Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallott már valaki az Immunotic nevű készülékről? Esetleg tapasztalatokról? fórum

Hallott már valaki az Immunotic nevű készülékről? Esetleg tapasztalatokról? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 25. 15:08
Sziasztok:) Bocs a késői írásért, de mostanra merem leírni, hogy mi történt velem. Melldaganatom volt, jelenleg a CT és ultrahang szerint teljesen eltűnt a daganat. Nem mondom, hogy az Immunotic nak köszönhető, de tény hogy minden nap használtam, és mellette csak étrendkiegészítőket szedtem. Kívánom, a daganatos társaimnak, hogy úgy ahogyan én, nekik is sikerüljön leküzdeni a rákot.
2013. dec. 3. 12:51
Én hallottam róluk jót is rosszat is. Nekem a családban már volt jó tapasztalat az Immunotic -kal. Egy kiadványban is olvastam egy- két érdekes történetet. Most néhány napja saját részre bérlem, mert nem tudok rendszeresen hazajárni. Egyenlőre csak bizsereg a problémánál, de majd ha lesz tapasztalatom leírom.
6. grizus (válaszként erre: 2. - Krsta)
2013. okt. 25. 03:06
Szia, én daganatos betegségre javaslom neked a kenderolajat. Állítólag igazi gyógyszer, mindenre jó, csak ezt a gyógyszeripar gondosan eltitkolja előlünk. Sajnos azonban nem tudom, hogy lehet hozzájutni, bár állítólag az elkészítése fent van a neten, de hát a kendertermesztés nálunk büntetendő. De azért megírom, jó, ha tudod. A marihuánás cigi nem jó ilyen szempontból, úgy a gyógyerő 90 %-a elvész. Szia és jobbulást a betegnek.
2012. febr. 16. 15:41
Nekünk pedig természetgyógyász ajánlotta :( Nem vennénk meg, csak kezelésekre kellene járni. Tudsz pontosabbat is mondani róla, hogy miért átverés? És akkor mire használja mégis, amire jó?
2012. febr. 16. 14:27
Egyébként ő is használja, de nem daganatos betegnél!
2012. febr. 16. 14:25
Én nem venném meg, mert természetgyógyász mondta, hogy átverés. Daganatot nem gyógyít, sajnos.
2012. febr. 16. 14:12
Úgy hallottam, hogy immunerősítésre (is) jó. Én daganatos betegnek szeretnék segíteni, ezért érdekelne bármilyen tapasztalat, információ, hogy valóban segít-e.
2012. febr. 16. 14:04
Hallott már valaki az Immunotic nevű készülékről? Esetleg tapasztalatokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook