Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 31. 07:08

Szia.

Hát még nem sikerült vennem nmert nem kaptam de rajta vagyok a dolgon mert tényleg nulla hatása van már sajnos a herbának. Kár pedig annyira bíztam benne. Most meg 1 kiló már fel is ugrott ugy utálom.

Nálad miujság???

561. 6b959121ac (válaszként erre: 560. - 0d56c4c6dc)
2009. okt. 28. 07:52
Igen, a két fórum ugyanarról a kapszuláról szól. A neten már megtaláltam, jóval olcsóbb mint a herba. Ha van olyan jó is akkor érdemes váltani! Jó kikapcsolódást és szép napot!
2009. okt. 28. 07:23

Köszi Éva!

megnézegettem utánanézek hol lehet kapni. Amúgy szerintem ezek a kapszulák majd ugyanazok legalábbis a mellékhatásokat nézve. lehet vanamelyik jobban hat szervezet függő.

Holnap tartok egy csavargós napot barátnőmmel és benézek egy két helyre hátha kapok.

Még van 5 kapszulám azért azt beszedem mert ha nem félek mi lenne.......zabálás

2009. okt. 27. 08:20

Na még egy:

[link]

2009. okt. 27. 08:02

Megvan:

[link]

557. 6b959121ac (válaszként erre: 556. - 0d56c4c6dc)
2009. okt. 27. 08:00

Én is néztem ezt a port, de félek tőle. Ráálltam a mérlegre. Nem híztam ez is haladás most! Lehet,hogy én is szüneteltetem egy kicsit, mert ha jól emlékszem a leírásában is benne van, hogy fél év után egy hónap szünetet kell tartani.

Itt a hoxán olvastam egy gyümölcsrost tablettáról, de most már nem találom. Arról is jókat írtak. Szerintem inkább azt próbáld ki.

2009. okt. 27. 07:37

Hát azért így hogy mégis külön kuckója van talán jobban el lesztek mert eltud vonulni gondolom ő már szeret egyedül lenni legalábbis az idősebbek jobban el vannak egyedül.

Hát eza stresszevés nekem is ahalálom néha nagyon beletudok lendülni.

Amúgy semmi fogyás mostmár totál megállt asúlyom és a kajálás is eléggé megy nehezen fogom vissza magam.

Még van pár kapszula beszedem aztán pihi mert ennek semmi értelme csak kidobott pénz méghozzá nem is kevés. Nézegettema másik fórumon a pai you gou port lehet ki kéne próbálni igaz sok rossz mellékhatásról írnak nebiztos hogy merem.

Viszont valahogy lekéne még legalább egy 5 kilót fogyni és egyedül gyenge vagyok kell mankó hozzá-:(

555. 6b959121ac (válaszként erre: 554. - 0d56c4c6dc)
2009. okt. 26. 11:24

Kijövünk úgy-ahogy. Idős már és félt egyedül. A közelébe költöztek a kisebbség tagjai és már tarthatatlan volt a helyzet. A tyúkóljára a férjem már lakatot szerelt, de ez sem volt akadály annak aki tyúklevest akart enni. Építettünk neki egy szoba-konyha-fürdőszobát a melléképületünkben , azt gondolva, hogy így talán nem zavarjuk egymást. Majd kiderül!!!


Ebben a pár napban átmentem megint stresszevőbe annak ellenére, hogy nem esett jól a kaja. A mérlegre ráállni sem merek!

2009. okt. 26. 06:27

Félek egyedül::))

Hát az nem semmi!! De kijöttök?? Milyen a viszony?

Szorítok természeretsen!!!!!!!!!

2009. okt. 25. 20:55

Azért nem jelentkeztem eddig mert el voltam foglalva, anyós költözik hozzánk.

Szorítsatok, hogy ne legyenek túl nagy konfliktusok!

552. 6b959121ac (válaszként erre: 551. - 0d56c4c6dc)
2009. okt. 25. 20:31
Itt vagyok! Mi a probléma? Segíthetek? :)))
2009. okt. 25. 19:11

Senki??

Éva??

Valaki??

2009. okt. 22. 16:54

Hát lehet hozzászoktam mert egyre jobban éhesvagyok és sajnos egyre többet is tudnék enni.

Minden csoda végetér egyszer?? Sajnálom jó lett volna még ledobni egy pár kilót.

De nemadom fel még kitartok meglátjuk hátha amásik dobozban több a hatóanyag lehet már spórolásba kezdtek hogy többet el tudjanak adni nem??

2009. okt. 21. 08:26
Lehet,hogy hozzászoktál, bár magamról nem mondhatom el. Próbálj meg szünetet tartani. Talán mire megint elkezded nem lesz már hiánycikk sem. :)
2009. okt. 20. 18:42
Nemtudom mi van de valahogy nem hat a kapszula!! Ma ettem össze vissza. Lehet már nagyon megszokta a szervezetem?? Vsn egy teli dobozom azt még beszedem lehet utána szüneteltetni kéne egy kicsit??
2009. okt. 20. 11:20

Sziasztok! Látom-látom....Akkor titeket is utolért!

Én napokban ügyi vagyok,bár nem szedem a herbát,de köretként salátát eszek a húshoz és igyekszem gyümit enni.Próbálom rávenni a páromat,hogy menjünk együtt edzeni,még most ő nincs felkészülve rá,azt mondja,hogy hangulat kell hozzá.Pedig olyan jó lenne,ha ketten csinálnánk.pá

2009. okt. 19. 11:24

Hát az igaz akkor nem is probléma:):)

Hú a túrós és mákos rétest megkostoltam volna szivesen Íiiiiiimádom........

Igen én is igy voltam hogy élveztem az ízeket és ugy gondoltam nemérdekel most eszem akkor is ha nemvagok éhes mert finom és kész.

/én nem vagyok rosszul a kaja gondolatától/:(

545. 6b959121ac (válaszként erre: 544. - 0d56c4c6dc)
2009. okt. 19. 07:29

Szia!

Tegnap én is ettem-ettem-ettem...., de már szinte rosszul voltam. Sütöttem túrós mákos és meggyes rétest. Olyan nagyon finom volt! És komolyan hányingerem volt, de tovább ettem. Tobzódtam az ízekben. Még szerencse, hogy nem cukorral csináltam hanem édesítővel így talán nem volt olyan vészes. Most ha a kajára gondolok már rosszul vagyok. Brrr!

De ez van. Néha kell egy kis lazítás!

A körözöttes zsömle is nagyon finom lehetett.

Tulajdonképpen tegnap vasárnap volt!!! :)

2009. okt. 19. 07:14

Sziasztok.

Hát tegnap nagyon rossz kislány voltam mérges is vagyok magamra. igaz nem vettem be a kapszulát valahogy elfelejtettem és hát ettem is de az haggyán hanem este fél 10-kor ettem ettünk a férjemmel körözöttes zsömlét olyan finom volt. Éhes nem voltam csak ugy ettem mert jólesett.

ma böjtölök miatta jókislány leszek.

Nálatok miujság??

543. 6b959121ac (válaszként erre: 542. - Citadel)
2009. okt. 17. 20:46

Szia!

Innen rendeltem:

[link] Ha a buy product-ra kattantasz jutsz el a rendeléshez.


[link]


Remélem sikerül!

542. citadel
2009. okt. 17. 06:53
Honnan rendelted pontosan eva03? Azota is keresem de sehol sem találok már :-(
2009. okt. 16. 18:53
Se..be rúgás visszavonva ha piros napjaid vannak! Ekkor mindig pang egy kis víz.
2009. okt. 16. 15:03

Helló!

Hát a s.rúgást megkaptam eva03.Olyan nagy étvágyam nincs ,napközben elvagyok,de ez ezelőtt is így volt,délelőtt eszek valami keveset és este a párommal vacsi.Egy pár napja mindent eszek,nem mondanám soknak,de lehet az az oka a súlyom állásának,hogy tegnap megjött.Ilyenkor ,ha igaz + 1-2 kg-ot lehet többletbe számítani a vízvisszatartás miatt.Ez van most,de a jövőhéten kezdem a 90 napos diétát,már csináltam kétszer és jó volt.Nektek gratulálok!!!:)

2009. okt. 16. 14:37

Éva az tényleg megérte nagyon.

Én nem tudom meddig akarom még szedni jó akarok még fogyni 5 kilót kb de féel ha abbahagyom felugranak a kilók bár elég jól összeszűkűlt már a gyomrom ugygondolom. Most is kétnaponta szedem egész hatásos még igy is vagyis sokat nem eszem. Érzem a gatyámon hogy megint ment le egy kiló tuti.

Jól elvagyok vele az tuti.

538. 6b959121ac (válaszként erre: 537. - 0d56c4c6dc)
2009. okt. 16. 09:18

Ez valóban igaz. Nálam is vannak olyan napok amikor érezhetőbb a hatása, van amikor kevésbé. Lehet, hogy azt is tudja szabályozni, hogy ne éhezzen ki a szervezet?

Még nem is írtam! Öt dobozzal rendeltem a "shop"-ból, egy hét alatt megjött és ezért 17876 ft-ot fizettem. Még postaköltséggel is olcsóbb volt mint a patikában.

Ha jól emlékszem egy doboz 11 eu, a szállítás pedig 10 eu. Paypal-al lehet csak fizetni.

Egy-két dobozt nem éri meg rendelni a magas szállítási költség miatt.

Sok sikert mindenkinek!

2009. okt. 15. 19:59

Igazából én is eszem mindent viszont sokkal kevesebbet mint szoktam régebben. Mondjuk fél adagot de vannak napok mikor jobban hat és alig ezsem nemtudom ez miért van.

Én kaptam még tegnap azt mondták jövőhéten hoznak még majd kiderül.

Hát én most nemtudom mérni magam mert nemakar működni amérleg de asszem csak elem csere kéne de ráér nemsürgős. lassan fogyok az biztos de mégis mindig kicsit kevesebb.

Edó baba egyél kevesebbet vagy neked semmit nem ér a herba?? nincs étvágytalanság??

536. 6b959121ac (válaszként erre: 535. - Edó baba)
2009. okt. 15. 11:42

Sajnos a herba sem csodaszer. Ha megint eszel mindent nem fog segíteni. Kérsz egy s...e rúgást? Küldök egyet online!!!

Nekem megjött a csomagom Szerbiából. Megkaptam a herbát.

2009. okt. 15. 11:25
Segítség lányok!!!!!!!!!!cupp
2009. okt. 15. 11:24

Sziasztok! Kinek mi az eredmény? Nekem azóta semmi jó +30 dkg

Egy komoly elhatározás kell,hogy változtassak az étrendemen,mert megint eszek mindent,kivéve az édesség,mert azt korlátozom még mindig...

2009. okt. 13. 14:32
És hogyan ha mindketten dolgozunk???:):):)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook