Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék itthon megtanulni hastáncolni.Tud valaki ehhez egy jó internetes oldalt, ahonnan meg lehet tanulni? fórum

Szeretnék itthon megtanulni hastáncolni.Tud valaki ehhez egy jó internetes oldalt, ahonnan meg lehet tanulni? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 3. 16:36

Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék hastáncolni, de csak itthon amolyan hobbi szinten.

Viszont most 10 hetes terhes vagyok! Szerintetek terhesen is lehet hastáncolni?

Pár hetet még mindenképpen várnék vele, mielőtt elkezdeném, de mondjuk úgy a 15. hét körül gondoltam!

Köszi előre is!

10. b9da99c0c2 (válaszként erre: 9. - B9da99c0c2)
2011. szept. 3. 16:31
csak kicsit rövid ideig élvezhető:)
2011. szept. 3. 16:29

Szia! Találtam egy kezdőknek is könnyű gyakorlatot XD

[link]

8. Mariann7533 (válaszként erre: 7. - Mese)
2010. febr. 3. 19:47
Valószínü,hogy azért nehezebb ezt elfogadnom,mármint ezt a pár plussz kilót,mert én világéletemben 50kg-os voltam.De én gyakorlatilag,és most hülyén fogok fogalmazni,hét éve szinte folyamatosan szoptatom a gyerekeimet,kétszer kilenc hónap megszakítással.A védőnőm mondta,hogy addig felejtsem el a lefogyást,mert én az a típus vagyok,aki a szoptatástól nem fogy,hanem megmaradnak a plussz kilók.Én most 68kg vagyok.És mivel imádom a hastáncot,úgy gondoltam,hogy kellemest a hasznossal kellene összekötnöm.És annak annyira örülök,hogy nem csinibabák tömkelege van jelen ezeken az órákon.
7. mese (válaszként erre: 6. - Mariann7533)
2010. febr. 3. 18:38
a hastánc a nőiesség elfogadásáról szól. Barátnőm az ország, és európa legelismertebb hastánc csoportjának profi táncosa, és oktatója, és kimondottan olyanok járnak hastáncolni, akik gátlásokkal küzdenek. Az egy hülyeség, hogy ropi csajok járnak oda. Ropik leszenk, ha hastáncolnak, de barátnőm is rengeteg olyan nőből faragott profi hastáncost, aki "golyóként"hájhfodrocskákkal, -ami teszem hozzá, ebben a táncnemben nagyon érzéki, és ízléses- kezdte. Az első, és legfontosabb dolog a hastáncba, hogy mindenképp közösségbe kell járni, és ott kell elsajátítani. Másképp hogy fogadnád el a nőiességed? ez a tánc nem arról szól, kinek milyen az alakja, hanem a nőieség megéléséről. A hastánc okatások ezért is zajlanak nagyobb csoportokban, mert ott szabad lehetsz, elfogadod magad, és nem a csinibabák tánca, ez egy nagyon buta tévhit!
2010. febr. 3. 18:02
Hát az az igazság,hogy nem tudom,hogy itt Békéscsabán tanítanak e.Valamikor hallottam,hogy igen,de az az igazság,hogy én inkább magam miatt tanulnám meg,tehát nem akarok fellépni,meg ilyenek,de annyira imádom,és annyira tetszik már évek óta,csak nem találtam tanárt.Nyilván az plussz lenne,ha kilókat is dobnék le,mert volna mit.Szerintem az is frusztrál engem,hogy valószínüleg elmennék egy órára,ahol tele van karcsú csinos lányokkal,én meg háromgyerekes anyaként belibbennék.Elég fiatalos a felfogásom,és imádok is táncolni vállalati bulikon.Na de az más.Meg a strandon is símán levetkőzök,de valahogy a csábítás táncát megtanulni sok karcsú lány között,hát nem tudom.
5. minerva65 (válaszként erre: 4. - Mese)
2010. febr. 3. 16:27

Csatlakozom én is!

Nekem sem ment képernyőn keresztül.

Én is eljártam, de sokkal jobb társaságban!

A tánctanár figyel rád és kijavítja hibáidat….. nem is olyan egyszerű!!!

Megérdemelsz egy óra kikapcsolódást… engem feldob.

4. mese
2010. febr. 3. 14:25
mennyier mély szinten szeretnél megtanulni hastáncolni? azért kérdezem, mert ha csak olyan szinten, hogy otthon magadank csinosísd az alakod, ahhoz megfelel, ha videókból tanulsz, és okató filmeket nézel. De el kell szomorítsalak, ezt olyan szinten, hogy előadható legyen, képtelenség oktató filmekből elsajátítani. Tudom, barátnőm profi táncoktató, és versenyeket nyert hastáncos.
3. Mariann7533 (válaszként erre: 2. - Karpatiás)
2010. febr. 3. 10:08
Köszönöm szépen.
2010. febr. 3. 10:04

Én találtam egy oldalt, ajánlom figyelmedbe. [link]

Jó gyakorlást!

2010. febr. 3. 09:59
Szeretnék itthon megtanulni hastáncolni.Tud valaki ehhez egy jó internetes oldalt, ahonnan meg lehet tanulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook