Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
3941. ruki
2008. júl. 13. 22:57
SZia ZSelatin! Nekem az alsó hasrészem volt logos és mindig kibugyant mindenböl, majd rakok fel régi képet.
3940. zselatin (válaszként erre: 3939. - Klau11)
2008. júl. 13. 22:52
Én detto ugyanezért vagyok "jó húsban", de remélem időben észbekaptam és lemennek azok a kilók:)
3939. Klau11 (válaszként erre: 3933. - Hejdi)
2008. júl. 13. 22:12

Nem vagy egyáltalán duci, csak jó húsban mint én.

És el ne felejtsd azt sem , hogy nem tehetsz róla.

Nekem azért van lelkiismeretfordulásom, mert én zabáltam, de szószerint. Mintha mindíg utolsó nap lett volna, amikor enni szabad:(((

Nem tudom miért, azt mondják, mert kerestem a jó érzést az elégedetlen életemben:(

Köszi az ifokat fóliával kapcsolatban, Rekongem paprikás krémet már vettem, aki tervezi megvenni, FIGYELEM!!!

300 ml kiszerelés =2700 Ft körül van, nekem volt szerencsém egy boltban 1000 ml-es kiszereléshez 3500 Ft-ért-NEM AKCIÓSAN!!!

Nagyon jó!!!

Már csak a fóliát hajszolom a fokozott hatásért.

3938. hejdi (válaszként erre: 3937. - Zselatin)
2008. júl. 13. 22:03

Köszi, vigyázok!

Azért nem hajtom magam.

3937. zselatin (válaszként erre: 3936. - Hejdi)
2008. júl. 13. 16:00
Hát azért vigyázz magadra. Nehogy valami baj legyen az edzés miatt.
3936. hejdi (válaszként erre: 3935. - Zselatin)
2008. júl. 13. 09:51

Hát a régi képhez képest nem annyira,de ha megnézed az 1 hétel ezelőtti és a mostani képet,milyen nagyon nagy a hasam...A párom vett tegnap egy elipszis gépet,sajnos nem bírom megállni ,hogy ne használjam.Pedig tényleg nem szabad még.1-2 percet hajtom csak.

Különben tényleg milyen vagyok,örülnöm kéne,most meg a combom miatt vagyok elkeseredett.Lehet nem is nézek ruha nélkül tükörbe csak hasamnál:-))

3935. zselatin (válaszként erre: 3934. - Hejdi)
2008. júl. 13. 09:38
Szerintem nem is vagy dagi. Nagyon szép már a hasad. Boldog lehetsz:)
3934. hejdi (válaszként erre: 3931. - Nerni)
2008. júl. 13. 09:21

Szió drága!

Na ugye,milyen csini lennék?Hát tegnap éjszakára visszavettem a haskötőt.Képzeld nem dagadtam be.Ez volt az első éjszaka,hogy nem szorított.Jót is aludtam.

Nem csinálok semmit ha nincs rajtam a haskötő!Vigyázok nagyon!Jaj már csak pár nap és nem kell hordanom:-))

3933. hejdi (válaszként erre: 3932. - Klau11)
2008. júl. 13. 09:17

Szió!

Néztem az alakod is:-) deattól megdicsértem a fűrdőrucit,mert tényleg jó és jól is áll!Sajonos nem tudom megmérni magam hány kiló vagyok mivel ezer éve tönkre ment a mérlegem,nem akartam másikat venni,mert elbőgtem volna magam.Lehet azért beújítok már egyet.A magasság elvonja a kilókat.Hát műtét előtt kb.70 kiló voltam a 155 cm-hez.Na akkor nem semmi.Ráadásúl szoknyát sem tudok még hordani,mert nekem a vádlim is vastag.A combom összeér rendesen,fel sem merek oylan képet tenni,mer még mindíg utálom magam a lábam miatt.Na nem baj,már csak 2-3 hét és gépezhetek!Gyorsan megszebadulok remélem majd.Na erre most nagyon is tüsszenetttem:-))

Ismerem a testtekercselést.Van is ismerősöm és fogyott tőle!Az a baj,hogy csak neten tudod megrendelni a fóliát és a paprikakrémet is.Sosem rendeltem még így,mert tartok az ilyenektől.Lehet azért megpróbálom,lesz ami lesz.Hátha nem vágnak mégsem át.A dr.kelen terméket használom,de nem hatást nem nagyon vettem észre.Pedig a 2 műtét között edzettem rendesen.Ja és a tekercselőfóliát az erre a célra valót lehet használni,mert az szellőzik vagy ,hogy mondják.Nem jó a háztartási rá.Mondjuk nem drága az eredeti sem.CSak meg kell rendelni. Kozmetikusok csinálják a testtekercselést,csak itt nálunk a közelben nem.Na majd a párom átmegy kozmetikusba:-))

Tettem fel képeket azért látszik,hogy duci vagyok!

3932. Klau11 (válaszként erre: 3928. - Hejdi)
2008. júl. 12. 21:26

Köszi Hejdi, de most afürdőrucit nem azért vettem fel, hogy elvonjam a figyelmedet a valóságtól.

De azért köszi.

Most még én nem hiszem el, hogy annyival erősebb lennél, hiszen láttam a képidet, és ha jól emlékszem kilókban is kevesebb vagy mint én.

Én csak magasabb vagyok.

És a comjaim felső 2/3-a szörnyen el van hízva, csak úgy lötyög, ahogy megyek.:(

És a belső combommal semmi sem történik a z edzések ellenére, avval nem tudom, mit lehetne csinálni.

Még olyan ötletem van, hogy esetleg zsírégető krémmel vagy géllel kéne maszíroznio, utánna betekercezni fóliával.

Nem tudja valaki, hol lehet kapni tekercselő fóliát?

Állítólag Rekongem géllel nagyon hatásos, ma olvastam a neten.


Hát nagyon aranyos a párod, látja mennyire szeretnél változni, és ahog tud, segíteni próbál.

Az a gép szuper jó fogyásra, kitartást hozzá.:)

3931. nerni (válaszként erre: 3900. - Hejdi)
2008. júl. 12. 21:17

Szióka Kedves!

Ja mostmár el tudom képzelni milyen lehet.Hát tényleg gáz lenne.:-)Ne aggódj, meg fogod szokni nélküle, nem kell a 10 literes bugyingó!

szoktassad magad nyugodtan, nem hiszem, hogy baj lehet belőle, csak ha nincs rajtad a haskötő ne nagyon csinálj semmit.Ha lesz még ma energiám, akkor még írok ma privit, ha nem majd csak holnap!Pusza!!!

3930. nerni (válaszként erre: 3891. - S.Vera)
2008. júl. 12. 21:11
Szió!Örülök, hogy nem fájt a varratszedés, a köldököd hamar rendbe fog jönni.Na elvesztetted a "szüzességedet"??
3929. hejdi (válaszként erre: 3925. - Eszmi35)
2008. júl. 12. 13:56

Köszi szépen!

Meddig számít frissnek a heg?Nekem azt mondta a doki,hogy 1 évig nem szabad,hogy nap érje!Hát mostmár tényleg felhívom megkérdezem.A csíkok nem nagyon izgatnak eddig is volt,és ráadásúl több mint most.Sosem takargattam,ezután sem nagyon fogom!Különben ha fehér marad volna a csíkod lehet feltünőbb lett volna, nem?

3928. hejdi (válaszként erre: 3927. - Klau11)
2008. júl. 12. 13:53

Köszi ,ari vagy,hogy kielégítetted kiváncsiságom!Hát tőlem még mindíg távol álsz!Lábaid meg pont jók!Hát ha én most úgy néznék ki mint te,elégedett lennék!Szuper a furdőrucid is!Nekem a combjaim katasztrófálisak.A bőr is laza rajta.

A párom rendes volt ma!Munkából hazafelé jövet,meglepett egy sígéppel.Vagyis elipszis géppel,hogy pontos legyek!Na de még nem is edzhetek majd csak 3 hét múlva.Nem baj majd a kcsi lány addig használja!

3927. Klau11 (válaszként erre: 3926. - Hejdi)
2008. júl. 12. 13:20
Raktam fel ,ég egy friss képet, lásd, miről beszélek.
3926. hejdi (válaszként erre: 3924. - Klau11)
2008. júl. 12. 11:49

Igazán nincs mit!Tényleg nem látszik rajtad!Azt írtam amit gondolok!Jaj nekem is van a combomon nagyon sok,na meg a fenekemen is.Hát meg az alacsonyságom:-(

Ha 5 cm -el magasabb lennék annak nagyon örülnék.Az alacsonyakon jobban látszik a + kiló

Na mindegy majd csak sikerűl valahogy!Igaz azért már műtét óta fogytam pár kilót!Lahet akkor majd tényleg felhívom az orovst és megkérdezem emddig takargassam a köldököm.

3925. eszmi35 (válaszként erre: 3921. - Hejdi)
2008. júl. 12. 11:45
Szép napot Mindenkinek!Míg friss a heg feltétlen ragazd le mer ha nap éri be fog barnulni és nem fog szépen elhalványodni .Nekem sem lehetett anno napoznom a ciciműtétem után.A hasamon a striák is bebarnultak:(,arra nem vigyáztam:(.
3924. Klau11 (válaszként erre: 3916. - Hejdi)
2008. júl. 12. 10:55

Köszi Hejdi! :)

Én 169 cm magas vagyok, de sok van a combjaimon, csípőmön és a fenekemen.

Totál szét vagyok folyva ezeken a területeken:(((

zt még a képen nem, látni, mert nem úgy fotóztam, hogy lássátok:)))

De egyébként még erős a csontozatom is, laánykoromban sokat tornáztam, gimnasztikáztam, aerobik, stb.

Lehet azért is sokan mondják, hogy bár jó húsban vok, de annyi kilót (76) nem mondanának nekem,.)

3923. Klau11 (válaszként erre: 3921. - Hejdi)
2008. júl. 12. 10:51

Nekem se mondta a doki, hogy le kéne ragasztani.

Szerintem a frisebben műtöttekre vonatkozik, hogy a nagyon erős naptól be ne gyulladjon a seb.

3922. Klau11 (válaszként erre: 3914. - 69d63442db)
2008. júl. 12. 10:47

Szia Henike!

Én február végén mentem dokihoz időpontot kérni, és március végére kaptam. Nem volt gáz, a mellfelvarrás nem olyan nagyon fájdalmas, ott izomhoz nem nyúlnak, max 1-2 öltéssel fixálva vannak a mirigyek a mellizomhoz, és az nem vészes.

Hasammal már addigra simán tudtam mozogni, hisz az már 3 hó elteltével volt.

A heg nekem annyira nem zavaró mint a lógó has, és tudva hogy pár hó múlva kifehéredik, megnyugszik sztem mindenki lelke.

3921. hejdi
2008. júl. 12. 09:44

Kalu!

Mit tudsz nyilatkozni köldök ügyben?

3920. hejdi (válaszként erre: 3918. - Ildiko1977)
2008. júl. 12. 09:42

Nam vastagszik meg a heged ha nap éri?

Azt nekem is mondta az orovs 4 hét utén mehetek strandra meg csinálhatok az edzésen kívül mindent.Lehet fel kéne hívnom megint,minek rgaszgassam ha nem muszály.Lehet most mást mondana!

3919. ildiko1977 (válaszként erre: 3906. - Klau11)
2008. júl. 12. 09:36

Klau!

Én is már nagyon sokszor leírtam, hogy tényleg nem látszik a hasadon, hogy bármennyi felesleged is lenne!

Az evés nekem is a gyenge pontom... mi is sok finom kaját eszünk, kelt tésztákat stb.,amit nagyon nehéz megállni hogy ne kóstoljak meg.

Nálam az bevált, hogy délutántól alig eszem valamit,csak sok folyadékot iszom. Viszont előtte jó beebédelek :-)))

3918. ildiko1977 (válaszként erre: 3915. - Hejdi)
2008. júl. 12. 09:33

Szia,

nem ragasztottam le.. de nem is mondta a doki. Pedig kérdeztem is hogy strandolhatok, tengerben fürödhetek stb, mindenre igen volt a válasz.

3917. ildiko1977 (válaszként erre: 3909. - Ruki)
2008. júl. 12. 09:31

Szia Edit!

Én hasizom gyakorlatokat nem csinálok.. elég lusta vagyok...A hullahopp karikázást próbáltam kb. egy hónapja, de nagyon kellemetlen volt ahogy hozzáért a karika, érzékeny még a bőröm a hasam tájékán.

Most majd megint kipróbálom, hátha tudom már csinálni.

3916. hejdi (válaszként erre: 3906. - Klau11)
2008. júl. 12. 09:13

Szió!

Hát akkor tényleg jó a fotósod:-)Jól tudja a képeket retusálni.Ha ülök én is érzem a maradék hurkákat.Mondjuk ne zavar a régi hasamhoz gyönyörúnek tartom,így is elgédedett vagyok .Hát magában a kilók száma sem látszik rajtad.Mundjuk te magasabb is vagy mint én.Kár ,hogy nincs mérlegem,azt sem tudom hány kiló vagyok:-(

A melleid is szépek lettek,mostmár húzd ki magad!Va mire!

Tegnap éjszaka a fűzős bugyiban aludtam.Hát szerintem maradok mostmár ennél,nem törik be tartani meg ugyan úgy tart.

3915. hejdi (válaszként erre: 3903. - Ildiko1977)
2008. júl. 12. 09:05

Szió!


Gondolom a köldöködet leragasztottad?!Nekem azt mondta az orovs le kell,eked mit mondott ezzel kapcsolatosan?

2008. júl. 12. 06:55
klau olvastam profilod jó kevés idő telt el a 2 mütéted között nem volt megterhelő hogy ki sem léptél az egyiok fájdalomból már megint fájt.... a hasad és a melled is nagyon szép lett....én is készülök mind anyagiakban mind lelkileg,hogy a mellem megcsináltassam,de a hasmtéttől tartok mert félelmetesek azok a hegek amiket látok rajtatok....
3913. macsekcica (válaszként erre: 3870. - Nerni)
2008. júl. 11. 22:49

Szia!


Szerencsés vagy, hogy nem hiányzik a haskötőd!

A legtöbb lánynak fura volt az elején nélküle.

Nagyon helyes! Legyél is büszke a hasadra, és persze Magadra is :))))

Előre is köszi a szorítást!

3912. eszmi35
2008. júl. 11. 22:40
Sziasztok csajok!Micsoda pocik!!!Remélem ebben az évben már az enyém is kész lesz.Egyre jobban akarom,látva a képeiteket:).Nálatok figyelt az orvos arra, hogy a szeméremdombon is felemelje a bőrt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook