Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ a káposztaleves-kapszula? fórum

Használ a káposztaleves-kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
31. szulim
2007. júl. 4. 08:09

Szia!


Én nagyon sok jót hallottam róla,már mint a levesről,de számomra ehetetlen.A kapszulát kiprobálnám!!

2007. júl. 4. 08:09
A szűztea-kapszula eléggé leszerepelt. És a káposztaleves kapszula? Milyen tapasztalataitok vannak?
2007. júl. 4. 08:08
Milyen tapasztalatok vannak a káposztaleves-kapszuláról?
28. whiterussian (válaszként erre: 27. - F72d419d5f)
2007. ápr. 9. 21:33
Nem muszaj, de sarokhazat muszaj lesz enni :) Holnaptol videkre megyek talan nem is leszek netkozelbe, ugyhogy par napig nem osztom az eszt, de penteken visszajovok!! Talan irtam hogy az bejon ha par kajat feherjeporral helyettesitek, mar lement 2 kilo kb 5 nap alatt , persze tudom, ennek nagy resze viz, de meglatjuk mi lesz a heten. Joejt!
27. f72d419d5f (válaszként erre: 26. - Whiterussian)
2007. ápr. 9. 20:54
Teljesen igazad van.Én elvből nem veszek meg olyan cuccott amit agyon reklámoznak,Egyszer olvastam hogy minden eladott termék után 40-50 ft a reklámérték ezt persze a vevő fizeti meg.Hát én nem fogom tömni a zsebüket.ha nem muszály
2007. ápr. 9. 18:41
Ha mar igy bemelegedtem meg elmondanam, hogy mitol bukok ki es mikor vesziti el egy fogyokuras szer a hitelet.:) Amikor azzal jonnek, hogy barmit ehetunk mellette es hogy onnan fogunk lefogyni ahonnan akarunk. Az hogy honnan fogyunk le, genetikailag meghatarozott, mindegy mitol fogyunk, ugyanonnan fogunk lefogyni olyan mertekben ahogy maskor fogyunk. Van akinek elfogy a melle de a popo meg ugyanakkora, van aki egyenletesen fogy mindenhonnan :) Majd biztos tudja az a kis tapasz vagy tabletta, hogy ti honnan akartok lefogyni, meg milyen a furdoruhadivat mennyire kivagottak a cuccok es most epp melyik parnacskanak kell eltunni! Es sok ember megveszi ezeket az "intelligens" fogyasztoszereket, nem veletlenul tudnak a cegek egesz hatsoboritokat kifizetni reklamra :) Na jol kiduhongtem magam, megyek vacsizni...vagy inkabb tornaszni :DD
25. whiterussian (válaszként erre: 24. - F72d419d5f)
2007. ápr. 9. 18:34

Am legyen suti.... de sarokhazat egyunk extra adag tejszinhabbal :)))Meg Profiterolbol vagy egy tucatot :D

Hat igen es sokan be fognak dolni annak a tapasznak is, es igazabol nem tudom elitelni ezeket az embereket, hiszen az elmult evekben en is vegigmentem ezeken, azt hittem, na majd ez, ez biztos bejon, nem letezik hogy meg mernek hirdetni ha nem hasznalna...De merik. De hat erdemes elgondolkodni, hogy ha annyi mindent kiprobaltunk es nem jott be, hagyjunk fel a mudolgokkal.Amugy megertem az indito kerdest is, aki a kaposztaleves kapszula irant erdeklodott, hiszen nekem meg nem sikerult jot foznom, ezert rendeltem egy etelhazhozszallito cegtol iylen kaposztaleves kurat, hat az meg borzalmasabb volt!!! Tenyleg egyszerubb volna bekapni a kapszulakat nincs az a szornyu ize.:))


Amugy eszembe jutottak a meregtelenito szerek, abbol is mennyi fele lotty, por, kapszula stb van, es persze eleg dragan, de hagy osszam meg az en tapasztalatomat, hogy mit csinalok, ha meregteleniteni szeretnek. Par napig csak hajaban fott krumplit eszek, nyers zoldsegekkel es gyumolcsokkel, de nem tul sok felet egyszerre.Odafigyelek porsze a sok vizre, min 3 liter legyen, de ne ilyen boleros izesitesu meg light kola, hanem viz legyen, vagy gyogytea. A csalan, a zsurlo, meg a meregtelenito keverekek mind jok, es toredekebe kerulnek a sok cicomas, marketinges szernek. Azok is ezeket a gyogynovenyeket hasznaljak a szereikbe, de mennyibe kerul a feldolgozasuk, hogy kutyuljak valamivel,a sok ember, a gyar, ahol gyartjak, a csomagolas, a REKLAM, es ezt mind velunk fizettetik meg!Dumalnak szaktudasrol meg uj felfedesekrol (altalaban valami egzotikus altalunk ujonnan felfedezett novenyrol van szo, amit mar a benszulottek evszazadok ota nemtudom mire hasznalnak)meg attoro technologiarol..:) Szoval erdemes ilyen olcsobb dolgokat is kiprobalni, mint pl csalantea, ha csak ezt rendszeresen isszatok mar az is sokat jelent!

24. f72d419d5f (válaszként erre: 23. - Whiterussian)
2007. ápr. 9. 14:12

Tényleg nem szeretem a sört,de azt sem ha ilyen cégek hülyének néznek.Egyik nap valamelyik újság hátoldalán olvastam a Lipo-slim-ről.Hogy a talpadra kell ragasztani és 3 hét alatt 15 kg fogysz,és van aki bedől ennek.

Aki ilyet szeretne vásárolni megadnék egy bankszámlaszámot és a kiadandó összeget odaküldje,majd ha már sok összegyűlt elmegyünk sütizni.DDDDDDD

23. whiterussian (válaszként erre: 22. - F72d419d5f)
2007. ápr. 8. 23:19
Tilva! Juj de kis gonosz vagy!!! :DDD Bruhuhu...:DDD Nem szereted a sort mi??? :D
22. f72d419d5f (válaszként erre: 21. - Whiterussian)
2007. ápr. 4. 07:54
Ne haragudj de én nem fogom a bankszámládat hízlalni!!!!:DDDDDDDDDDD
2007. ápr. 3. 22:44
Lányok!! Meg fogok adni egy bankszamlaszamot, es aki mar lelkileg raallt, hogy kiad penzt barmifele kapszulara, popofeszesito kremre, varazsteara, inkabb kuldje nekem azt az osszeget, valszeg ugyanannyit fogtok ezzel fogyni, mintha bevennetek azokat :))) Nehogy mar egy ceget gazdagitsatok, inkabb egy chattarsatokat :)A vegen meg az osszegyult penzbol elmegyunk pizzazni meg sorozni , jobban fogjuk magunkat erezni, higgyetek el :):)
2007. ápr. 3. 22:38
A penztarcad biztosan karcsubb lesz :))
19. f72d419d5f (válaszként erre: 18. - C8abec8c04)
2007. ápr. 3. 21:31
Sőt van mát töltöttkáposzta,csülkös bableves,pörkölt kapszula STB :DDDDDDDDDDDDD
2007. ápr. 3. 21:29
Nem tud valaki egy pizzakapszulát adni? Az enyém elfogyott...
2007. ápr. 3. 21:28
Ez képtelenség :)))))))))
2007. ápr. 3. 21:28
Ilyen is van mar???
2007. ápr. 3. 21:13
nehogy meg vedd!!!!!! csak pénzkidobás
2007. febr. 28. 19:28
Én még nem próbáltam,da többen mondták,hogy nekik bevállt.
13. ila
2007. jan. 11. 21:36
Nekem nem használt.
12. Darien
2006. szept. 18. 11:54

Jó ég, leves kapszulában? Mi jöhet még?

*diéta tapasz? (Bocsánat...)

11. DODICA
2006. júl. 29. 20:39

Kapszuláról még nem hallottam, nem is hinnék benne...

Ellenben a leves bejött, bár már másnap undorító...

2006. júl. 22. 19:01
Nekem már 2 ismerősöm is kipróbálta, és nekik nem vált be.
2006. júl. 4. 16:54

Szia Rata!

Én is ezt hallottam róla időközben, amit te írtál, hogy fogyiporok mellé kiváló!

8. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - D8361e0214)
2006. jún. 29. 15:53
:(((( jaj, de ha keveset eszek, akkor nem kell a bogyó sem...
2006. jún. 29. 12:17

Egyébként tényleg használ. Ismerősöm fogyott a segítségével. DE!!! nem úgy, ahogy rá van írva, hogy egyél csak nyugiba és ezt edd mellé. Úgy nem használ.

Az ismerősöm fehérjeporos diétákat csinált, amikor ezt is szedte mellé, akkor sokkal jobban mentek le a kilók róla.

Ergo, mint a levessel is, mellé nagyon keveset lehet enni, akkor segít, egyébként meg nem.

6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Ábrahám)
2006. jún. 22. 21:07
Annak mindenképpen !!!
2006. jún. 22. 12:50
Használ. A gyártó pénztárcájának!!!
2006. jún. 22. 09:32

Láttam már újságban hírdetve.

Egy fillért sem adnék érte. :)

2006. jún. 22. 00:12
káposztaleves kapszulaaaaaaaaa? Nem mondod, hogy már ilyen is van.... :-o
2006. jún. 21. 22:04
?????????????????????????,
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook