Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3915. hejdi (válaszként erre: 3903. - Ildiko1977)
2008. júl. 12. 09:05

Szió!


Gondolom a köldöködet leragasztottad?!Nekem azt mondta az orovs le kell,eked mit mondott ezzel kapcsolatosan?

2008. júl. 12. 06:55
klau olvastam profilod jó kevés idő telt el a 2 mütéted között nem volt megterhelő hogy ki sem léptél az egyiok fájdalomból már megint fájt.... a hasad és a melled is nagyon szép lett....én is készülök mind anyagiakban mind lelkileg,hogy a mellem megcsináltassam,de a hasmtéttől tartok mert félelmetesek azok a hegek amiket látok rajtatok....
3913. macsekcica (válaszként erre: 3870. - Nerni)
2008. júl. 11. 22:49

Szia!


Szerencsés vagy, hogy nem hiányzik a haskötőd!

A legtöbb lánynak fura volt az elején nélküle.

Nagyon helyes! Legyél is büszke a hasadra, és persze Magadra is :))))

Előre is köszi a szorítást!

3912. eszmi35
2008. júl. 11. 22:40
Sziasztok csajok!Micsoda pocik!!!Remélem ebben az évben már az enyém is kész lesz.Egyre jobban akarom,látva a képeiteket:).Nálatok figyelt az orvos arra, hogy a szeméremdombon is felemelje a bőrt?
3911. zselatin (válaszként erre: 3906. - Klau11)
2008. júl. 11. 22:19
Köszi Klau!:)
3910. zselatin (válaszként erre: 3909. - Ruki)
2008. júl. 11. 22:19
Ruki! Neked milyen volt előtte a hasad? Nincs véletlenül képed róla?
3909. ruki
2008. júl. 11. 22:02
SZia Ildikó! Nagyon szép a pocid az enyém is kezd alakulni, már ritkán dagad csak be. Te sokat szoktál hasazni? Én igazából nem nagyon hasazom ritkán szoktam keveset csinálni, de most már rá hajtok és minden nap legalább egy 5 percet hasazom.
3908. Klau11 (válaszként erre: 3897. - Gitti112)
2008. júl. 11. 22:02

Gitti!

Használhatod nyugodtan, rosszat nem teszel vele, csak jót!

Ahogy a vasmacska is írta, serkenti a vérkeringést, ami pont szükséges a jobb gyógyulásért, és a heg is szebb lessz tőle.

3907. Klau11 (válaszként erre: 3900. - Hejdi)
2008. júl. 11. 21:59

Hejdi!

Sztem nem gond ha egy rövid időre leveszed a haskötőt, hiszen ha mész zuhanyozni, akkor is le kell venned.

Ebből nem lehet semmi gond, ha közben nem csinálsz valami megterhelőt.

Nehajolgass, ne emelgess, ne rohangálj közbe.

Akkor csak pihenj!

Pussz.

3906. Klau11 (válaszként erre: 3898. - Hejdi)
2008. júl. 11. 21:54

Zselatin!

Dr. Kovács Ferenc műtött, nem rég költözött át családjával Sopronba.

Nagyon lelkiismeretes és kedves orvos.

Volt hogy ő hívott nekünk haza, hohy hogy vagyok.


Hejdi!

Heg felett max. 5 cm-ig lapos a poci, aztán hirtelen kidomborodik, tudod, ott maradt a régi háj, hiszen zsírleszívás nem volt!!!

Még ha akartam volna is (de nem akartam) egybe nem csinálják meg a seb korai gyógyulása miatt.

Szóval egész gyomromig jó húsban vagyok, amit a képen annyira nem látni.

Én kicsit begörnyedve járok, valahogy bennem maradt, hogy mindíg szégyeltem a nagy lógó melleim, amik semelyik melltartóba nem fértek el úgy, hogy valahogy kinézzek, pedig nem voltak diszkontik.

Szóval amikor fényképezkedünk, akkor azért igyekszekm kiegyenesedni, és úgy nem annyira látható.

ILDIKÓ!

Én is úgy vagyok mint Te, ha jól lakok, akkor egyáltalán nem lapos a hasam:(

Párom már mondta is hogy hiába volt a műtét, akkora a hasam evés után, mint a lufi:(((

Sajnálom, én éhezni nem tudok.

Ha nem kellene főznöm , biztos kibírnák salátákon+húson, vagy gyümölcsökön.

Minden egyszerűbb lenne, de így nem tudom megállni.


Ezért ha már ehez gyenge vagyok, legalább igyekszek mozogni.

Séták gyerekekkel, ha jó idő van, kimegyünk mindanyijan focipájára és amíg a gyerekek játszanak, mi Apával futunk pár kört, itthon még taposás és leg magicezek. (ha van kis szabad időm, vagy még erőm hozzá)

De a kilók sajnos nem nagyon mozognak, mindíg 76 kg vagyok, 66 szeretnék lenni, de nem tudom megélem e még valaha:(

3905. Piszi
2008. júl. 11. 21:52

Szép estét Lányok!

Képzeljétek ma rámjött a farmer ami 2 nappal ezelőtt nem!!!!!

Ma sajna 8,5 órát sikerült melóznom, de sajna maximalista vagyok és szeretem a munkám! De a munkatársaim is próbálnak óvni a fizikai megterheléstől. Viszont a jővö heti 5 nap elég gázosan hangzik, lehet, 1 napot próbálok majd lopni magamnak!Ma viszont pezsgőztem és boroztunk, mert a barinőm kapott egy igazgatói állásajánlatot /amit megérdemel végre/, ezt nem lehetett nem megünnepelni!Örülök Neki!Szóval most dont verry.... vagyok! Bioptron lámpa szerintem is jó, a sebgyógyulásban tapasztalatból tudom, h hasznos, ha van lehetőséged használd nyugodtan majd Gitti!

Bocsi Lányok, én nem tudok röviden írni!!!

Mindenkinek szép hétvégét, jobbulást, kellemes várakozát, stb.!

Puszi Mindenkinek!

Ildi, strandolj helyettem is, légyszííííííííííííí!

3904. vasmacska (válaszként erre: 3897. - Gitti112)
2008. júl. 11. 21:10

Szia!

Én használtam naponta 2x-3x8 percre a sebemre és a köldökömre is. Mindenki azt mondta, hogy gyönyörűen gyógyulnak. Biztos a lámpának is köze van hozzá.

Fokozza a vérbőséget az adott területen.

3903. ildiko1977 (válaszként erre: 3899. - Hejdi)
2008. júl. 11. 20:26

Igen, evés előtt készült a kép...:-)


Strandon már többször is voltam, bikiniben, igaz kilátszik a vágásom, de nem zavar.

Az első alkalommal egy jaccuzi-zás alkalmával begyulladt a köldököm, pár napig betadinoztam, utána rendbejött. Más gondom nem volt, bár nem is fekszem ki a napra direkt napozás céljából.

3902. ildiko1977 (válaszként erre: 3896. - Zselatin)
2008. júl. 11. 20:23
Tudtommal nincs is Pécsen rendelője.
3901. ildiko1977 (válaszként erre: 3895. - Zselatin)
2008. júl. 11. 20:22

Itt a fórumon amit a lányok régebben feltettek magukról, és a nőklapja café-n is van egy hasplasztikás topik, ott is vannak képek, de sokat vissza kell olvasni.

Pesten műtött a Szent Imre kórházban.

3900. hejdi (válaszként erre: 3875. - Nerni)
2008. júl. 11. 19:09

Szióka!

Hát Nerni drága!Türelmes csajnak ismersz?Hát szerinted egy literes bugyi nem gáz az utcára ha bevág a fenekemnél,combomnál?Tudod ott nem karcsúsított a doki!Na ilyen melegben öltözzek is fel?Ne má!Na szóval ma levettem 10 percre a haskötőt!Elkezdem szoktatni magam!Napi 10-15 perc gondolom nem lehet nagy baj!Ugye?De ha ingen szólj,mert nem akarok gondot csinálni magamnak!

3899. hejdi (válaszként erre: 3893. - Ildiko1977)
2008. júl. 11. 19:05

Na akkor nem eszek majd sokat:-))A képen nagyon szép és laposnak látszik!Biztos kaja előtt csináltad a fotót:-)

Ma kicsit levettem a haskötőt,remélem nem lesz baj belőle.De Jó lenne leszokni hamar róla!

Voltál már strandon?

3898. hejdi (válaszként erre: 3887. - Klau11)
2008. júl. 11. 19:03

Szió!

Akkor nem csak képzelődöm,hogy szúrnak a hegeim!Annyira nem jó érzés!Gondolom belső varrat lehetett.Nem semmi,hogy később újra megcsinálja a melled ha fogysz!Na nekem ilyet nem mondott az édes dokim.Mondjuk grátisz csinálta a viszerem!Az se semmi ,mikor maszekon elkérnek vagy 200 ezret altatásban.

Hát tényleg nem látom még mindíg honnan kéne fogynod!De ha te mondod biztosan ugy van.Lehet el kell mennem szemorvoshoz?:-)Azért nagyon jó tettél fel képeket,jó,hogy nyomon tudjuk követni,kb mi is miként fogunk kinézni ennyi idő után.Edzel még?

3897. Gitti112
2008. júl. 11. 18:43

Sziasztok!

Ha valaki tud valamit a bioptron lámpáról irna nekem. Hatásos a mütéti hegre?

Köszönöm.

3896. zselatin
2008. júl. 11. 16:06
Vagy nincs is Pécsett rendelője? Lehet, hogy keverem a Kelemen Ottóval, mert már annyi felé olvasok. Bocsi
3895. zselatin (válaszként erre: 3894. - Ildiko1977)
2008. júl. 11. 16:05

Érdekelne, hogy hol láttad ezeket a fotókat. Én is megnézném, hátha könnyebben választok.

Előre is köszi!

Pécsett műtött vagy egy pesti kórházban?

3894. ildiko1977 (válaszként erre: 3878. - Zselatin)
2008. júl. 11. 15:59
Én két forumot is átolvastam, mielőtt többek között a Kelemen Péter doktorhoz is elmentem. Ő egy nagyon vidám, mosolygós doki,és nem mellesleg nagyon szép hasakat csinál.Nagyon sok fotón láttam a munkáját,főleg azok alapján döntöttem. Persze, nekem az is feltétel volt, hogy nem akartam 300ezernél több pénzt erre költeni.
3893. ildiko1977 (válaszként erre: 3874. - Hejdi)
2008. júl. 11. 15:54

Köszi:-))

Nem szokott már bedagadni egyáltalán, viszont ha sokat eszek egyszerre, nagyon meglátszik rajta:-(

Akkor egyáltalán nem lapos..

3892. zselatin (válaszként erre: 3891. - S.Vera)
2008. júl. 11. 15:37

Vera!

Ezek nagyon jó hírek:)

3891. S.Vera
2008. júl. 11. 15:17
ja , lányok, akik érdeklődtek, mikor lehet szexszelni, rákérdeztem. Azt modta akár már ma is , csak válasszuk ki a megfelelő pozíciót, lehetőleg a hasfalat és a köldököt ( főként. hogy gyulladt) ne érje surlódás. :) :) :) szabad a pálya :) :)
3890. S.Vera (válaszként erre: 3859. - Nerni)
2008. júl. 11. 15:15

szia, ki is vette a doki, azt mondta nem kell tovább benne lenni a varratoknak. Nekem nem volt beragadva és nem volt kellemetlen, végig beszélgettünk. Nagyon normális a Falus doktor, maximálisan elégedett vagyok vele.

Jövő héten csütörtökön újból látni akar, megnézzük ,hogy alakul ez a savó dolog.

3889. S.Vera (válaszként erre: 3857. - Piszi)
2008. júl. 11. 15:11

Na halihó, megjöttem a varratszedésről :).

A doki előszőr az egyik oldalon fogta meg csipesszel a "cérná" és húzta ki ,majd a másik oldalon mindkét darab kb 30 cm volt, nem fájt egyáltalán. A köldököm kicsit be van gyulladva, de innen is kiszedte a doki, azt mondta így hamarabb gyógyul nincs ami irritálja. Már két napja a bal oldalam jobban kipuposodott és zsibbadt, érzéketlen volt, a doki megtapogatta, majd egy kis tűt beleszúrva leszívott 1,5 dl savót, ez sem fájt különösen.

3888. zselatin (válaszként erre: 3887. - Klau11)
2008. júl. 11. 14:42
Klau, Téged ki műtött?
3887. Klau11
2008. júl. 11. 14:36

Sziastok mindenki!


Köszi szépen, jól esik a dicséret:)

Nálunk már mindenki úgy hozzászokott, hogy nem lóg a hasam, már nem is foglalkoznak velem:( vagy:) ???

Haskötő sokáig hiányzott, de mostr nyáron könnyen megszokjátok nélküle, mert meleg van, és nem kell + réteget majd viselnetek.

Tessék boldogan hordani a toppokat, már nincs mit szégyelni!:)

Igen, mostanában eléggé látni hogy sokat változott a hegem színe, mintha homájos lenne a képen, úgy néz ki, de élőben is olyan.

HEJDI!

Nekem is szok néha olyan hirtelen belevágni a melleimbe, mint a villám, igen kellemetlen, de mostanában elmúllot.

Képzeld tegnap voltam a dokinál, mert a bal mellem alatti hegnél bőrön keresztül átlátszott egy kb.8-10 cm cérna, egyik este vettem észre tusolás után, azt hittem kullancsom van, mert egy kis pontban ahol olyan vékony lett emiatt a bőröm kis fekete pontocskát láttam.

Vékony bőrön keresztül meg tuidtam fogni csipesszel/pinzettával, csak nem mertem kihúzni, hátha elfertőződik, vagy a vége valahol még tart.

De nem úgy volt, 10 másodperc alatt a doki kihúzta, alíg éreztem valamit.

Azt hittem fel fog kelleni vágni, de nem.

Azt mondta a doki, hogy ha a melleim 1 éven belül megereszkednének újra, akkor még 1x garanciálisan altatásban alul kivág még egy kis bőrt, szóval megfeszíti.

Remélem nem lesz rá szükség, bár maga a műtét nem volt semmi a hasplasztikához képest!

Ez még már csak a bőrről szólna, semmi másról.

Na majd meglátjuk, mert még nagyon szeretnék fogyni, és úgy lehet hogy mégis szükség lesz rá, hiszen 10 kg felesleg még szüléás óta rajtam van.

És sajnos nem vagyok annyira lapos pocakú, csak természetesen a legjobb képemet pakoltam fel:)))

De a lényeg, ami zavart, a lógó has már a multé.

Mindenkinek jobbulást kívánok!

Nagyon szépek lettetek, szokok bekukkantani néha, kevés az időm.:(

3886. Gitti112 (válaszként erre: 3885. - Zselatin)
2008. júl. 11. 14:20
kb. október környékén. Még nincs fix időpontom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook