Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hastánc ducin . . .ciki? fórum

Hastánc ducin . . .ciki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. carpe
2009. dec. 14. 07:43

nem ciki!!!

sőőőőt...sztem sokkal jobban áll nekik..mint bármi más.

voltam egy 3órás előadáson...hihetetlen mennyire sexik voltak azok a lányok..és NŐK...annyira h én is kedvet kaptam hozzá...sokkal jobban táncoltak..mint a sovány társaik!!!

2009. dec. 6. 20:32
Már hogy lenne az!!!!
78. danama
2009. nov. 2. 08:57
szerintem nem, sőt a mozgás még jót is tesz, felszabadulnak a boldogság hormonok, én itthon a kisfiammal szoktam táncolni :-)
77. fahéj
2009. jan. 25. 18:51
Szerintem sem.. Jó dolog a hastán, nagyon nőies...
2009. jan. 25. 18:31
szerintem azok a jó hastáncosok akinek van hasa , csípője, . Sokkal látványosabb mint a sovány hastáncos.
2009. jan. 25. 18:13
Szerintem sem. Egyszer én is kipróbáltam, pedig nekem aztán tényleg van mivel :) És egyáltalán nem éreztem cikinek.
74. malina
2008. máj. 3. 10:32
szerintem nem
2008. ápr. 23. 11:40
szerintem egyáltalán nem ciki ducin hastáncilni. meg szerintem semmi nem ciki. pl. mi jártunk a kedvesemmel swingelni. ott volt 2-3 duci lány. olyan jó mozgásuk volt. meg nézd meg a hajlakkba a kis csajt. az sem éppen sovány. a ducik jobban táncolnak mint mi.
72. 01c8755c79 (válaszként erre: 71. - Mano2001)
2008. márc. 26. 08:13

Nálunk is sokan voltak szabadidő alsóban... pólóban. Aztán én néhány alkalom után a kislányomnak is (mert együtt járunk táncolni) és magamnak is varrtam muszlinnadrágot felsővel... és huh, szép ruhában sokkal szebben mozdul a NŐ. Néhány alkalom után már mindenkinek volt szép ruhája, aki nem tudta elkészíteni, az megvette magának, de most már próbán is igen szép a hölgykoszorú!

Bár találtam volna meg előbb ezt a fajta mozgást. Engem 37-38 évesen kipakoltak nőgyógyászatilag... szinte biztos vagyok benn, ha már előzőleg táncoltam volna, nem jöttek volna a felmerült problémák.

2008. márc. 25. 21:16
Szerintem senki nem harizik, hogy leírtad kétszer :D Nálunk nem szokta "felrántgatni" a felsőnket, mindig azt mondja , hogy bátrabban "dobáljuk" a testünket, a mozdulatokat :)
2008. márc. 25. 18:53
Hát ezt nem akartam kétszer!:) Bocsi!
69. 278c85ecf4 (válaszként erre: 66. - Mano2001)
2008. márc. 25. 18:53

Ja, hogy a díszített fellépő melltartót? Mert azt bizti azért nem javasolták, mert lehet, hogy 2hét után mégse jársz, és kidobtál egy csomó pénzt!

Ha arra gondoltak/gondolsz, akkor viszont jó fejek voltak, hogy nem tukmálták rád pl.!


Mert amúgy a rövid felső nagyon is ajánlott!

Velünk is mindig "cirkuszolt" a Hajni, hogy húzzuk fel a pólót, hogy lássa a hasunkat, csípőnket!

Meg amúgy is, szokni kell a látványt!:) Jaj, de utáltam látni magam a tükörben!:D

Bezzeg most...:D

68. 278c85ecf4 (válaszként erre: 66. - Mano2001)
2008. márc. 25. 18:46

Ja, hogy a díszített fellépő melltartót? Mert azt bizti azért nem javasolták, mert lehet, hogy 2hét után mégse jársz, és kidobtál egy csomó pénzt!

Ha arra gondoltak/gondolsz, akkor viszont jó fejek voltak, hogy nem tukmálták rád pl.!


Mert amúgy a rövid felső nagyon is ajánlott!

Velünk is mindig "cirkuszolt" a Hajni, hogy húzzuk fel a pólót, hogy lássa a hasunkat, csípőnket!

Meg amúgy is, szokni kell a látványt!:) Jaj, de utáltam látni magam a tükörben!:D

Bezzeg most...:D

67. mano2001 (válaszként erre: 64. - Kék)
2008. márc. 25. 18:36
Kék! Nyugi! Te táncolsz? Mert ha igen, akkor nincs okod szégyenlősködni. Hidd el, én is parázok tőle, mint állat, de úgy érzem, ez az egyetlen dolog, egyetlen mozgásfolyamat, amiben a ducibbak, kövérebbek is érvényesülhetnek, sőt vonzóvá, kívánatossá teszi őket/minket!!! Rettegek az első fellépéstől, de azért tarom magam annyira jó táncosnak,mint a táncostársam, ésigenis van olyan,amire én rögtön ráérzek, és amire ők nem!Annyira változó. De higgy magadban. Egyébként a torna nekem sem vált be, meg még sok más sem sajnos :(
2008. márc. 25. 18:30
Rögtön a melltartós felsőt. Nem tudom mi alapján, nekem is csak mondták,egy szakboltban, ezért merem ilyen határozottan kijelenteni. Igen nálunk is úgy volt, mindenki melegítőben, aztán változtak a nadrágok, és felsők is. Rajtam is poló volt, de mosmtár azért újjatlan felsőben "nyomom :)
65. 278c85ecf4 (válaszként erre: 61. - Mano2001)
2008. márc. 25. 16:12

Mit nem ajánlanak kezdőknek?


Amúgy én is úgy voltam vele, hogy az elején hosszú, bővebb póló, aztán feszes póló, aztán a feszes pólót feltűrtem, aztán vettem gyakorló felsőt!:)

64. Kék (válaszként erre: 61. - Mano2001)
2008. márc. 25. 16:10
Sajnos én is dagi vagyok és baromira zavar, folyamatosan tornázhatok akkor sem történik komoly változás!!
2008. márc. 25. 15:46
Igen,jól mondod. Én is azért szeretem, mert nagyon nőies. Azért is kezdtem el táncolni, hogy nőiesebb legyek, de azt hiszem ez az a tánc, ami segithet ezt kiteljesíteni, ráadásul a mozgáskultúrája nagyon sokszínű, mert mindent megmozgat, és javitja a testtartást :)
62. 01c8755c79 (válaszként erre: 61. - Mano2001)
2008. márc. 25. 14:33

.. így van... :o) az első néhány alkalommal hosszú bő póló volt rajtam, aztán jött egy szűk felső... majd levágtam az alját, és most már kinn van a hasam. Báááááááár lényegesen szebb ez a has már mint amikor elkezdtem hastáncolni.

Nekem nagyon sokat segített... azáltal, hogy egyre inkább NŐBBBBB (nőiesebb) lettem, ösztönösen el kezdtem figyelni arra mit eszek... hogyan mozgok... egyre több és több mozgást kívántam.... és 3 hónapja hastáncolok, lényegesen változott a testem is és a lelkem is. :o)

61. mano2001 (válaszként erre: 59. - Kék)
2008. márc. 25. 14:17
Nagyon nagy hülyeséget mondtál, már ne is haragudj! Én is szégyenlős vagyok, de nem kell egy szál melltartóban lenni, vannak olyan felsők is amik eltakarják a hasat!!!Sőt kezdőkenk nem is ajánlják! mellékesen ha vki kövér akkor ne is csináljon semmit? Konditerembe nem merünk eljárni, akkor már táncórára se menjünk, sőt egyáltalán ki se mozduljunk a házból?Ennyi erővel értelme sem lenne élni, nem csak vékony lányok vannak a földön!!!:P
2008. márc. 25. 14:14
Szióka! Hidd el nem ciki! Én október óta táncolok, majd meghaltam annyira féltem elmenni az első órára, főleg amikor kiderült, hogy én vagyok a legkövérebb (jelenleg sajnos 95körül mozog a súlyom :S )!!De tudod mit mondanak??Bátraké a szerencse! Menj el nyugodtan, nagyon klassz lesz hidd el! ÉN rázóövet a kínaiban vettem 1390ért, és lekopogom, október óta kutya baja, sőt mindenkinek olyan van nálunk. Nekem hetente van egy órám, az heti 500ft, szóval nem sok. ÉS azt kell mondjam szívesebben megyek ide, mint akár egy fitnesz klubba. Aztmég nem tapasztaltam, hogy fogyasztana, de majd elválik még. Egyáltalán nem közösítenek ki, ugyanolyan egyenrangú tag vagyok, mint a többiek. ÉS hidd el, tudok olyan jól mozogni, mint a vékony lányok. Azén oktatóm nagyon nagyon vékony, a vékonyak közül a legvékonyabb :D , de nagyon aranyos. Voltam 1x egy hastánc esten, ott voltak fellépők, és azt tapasztaltam, hogy nagyon jól áll a tánc, annak akinem van vmije amit rezegtethet, viszont oktatónak meg a vékony lányok jók, akinek látod, hogy melyik csontja hová mozdul, és könnyebben megtanulod. Bocsika, hogy ilyen sokat írtam, de remélem volt haszna:)
59. Kék
2008. márc. 25. 14:06

Nagyon gusztustalan!!Ki nem állnék semmi pénzért dagadtan!!!:(

Bár van aki azt szereti!

2008. jan. 31. 20:02
Ahová én járok ott is vannak ducik, sőt én is az vagyok.
57. 01c8755c79 (válaszként erre: 46. - Anci13)
2008. jan. 31. 08:59

... hahóóóóóó, Anci! :o)

Milyen volt? .... Mesélj! :o)

2008. jan. 30. 20:26
Szerintem nem ciki( mondjuk én nem tudom, hogy úgy milyen érzés lehet;ahova én járok tánconi ott is vannak ducibbak! De ha van alkalmatok próbáljátok ki!:)
55. o.andi
2008. jan. 30. 17:30

tök jó lenne megtanulni...csak nehéz azért annak aki "DUCI"

probáltam én is...igaz hamar fel is adtam!!

54. julis11 (válaszként erre: 53. - 01c8755c79)
2008. jan. 30. 17:14
Köszönöm. Tényleg jók a videók.
2008. jan. 30. 13:04

...és most innét töltök le vidókat.... nekem nagyon bejönnek! :o)

[link]

52. 01c8755c79 (válaszként erre: 48. - Julis11)
2008. jan. 30. 13:03

julis11! .. itt mész lefelé a linkeken....

[link]

51. 01c8755c79 (válaszként erre: 48. - Julis11)
2008. jan. 30. 12:56
... megnéztem a kedvencek között, nem mentettem el az oldalt... átmásoltam mindjárt wordbe, és nyomtattam, de utána nézek... egyébként a hastanc.lap.hu-ról is lehet menni olyan oldalakra, ahol vannak ruhakészítési ábrák és leírások, azok is nagyon jók.... megpróbálom visszakeresni az orosz oldalt....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook