Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok fórum

Herbafast kapszulával kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
442. 6b959121ac (válaszként erre: 440. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 15. 22:17
Én nagyon sajnállak. A férjem köszvényes, hasonló az étrendje mint a tied. Elég kevés az igazán finom ami ehető.
2009. szept. 15. 22:12
Nézétek meg Pamela adatlapját őt régóta ismerem nagyon sokat fogyott és tartja de száműzött örökre mindent ami hizlal és jól érzi magát boldog hogy lefogyott.Nagyon csinos lett!!!!!!!!!!!!Remélem nem haragszik meg hogy reklámozom de jó példának írtam:)
2009. szept. 15. 22:10

Igen állati és növényi is. Pontosabban lehet ennem de csak napi 50grammot.Az meg ugye hamar összejön.


Milyen nagyon bosszantó hogy lefogy az ember és visszajön. Tényleg csak ugy lhet megtartani ha többet sosem eszel semmit ami hizlal dehát olyan jó enni.:)))

439. 6b959121ac (válaszként erre: 437. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 15. 22:06
Mindenféle fehérje tilos? Állati és növényi is?
438. 6b959121ac (válaszként erre: 436. - Smaya)
2009. szept. 15. 22:05

A tea neve engem is érdekel. Talán a mályva?


5-6 éve én is lefogytam aAtkinssel közel 30 kg-t. Néhány hónap alatt vissza is jöttek, amikor már rá sem tudtam nézni a húsra. :(

2009. szept. 15. 20:20

Maya melyik tea??

Éva köszi veszek megpróbálom. Bár én nehéz eset vagok ami másnak jó nekem ellenkezőleg működik nemtudom miért. De háha.

Maya rossz lehetett hogy visszajöttek ezek a fránya kilók mikor olyan szépen lement. Sajnálom biztos szörnyű volt. Még egy 5 kilót elvisel az ember hogy le föl ugrál.

Félek én is hogy ha abbahagyom akkor visszajön ami lement jó valamennyi biztos főleg hogy ugye nem is ehetek bármit mert a fehérje tilos és hát pont azt lenne szabad hogy ne hizzunk. nem lehet folyton zöldségen élni. Főleg hogy nem is nagyon szeretem.

436. Smaya (válaszként erre: 434. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 15. 19:15

Bocs hogy a témához kapcsolódom, de nekem is mintha keményebb lenne, de akkor iszom egy ....teát, és az meglágyítja. Egyébként én 6 évvel ezelőtt, ettől a teától fogytam le 103-ról 65 kg ra, csak annyi volt, hogy mindent ettem, de kevesebbet. Na ne aggódjatok, ez az állapot csak néhány hónapig tartott, akkor visszajött 20 kg, és most, hogy 1 éve leszoktam a cigiről, feljött még közel 20.

Egyébként ez a tea nem drága, én reggel lefőzök 2 litert és azt napközben megiszogatom, teszek bele egy kevés citromot, és nagyon kellemes ízű. Priviben megírom a nevét, akit érdekel.

435. 6b959121ac (válaszként erre: 434. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 15. 19:08
Én még a herba előtt kezdtem enni a lenmagot, mert folyton szorulásom volt. A hashajtóktól görcsöltem és ez segített.
2009. szept. 15. 18:58

Sziasztok.

Ma megint kicsit éhesebb voltam igaz csak délután vettem be a kapszulát mert jöttem éjszakára és ilyenkor bajban vagyok mikor vegyem be és ugy döntöttem jobb este mert nehogy éjszaka egyek sokat.

Ezt a lenmagot kifogom próbálni mert sajnos problémáim vannak a wc-veel már bocsika.

Nektek nincs ilyen mellék hatás??

433. Smaya (válaszként erre: 431. - 13a6fcd24f)
2009. szept. 15. 18:44

Sziasztok!

Igazad van Brekike persze hogy kell enni, csak ne szálljon el az ember mint én. Tényleg az a titka, amit a N.-bi mond, délig a rázósabb kaják, délután meg nagyon minimális.

/Én csináltam a 90 napos diétát, nekem nem jött be. Nem bírtam délig csak gyümölcsön lenni :(.

432. 6b959121ac (válaszként erre: 431. - 13a6fcd24f)
2009. szept. 15. 13:52

Ez így van különben leáll az anyagcser és szedhetünk akármit, semmi sem használ. Egyébként tudom ajánlani a lenmagot. Én minden reggel megeszek egy kanállal. Ez megmozgatja a beleket, tisztít és nem utolsó sorban tele van a szervezet számára hasznos anyagokkal.


[link]

2009. szept. 15. 12:38

Ne ciccelj, vaqlamit azért enni kell!


de tényleg, azt nem szabad megtennünk, hogy nem eszünk szinte semmit, mert utána aztán a kilók megduplázodva jönnek vissza.


enni kell, csak nem mindegyhogy mit és mennyit és mikor.

430. Smaya
2009. szept. 14. 19:34

Sziasztok!

99,5 ami 2 kg fogyást jelent. A hétvégi mulatozás ........

Na de majd ez a 2. 10 nap eldönti, hogy nálam hogyan működik. Sajnos most ettem 1 órája egy kis francia salátát, amit joghurttal és diétás cukorral készítettem, na meg egy kicsike párolt csirkecombot. És most joggal gondolhatjátok rólam, hogy mit keresek én itt.

2009. szept. 14. 17:38

Sziasztok! Ma egy hete szedem és 2 kg fogyás az eredmény!:)

puszi

428. 0d56c4c6dc (válaszként erre: 427. - Smaya)
2009. szept. 14. 14:35

nemsűrűn fája gyomrom szerintem nem akapszulától volt.

Na megmérted magad??

Én ma nem minek?? Minden nap nemakarom csak nehéz megállni.:)

427. Smaya (válaszként erre: 426. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 13. 20:30
Neked a gyomrod fájt, én meg szédültem és h.ingerem volt. Bízzunk benne, hogy ez csak átmeneti mellékhatás. Megvettem a 2. dobozzal, igazából szerintem az lesz a döntő. Én nem merem lecentizni magam. :(
426. 0d56c4c6dc (válaszként erre: 425. - Smaya)
2009. szept. 13. 20:20

Nekem is van nap hogy éhesebb vagyok de nem mindig. Ma alig ettem egy szelet kis pizzát eédkor és ennyi.

De nem is kivánok semmit.

gyomorfájásom elmult nemtudom mitől volt.

Kiváncsi vagyok mit mutat neked is amérleg.

425. Smaya
2009. szept. 13. 19:40

Sziasztok!

Ma vettem be a 10 szemet, holnap reggel fogok méretkezni. Sajna tegnap bogrács parti volt :) :(, de készítettem párolt csirkét párolt rizzsel, francia salátával. Nem ettem túl sokat, de ittam 2 pohár boros kólát. Hát nem tudom, majd holnap reggel elválik.

Egyébként én is egyik nap éhesebb vagyok, mint a másik nap. Igyekszek reggel, és délbe enni, délután már csak gyümölcs.

424. 13a6fcd24f (válaszként erre: 423. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 13. 17:46
Én sem voltam túl boldog a számok láttán. :-D
2009. szept. 13. 17:43
Majd le centizem én is magam. kiváncsi vagyok mennyi vagyok csak félek az eredménytől.
2009. szept. 13. 09:39

Kicsit centiztemis, végül is az látszik, nem a kg


derék 86

cspő 101

mell 103

mell alatt 81

comb 59


Kiváncsi vagyok a cm-ben leendő különbségekre.

2009. szept. 13. 09:10

Nem is lenne normális a napi egy kgy fogyás.

Pedig jó lenne:-)


a torna valóban jó, de a lógó bőrön nem segit. sajna.

2009. szept. 13. 08:59

Nem én már a második doboznál tartok. ugy hogy volt egy ké nap kihagyás mikor nem vettem be.

De tény,hogy negyedét eszem mindennek és gondolom egy idő után már megszokja aszervezet hogy keveset kap és akkor már nem megy pikk pakk.

Értem mire gondoltál a hasfogóval kapcsoltban és tuti jó hisz nem lőg a has csak ugy a világba hanem tartja és egy kis torna még többet segítene.

419. 13a6fcd24f (válaszként erre: 417. - 0d56c4c6dc)
2009. szept. 13. 08:48
és 9-én kezdted. Ugye?
2009. szept. 13. 08:44

szia, én már több évtizede legalább 2, gondolkodtam a kisebbítésen, aztán 2006 év végén megtudtam, hogy tb alapon megcsinálják. Onnantól már nem is volt kérdés...


Persze, attól az alakformálótól csak a látszat változik. de én , mint írtam azért gondoltam rá, hogytapassza vissza a bőrt. Illetve még nem tudom, hogy melyik az alakformáló, vagy gyógyészati fűző. Tudod, amit zsirleszívás után szoktak kötelezővé tenni)


MIért vagy néha éhesebb? Hát nekünk alapból a hormonok miatt is változik és ez szerintem a kapszulával is megmarad.

2009. szept. 13. 08:39

Én 72,2.

75,5-ről indultam.

Halaod lassan de biztosan

2009. szept. 13. 08:38

Hát lehet különben h tényleg ssem okozott volna gndot. Én azért érdeklődtem barátosnémnak ment nagyon tönkre a melle 3 gyerekután hogy mit fizet a tb . felvarrást??? Vagy inplantátum azt nem gondolom pedig neki kéne szeintem.

Én elvagyok nembánom azt sem ha kicsit kisebb lesz max a férjem bánja de az meg az ő baja.

Jó lehet az alakformáló biztos frankón tart megéri ha sokat kell fogyni mert amgy tiszta átverés felveszed karcsubbvagy aztán mikor lekeül előjön a szomorú valóság.


Tegnap alig ettem jó volt a kapszula vannak napok mikor éhesebb vagyok nemértem miért.

2009. szept. 13. 08:27
sziasztok, ma reggel mázsáltam: kereken 69.
2009. szept. 13. 01:53

És nagyon nagy szerencsém volt, hogy a műtétet vállaltam, mert képzeljétek kiderült, hogy volt egy olyan daganat a mellemben -sem UH, sem mammo nem mutatta ki - ami rákmegelőző állapotban violt. Ez azt jelenti, hogy a sejtek már módosultak voltak, de nem léptek ki a saját területükön kivülre. (valahogy igy mondta a doki. Azt is mondtga, hogy lehet sose tették volna meg, de ezt előre nem lehet tudni)


De alapvetően nem is ezt akartam írni, hanem azt, hogy erősen gondolkodom azon, hogy veszek alakformáló mizét -amit reklámoznak a shopban -, hiszen hasműtét után, zsírleszívás után is nagyon fontos, hogy valamivel leszorítsák a bőrt a rétegéhez. Akkor szerintem fogyókuránál is szükséges lehet. ( na nem a 2.3 kg-os fogyásnál)


Hm? Vélemény?

2009. szept. 12. 20:16

A műtét után nagyon szép volgt a heg és biztató volt,hogy alig fog látszani. aztán elkezdődött a hízás és nagyon szépen elkezdett szészeledni a heg is.

A mellkisebbítés akkor ban tb-re (maga a felvarrás nem támogatott, de itt a pécsi klinikán 300 e ft-ba kerül)

A mellkisebbités tb feltétele, hogy amit kivesznek oldalanként az több legyen, mint a testsulyod ,5%-a. Tehát pl. mikor 97-ben volt a műtétem, nekem 30-30 dkg-it vettek ki és 55 kg voltam.

De a dokim a dupláját akarta volna, de akkor nem engedtem mert túl nagv lett volna a különbség. Igy viszont gyakorlatilag nem volt melltartócserém.

Ugyhogy beleférek mégegyszer és már van bejáratot hegem is. :-))


bajok: Lehet, hogy nem csak a suly okoza, de valahogy egyidőben jöttek elő.

Az igazságohoz hozzátartozik, hogy a hízásomban nagy mértékben ludasak voltak gyógyszerek is. Több antipszichotikomot és antidepresszánst szedtem és azok tényleg hízlalnak, de mellékhatásuk is lehettek ezek a gondok.

Most egy hete minden gyógyszert leraktam.MInd a pszihiátriaiakat, mind a belgyógyászatiakat, és remélem ez is segíti a fogyást.


A nadrág már 2-3 kg-tól kényelmes lesz, fel a fejjel!!!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook