Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hastánc ducin . . .ciki? fórum

Hastánc ducin . . .ciki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. dec. 20. 22:19

Ruha kérdés: órára akármiben mehetsz! A többség szoknyát és pólót vesz fel, amit feltűr! De sokan vannanadrágban is! Oda nem kell flancolás! Még rázókendőt se kötelező venni! Bár azt megéri szerintem! Lehet egész olcsón is kapni! Pl. Ázsia centernem 1-2000ft-ért! Bár azok minőségét inkább nem jellemzem! De órára megteszi!

Jó minőségűt is találsz olcsóbban hastánc boltokban(3000-től)!


És ha fellépni nem akarsz, nem kell ruhát venned!

Ha mégis akarsz a hatás miatt, nagyon egyszerűen tudsz magadnak varrni!

19. 278c85ecf4 (válaszként erre: 17. - Anci13)
2007. dec. 20. 22:16

Azt megmondom neked őszintén, hogy semmire nem jók azok a dvd-k! Mindenképp tanártól, "élőben" tudod elsajátítani rendesen ezt a táncot!

Ezeket (elnézést, senkit nem akarok megbántani) szerintem unatkozó háziasszonyoknak találták ki!

Megtanulni semmiképp nem lehet belőlük! És tudjátok: a hastáncot csak alapjaiban lehet elrontani!


Akkor jók a dvd-k, ha elkezdtél járni tanfolyamra, szeretnél otthon gyakorolni, de még nem pontosan tudod a mozdulatokat! Így benned vannak a tanár utasításai, és z adja az alapot!

Pár hét után úgyis uncsi lesz, mert tovább haladtok!

18. sarkanylany (válaszként erre: 17. - Anci13)
2007. dec. 20. 20:45

Szia

Neked melyik dvd an meg? És melyiket szereted?

17. Anci13 (válaszként erre: 8. - 01c8755c79)
2007. dec. 20. 11:23

én is már három hónapja folyamamtosan hastáncolok (naponta 1 órát) és dvd-ken élek, de szeretnék oktatásra menni, mert egyszer elfogynak a dvd-k is..

:(

16. Anci13
2007. dec. 20. 11:20
és köszönöm mindenkitől a bíztatást! :)
15. Anci13 (válaszként erre: 4. - Donyta)
2007. dec. 20. 11:19
kezdj magadnak hastáncruhát készíteni, ahogy én is! Igaz, időigényes de magadra szabhatod, és durván kb 6000ft. A felsőhöz kell egy kitömött melltartó, flitterek, Az öv és a ruha anyag..
2007. dec. 20. 08:59

Én mindig is szerettem a táncot, de a társastánchoz ugye pár kell :)

Így olyat kerestem, amit egyedül is űzhet az ember, és van benne vmi lüktetés, és VALAMI...


ÉS akkoriban olyan különleges volt a hastánc, még nem nagyon tanították és féltem tőle. De azt gondoltam lesz ami lesz, én elmegyek erre a tanfolyamra.

Tia volt az első tanárom. Egy középkorú, asszonyosan telt, buja nő volt. Amikor táncolt, szinte magával ragadott (na nem vagyok lezbi), de mégis. Akkor tudtam, hogy én ezt akarom...

És ez a tánc jó a szomorúságra, az örömre és a szórakozásra...

Én magamért taáncoltam és táncolok...

HA vki fél a párjának táncolni, mert hogy milyen ciki, nem baj, akkor csak magának táncoljon.


NAgyon nagy élmény sötétben csak gyertyafény mellett táncolni...élekemelő...

13. LoLiNa
2007. dec. 20. 04:47

nem! a hastáncocoknak szerintem kifejezetten jól áll egy kis úszógumi:))


És a párodnak (meg magadnak táncolnál, nem nagyközönségnek), neki viszont te vagy a szép. csinos, ilyennek szeret! nem azt fogja nézni, hogy: jézusom, ilyet tenni feleslegel?! élvezni fogja, csak ő kapja:)

2007. dec. 19. 13:54
Nem.
2007. dec. 19. 13:31

Sziasztok


Én évekig táncoltam, de most nincs aki a kicsire vigyázzon, így vettem dvd és és arra szoktunk együtt táncolni. A fiam teljesen oda van a "szép ruhás nénikért". Őrá is rá kell tenni a csörgős sálat és abban rohangál fel és le.


ÉS a követkzőket tudom mondani:

Én sem vagyok sovány...sőt nagyon is kövér...

először fura, hogy látod magad a tükörben, de megszokod...és rengeted túlsúlyos van.

Én Mahastihoz jártam és ő csinál kifejezettem asszony csoportot is, hogy az idősebbek tudjanak a saját tempójukban haladni.


Aztán nem kell ruha. Elég egy szűk póló,vagy egy melltartó + egy szoknya, esetleg egy rázókendő, de bármilyen nagy kendő is megteszi...ja és vki nadrágba megy...

Szóval semmi extra.

NA az óradíjak már más, az tényleg drága - na persze ez is viszonyítás kérdése ügye..., nem több, mint a fittness bérlet.

De talán a művelődésházakban érdemes rákérdezni, mert sokszor sokkal olcsóbban tudnak indítani csoportokat.

Mindenkinek sok sikert!

Na persze, ha vki fellépni akar, az más...

10. 11a91585fe (válaszként erre: 2. - E71af41436)
2007. dec. 19. 10:18
:) Ha kicsit idősebb lenne,bátorítanám,hogy a kedvese is örülne neki ;)
2007. dec. 19. 10:17
Hastánc poci nélkül ,az olyan mint az étel só nélkül:))))
8. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Anci13)
2007. dec. 19. 10:16
Hja, és jók a dvd-k is. Én is akartam itt menni a városban hastánc-oktatásra, de nem volt hova, akkor vettem dvd-t... időnként lejtünk rá egyet a lányommal. ;))
7. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Anci13)
2007. dec. 19. 10:15
..... csatlakozom az előző hozzászólókhoz, a hastánc nem az anorexiások "sportja". Hajráááááá! Csináld! Jobban fogod érezni magad! :o))
2007. dec. 19. 10:14
Szerintem sem ciki.Hogy néz ki egy "seprűnyél" amikor mozgatja a csípőjét? (Bocs a naomikebölöktől..) Ráadásul hastáncról beszélünk..:) Szerintem direkt úgy ertotikus ha van valakinek pocija. Úgyhogy,ha csinálod,vagy csak most fognál neki,hajráááá! :)
5. 278c85ecf4 (válaszként erre: 1. - Anci13)
2007. dec. 19. 10:07
Dehogy ciki! Sőőőőőt... tényleg kell hozzá a has! Én már csak tudom!:)
4. Donyta (válaszként erre: 1. - Anci13)
2007. dec. 19. 09:39
Egyetértek Pitzburg-gal, és szeretném hozzáfűzni, hogy a tánc erősít és jobban is fogod érezni magad. A sok mozgástól szép lassan azért mennek le a kilók is, és jobban is fogod érezni magad. Az igazi hastáncosoknál a női alkat fontos volt, beleértve a kis kerekséget is!! A mozgás öröme meg mindenért kárpótol. Én is szívesen mennék, mert annyira szeretném, de eléggé drágák a ruhák és csak emiatt nem tudom megtenni. Pedig imádok táncolni, a mozgásom sem félek, hogy cserben hagyna, de azok a piszkos anyagiak...
2007. dec. 19. 09:36

a hastanchoz kell has. ami mozog :)

a hastanc nem is igazi lapos hassal, keskeny csipovel

2. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Anci13)
2007. dec. 19. 09:30
nem ciki! a magad örömére kezd el és ne máséra! :)
2007. dec. 19. 09:29
biztos sok az olyan nő aki, nem mer elmenni hastánc oktatásra, mert úgy érzi kinevetnék.Én így vagyok vele, és nagyon zavar, mert nem csak az ,hogy molett vagyok de még vastag csontú is..Viszont nagyon szertenék oktatásra menni, majd a távol jövőbe...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook