Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejfehérje allergia esetén 2 napig kórházban kell maradni a picinek? fórum

Tejfehérje allergia esetén 2 napig kórházban kell maradni a picinek? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 10. 15:25
nekünk anno 3 napig kellett kórházban feküdni terhelés miatt.az én nagylányom(20 éves)is tejfehérje allergiás.egy kanál joghúrttól már hányt,hasmenése volt,lázas lett,és torzult az arca,nem lehetett ráismerni.ja és a láz a szívére huzódott.
2013. ápr. 10. 11:47
J3 éves lessz júniusban.Nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal,hogy miként vizsgálják,már húzódik 5 hónapja a vérvizsgálat eredménye kimutatta a tejfehérje allergiát még a glutén tesztet kell várnom, de annyi féle véleményt hallottam,hogy már nemtudom mit tegyek.
2013. ápr. 10. 10:51

nekünk nem kellett befeküdni.

mennyi idős a baba és hol lenne a vizsgálat?

2013. ápr. 10. 10:40
Nekünk terheléses vizsgálatra kellett befeküdni egy hétre.
2013. ápr. 10. 10:37

Szia! Nekem is tejfehérje allergiás volt a fiam! Nekünk nem kellet bent maradna! Terheléses vizsgálat után sem kellett! Csak akkor szokták bent tartani szerintem,ha a tünetei indokolják a megfigyelést!

Az én kisfiamnál 4 hónaposan kezdődött,most másfél éves múlt és most úgy néz ki kinőtte!

Ha van kérdésed,privátba írj,és mesélek! :)

2013. ápr. 10. 10:10
Mennyi idős a baba?
2013. ápr. 10. 09:59
Tejffehérje allergia esetén 2naipg kórházban kell maradni a picinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook