Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Heim Pál kórházban van lehetőség a gyerkőccel maradni mig kórházi kezelés alatt áll? fórum

Heim Pál kórházban van lehetőség a gyerkőccel maradni mig kórházi kezelés alatt áll? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 18. 11:17

Köszönöm a válaszaitokat. Mi az ortopédiára megyünk műtétre, igy nem tudom a sebészetre helyezik-e vagy van-e külön ortopédia osztály :-(

Egy éves múlt, és nem szeretném magára hagyni. Ha kell elülök én egy széken is csak mivel vidéki vagyok, azért egy hétig elég huzos mosdás és hasonlók nélkül.

2011. márc. 18. 09:33
Szia! Szeptemberben feküdtünk bent a kisfiammal az urológiai sebészeten 15 napot. Én végig vele voltam a mellette lévő ágyon, mert még csak 6 hetes volt akkor. A mi szobánkban még egy 2,5 éves kisfiú feküdt az anyukájával. A többi kórteremben is lehetett a gyerkőcökkel maradni, persze ez az életkoruktól is függ, hiszen a nagyobbacskákkal már nem kell szülőnek egész nap bent lennie. Nagyon figyelmesek az ápolók, az orvosok. Volt, hogy minden ágy foglalt volt, mert annyi kis beteg feküdt bent és természetesen nekik kellettek az ágyak, de a nagyon picikékkel akkor is bent lehetett maradni. Ilyenkor lehetőség van az anyaszállón lakni, ami az épület alagsorában található, hogy milyen állapotú nem tudom, mert nem láttam, viszont közel van a gyermekhez és úgy tudom minimális összegbe kerül. Olyannyira rugalmasak az osztályon, hogy volt szülő, aki a fürdőben lévő ágyon alhatott éjszaka, mert nem volt máshol szabad ágy.
2011. márc. 17. 23:40
A sebészet kérdéses...2éve még nem anyás szobák voltak. Akkor is bent lehetett maradni, de az éjszakát hivatalosan egy kis hokedlin töltöttük. 6 ágyas kórtermek voltak, és ha nem volt tele, akkor a nővérek megengedték, hogy éjszakára befeküdjünk a maradék ágyakba, de nem mindegyik volt ilyen jófej... A belgyógyászat viszont szuper. 2ágyas anyás szobák, 2 éve épült az épület.
2011. márc. 17. 22:54

Szia,


Mi is voltunk ott azaz ugye össze lett vonva a Madarásszal. Szintén alváslaborban és belgyógyászaton. 2010 egy éjszaka 3000 ft, ebédet kaptunk. Mi olyan szobába voltunk ahol két gyerek ágyra csak egy anyuka ágy jutott.

2011. márc. 17. 22:23
Belgyógyászaton,ill.alváslaborban voltunk a Heim Pálban a kisfiammal,végig vele lehettem,3000Ft-ba került éjszakánként,2009-ben.
2011. márc. 17. 21:22
Egyébként a kórházban mindvégig nagyon elégedettek voltunk!Az orvosok,a nővérek,az ápolók,mindenki nagyon rendes!!!
2011. márc. 17. 21:21
Ez már nem most volt,de olyan 3000ft volt 1 nap.Úgy voltunk hogy 2 gyerkőc és 2 anyuka egy szobában.
3. micimacko72 (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2011. márc. 17. 20:17
mennyit kell fizetni? gyerek-anya szobák vannak?
2011. márc. 17. 20:14

Igen!

Mindkét gyerekem műtötték ott.Velük lehettem.Ott alvásra van lehetőség,de fizetős!

2011. márc. 17. 20:03

Sziasztok!

Áprilisban megyünk műtétre a kisfiammal. Nem ismerem ezt a kórházat. Ha van valakinek tapasztalata a kórházzal, a gyerekek ellátásával kapcsolatban szívesen fogadom.

Engedik-e hogy benn mardjak vele, éjjel vele lehetek-e. Ha van lehetőség baba-mama szobára annak mennyi a napidija.......

Köszönöm :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook