagot a kajámból de tudom éjjel amúgy sem jó enni dehát 12 órát nem lehet kaja nélkül ledolgozni valamit muszály mert felborulok. Olyan fél kiló lemnet megint de a wc-vel még minidg nem vagyok jóban sajnos. Most nincs időm bezserezni semmit hogy könyebb legyen mert szinte nem is vagyok itthon csak alszom és megyek gyerekért aztán melózni. Még két éjszaka aztán pihi. Totál kikészít utálom!!!

2009. szept. 16. 15:47

Éva szörnyű lehet ez a köszvény dolog.

Iggen tényleg ugyan azokat lehet enni elég gáz.

nem aludtam ki magam nyűgös vagyok és mehetek vissza nemsokára melózni.

nembiztos h este tudok jönni.

Hát most egyáltalán nem vagyok éhes sőt rágondolni sem tudok a kajára.

448. 6b959121ac (válaszként erre: 446. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 16. 06:20

Köszvénynél a purin tartalmú ételeket kell kerülni .

Bemásolom:


"A diéta lényege: az alacsony purin tartalmú étrend betartása. Ez azt jelenti, hogy a napi étrend purin tartalma 200 mg alatt kell, hogy legyen (hagyományos táplálkozás során 600 – 1000 mg-ot fogyasztunk).

Az étrend purin tartalmán túl ügyelni kell arra, hogy a diéta só- és fűszerszegény legyen. Túlsúlyos betegnél nagyon fontos az, hogy figyeljünk az elfogyasztott ételek energiatartalmára. A gyors fogyókúra azonban ellenjavallt.

Köszvényes rohamot válthat ki a bőséges fehérje gazdag étkezés, valamint a nagyobb mennyiségű alkohol illetve ezek egyidejű fogyasztása.

Az étrend napi 40- 60 g- nál több állati eredetű fehérjét ne tartalmazzon és a beteg ne fogyasszon alkoholt. Hasznos a bő folyadékfogyasztás és a gyengén alkalikus hatású gyógyvizekkel végzett ivókúra (pl.: Ferenc József ásványvíz, Hunyadi ásványvíz, Harmatvíz).

A szervezet tehermentesítése céljából beiktathatunk az étrendbe egy-egy gyümölcs-, zöldségnapot.

A diéta alapját a sovány tej, tejtermékek, burgonya, rizs, zöldség- és főzelékfélék (kivéve paraj, karfiol, zöldborsó, bab, lencse, sárgaborsó) valamint gyümölcsök képezik.

Az étrendben korlátozni kell azoknak az élelmi anyagoknak a felhasználását, melyek 100 grammjában a purin tartalom meghaladja a 40-50 mg-ot.

Purinban gazdag nyersanyagok a vadhúsok, belsőségek, szardínia, szárazhüvelyesek, csokoládé, kakaópor.

Kerülni kell a hal, sertés, marha és szárnyas húsfogyasztást. Egyes főzelékféléknek a purin tartalmát csökkenthetjük előfőzéssel. Ilyenkor a főzőlevet az ételkészítéséhez nem használjuk fel. Jól alkalmazhatjuk az ételsorban a különböző töltött, rakott főzelékeket, melyeket előfőzött élelmi anyagokból készíthetünk el."


Szerintem ugyanaz mint a te diétád. Előtte ő is húst hússal evett, de ennek már vége. Retteg egy köszvényes rohamtól, és ezért betartja a diétát.

447. 6b959121ac (válaszként erre: 445. - 13a6fcd24f)
2009. szept. 16. 06:14
Ok. Megvan. Köszönöm. Hát valóban fantasztikus eredmény. Sok kitartást kívánok innen is neki.
2009. szept. 16. 00:47

Nem a kapszula miatt tilos a fehérje.

nekem vese pobléma miatt sajnos. vagyis jó a vesém de ha nem vigyázok baj lehet.

Éva pamela a legelső a sok pamela között. A köszvénynél sem szabad enni fehérjét?? Szegény akkor ő is szenved rendesen.

Mensi nálam nem mindig befolyásolja a kilókat.

2009. szept. 15. 23:33
pamela. csak igy kisvetűvel, mint nemecsek.
2009. szept. 15. 23:31

a fehérje miért tilos? Én most akartam venni turbot.a,i slim,el- Me tegye,:


teanevét én is szeretném priviben. (bár én most a citromos vizet iszom. ráadásul jelenleg nincsenek szorulálos gonjaim, mert igy mensi előtt pár napőpal mindig nagyobb lazább a székletem. viszont ezért nem is állom most mérlegrem nert tudodom ilyenkor 2-3 kgott dorbézol rajtam. (hú ez miatt is nagyon haragudtam a Nagy fogyás címáű műsorra, mert nem vették figyelembe, hogy egy nő és egy férfi egészen máskép híz9kk-fogyik.)

443. 6b959121ac (válaszként erre: 441. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 15. 22:19
Nem találok Pamelát! :(
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook