Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Immunrendszer erősítés halolaj kapszulával? Tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban? fórum

Immunrendszer erősítés halolaj kapszulával? Tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 20. 19:51
A lányom egy pár hónapja az >EskimoKid< nevű halolajat kapja, az első szirup tutti frutti ízű volt, a mostani narancs. Egyik sem tartalmaz mesterséges ízesítőt, nekem mindkét íz 'egykutya', a lányom viszont sokkal jobban elfogadja a narancs ízt.
13. Sünsanyi (válaszként erre: 11. - A1baa7edcc)
2010. ápr. 20. 19:23

Ma én is így tettem, ahogyan írtad. beletettem a kapszula tartalmát gyümölcslébe és úgy itta meg a Fiam.

Bevált, remélem így is marad.

Köszi !!!

12. 83e32a7a69 (válaszként erre: 7. - Sünsanyi)
2010. ápr. 19. 20:59
Igazan nincs mit koszonnod! Jo egeszseget kivanok nektek:)
11. a1baa7edcc (válaszként erre: 10. - Sünsanyi)
2010. ápr. 19. 19:51
En sem nyelem le az egesz kapszulat, altalaban raharapok es az olajat lenyelem, a kapszulat nem. Hozza lehet szokni, bar nem tul kellemes az ize.
2010. ápr. 19. 19:39

köszönöm Mindenkinek a hozzászólását??

ma beszereztem a kapszulát, de nem sikerült lenyelnie a Kisfimank ( megértem..) Van erre valakinek valamilyen jó trükkje??? Mármint a beadásra.

Segííííítsetek:-)

9. margareta51 (válaszként erre: 8. - Correct)
2010. ápr. 18. 20:57
en mind a kettot hasznaltam kapszula es tabletta formaban/Amway termek volt/ felben hagytam mivel pajzsmirigyel kezdtek kezelni,de annyit tudok irni volt hatasa.
2010. ápr. 18. 20:41

Nagymamámnak van tapasztalata :)

Én emellett az echinacheát ajánlom, ez is "csodagyógynövény" :)

De a legvelősebbet, cseppben. Van benne egy kis alkohol, de nagyon kevés, annyira, hogy gyerkőcöknek is lehet adni, legalábbis a mi gyerekorvosunk ezt mondta.

Emellett adhatnál neki fél tabi immuno kidet, és béres cseppet is, hetekig. (Ez utóbbihoz 6 hét kell, hogy védjen.)

7. Sünsanyi (válaszként erre: 3. - 83e32a7a69)
2010. ápr. 18. 20:41

Szia szmonika!


Köszönöm a hozzászólásodat, jelenleg éppen ezt szedi a Fiam már második hete.

Aztán jön a váltás vincetoxinra.

6. Sünsanyi (válaszként erre: 5. - Razsoann)
2010. ápr. 18. 20:39
Igen, erről van szó.
2010. ápr. 18. 20:37
Lehet ugyanazt hallgattuk :)
2010. ápr. 18. 20:36
Múltkor a Kossuth rádióban hallottam hogy valaki az állandóan beteg, köhögős és ekcémás gyerekének elkezdte ezt adni, és szinte tünetmentes lett valamint azóta nem kapja el a náthákat se, nagyon jó.
2010. ápr. 18. 20:31

Homeopatia echinacea5 gyogyszertarban kaphato,

nekem ez nagyon bevalt ajanlom mindenkinek

vagyis bocsi a tejcukor erzekenyek vegyek figyelembe hogy 0,04 tejcukrot tartalmaz

2010. ápr. 18. 20:29

Sziasztok! Lehet, hogy lerágott csont a téma.....

Bölcsibe jár a Kisfiam ( 2,5 hónapja) elég sokszor beteg azóta.

Azt hallottam egy országos rádió eü. magazinjában, hogy a halolaj kapszula segíti a gyermek immunrendszerét erősíteni.

Ezzel kapcsoaltban van valakinek tapasztalata?

Melyik termékkel??

Köszönettel várom az "okosságokat" :-)

2010. ápr. 18. 20:26
Immunrendszer erősítés halolaj kapszulával? Tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook