Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden kórházban van lehetőség, hogy a szülő a gyermeke mellett maradjon? fórum

Minden kórházban van lehetőség, hogy a szülő a gyermeke mellett maradjon? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 6. 22:56
Köszönöm mindenkinek a választ sajnos a kislány 3hónapja nem tud egyedül mozdulni m eltört a lába. Mire lekerült a gipsz, találtak mást. De nagyon megviseli, hogy ennyi ideje mozdulni nem tud. Úgy néz ki az Ortopéd Klinikán fogják vizsgálni
2013. júl. 6. 18:25

Szülő egész nap vele lehet, de a szállásért fizetnie kell. A Heim Pálban 3000 Ft volt két éve hogy egy szobában alhassak a kislányommal (1 éves volt akkor), és ezért enni is kaptam 3-szor egy nap.

De lehet, hogy egy 11 éves gyerek esetében már nem tud ott aludni a szülő, hanem valami közeli anyaotthonban. Nem vagyok benne biztos, de úgy rémlik, hogy Heim

Pálban a kórház területén van szállás szülőnek.

2013. júl. 6. 18:23
Én ilyen idősen három hetet töltöttem kórházban egyedül (27 éve), a szülőkkel csak üvegfalon át, telefonon beszélhettem. Akkoriban még nem foglalkoztak a gyerekek lelkével. :( 11 évesen már nem okozott lelki válságot, de nyilván egy 11 éves is gyerek, gyorsabban gyógyul, ha vele vannak a szülei, van kibe kapaszkodnia, segítséget kérnie. Szerintem manapság minden kórházban ott lehet a szülő, legrosszabb esetben egy széken.
2013. júl. 6. 17:59
Szerintem ma már minden kórházban ott lehet a szülő a gyerekével.
5. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Norchy)
2013. júl. 6. 17:56
Biztos megoldható. Bár én ennyi idősen egyedül voltam kórházban egy hetet és nem nyavalyogtam. Attól függ mi a baj és mennyire viseli meg lelkileg. Pénzért meg mindenre van megoldás...
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Norchy)
2013. júl. 6. 17:14
Általában pénzért kap ágyat a szülő. A Bókayban van külön baba-mama szoba. Hat éve, ha jól emlékszem 2500 Ft volt. Kevesebb semmiképp, csak több lehetett. A Heim Pálban csak szék jutott.
3. kisj
2013. júl. 6. 17:06

Szerintem bármelyik kórházban napközben vele lehet a szülő.

Tapasztalatom szerint a budapesti kórházak nem igazán foglalkoznak a látogatási idővel.

2013. júl. 6. 16:55

Segítsetek, kérlek. 11éves unokahugom hétfőn budapestre szállítják vizsgálatokra. Nem tudják még melyik kórházba.

Hol mi a szokás, vele lehet e egész nap a szülő? Nagyon nem szeretne egyedül maradni. Eddig vidéken volt, ott kapott apa is külön ágyat mellette.

Köszönöm

2013. júl. 6. 16:53
Gyerek a kórházban. Egyedül? 11éves

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook