Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyukák két gyermekkel, beszélgessünk fórum

Anyukák két gyermekkel, beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5992. maryanyuci (válaszként erre: 5992. - Krisztina3)
2010. nov. 30. 19:14

Ez nagyon praktikus, nagyon ügyes vagy :)

Meg is nézem ☺

5991. maryanyuci (válaszként erre: 5990. - Krisztina3)
2010. nov. 20. 13:29
De ügyes vagy, én szokás szerint még sehol nem tartok. Épp most próbálom kitalálni, hogy a rengeteg kívánság közül melyiknek örülnének a legeslegjobban. Mert kinézett dolgok vannak ám bőven, a Fiúk egymás ellen lapozzák a játékos újságokat és sorolják, hogy mit szeretnének. ☺
2010. nov. 20. 10:10

Akkor megnyugodtam,nem csak nekem megy nehezen az élet.D


Ma megrendeltem a gyerekek karácsonyi ajándékait,a mikucsomagok is megvannak,ez már legalább nem marad el.Ti vásároltatok már valamit?

5989. naildi81
2010. nov. 19. 09:06

Sziasztok!


Örülök, hogy jelt adtatok magatokról:) Látom mindenkinél elkezdődtek a dolgos mindennapok.

Hát nekem se egyszerű összeegyeztetni a gyerekeket, a munkát, és a háztartást. Én hétvégente is dolgozom, így általában a héten csak egy napot van együtt a család:( Még eddig szerencsére egyik gyerek sem maradt ott se az iskolába, se a bölcsödében, erre büszke vagyok:) A szüleim sokat segítenek, ha kell mennek értük, ha kell ott alszanak náluk a gyerekek.

Sokszor én is rájövök, hogy nem tudok velük sok időt tölteni, de ezt is értük csináljuk!

5988. maryanyuci (válaszként erre: 5987. - Krisztina3)
2010. nov. 16. 16:04

Nem vagy béna, ez nem egyszerű dolog nálunk sem. Hétköznap szinte alig jut időm a Fiúkra, hazaesem és máris állok neki főzni, pakolni, meg ilyesmi, aztán fürdetés és a Manók már alszanak is.

Pénteken viszont csak fél egyig dolgozom, így utána a családé vagyok hétfő reggelig.

5987. Krisztina3 (válaszként erre: 5986. - Maryanyuci)
2010. nov. 16. 05:36

Sziasztok!láttom mindenki elkezdett dolgozni,én is.Bezsám félnapos a családi napközibe,szereti,Dodo meg már harmadikos nagyfiú.

Csajok,ti hogy tudjátok összeegyeztetni a munkát és a családot?Nekem nehezen megy,lehet,hogy béna vagyok.

2010. nov. 15. 18:56

Sziasztok!


Én is dolgozom, így nem nagyon van erőm hoxázni, naplóval is mindig lemaradok. Már Martin is ovis lett, Domi csoportjába jár, még csak a szokatás van, de eddig tetszik neki.

Engem is érdekel kivel mi van?

5985. naildi81 (válaszként erre: 5984. - Krisztina3)
2010. szept. 5. 20:05

Szia!


Velünk minden rendben van. Gyerekeknek is elkezdődtek a szürke hétköznapok. Karina suliba, Szabolcs pedig bölcsibe van napközben.

Nagylánynak hogy tetszik a bölcsi? Odajár, ugye?

Neked milyen volt visszarázódni a munkába? Nem könnyű két gyerek mellett az biztos. Én még azt csodálom, hogy egyiket sem hagytuk még ott sehol!:)

2010. szept. 5. 19:14
Sziasztok!Kivel mizujs?Én már dolgozom időm semmire sincs,de jó lenne tudni kivel mi van.
5983. naildi81
2010. aug. 23. 09:47

Sziasztok!


Kivel mi újság? Mi jól vagyunk. A nyaralás nagyon jó volt. Az állatkert is szuper, meg az nyíregyházi élményfürdő is. Nagyon tetszik az a környék, csak tőlünk annyira messze van!

Még itthon vagyok szabadságon jövőhét közepéig, de a párom már dolgozik, így hármasban vagyunk a gyerekekkel itthon. Lassan összeszedjük magunkat, és elmegyünk a suliba Karinának befizetni a szeptemberi menzát. Állítólag 2000ft-tal lesz több, mint a tavalyi tanévben:(

5982. maryanyuci (válaszként erre: 5980. - Naildi81)
2010. jún. 22. 12:28

Sziasztok!


Azt mondják nagyon jó lett az állatkert, még nekünk nem volt időnk megnézni sajnos, pedig tőlünk csak 10 km.

Mi is csak egy hosszú hétvégére ugrunk el nyaralni úgy néz ki a Balcsira. Mi is augusztusban, remélem addigra normális idő lesz.

5981. biromoni (válaszként erre: 5980. - Naildi81)
2010. jún. 20. 19:01

Mi nem megyünk,max 1 napra leugrunk a Balcsira.

Ottikámat Anyukám elviszi nyaralni Gyulára mennek 1 hétre,nem tudom hogy fogja viselni,hogy távol lesz tőlünk.Remélem élvezni fogja.

Persze ég lehet,hogy elugrunk a barátnőmékhez egy hétvégére..nemtudom,de nagyobb nyaralást nem tervezünk.

5980. naildi81 (válaszként erre: 5979. - Biromoni)
2010. jún. 19. 20:29

Szia!


Köszönöm szépen, már jól van, hétfőn már bölcsibe is megy.

Nyíregyházára megyünk, megnézzük azt az új állatkertet. Majd csak augusztus közepén megyünk, és csak 3 éjszakára, de legalább ki tudunk mozdulni egy kicsit.

Ti mentek valahova?

5979. biromoni (válaszként erre: 5975. - Naildi81)
2010. jún. 19. 15:15

Jobbulást kívánok Szabolcsnak!

Hova mentek nyaralni?

5978. biromoni (válaszként erre: 5973. - Grepike)
2010. jún. 19. 15:12

Hajrá a 3.bébihez:)

Nőuralom van most igencsak.Kis pöcsöskét kívánok!

Örülök,hogy jól sikerült a vállalkozásod,és további sikereket kívánok hozzá!

2010. jún. 19. 06:17
Sziasztok!Nekem sincs időm jönni,itthon van mind a két gyermek.Ez az utsó szabad nyarunk mert szeptemberben megyek vissza dolgozni.Bezsa még nem szobatiszta de az lesz egyszer,még van ideje.Mindenkinek kellemes hétvégét!
5976. biromoni
2010. jún. 18. 23:18

Sziasztok Lányok!


Nálunk is hasonló a helyzet,ha jó idő van akkor a kert,persze ez nem kifogás,valóban haldoklik a fórumunk:(

Vivien 12-én volt 2 éves.egy tündér.Már bilibe,wc-be végzi a dolgát,de éjjelre adok rá pelust,és a du-i alváshoz is.Én még maradok itthon 1 évig,itt nincs lehetőség bölcsibe adni-a közelbe.

Ottikám elballagott az oviból,szeptembertől iskola.Amitől persze félek is,bár lehet hogy teljesen feleslegesen,de izgulok.

5975. naildi81
2010. jún. 14. 11:38

Sziasztok!


Kivel, mi újság mostanában?

Mi élünk és virulunk, bár Szabolcs most itthon van, mert beteg lett. Valami vírust szedett össze, tegnap többx is majdnem 40fokos lázas volt, meg az egész délutánt végig aludta. De ma már jobban van.

Karina még holnap délig megy a suliba aztán itt a nyári szünet. Megy majd a napközis táborba, másképp sajnos nm tudom megoldani. Aztán majd valamikor augusztusban nyaralni is megyünk, meg akkor már mi is el tudunk jönni szabadságra.

5974. maryanyuci (válaszként erre: 5973. - Grepike)
2010. máj. 24. 13:43

Szia!


Többnyire én is a kerttel vagyok elfoglalva.


Nagyon örülök, hogy jól megy a vállalkozás!

Újabb baby......de jó.

Én megyek dolgozni szeptembertől :( Martin pedig megy bölcsibe.


Amúgy jól vagyunk, ha jó az idő szinte az egész napot kint töltjük, így nem sok időm jut gépezni.

5973. Grepike
2010. máj. 23. 23:22

Hello lányok!


Itt jártam, gondoltam megnézlek benneteket.

Sajnálattal láttam, hogy a fórum alig-alig működik...sőt!

Hol vagytok?

Mit csináltok?


Én és freddiekrueger a kertünket gondozzuk - ezt tudom. És a többiek?


Nálunk minden oké.

Június 6-án lesz Maja egy éves! Már alig várjuk. 7 foga van a csajnak és próbálgatja a járást. Kicsit félős, de menni fog neki hamarosan! :)

Sára már nagyon várja az ovit. Bár nem megy szeptemberben, csak januárban adom majd be (februárban tölti a 3. évét)

Apjukkal jól megvagyunk.

Amióta elindítottam a saját vállalkozásunk, mindent másként látok.

Az életem, a családot, a férjem... mindent.

Picit nehezen indult, de mára már azt tudom mondani: életem legjobb döntése volt!

Egyre jobban körvonalazódik a jövőnk: nem megyek vissza dolgozni!!!! Sőt, ha minden így folytatódik tovább - és ez csak rajtam múlik - akkor jövőre vállaljuk a következő gyerkőcöt... Már alig várom, hogy újra kismama lehessek!


Csajok! Hiányoztok! Írjatok! :)

5972. mamijuli (válaszként erre: 5971. - Krisztina3)
2010. ápr. 17. 20:48
Köszönöm kérdésed, újabban apa gyerekkori kismaciját viszi az oviba és a négy alkalomból kétszer aludt is, haha. Meg elmeséltem neki, hogy az álommanó jön és megkeni a szemét álommézzel, hogy szépeket álmodjon. Azóta minden reggel megkérdezi, jönni fog-e az álommanó:D
5971. Krisztina3 (válaszként erre: 5970. - Mamijuli)
2010. ápr. 17. 19:13
Szia!Mi újság az alvással?
5970. mamijuli
2010. ápr. 16. 20:32
Jól vagyunk, gondoltam már, elvesztél...Itt a tavasz, senki sincs a gép mellett...
5969. Grepike
2010. ápr. 16. 14:31

Sziasztok csajok!

Ezer meg egy éve nem jártam erre.


Hogy vagytok?

5968. mamijuli
2010. ápr. 12. 19:00

Köszönöm a tanácsokat, ma vitt is az oviba egy babát. Kiválasztotta a legnagyobb babáját, még az este fölöltöztette mint az igazi bébit. Az lett a vége, hogy nem fértek el az ágyon és csak tolakodtak, s persze, nem bírt elaludni. :D Pedig nagyon kellene neki még az alvás, mert délutánonként szófogadatlanabb, mint egyébként, tehát...HA viszont kialussza magát, akkor valódi angyal. Holnapra egy kisebb plüss játékot ígértem neki. Egész iskolaévben ez a baj. PEdig volt már ígérve jutalom is, kapott is jutalmat, amikor aludt, de valahogy nem nagy a motiváció. Tulajdonképpen megértem, hisz két éves kora óta nem akar napközben aludni, ez a "hadiállapot" azóta tart. És nem is bánnám én, hogy nem alszik, csak ne lenne utána olyan nyűgös, hogy csak szépen fejezzem ki magamat.

Vasalás: én szeretek nagyon vasalni, de soha nincs rá időm. Csak amit muszáj. Ha valaki időfeleslegben van, csak tessék, nálam mindig lehet vasalni. Tudjátok mit szeretek? A vasalt ruhák illatát, és a szépen fölsorakoztatott ruhákat a szekrényben. Hja, de ilyen van nálam a legritkábban.

nálunk zuhog az eső.

5967. Szabónéhajni (válaszként erre: 5965. - Krisztina3)
2010. ápr. 12. 11:47

:))

Annyira nem szeretek vasalni:)

5966. brigibaba
2010. ápr. 12. 11:20
én is elpakoltam a ruháka!! volt mit!! de az tuti, hogy a fiúk kinőtték a szekrényt!
5965. Krisztina3 (válaszként erre: 5962. - Szabónéhajni)
2010. ápr. 12. 10:56
Ide is gyere vasalni.DD
5964. Krisztina3 (válaszként erre: 5961. - Mamijuli)
2010. ápr. 12. 10:55
Valami ami ösztönzöleg hat rá?Pl.ha egy hónapig szépen alszik kap valami apróságot.
5963. brigibaba (válaszként erre: 5961. - Mamijuli)
2010. ápr. 12. 10:24
nálunk minden reggel megigértem neki valamit! erre kb 2 hétig volt szükdég! És az oviba lehet nekik vinni alvókát?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook