Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3825. hejdi (válaszként erre: 3822. - Ida14)
2008. júl. 9. 14:59

Na akkor teljesen laposak leszünk!Jó hír!De főleg azoknak szerintem akik kicsit kételkedtek eddig. Varratszedésig meg sem tudtam itthon nézni,mert le voltam ragasztva.Tusolni is csak 2 hét eltetével varratszedés után szabadott.

Milyen vot a varratszedésed?Egyre jobban kiváncsivá teszel,jöhetne a párod ,lássunk végre képeket!

3824. hejdi (válaszként erre: 3821. - Klau11)
2008. júl. 9. 14:53

Szió!

Hát akkor jó,ha nem baj el vagyok telve.De tényleg amennyire az elején(első 2-3 nap) megbántam most annyira örülök.A drágán pont tegnap azt mondta jobb lett volna ha nem csináltatom meg ,mert akkor vele foglakoznék.Neki meg úgy is tökéletes voltam.De hát minden férfi ezt mondja!

Látom neked milyen szépek a cicieid!Na mi tényleg teljes átalakuláson mentünk át!majd a hasidról is tehetnél megint fel.

3823. hejdi (válaszként erre: 3820. - Rita79)
2008. júl. 9. 14:49
Na látod,akkor tényleg csak te gondolod annyira csúnya!Rendes a párod bíztat!Majd ha úgy itéled meg szép vagy magadnak várjuk a képeket!Köszi a dicséretet,jól esik.
3822. Ida14 (válaszként erre: 3819. - Hejdi)
2008. júl. 9. 14:26
Igen úgy gondoltam hogy nekem is a heg felett domborodik ki a hasam.az unokanővérem azt mondta (neki három éve volt hasplasztikája) hogy le megy majd ott is a duzzanat.hát remélem.én egyébként amíg nem vették ki a varratot addig egyszer mertem megnézni a vágást és el is sirtam magam mert megijedtem a látványtól. aztán gyorsan körülnéztem az interneten és megnyugodtam mert másnak is így nézett ki.nagyon rondának találtam akkor és undorodtam vagy nem is tudom idegenkedtem tőle.akárhányszor zuhanyzásnál levettem a haskötőt mindig háttal álltam a tükörnek. de hétfő óta mióta kiszedték a varratot azóta kezdek megbarátkozni vele.
3821. Klau11 (válaszként erre: 3819. - Hejdi)
2008. júl. 9. 14:20

Szióka!


:-))) Nem baj Hejdi!

Élvezd csak a boldogságod, megérdemled!

Mindenki aki rászánja magát a műtétre, MEGÉRDEMLI a szép pocit!

Láttam a képeket, nagyon szép lettél.

Gondolom apa is díjazza az elszántságodat:)

Örülök, hogy boldog vagy.

Puszi.

3820. Rita79 (válaszként erre: 3818. - Hejdi)
2008. júl. 9. 13:02

A párom azt mondja,hogy a hasam szebb mint volt.A varratra is mindig mondja,hogy már nincs akkora lyuk,úgyhogy bíztat.Pénteken már 4 hetes leszek,remélem,minnél hamarabb rendeződök és csinálok képeket.

A pocid tényleg szép lett.....

3819. hejdi (válaszként erre: 3816. - Ida14)
2008. júl. 9. 12:32
Az mit jelent úgy néz ki mint neked?Hogy ott domborodik?Akkor neked is ilyen szép a hasid?Teljesen elégedett vagyok!Ugye nem baj ha elvagyok ájulva magamtól?De nagyon boldog vagyok.
3818. hejdi (válaszként erre: 3817. - Rita79)
2008. júl. 9. 12:30

Igen, gondolom nehéz lehet most neked!

Különban a műtét utáni képet szerintem nagyon szép.Gondolom ha az orvos nem nyitja meg a sebet és nem jön a sok aggodalom,akkor elégedett lennél.Elég találékony vagy úgí ltom ,hogy megpróbálod a sebet összehúzni,hadd húzza össze gyorsabban.A betadine az fertőtlenítő,én is azt használtam és attól nem hogy jobb lett volna hanem attól nyílt meg jobban a sebem.Mivel nem "száraz"Gondolom vagy a krémet vagy a folyadékot használod.Én csak rontottam vele a helyzetemen.A sebhintőpor fertőtlenít is meg szárít is.Tényleg a hegesedés miatt ne aggódj,mert nem fog látszani.A köldököm nekem eddig szinte nem is látszott,mert ráfolyt a hájam,most meg legalább látszik,aminek örülök.Műtét után azért megijledtem,mert nem indult be a vérkeringés a köldökben.De 1 hét után már minden rendben volt.Mitő érzed idegennek a hasad?Nem lehet csak a sok baj miatt?Hát megmondom őszintén nem irígyelek.Tényleg tudom milyen mikor hetekig gyógyúl valami.Hát minden héte jártam pestre az orvoshoz.Nem egy leányálom.Amit neked kel az meg főleg nem.Remélem mostmár hamar rendbe jössz és örülni fogsz az eredménynek.A képed ami fenn van tényleg nagyon tetszik.Lehet most sem annyira csúnya mint írod,csak túl kritikus vagy magaddal szemben,na meg bele is fáradtál az öngyógyításba.A párod mit mond?

3817. Rita79 (válaszként erre: 3813. - Hejdi)
2008. júl. 9. 11:52
Gondolhatod,hogy nagyon aggódtam,amikor megnyitotta a sebet a doki....Azt mondta akkor,hogy nincs más teendőm,csak annyi,hogy kötözéskor a sebbe csepegtetek Betadint.És magától összehúzódik majd a lyuk.Hát én azért felgyorsítottam egy kicsit a sebösszehúzódást,mert a lyuk két szélénél a sebre merőlegesen ragtapaszt tettem,jó szorosan összehúzva a sebet.Úgy tűnik hatásos volt,mert már egy kicsit jobban összehúzódott.Még próbálkozok továbbra is....Remélem nem lesz nagyon széles ott a varrat.Már azt is nehéz volt megemésztenem,hogy magasabban van a vágás,mint szerettem volna,és kilóg minden bikinimből.De már ezen kezdem túltenni magam.Most a heg szépsége van napirenden.....A dokim szabin van,úgyhogy nem hívom fel,mert úgyis csak nyugtatgatna.Majd augusztusban kell visszamennem kontrollra.Addig is még barátkozok az új hasammal,mert nagyon idegennek érzem.A köldököm formája is egész más mint volt,szinte ki van fordulva.De a varrat nem látszik ott.Nektek is vannak ilyen problémáitok?Úgy látszik nekem mindig van vmi,ami idegesít.
3816. Ida14
2008. júl. 9. 11:28

Hejdi megnéztem a képeidet.nekem is a heg felett

úgy néz ki mint neked. én estére érzem magam úgy mint aki szétdurran

3815. Ida14 (válaszként erre: 3806. - Rita79)
2008. júl. 9. 11:25

szia

június 16-án műtöttek most hétfőn voltam 3 hetes. képet rakok majd fel de ma egyedül vagyok a 21 hónapos kisfiammal és ha leveszem a haskötőt akkor sajnos nincs aki visszarakja.holnap hazaér már a férjem és akko csinálok képeket és felrakom.

3814. hejdi (válaszként erre: 3811. - Nerni)
2008. júl. 9. 11:21
Hát 8-15 év között kell cserélni csak.De hát szerintem nekem jó ez igy ahogy van.Öreg vagyok én már hozzá,hogy hú de nagy dudás legyek.Nekem a cél az volt ne lógjon.Most akkor nekem lehet tényleg nincs beadgadva a hasam?Mert reggelre tényleg pöffetegnek érzem magam.Na meg azért ha nincs rajtam bugyi látszik a képen is hogy a heg felett kiugrik.
3813. hejdi (válaszként erre: 3809. - Rita79)
2008. júl. 9. 11:18

Szió

Nekem a költözködéskor,meg a vad krémezés után a t-vonalban megnyílta mellemen a heg.Az orvos minden héten lekezelte és szórt bele valami port,jó sokat.Nem értem a tied miért nem segít rajtad,nem idegesít,hogy nem forr össze ennyi idő után?Nem lesz vészesen vastagabb szerintem.Alig látszik már most a heg a mellemnél.Különben az orvosom azt mondta naponta sima sebhintőpot szórjak bele ha már nincs rajta az amit ő rakott rá.Lehet azért megkérdezhetnéd te is az orvosodtól nem lehet-e meggyorsatani a gyógyilási folymatot.Remélem azért nem veszed tolakodásnak ,hogy megírtam.Csak tudom nekem milyen kellemetlen volt végigcsinálni még így is ,hogy kezelték.

3812. nerni (válaszként erre: 3809. - Rita79)
2008. júl. 9. 11:06
Remélem igaza lesz a dokidnak, és 2 hónap után laposak leszünk.Bár már sokat javult, de még nem az igazi.Jaj pedig már olyan kiváncsi lennék a pocidra.Remélem mielőbb rendbejön.
3811. nerni
2008. júl. 9. 11:05

Hali

Én is megnéztem.Nagyon szép lett!!Nem kell bele impli, azzal csak a gond van.Azt hiszem, azt cserélni kell pár év után.Így is nagyon szép.A hasad nincs is bedagadva, tök jó neked!

3810. hejdi (válaszként erre: 3808. - Zselatin)
2008. júl. 9. 11:00
Na még Henike megnézi azt törlöm.A lányom magyarázgat miért nem tetettem be implit.De hát minek ha nem szükséges.A melltartó méretem igy is ugyan az maradt.
3809. Rita79 (válaszként erre: 3807. - Nerni)
2008. júl. 9. 10:56
Szia!Nekem varratszedéskor,tehát 2 hetesen mondták,hogy még kb 2 hónapig be lehet dagadva.Utána állítólag már nem lesz.Majd meglátjuk.tegnap csináltam képet a hasamról,de mégis úgy döntöttem,hogy nem teszem fel,mert nagyon csúnya a nyílt seb.Már valószínűleg bent összeforrt,mert már nem folyik váladék,de kívül még rendesen látszik a husi.Úgyhogy ott biztosan vastagabb lesz a heg.Ha egy kicsit szebb lesz,akkor majd teszek képet fel.
3808. zselatin (válaszként erre: 3804. - Hejdi)
2008. júl. 9. 10:52

Megnéztem, köszi.

Szerintem nagyon szépek lettek és szembetűnő a változás. Implantátum nélkül is szépek.

3807. nerni (válaszként erre: 3790. - Rita79)
2008. júl. 9. 10:51
Szia!Én is úgy vagyok vele, hogy nem veszek azért bugyit, inkább kihúzom még haskötőben.Éjjszakára már mindíg leveszem, nem rossz egyáltalán,de nappal hordom mindíg.Én hétfőn leszek 6 hetes, holnap beszélek a dokival, hogy mikor vehetem le.Nekem is be van dagadva még mindíg, valamikor kevésbé, valamikor jobban.Remélem hamarosan elmúlik.Még 2 hónap, vagy összesen 2 hónap, hogy lemenjen?Amúgy jó vagy?A sebed hogy áll?
3806. Rita79 (válaszként erre: 3801. - Ida14)
2008. júl. 9. 10:31
Szia!Nekem sem simul mindenhol egyenletesen a haskötő.Nekem viszont a doki azt mondta,hogy varratszedés után már nem kell szorsan hordani,úgyhogy nem aggódok,mert azért tart.Te hány hetes vagy?
3805. hejdi (válaszként erre: 3800. - Macsekcica)
2008. júl. 9. 10:29

Szió!

Köszi szépen,jó ha kapok visszajelzést.Ha már nem lapulna akkor is elégedett vagyok.


Ida14!

Nekem is hurkás a haskötőm,szerintem már ennyi idő után a gumirozás gyengűl, azért lehet.Nem sikerűl a képeket feltenni?Nagyon izgatott vagyok már!

3804. hejdi (válaszként erre: 3803. - Zselatin)
2008. júl. 9. 10:24

Hali!

Tettem fel képet a mellemről,szólj ha megnézted,mert utánna törölni szeretném!

3803. zselatin (válaszként erre: 3802. - Ida14)
2008. júl. 9. 09:18
Az adatlapodon rámész képekre, ott képfeltöltés és a tallózásban kikeresed a képedet a gépről. Ott rákattintasz kétszer és azt hiszem még a töltésre is kattintani kell. Remélem sikerül. Vigyázz, mert ha nagy a képfelbontásod, akkor nem biztos,hogy felfér. Akkor kicsinyítened kell.
3802. Ida14
2008. júl. 9. 07:14
segítsetek légyszi hogyan kell feltennem fényképeket???előre is köszönöm
3801. Ida14
2008. júl. 9. 07:11
Megprobálok ma feltenni fényképet a műtét előtt illetve után. egyébként nektek a hasszorító teljesen rásimul mindenhol a hasatokra?nekem itt-ott mintha úgymond hurkáim lennének, mintha némely helyen "levegős" lenne.ez normális vagy mindenhol rá kellene feszülnie a hasamra???
3800. macsekcica (válaszként erre: 3799. - Hejdi)
2008. júl. 8. 22:47

Szia Hejdi!


Nagyon szép a hasad :))

Igazán lapos!!!!!

3799. hejdi
2008. júl. 8. 19:11
Tettem fel új képeket,de nem jók!Régit adja ki a régit is nyitja meg.Remélem holnapra megjavúl.
3798. hejdi (válaszként erre: 3796. - Ida14)
2008. júl. 8. 19:04

Hali!

Szívesen megnézném már a "nagy"hasad!Tehetnél fel képet!Azért csak gyakorold a kiegyenesedést,nehogy nagyon megszokd a görbeséget.Mondjuk én elég alacsony vagyok,ha nem figyelnék oda akkora lennék mint a kislányom.A hátad azért egyben van még?

2008. júl. 8. 17:44
szerintem egy ember természtesen szép persze ha nem elégetet a testével akkor tegyen azért hogy szebb leszen.
3796. Ida14
2008. júl. 8. 17:36

sziasztok

az én dokim 6 hetet mondott a haskötőre de az utolsó két héten éjszakára levehetem.zuhanyzáshoz leveszem én is de utána rögtön visszarakom mert olyan érzésem van mintha szétesnék. tök hülyeség, nem?aludni oldalt elég jól tudok már.én is elég nagynak találom a hasam még pedig nem esek neki a hűtőnek mint régen.még műtét előtt mondtam anyunak meg a férjemnek hogy vágjanak hátba ha nem egyenesen tartom magam.hát kedves anyukám amikor hazajöttem csövekkel már akkor hátbavágott. meg néha most is szól még de probálok egyenesedni csak úgy érzem mintha szétszakadna a sebnél. megmondom őszintén én legszivesebben a haskötőt le sem venném. valahogy jobban érzem magam benne mint nélküle. bár az ember ilyen sokáig hordja meg is szokja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook