Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hepafilters porszívó filter tisztítása hogyan lehetséges? fórum

Hepafilters porszívó filter tisztítása hogyan lehetséges? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 23. 14:36
Ha olyan zuhanyotok van, amin lehet állítani a nyomást, eső, normál, masszírozós, akkor miután a nagy pordarabokat kikocoktattad legjobb nagynyomáson átmosni, a tisztának hitt filterből a zuhany alatt még elég sok cucc jön ki.
6. jsanett (válaszként erre: 5. - 3a0842d373)
2009. jan. 30. 20:22

Szia,


Hat igen, en sem mernem kimosni gepben... Mi van ha a meleg hatasara megolvad, vag eldeformalodik a muanyag keret. :)


Amugy en egy kiszuperalt fogkefevel is neki szoktam allni, vagy egy hurkapalcahoz hasonlo massziv szerszamfelevel, mert neha a recekbe is beragad a por es az meg a kocotatassal is nehezen jon ki.

2009. jan. 28. 15:40

Sziasztok,

pont ma cseréltem hepa filtert. Eléggé rossz állapotban volt már.

Azt javasolták, mossam ki mosógépben. Egyelőre a kőhöz kocogtatásnál tartok, itt is sok finom por jön ki. Hát, nem tudom .... nem merem mosógépben mosni. Ráadásul műanyagkeretes, ami el is törhet a mosógépben.

A szervíz félévenkénti cserét javasolt.

2009. jan. 17. 20:00
milyen időközönként illik cserélni?
2009. jan. 16. 13:36

Szia,

En ugy hogy kiveszem es kiviszem a szabad levegore, majd a betonhoz kopogtatom (csak a papir redos reszet), es igy a por nagy resze jol kijon belole, persze nem art azert ezt is cserelni biz.idokozonkent, de a nagy cserek kozti idoszakban az ilyen fajta tisztitas is megnoveli a szivokepesseget a porszivonak. (legalbbis nalunk bevalt!!)

2009. jan. 16. 13:26
Akinek van ilyen porszívója hogyan tisztítja a szűrőjét?
2009. jan. 16. 13:25
Hepafilters porszívó filter tisztítása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook