Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Három- és több gyermekes anyukák beszélgessünk! fórum

Három- és több gyermekes anyukák beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
218. bb52f751dd (válaszként erre: 217. - 4d9f8affae)
2008. ápr. 8. 20:46

Köszi,mi is :)


És csak a hoxára nem engedett,vagy az egész interneted car volt?

2008. ápr. 8. 20:39
Volt egy gép csere és nem tudtam bejönni a hoxára sehogy sem.Ma bevittem a gépet a szolgáltatóhoz és mondtam addíg sehova sem megyek míg be nem állítják a gépet azóta msn-em is van!De jól vagyunk és ti?
216. bb52f751dd (válaszként erre: 215. - 4d9f8affae)
2008. ápr. 8. 20:13

Szia Juli!

Már hiányoztál,merre jártál mostanában?

Mizujs?

2008. ápr. 8. 16:19

Sziasztok!

Na hiányoztam?

214. bb52f751dd (válaszként erre: 213. - Arka)
2008. ápr. 8. 14:45

Igen,amíg ilyen pici volt nekem is a legkisebb, eléggé lekötött,kevesebbet tudtunk mi is játszani.

De ez így nagyon jó,hogy egy csoportba tudnak járni a gyerekeid.Gondolom te is nyugodtabb vagy,hogy tudod,hogy a tesóval van.

213. Arka (válaszként erre: 212. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 8. 14:26

Már nem szopik, 8 hónapig szopott.Annyiszor keltem a szopás miatt éjszaka, hogy igazán már nem is bántam, hogy abbahagyta.

Inkább az volt a baj, hogy szeptemberben a Lívi egymaga kezdte a középsőt, a fiúkkal meg itthon voltam, és szegény Sebi állandóan azt hallgata, hogy most nem tudok olvasni, mert szoptatni kell, most tisztába kell tenni, most csendben kell lenni, stb..

De amikor mehetett az oviba a Lívivel, akkor megkönnyebült, hogy most már ő is nagyfiú. Nem is kellett beszoktatni, inkább már az első napon hazaküldött.

212. bb52f751dd (válaszként erre: 211. - Arka)
2008. ápr. 8. 13:41

Szia!

Akkor így azért könnyebb otthon a picivel,meg a házimunkákat is könnyebben el lehet végezni :)

Még szopik a picurkád?Nem féltékenyek a tesók,hogy otthon vagy a picikével?

211. Arka (válaszként erre: 203. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 8. 09:10

Hello!

Nem, szerencsére, már a középsőt is felvették oviba. Vegyes csoportba járnak, így egy csoportban vannak. Kicsit féltettem a Sebőt, mert nagyon rosszul beszél, de így szerncsére a Lívi tud fordítani. És az óvonő szerint megtalálta a helyét a csoportban. Bár az óvonővel volt egy kis nézeteltérésünk, de azóta a Sebi szerinte szuper!

Na, azért:)

210. bb52f751dd (válaszként erre: 209. - 8df16b904f)
2008. ápr. 7. 18:51

Tényleg,el is felejtettem a sztrájkot...

Jól vagyunk mi is.Tegnap kivittük bébit a vadasparkba,nagyon tetszett neki,utána játszótér.

Ma meg nem tudtunk kimenni,mert olyan nagy eső volt délután.

Na,majd holnap :)

209. 8df16b904f (válaszként erre: 208. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 7. 18:08

Még suliba sem tudtam menni... BKV sztrájk miatt... amikor meg beindult a közlekedés, akkor meg tömegnyomor volt a járatokon... nem lehetett felférni a metróra...:((

Jól vagyok, most voltam vásárolni... a bolt legalább itt van a közelbe..:)

Veled mi a helyzet?

208. bb52f751dd (válaszként erre: 205. - 8df16b904f)
2008. ápr. 7. 15:12
Amúgy mi újság,ma nem dolgozol?
207. bb52f751dd (válaszként erre: 206. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 15:10

Basszus,jól kifogtad...hát megvan a véleményem az ilyen kedves anyósokról...Hát én összetehetem a két kezem,egy rossz szót nem mondtam még soha rájuk.De miért csinálják ezt,felnőtt aggyal??Vagy van ott benne valami egyáltalán??Mint egy 16 éves kislány,megyek a barátnőmmel fagyizni.........Bocsi,hogy ezt írtam,de nekem ez tök furcsa....

Azért sajnálom,hogy anyukáddal se értesz szót,nem lehet könnyű.

206. bmwkraft (válaszként erre: 204. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 7. 14:58
Hát nagyon ritkán, de tudod ez nálunk úgy megy, hogy sírt-rít mindenkinek nem hagyjuk ott a gyerekeket nála, elmentünk a férjemmel suliba egy héten egyszer járunk egy darabig bírta aztán azt mondta nem megy neki minden héten egy délelőtt mert akkor nem bír mindig találkozni a barátnőivel, na akkor egy darabig nem vittük a gyerekeket aztán megint pukkadt, hogy nem visszük őket. Mondtam na megint próba mi a férjemmel szoktunk motorozni és pont volt egy két napos szezonzáró találkozó megkérdeztem anyósom biztos akarja a két napot. De anyámat is felhívtam, hogy a két mama egyszerre vigyázzon rájuk mert egynek sok a három gyerek.Vasárnap délután jöttünk volna haza erre anyós reggel telefonált, hogy hamarabb mennyünk haza mert telefonált a barátnője, hogy éppen mennek valahova nem-e elmenne.Ezek után csak végszükségben bízzuk rájuk a gyerekeket. Apukám a lányom születése előtt három héttel halt meg.Anyámról meg csak annyit,hogy ritkán vigyáz a gyerekekre mert más az értékrendünk neki sok minden belefér a nézeteibe nekem nem. Csak annyit még róla, hogy eddig 31milliós tartozást halmozott fel amit mind egy szálig rám hagy.Nem vallom egyáltalán a világ nézetét, mint ha nem is az anyám lenne annyira különbözünk.
205. 8df16b904f (válaszként erre: 199. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 7. 14:58

Azt el is hiszem... Ha ő rabul ejt, akkor mi lesz majd a sajátommal... Pont ezt mondtam anyukámnak!:))))

Igen nagyon gyorsan eltelt...:(

Ileyenkor mindig...

204. bb52f751dd (válaszként erre: 201. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 14:11

Szerintem ezt neki kéne belátni,hogy semmi értelme ennek a háborúskodásnak...de biztos vannak ilyenek is.És nem is szoktátok nála hagyni a gyerekeket?

A Te szüleiddel jó a kapcsolatotok?

203. bb52f751dd (válaszként erre: 200. - Arka)
2008. ápr. 7. 14:08
Akkor zajlik az élet nálatok is,gondolom.A nagylány ovis?A középső kisfiú is otthon van még veled?
202. bmwkraft (válaszként erre: 200. - Arka)
2008. ápr. 7. 14:07
Tényleg nagyon aranyosak.
201. bmwkraft (válaszként erre: 197. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 7. 14:06
Én meg el nem tudom képzelni, hogy jó anyós is van pedig partner lennék abban, hogy jóban legyünk mert az ember elméletileg a családjára számíthat, el kelne a segítség pl:gyerekekre vigyázni. Nekem sem hiányzik, hogy mindig vitázunk.
200. Arka (válaszként erre: 198. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 7. 13:46
Köszi. 5 (és fél), 3, és 9 hó
199. bb52f751dd (válaszként erre: 196. - 8df16b904f)
2008. ápr. 7. 13:44

Szióka!

Megérkeztél?Gondolom gyorsan eltelt a hétvége!

Látod,lassan már sajáton kéne gyakorolni...:)) Ő rejtene ám igazán csak rabul!! :)))

198. bb52f751dd (válaszként erre: 195. - Arka)
2008. ápr. 7. 13:42

Szia!

Szépek a gyerkőceid,hány évesek?

197. bb52f751dd (válaszként erre: 194. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 13:40

Szegény lányod...

De szerintem ehhez egy nagymamának semmi köze,az nem baj ha beszélget vele,de hogy így hátulról jöjjön a hülyeségeivel...na,ezzel is csak téged,titeket akar bántani,nem?

Nekem szerencsére nem volt soha semmi probléma az előző anyóssal se,meg a mostanival sem...el se tudnám képzelni...

2008. ápr. 7. 13:39

na milyen jó témát hozatatok fel:)))))

Móni megjöttem :)))) és gyakoroltam egy csomót.

ismét nagy élményekkel jöttem vissza:)))

Amikor ott vagyok azt hiszem már nem tudom jobban szeretni a kiscsajt, de mikor ismét elmegyek, akkor rákövök, hogy egyre jobban szeretem, minden találkozáskor:))) Rabúl vagyok ejtve:))))))

195. Arka (válaszként erre: 194. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 13:19
Ne idegesíts, (mármint az anyósod hátulról piszkálja a lányod), ennek nagyon rossz vége is lehet!
194. bmwkraft (válaszként erre: 193. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 7. 13:13

Hát majdnem minden nap van valami az anyósról nem is kell mennem jön ő magától.

Hát nagyon sajnálom azokat a gyerekeket akik le vannak maradva mert nem fogják tudni be hozni ha csak nem anyuka a nyáron neki feszül a témának. A nagy betűs könyvnek kb háromnegyedénél tartanak. Jázmin bírja meg rajta kívül még két gyerek van aki kitűnő a többinek nagyon rosszul megy.És itthon nem is szoktunk tanulni még verset sem és péntek kivételével minden nap van neki valami külön órája délután.Voltak problémái és elmentünk pszichológushoz és vele jöttünk rá, hogy csak unatkozik és, hogy nyomás alatt teljesít.Amióta külön órákra jár nincs semmi a tanulással sem előtte beszerzett egy- két négyest és képzeld el annyira megviselte, hogy síró görcsöt kapott az iskolában, a tanár telefonált, hogy vigyem haza mert nem bírja abba hagyni.Itthon is csak sírt és azt mondta hogy ne szeressük mert ő buta gyerek. A pszichológus szerint túl nagy nála a megfelelési kényszer, pedig mi az apjával kézzel lábbal magyaráztuk neki , hogy még az egyesért se bántanánk de, hiába. Aztán kiderítette a doki amit én már tudtam, hogy anyós túlságosan belefolyt az iskolai dolgokba és mindig mondta neki,persze a hátunk mögött de a gyerek mindig elmondta, ha nem lesz 5-ös semmi nem lesz belőle.

193. bb52f751dd (válaszként erre: 191. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 12:48

Húúú,ez nem semmi....!!

A fiamék első két hétben még semmilyen betűt nem is tanultak...csak vonalakat,kampókat...

A félévi felmérésnél pl rövid szavakból álló tollbamondás volt csak,a nagy betűket nemrég kezdték tanulni.És még így is van jópár gyerek,akik miatt lassabban haladnak.

192. bb52f751dd (válaszként erre: 190. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 12:43

Kiváncsivá tettél,az anyós fórummal kapcsolatban,elolvastam a tegnapi "sznobparty"-t....

Hát nagyon tetszett :))) Jót röhögtem...és a gyerek mennyire jól érzi a dolgokat,hát tényleg nem hülyék,csak gyerekek...

Ezt még cikk formájában is feldobhatnád itt a hoxán :)

2008. ápr. 7. 12:42
Köszi, bár most lehet,hogy hülyeségeket fogok írni mert a Jelek ide oson és az apró ujjaival vagy kitörli vagy valami hülyeséget nyom be aztán meg kacagva szalad körbe az előszobában. Az előbb beszéltünk a suliról, végül is beiratkozásnál nem derült ám ez ki, hogy ennyire nagy a követelmény. Hanem amikor az első két hét után tanultak pár betűt és már piros jegyes dogát írtak belőle akkor sejtettem valamit.Meg december elején már teljes mondatokból volt tollba mondás dolgozat.Én nem panaszkodom mert a Jázmin kitűnő de sajnálom azokat a gyerekeket akik ez miatt szenvednek mert nem tudnak lépést tartani.
2008. ápr. 7. 12:31
Jaaa bocsi, sziasztok mindenki másnak.
189. bb52f751dd (válaszként erre: 187. - Bmwkraft)
2008. ápr. 7. 12:30
Biztos belejössz,én is szoktam bénázni,meg ezelőtt én sem fórumoztam még sosem :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook