Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. dec. 10. 08:01

Szia.

Én most már nem a herbát szedem mert már nem volt semmi hatása.

lehet hogy csak hozzászokott a szervezeted? De persze az is lehet hogy tényleg kivettek belőle valamit. Pedig láttam a tévében hogy reklámozták tehát engedéllyezett mostmár tutira.

Remélem jön Éva ő szedi folyamatosan és elmondja érez-e valami különbséget.

2009. dec. 9. 16:28

Hallóóó!Sehol senki? Újra kezdtem a herba kúrát,sajnos nincs jó hírem!

Hosszabb idő után megint lehet kapni a patikában de valamit változtattak rajta,mert semmilyen hatást nem tapasztalok...Sőt,meg merem kockáztatni,hogy fokozza az étvágyat!Kb.két hétig szedtem,de olyan étvágyam volt tőle,hogy az botrányos.Az előző kúra alkalmával 8kg-ot fogytam.Semmit nem érzek az étvágy csökkentő hatásából,jól elszúrták!Pedig nagyon reménykedtem...Ti hogy álltok,vagy már nem fogyóztok?

2009. nov. 21. 17:38

De jelen vagyok bár igezából sokan nem szedik ahogy elnéztem. nem baj én írom mit tapasztalok.

Hát jövőhéten ugyis éjszakázoma hét második felében akkor jól fog jönni.

Más mellékhatás nincs. Ja aherba jobban elvette az elején az étvágyamat mint ez a kapszula.

589. 6b959121ac (válaszként erre: 588. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 20. 09:33
Ha nem tudsz aludni ez neked külön jó az éjszakázásoknál. Persze pihenni akkor is kéne. Szerintem ehhez is hozzá lehet idővel majd szokni és nem lesznek olyan borzasztóak a mellékhatások. Sok sikert hozzá. Majd benézek néha a másik fórumba, hogy hogyan haladsz. Vagy ott nem vagy jelen?
2009. nov. 20. 07:30

Ez jó:)

Akkor lehet tényleg gyerekkori dolog. De amíg csak ilyenekete eszegetsz addig nem gond. Csak csülkösbablevest ne egyél:)

nekem a szotyi agyengém nagyon szeretem mikor végre nyugi van leülök felrakom a lábam és tévézés közben szotyizok.

Hát az éjjel nem sokat aludtam de nem vagyok álmos és éhes sem egyenlőre. Ma beveszem hamarabb hogy hátha jobban alszom este.

megmérem a vérnyomásom remélem nem bántja nagyon.

Amúgy majdnem két hétig söt két hétig nem volt bogyóm és semmi nem jött vissza kilóban pedig alig mertem ráálnia mérlegre:):)

587. 6b959121ac (válaszként erre: 586. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 20. 06:57

A nasik köszönik jól érzik magukat!. Tegnap kiraktam a hűtőre egy behajtani tilos táblát, ennek ellenére elalvás előtt megettem két mandarint és egy marék török mogyorót. Egyszerűen képtelen vagyok elaludni, ha üres a gyomrom. Lehet,hogy előző életemben sokat éheztem? :))

Anyukám mesélte , hogy kiskoromban a kiságy mellé volt készítve mindig egy alma, hogy éjjel ne kelljen felkelnie, mert éhes vagyok. Ekkor mindig arra ébredt , hogy harsog az alma éjfélkor a fogam alatt. Ez a nasi talán születési defekt nálam! :)) Ennek ellenére azt hiszem megint bővebb egy kicsit a nadrágom. Mérés két hét múlva.

2009. nov. 19. 18:09

Nem a reductilt hanem a reduce weight-ot.:):)

Á azt nem merném szedni annyira nem vagyok bátor.

Most jó eléggé elvette az étvágyam semmit nem érzek majd este kiderül aludni tudok-e??

Nálad miujs??

Nasik??

585. 6b959121ac (válaszként erre: 584. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 19. 18:07
Azt hittem gyümölcskoncentrátumot kerestél!!! Felírta a doki?
2009. nov. 19. 11:37

na kaptam ma reducot.

Majd írom mit hoz ki belőlem:)

2009. nov. 19. 06:46

Én már olyan éhes vagyok hogy feltudnék falni egy lovat pár napja. Igaz meg fog jönni de akkor is ennyire nme kéne:(

Remélem ma kapok cuccot mert ma addig haza nem jövök az biztos. Nem dolgozom ma és van időm délelőtt.

Ez érdekes hogy elmulasztotta az izületi fájdalmaidat!!!!!!

2009. nov. 17. 11:17
Szóval nem szedem pár napja a bogyót, de nem kellett volna abbahagynom. Nem az éhségről van szó. Azzal semmi gondom. Változatlanul nem vagyok éhes. A nasizás más téma. Azzal diligyógyászhoz kellene mennem. :) Újra előjöttek az ízületi gondjaim. A bogyó egyik mellékhatása volt, hogy elmúltak a fájdalmaim amit csak cataflammal tudtam kordába tartani. Ezen kívül előjött újra a gyomorégésem is. Ha jól meggondolom a bogyóra nem sokkal többet költöttem mint előtte a gyógyszerekre. A szünet után biztos folytatom ha lehet még kapni. Igaz van még három dobozzal, de az is csak 1 hónapig elég.
2009. nov. 14. 07:33

Sziasztok.

Éva nem még nem szedem mert nemkaptam mindig és tegnapra igérték. Remdelni nemakarok ha nem kapok végleg akkorcsak.

Jövőhéten is dolgozom reggeltől estig nemis tudom mikor tudnák kihozni?? Azért itthon kéne lennem mikor hozzák és nemis tudok még csak időpontot sem mmondani nekik.Szóval macerás.

Ja az esti zacskónyitogatás az ismerős. Szotyikát énis nagyon szeretem:(

580. 6b959121ac (válaszként erre: 578. - Mogyoro777)
2009. nov. 13. 12:27
Üdv újra itt! Majd számolj be az eredményről! Minél előbb állsz a mérlegre annál hamarabb megtudod az eredményt és újabb lendületet kapsz talán. Hajrá!
579. 6b959121ac (válaszként erre: 577. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 13. 12:25

Szia!

Nagy megkönnyebbüléssel tudatom, hogy NEM VAGYOK MÉG ÉHES. Itt sajnos nincs normális mérleg, de tuti nem szedtem vissza semmit. Csak ezek az esti nasizások. Szerencse, hogy az édességet nem szerettem sosem, de azért fogy a tökmag, szotyi, gyümölcs esténként. Ugyebár ezeket napközben kéne enni, de nem kívánom. A reggelit le kell erőszakolnom, ebédig semmi éhséget nem érzek, du. uzsonna, és utána kezdődik a zacskónyitogatás annak ellenére, hogy valóban nem vagyok éhes. Az esti salátát már megszokásból eszem.

Örülök, hogy neked is jól megy a szünet. Ezek szerint a másik bogyót ki sem próbálod?

2009. nov. 13. 08:04

Helló lányok!

Emailben érdeklődtem a forgalmazótól,hogy miért nem lehet herbát kapni.Azt a választ kaptam,hogy nincs semmi gond vele,nem vizsgálják,csak egy nagyobb szállítmányra kellett hosszabb ideig várni!Hétfőtől ismét kapható lesz!

Én is újra kezdem.Már elég régen abba hagytam,biztos szedtem is vissza kilókat,de nem merek mérlegre állni.üdv.mindenkinek és szép napot!

2009. nov. 12. 15:08

Szia Hogy birod a szünetet??

Képzeld nekem lement egy kiló mióta nem szedem és továbbra sem vagyok anyira éhes csak fél adagot eszem és bőven elvagyok vele. Jó éjszakás vagyok akkor azért minden más de nagyon örülök mert igy megvana 6 kiló minusz.

Majd még lemegy 5 és akkor máe csak meg kell tartani vaglahogy tudom az lesz az igazi siker!!!

576. 6b959121ac (válaszként erre: 575. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 10. 08:31
Semmi extra, holnaptól szünet. Ha átállsz a másik bogyóra, azért számolj be a hatásairól. Kíváncsi vagyok.
2009. nov. 9. 23:31

Szia Éva.

Há közi az infót az a baj hogy 18. kerület pont a város másik vége nemigen járok arra. rendelés meg nkem mumus egyenlőre de péntekre igérték itt nlunk remélem meg is hozzák addig meg legalább pihentetek. Szombaton szülinapi parti jó lenne addig meg lenne nehogy túlegyem magam. Éjszakás héten amúgy sem eszem sokat hálisten.

Nálad miujság??

574. 6b959121ac (válaszként erre: 573. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 7. 09:17

Én szinte mindent neten rendelek ha otthon vagyok. Még soha senki nem vert át és nem küldött rossz dolgot. Persze lehet, hogy azért mert ha valami nagyobb dolgot akarok venni el kell mennem min. 60 km-re, hogy több áruházat találjak ahol körülnézhetek.

Itt kint pedig minden itt van a seggem alatt. 10 percre van egy bevásárlóközpont.


Ennek a gyógyszertárnak van bp.-i üzlete. Az elérhetősége:


1182 Budapest,

Királyhágó u. 81.


Boltunk nyitvatartása:


Hétfő: 10-18

Kedd: 10-18

Szerda: 10-18

Csütörtök: 10-18

Péntek: 10-18

Szombat: 9-13

Vasárnap: Zárva


Webáruházunk természetesen éjjel-nappal nyitva áll Önök előtt!



E-mail: info@apoteka.hu Ez az e-mail cím megvédésre kerül a spamrobotok ellen, megtekintéséhez engedélyezze a Javascript használatát.

Telefon: 06-1/297-0544

Fax: 06-1/297-0545

[link]


Ha ott laksz benézhetsz.


Őszinte részvétem az éjszakák miatt, de mindent a célért! Hamarosan jön a karácsony. Bár mióta a gyerekek felnőttek nincs számomra igazi varázsa.

2009. nov. 7. 08:28

Reméljük nem az lesz hogy abbahagyod és iszonyatos evési hullám fog el!!!!!

Én most már abba hagytam mert elfogyott a másik meg még nincs. Én tartoka anetes rendeléstől egyrészt keveset vagyok itthon másrészt a férjem megtudná hogy miket szedegetek. Hétfőn nappal itthon vagyok elmegyek egy két boltba hátha kapok ha nem akkor marad a rendelés.

Jövőhét éjszaka 4 nemigen várom dehát anyagilag meghát eléggé megdobja igy karácsony előtt.....

572. 6b959121ac (válaszként erre: 571. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 6. 14:22

Igen, itt lehet beszerezni.

Most olvastam a honlapon, hogy 3-4 hónap után szünetet kell tartani. Előtte még fél évet írtak. Még egy adagot beszedek utána leállok vele. Remélem nem szoktam hozzá és elvonási tüneteim lesznek.Majd kiderül. :)

2009. nov. 6. 06:52

Ez az a hely ahol be lehet szerezni??

Most jöttem de nincs időm nézegetni majd délután.

Tök jó neked azér megyeget lefelé. Gratulálok.

Te nem gondoltál hogy váltasz kicsit nehogy besokalj??

570. 6b959121ac (válaszként erre: 568. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 5. 16:33
569. 6b959121ac (válaszként erre: 568. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 4. 21:43

Megtaláltam! -1 kg. Neten nem próbáltad a másik bogyót beszerezni? Lehet, hogy ez is hiánycikk?

Valahol láttam, de nem tudom már hol. Most nincs időm megkeresni, de rajta vagyok az ügyön! :)

2009. nov. 4. 17:24

Éva rááltál a mérlegre??

Nem kaptam sehol a másik kapszulát és ebből is már csak egy van mi lesz velem holnap után??

Két napja csak délután veszem be és igy nem vagyok este éhes ez tetszik mert nappal ugy sem eszem túl sokat inkébb az este vészes.

Totál megállt 71 kilónál és semmi tovább. Úgy látszik az 5 kiló lement pikk pakk aztán stop!

Kéne még öt legalább....

567. 6b959121ac (válaszként erre: 566. - Jutasz)
2009. nov. 1. 21:59

Szia!

Ha beírod az oldal jobb felső sarkában a keresőbe hogy: almaecet, rengeteg találatot kapsz, ahol utána nézhetsz a kapszulának!

Kellemes időtöltést!

566. Jutasz
2009. nov. 1. 21:19
Sziasztok!Én még elég új vagyok a Hoxán,még nem igazán igazodok ki,de nagyon tetszik.Azt szeretném kérdezni.valaki már szedett almaecet kapszulát?Fleur de sante cégtől.köszi.........
565. 6b959121ac (válaszként erre: 562. - 0d56c4c6dc)
2009. nov. 1. 19:52

Szia!


Nekem még mindig hat, csak én vagyok a disznó. Éhes egyáltalán nem vagyok, de most elkapott a sütési és főzési láz, amelyek termékéből persze enni kell. Most ettem meg egy almás kalácsot, de fáj a hasam, majd kidurran. A mérleggel is csak szemezgetek. Talán holnap ráállok. Ma volt rajtam a fekete szoknyám ami egy hónapja még nagyon szűk volt. Délután kényelmes viselet volt, úgyhogy megnyugodtam. Csütörtökön utazok megint, kint könnyebb betartani az "egészséges életmód irányelveit", hiszen nincs körülöttem a családom akik "normális" kaját akarnak enni.

További szép napot!

564. 6b959121ac (válaszként erre: 563. - Danama)
2009. nov. 1. 19:46
Most írtam neked , de látom, hogy itt is jártál. :)
563. danama
2009. nov. 1. 10:45
én sem tudtam venni :-(, most a Dm.es almaecet kapszulával probálkozom
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook