Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3851. hejdi (válaszként erre: 3848. - Leddy27)
2008. júl. 10. 14:09
Ha nincs senki ismerősöd aki tud ajánlani orvost,nézz itt körül a fórumon,ahogy zselatin írta.Vedd számításba,hogy az orvosok árai különböznek,mennyit szánsz rá!Vannak lányok akiknek a TB finanszírozta!Ha valakinek megtetszik a pocakja kérdezz tőlük.
3850. zselatin (válaszként erre: 3848. - Leddy27)
2008. júl. 10. 14:05
Szerintem érdemes lenne visszaolvasnod, mert sok hasznos dolgot találhatsz, ami segítene az orvos és kórház választásban.
3849. zselatin (válaszként erre: 3848. - Leddy27)
2008. júl. 10. 14:04
Én is előtte vagyok még és utánajártam sokhelyen. Már eldöntöttem ki fog műteni, de még nincs időpontom. Ha rámész a nevekre, akkor meg tudod nézni a képeket, hogy kinek milyen lett a hasa:)
3848. leddy27
2008. júl. 10. 13:37

Sziasztok!

Most regisztráltam és egyből ide jutottam, mert nagyon foglalkoztat a téma, hogy belevágnék. Segítenétek, hogy mi alapján érdemes klinikát, sebészt választani? Bp-en keresek, az Oxivit-ig jutottam már, arról valami vélemény esetleg?

Előre is köszi! Akár az emilemre is írhattok!

Leddy

3847. zselatin (válaszként erre: 3846. - Hejdi)
2008. júl. 10. 12:48

Most minden erőmmel azon vagyok. Épp fogyózok, hogy ideális súllyal tudjak menni a műtétre:)

Köszi a bíztatást!

3846. hejdi (válaszként erre: 3840. - Zselatin)
2008. júl. 10. 12:25
Miért ne lehetne,hasonlítsd össze az eddigi "előtte" képekkel!Van egy pár amin hasonlóságot vélek felfedezni a tiedhez képest!Váltsd valóra az álmod:-)
3845. hejdi (válaszként erre: 3842. - Nerni)
2008. júl. 10. 12:22
Na nem csak gondolni kéne rá:-)Nem is szabadott volna eszedbe jutni,hogy ne várj meg a gyógyulással!Na azért majd képet tessen feltenni nekünk,hogy 6 hetesen miként van a hasid!
3844. hejdi (válaszként erre: 3835. - Piszi)
2008. júl. 10. 12:20

Szió!

Gyesen vagyok nekem így nem kell dolgoznom.Na ,hogy te már otthonról is a munkád csinálod,ügyes vagy.Szerintem is mindenkinek szép a hasa,tényleg mennyit számít 1 -2 hét kinézet szempontjából is.Nagyon várom a jövőhét csütörtököt levehessem a haskötőt.Te mikor is veheted le?

3843. nerni (válaszként erre: 3834. - Piszi)
2008. júl. 10. 10:52
Köszike!!!
3842. nerni (válaszként erre: 3832. - Hejdi)
2008. júl. 10. 10:49

Hali!

Én is gondoltam rá, hogy inkább nem dobom le, együttérzek veled.De aztán győzött a kényelem.:-)

Na jó azért még néha visszaveszem, hogy tudjam mit is érezhetsz.Így megfelel hölgyem??????

3841. nerni (válaszként erre: 3830. - Rita79)
2008. júl. 10. 10:45
Szia!Köszönöm szépen,bár még az enyém is be van dagadva, úgyhogy még annyira nem vagyok büszke rá, de remélem ez hamarosan elmúlik, és teljesen boldog leszek.Telhetetlen vagyok?Énrám rámjönnek a terhesség előtti ruháim, bár elég szorosak, úgyhogy én is így vagyok ezzel.Majdcsak javul a helyzet.
3840. zselatin
2008. júl. 10. 10:09

Sziasztok Lányok!

Tettem fel egy képet a hasamról. Szerintetek lehet ebből szép hasat csinálni? Lehetek én is egyszer lapospocakú? Nekem minden álmom az, hogy egyszer bikinit hordhassak:)

2008. júl. 10. 08:39

Sziasztok Lányok!


Régen írtam már ide, de azért időnként elolvaslak benneteket!

Frissen műtötteknek gratulálok, meglátjátok, hétről-hétre szebb lesz a hasatok!

Én bevallom őszintén, így majdnem négy hónappal a műtét után, nagyon szeretem a hasamat:-))

Végre bármilyen felsőt felvehetek, nagyon jó érzés!

Írtátok, hogy nem jön rátok pár naci, ezzel én is így vagyok, még most is.. Én csípőnacikat hordok, de van két nadrág,amit egyszerűen nem tudok begombolni magamon, pedig most kevesebb is vagyok kb. két kilóval..

Haspuffadás: nekem is nagyon sokáig feldagadt a hasam, még két hónap elteltével is. Ma már nem igazán veszem észre. Úgyhogy ne izguljatok, minden rendbejön, és csodás lapos hasikátok lesz!!

3838. hejdi (válaszként erre: 3837. - Ida14)
2008. júl. 10. 08:23

Szió!

Még sem vagyok egyedül!Nerinek is írtam, olyan érzésem van mintha kihíztam volna éjszakánként a haskötőt.Este lazítok rajta,de hajnalban szinte teljesen lazára veszem,mert nagyon feszít.Főleg oldaltfekvés után történik velem.De sajnos nem bírok mindíg háton audni.Különben már elég rutinosan tudom tusolás után visszatenni.Ügyes vagy ,hgy sokat futottál,amitől fogytál is.Igen csak 2 hónap után lehet sportolni,megkérdeztem én is a a dokim.Remélem tudod azt is csak fokozatosan!

3837. Ida14 (válaszként erre: 3832. - Hejdi)
2008. júl. 10. 06:36

szia

igen nekem mondta a doki hogy amennyit tudok fogyjak hogy "minél több bőrt tudjon lenyúzni". úgyhogy 3 hét alatt sikerült 76 kg-ról 72-73-ra fogynom úgyhogy két nap kivételével napi 3 km-t futottam.ami eléggé hiányzik. mikortól lehet majd sportolni, futni?tényleg majdcsak műtét után két hónappal? éjszaka annyira feszült a hasam azt hittem szétjön rajtam a haskötő.persze egyedül voltam nem volt aki megigazítsa a haskötőt. nektek nem szokott ilyen érzésetek lenni? mármint feszülés?

3836. vasmacska (válaszként erre: 3833. - Piszi)
2008. júl. 9. 19:50

Sziasztok!

A Szent Imrében tatarozás volt és átkerültek az osztályok. A 3.-n május végétől vannak.

Piszi kérdezném, hogy ki volt az orvosod?

3835. Piszi (válaszként erre: 3832. - Hejdi)
2008. júl. 9. 19:40

Köszi Hejdi a hiányolást, nem mindig tudok jönni, mert itthonról is melóztam, holnap meg már szándékozom benézni a munkahelyemre, 4 órát irányoztam elő, majd meglátom. Ti mennyi idő után mentetek dolgozni és hogy bírtátok?

Neked is szép a pocid, meg tényleg mindenkinek. Pont néztem a képeket is pl. Boholystopinak nagyon sokat változott a hege pozitív irányban szerintem, tök szépen egyenesedett.

3834. Piszi (válaszként erre: 3828. - Nerni)
2008. júl. 9. 19:33
SZUPER! CSAK ÜGYESEN!
3833. Piszi (válaszként erre: 3829. - Rita79)
2008. júl. 9. 19:31

Sziasztok!

Rita, igen fizettem nem TB-re ment, azért csodálkoztam azon amit a csaj mondott, csak nem értettem. OK ha Nálad is az a helyzet, h nem tudsz begombolkozni, akkor kicsit megnyugodtam, legalább ebben is hasonlítunk.

Érdekes,h nem csak engem hívott mára be, mármint a szabi miatt. Regőczy dr. szedte ki a varrataimat, nagyon aranyos volt.

Barátomnak mondtam, h úgy érzem vastagabb vagyok hasban, azt mondta, h sokkal karcsúbb vagyok, szembeötlő, de akkor miért szűk a gombolás??? Brhühü Keseregjünk /hi-hi/

3832. hejdi
2008. júl. 9. 19:20

Sziasztok!


Nerni!

Na nehogy már elhagyd a haskötőt:-)Szerintem még szükésged van rá 1 hétig.Na jól van gratula,hogy gyógyultnak számítasz!



Ida14

Na hát, nekem meg jó hír az,hogy az a nadrág is feljön amit eddig a hurkáim miatt nem bírtam magamra tuszkolni.Ha meg igen katasztrófálisan néztem ki benne!Nadrágot addig nem veszek én sem magamnak amíg a haskötő nem kerűl le,mert tényleg sokat számít 1-2 cm.Nem kérte az orvos fogyjak.Neked igen?


Piszi!

Pont ma gondoltam rád,nagyon eltüntél!Akkor jó kacitfánosra sikeredett a varratszedésed!De legalább túl vagy rajta!


Henike29!

Igen én is úgy gondolom megérte,tényleg vágj bele!

2008. júl. 9. 19:03
hejdi megnéztem:)szerintem megérte....gondolom te is igy érzed....én egyre elszántabb vagyok:)
3830. Rita79 (válaszként erre: 3828. - Nerni)
2008. júl. 9. 17:26
Szia!Az szuper!Gratulálok még egyszer a szép hasadhoz!!!Jó strandolást a szép pociddal.Nem fáj a szíved egy kicsit a haskötő után?
3829. Rita79 (válaszként erre: 3827. - Piszi)
2008. júl. 9. 17:25

Szia!Örülök,hogy túl vagy a varratszedésen.

Nos,amikor bementem a kórházba,nem volt hely a 3. emeleten,így az első éjszakát az első emeleten(érsebészet) töltöttem.Azt mondta nekem akkor a Zita,hogy előfordul,hogy a 3.emeleten tele vannak a kórtermek,ilyenkor máshol is feküdhetnek plasztikások,mert minden osztályon el tudják látni őket.Kérdezte,hogy szeretnék-e továbbra is az elsőn maradni,én viszont kértem,hogy amint lesz hely,hadd mehessek fel a többi plasztikás közé.Már reggel a műtét előtt volt ágyam a 3-on....tehát nem így működik,hogy fizetsz-e vagy sem.Úgy tudom a Kelemen egész júliusban nincs.A Görcsi doktor szedte ki a varratodat?Nem tudtad,hogy szabin lesz a doki?Neked tb-re csinálták a hasad?

Épp tegnap jártam úgy mint most te.Gondoltam,na felpróbálom a ruháimat,hogy állnak, és amit a csúnya hasammal fel tudtam venni,azt most egyiket sem tudtam begombolni a hasamon.Egyből beparáztam.Ráadásul a műtét óta fogytam már 3 kg-t,és még így sem jön rám a ruha?Rájöttem....A puha löttyedt hasamra rá tudtam bármit erőltetni,most meg a kemény hasamra ugyan az nem megy rá.Úgyhogy keseregjünk együtt......

3828. nerni
2008. júl. 9. 17:09
Sziasztok! Most beszéltem a dokival, és képzeljétek eldobhatom a haskötőt!!!!!
3827. Piszi
2008. júl. 9. 16:57

Sziasztok Lányok!

Megvolt a varratszedés, potom 6 órát voltam úton, mert a dokinak áll. hirtelen el kellett mennie. Mondtam,h nem szívesen jönnék újra, mert nem olyan egyszerű megszervezni, így 2,5 óra várakozás után egy másik orvos kiszedte a varratokat /nagyon kedves volt/. Nem volt vészes, de azért jó lett volna ha a saját dokimmal is tudok beszélni.

Összefutottam egy lánnyal, őt is odarendelte a doki, februárban műtötte, ha nem mondja, h haspl.-ja volt el nem hittem volna, annyira vékony alkatú volt. Azért jött, mert neki is a bal oldalon még mindig duzzadtabb, fájdalmas, csúnyább!!!???

Ez kicsit beparáztatott, mert nekem is a bal oldal úgy egészében kijjebb áll szerintem. Azt mondta a lány, h nincs annyira megelégedve és mivel a jobb oldalról kezdik el a varrást, szerinte a bal oldalra már nem fordított a doki akkora figyelmet.?! Mondjuk a párja azt mondta, h neki nem feltünő, h az egyik oldal csúnyább lenne. Kérdezte, h én melyik osztályon feküdtem, mondtam azon a szinten ahol a kötöző is van, csodálkozott, mert ő 1-el lejjebb feküdt, mert a 3.-on áll. a TB-s betegek fekszenek, lent meg a fizetősök??? Rita Te hányadikon feküdtél?

Szóval így jártam, augusztusban kell kontrollra menni. Rita! Meddig van szabin a doki?

Viszont így nem volt alkalmam odaadni a parát.....

Klau, nagyon szép a cicid is /remélem nem gond, h megkukkantottam a képet/! Hol csinálták és mennyiért ha szabad kérdezni?

Viszont ami elkeserít, h azt a farmert ami a műtét előtt lötyögött, nem tudtam reggel a haskötő felett begombolni, igaz rendesen ki voltam bélelve alatta sebfedőkkel, de úgy érzem köldök alatt vastagabb vagyok most, mint műtét előtt, amikor csak a logó bőr volt ott, szóval duzzadt még nagyon! Másnak is volt ilyen élménye? Kénytelen leszek koplalni kicsit, nem mintha eddig zabáltam volna, de 2 hete alig mozgok, remélem nem híztam, mert akkor sírva fakadok.

Hú jó hosszú lettem!

Rita, neked, h áll a duzzanat? Olvasom, h legalább már váladék nincs!

3826. Ida14 (válaszként erre: 3825. - Hejdi)
2008. júl. 9. 15:53
nekem a varratszedéssel nem volt gondom.sajnos heti kétszer a 2.héttől beleszúrt a doki a hasamba tűt hogy jön e váladék mert a műtét utáni 5. napon belázasodtam és azóta mindig megnézi van e váladék.na az fájt ezek után a varratszedés leányálom volt.az idegesít még hogy felporszivózok felmosok aztán úgy elfáradok ettől mintha három lakást tettem volna rendbe.már jó lenne a régi önmagamat visszakapni.ti hogy vagytok ezzel?holnap ígérem rakok már fel képet.tegnap megvettem az áhított fekete felül csipkés fűzőmet.műtét előtt a hasam miatt nem volt jó és akkor meg fogadtam hogyha meg lesz a hasplasztika ez lesz a legelső dolog amit megveszek.felvettem farmerral és a doki meg is jegyezte hogy jól nézek ki. erre reagálva mondtam neki hogy örülök hogy tetszik a saját munkája.jót vigyorgott.nadrágot kéne vennem mert az összes lóg rajtam de a doki szerint amíg a haskötő rajtam van nem érdemes nagyon vásárolni mert azért a haskötő is felfog egy-két centit. nektek kellett fogyni a műtét előtt?
3825. hejdi (válaszként erre: 3822. - Ida14)
2008. júl. 9. 14:59

Na akkor teljesen laposak leszünk!Jó hír!De főleg azoknak szerintem akik kicsit kételkedtek eddig. Varratszedésig meg sem tudtam itthon nézni,mert le voltam ragasztva.Tusolni is csak 2 hét eltetével varratszedés után szabadott.

Milyen vot a varratszedésed?Egyre jobban kiváncsivá teszel,jöhetne a párod ,lássunk végre képeket!

3824. hejdi (válaszként erre: 3821. - Klau11)
2008. júl. 9. 14:53

Szió!

Hát akkor jó,ha nem baj el vagyok telve.De tényleg amennyire az elején(első 2-3 nap) megbántam most annyira örülök.A drágán pont tegnap azt mondta jobb lett volna ha nem csináltatom meg ,mert akkor vele foglakoznék.Neki meg úgy is tökéletes voltam.De hát minden férfi ezt mondja!

Látom neked milyen szépek a cicieid!Na mi tényleg teljes átalakuláson mentünk át!majd a hasidról is tehetnél megint fel.

3823. hejdi (válaszként erre: 3820. - Rita79)
2008. júl. 9. 14:49
Na látod,akkor tényleg csak te gondolod annyira csúnya!Rendes a párod bíztat!Majd ha úgy itéled meg szép vagy magadnak várjuk a képeket!Köszi a dicséretet,jól esik.
3822. Ida14 (válaszként erre: 3819. - Hejdi)
2008. júl. 9. 14:26
Igen úgy gondoltam hogy nekem is a heg felett domborodik ki a hasam.az unokanővérem azt mondta (neki három éve volt hasplasztikája) hogy le megy majd ott is a duzzanat.hát remélem.én egyébként amíg nem vették ki a varratot addig egyszer mertem megnézni a vágást és el is sirtam magam mert megijedtem a látványtól. aztán gyorsan körülnéztem az interneten és megnyugodtam mert másnak is így nézett ki.nagyon rondának találtam akkor és undorodtam vagy nem is tudom idegenkedtem tőle.akárhányszor zuhanyzásnál levettem a haskötőt mindig háttal álltam a tükörnek. de hétfő óta mióta kiszedték a varratot azóta kezdek megbarátkozni vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook