Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hastánc ducin . . .ciki? fórum

Hastánc ducin . . .ciki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. jan. 30. 12:22
nem ciki...söt..oda kell is egy kis fölösleg szerintem...ha meg több a fölösleg annál jobban ,látványosabban meg lehet mozgatni!!:)
2008. jan. 30. 12:21
Nem.
2008. jan. 30. 11:49
Camea hol találtad?
47. 01c8755c79 (válaszként erre: 46. - Anci13)
2008. jan. 30. 09:36

Írj majd, hogy milyen volt! :o)

Közben találtam jó kis leírásokat ruhakészítésről a neten.... igaz, hogy orosz és angol leírással, de nagyon jók, követhetők a képek hozzá. Tehát most ruhát készülünk varrni. Hjóóóó, tudom, hogy lehet készen is kapni, de a kreativitást nem akarom elnyomni magamban. :o)))

Rázókendőd legyen első alkalommal is, egész másképp mozog az ember csípője, ha a kendő rajt van. :o))

46. Anci13 (válaszként erre: 45. - 01c8755c79)
2008. jan. 30. 09:32
Én is kíváncsi vagyok, mert ma lesz az első hastánc órám,Annyira várom már!
2008. jan. 29. 07:46

Sziasztok!

Megint beköszönök kicsit! Szóval imáááádjuk a hastáncórákat. Gondolkodtam, hogy miért is annyira jó.... és ugye aki ennyi idősen vagy bármennyi idősen hastáncra adja a fejét... vagy a hasát ;)) annak elég nyitott embernek kell lenni... nos és itt sok nyitott nő van egy kupacban, tehtá nagyon jó hangulatúak az órák. A hasssssam pedig....látványosan változik, szinte hihetetlen.... szerintem még két hónap és szebb lesz mint 20 éves koromban. :o)))) Mindenkinek csak ajánlani tudom! :o))

2008. jan. 28. 18:16
Tótündér köszönöm a tanácsot, amikor csak tudok elmegyek az órákra, kell az a hanglat és természetesen a helyes alapokat csak ott lehet elsajátitani.
43. 278c85ecf4 (válaszként erre: 42. - 01c8755c79)
2008. jan. 9. 12:32

Ne izgulj, mindenki így kezdi!:)

Én kb. olyan voltam az első pár órán, mint valami mozgáskorlátozott jeti!:DD

42. 01c8755c79 (válaszként erre: 41. - Anci13)
2008. jan. 9. 10:51
Köszi! Tegnap voltunk először.... naggggyon jó volt. Csütörtökön megyünk újra, heti két alkalom + otthon a dvd... így már tökjó! :o)) Mondjuk amit produkálok, még igen messze van a csábosságtól! ;)))))
41. Anci13 (válaszként erre: 40. - 01c8755c79)
2008. jan. 9. 09:17
Örülök, hogy sikerült találnod.Jó szórakozást! :)
2008. jan. 8. 07:58
... sikerült rábukkannom itt a városban egy hastáncoktatóra, aki csoportot is vezet. Ma megyek először... illetve megyünk a lánykámmal. :o)) Boooooooooooldogságos vagyok, meeeert millllyen kevés elég az ember boldogságához! :o)))
2008. jan. 5. 17:17

Sziasztok Lányok!

Én hastáncoktatóként dolgozom, és anno én is a

rajtam ringó +15kg miatt kezdtem el ezt a műfajt. Azóta, nagyon sok mindent megtanultam-megtapasztaltam a +gondolkodásról, a kitartó munkáról, és a tanítványaim eredményein látom, hogy megvan az Eredménye!!! Életkortól és méretektől függetlenül (van aki hízni szeretne!) ajánlom mindenkinek a hastáncot, mert amint rendbe jön az ember önbecsülése, önbizalma, azonnal másképp látja a világot...és, amit magadból kiáramoltatsz boldogságot, azt az energiát veszi le a környezeted. Innentől kezdve pedig, a méret már Neked sem fog számítani!!! :o)

Pesten a Mahaszti Hastáncsulit ismerem, itt a lélekkel éppúgy foglalkoznak, mint a testtel. Pécsen a Nazmiye Hastáncstúdiót tudom ajánlani, hasonló megfontolásból.

Kívánok mindenkinek boldog és önfeledt táncórákat!

38. Vikka78 (válaszként erre: 37. - Anci13)
2008. jan. 5. 11:59
Ok, akkor hajrá! Szorítunk! :-)
37. Anci13 (válaszként erre: 33. - Vikka78)
2008. jan. 3. 10:46
úgy vélem csak önmagam legyőzése segítene ki a bajból.És ez a legjobb és legtisztább út, és úgy néz ki, lassan kilábalok belőle.
36. magdee
2008. jan. 2. 09:12

Sziasztok!!

Látom elég sokan szetetnétek táncolni.Azt hiszem ahová én járok ott most indul 1 kezdő csop...

A szahara tánc stúdióba kellen jelentkezni.Itt fönt a neten is meg lehet nézni.Azt hiszem ott van a tanár száma is de ha valakit komolyan érdekel szóljon nekem és adom a számot priviben:-))

Én már 4 hónapja nyomom nagyon klassz és most január 6-án lesz fellépés a duna plazaban.Na ez nem azt jelenti hogy mindenkinek kötelező csak az lép fől aki akar és ugy gondolja hogy ő meg mutatja milyen ügyes:-))

Próbáljátok ki nagyon klassz dolog.Nekem is van dvd de bevallom nem szeretem mert ott az órán olyan jó a hangulat és olyan csodálatos hogy egyszerre csörög a rázókendő egyszerre csináljuk amit kell.Otthon szerintem nincs varázsa ennek a gyönyörű táncnak.Egyébként a IV.ker ben van a tánc tanítás illetve a Pólusban is.Aki akar menjen:-))

Puszi nektek és jó táncikálást!!!

2007. dec. 29. 20:23
Szerintem nem ciki,ha elvezed amit csinalsz...
2007. dec. 29. 20:12

Szia

Én is úgy gondolom, ha már te is felismerted, hogy mély a probléma, akkor addig kérj orvosi segítséget, míg nem lesz sokkal rosszabb.

NA persze néha csak egy-két jó barát kell és már rendbe is tesznek...

Nekem sokat segített az ima...

33. Vikka78 (válaszként erre: 32. - Anci13)
2007. dec. 29. 14:34
Nem gondoltál arra, hogy szakemberhez fordulj?
32. Anci13 (válaszként erre: 27. - Sarkanylany)
2007. dec. 29. 11:59

Kedves sárkánylány!

az átfogalmazással kapcsolatos teóriájáddal egyet értek, de ez sajnos nem megy egy-kettőre, de majd igyekszem, :)

A önbecsülésem azért ilyen szegényes, mert ez egy kicsit mélyebbre menő problémával állok szemben, ami évek óta kínoz....

31. Donyta (válaszként erre: 29. - Anci13)
2007. dec. 29. 11:54
Ezt nem tudom, de ha van, akkor biztosan megkeresném, mert nagyon szeretem a táncokat. És azt hiszem a mozgásom is jó hozzá tanulás nélkül is! (jó, nem vagyok profi)
30. Anci13 (válaszként erre: 26. - Vikka78)
2007. dec. 29. 11:53
nekem az önbecsülésemmel volt mindigis a baj, és csak bíztatásra van szükségem, meg olyanokra akik mellettem állnak..köszönöm Vikka78
29. Anci13 (válaszként erre: 25. - Donyta)
2007. dec. 29. 11:49
biztos van olyan tánctanár akivel ki lehet egyezni az árba.. :)
28. Anci13 (válaszként erre: 24. - 278c85ecf4)
2007. dec. 29. 11:46
Tényleg jó, de onnan nem tudom megtanulni a táncot, mert nem a legszervezettebb a dvd.viszont tényleg nagyon ügyes!
2007. dec. 22. 15:46

Sziasztok!


Gondolkoztam azon a hozzászóláson, hogy semmit sem ér a dvd, előbb oktatóhoz kell menni...


Igen is, meg nem is...

HA vki táncolt már vhavmit, akkkor az tudja mit jelent a csípő beforgatása. ÉS azt hiszem ez a legfontosabb... a popsi ne legyen kidugva, mert attól egy-két dolog (bocsi) kurvás lesz.

Így szerintem az alapokat jól elmagyarázó dvd-vel sokat lehet haladni.

De aki soha nem táncolt, annak tényleg érdemes elmenni legalább egy kezdő csoportba.


Én Vivien Egyiptomi hastánc kezdőknek, és A tűz játéka dvd vettem meg, és szerintem mind a kettő jó.


A ruha tényleg nem számít az órán.


Ja és kedves Anci13!

Nem tudom, hogy te milyen duci csoportot akarsz?!

Nem tudom ? kg vagy, de ha a kép a mostani valóságot mutatja rólad, akkor talán át kéne fogalmaznod magadban a duci fogalmát.

Nem az a lány csinos, aki a kifutón dolgozik és olyan vékony, hogy csak a zene miatt nem hallani a csontjai zörgését!

Vigyázz, mert megszomoríthatják életed a hamis ideállok!

26. Vikka78 (válaszként erre: 23. - Anci13)
2007. dec. 22. 10:47

Kedves Anci13!

Ha megnézed az adatlapomat láthatod, hogy én min. 2X vagyok akkora mint Te(ha nem 3X?)

Amikor elkezdtem hastáncra játni akkor is ekkora voltam, ráadásul egy barátnőmmel mentem aki vasággyal volt vagy 50 kg. Nagyon élveztük mindketten, sosem volt hátrányom abból, hogy dagi voltam esetleg annyi, hogy hamarabb elfáradtam. :-)))

Ne törődj senkivel, keress egy csoprtot és csatlakozz!!! :-) Sok sikert!

25. Donyta (válaszként erre: 15. - Anci13)
2007. dec. 22. 10:44
Evvel még nem is lenne problémám, mert egy nap alatt megvarrhatnám, mert bármit megvarrok ha kell. De az anyagot előbb ki kéne találni milyen szín illene, és milyen fazont szeretnék. Meg is kellene venni, de még a flitterekkel sem lenne gond sztem, mert biztosan lehet valahol kapni azt is, csak ővet kell varrni hozzá. De eljárni már nem olcsó, éa sz lenne az igazi ha nem otthon tanulhatnék..
24. 278c85ecf4 (válaszként erre: 23. - Anci13)
2007. dec. 22. 10:37

Te kis bolond!:)

Ha te vagy az adatlapon a képeket, hol vagy te duci???


Amúgy a dvd-k közül egyedül Sefirah fátyoltánca ér valamit! Nem valamit, az kifejezetten jó!

23. Anci13 (válaszként erre: 19. - 278c85ecf4)
2007. dec. 21. 09:06
kifejezetten szeretnék tanfolyamra menni, mivel én is tudatában vagyok annak,hogy ez valahol időfecsérlés , de előtte mindenképpen szeretnék összhozni egy csak ducikból álló vagy egy ducitöbbségű csapatot, akikkel elmegyünk tanfolyamra..csak még nem tudom ,hogy szedem össze őket..
22. Anci13 (válaszként erre: 18. - Sarkanylany)
2007. dec. 21. 09:03
Alapozónak(egy kis erősítés) a hastáncfitnesz (a comb és fenékre, és a kezdő), utána Vivien malovától, az alapgyakorlatok (nem jut eszembe a címe), és a dobszólós(a tűzjátéka) amit már megtanultam, na meg Sehfirától a fátyoltánc..
2007. dec. 20. 22:20

Bocsi a hibákért!

vannak nadrágban...

Ázsia centerben...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook