Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki hallott, vagy esetleg ki vett és használt Golden (GNLD) termékeket? fórum

Ki hallott, vagy esetleg ki vett és használt Golden (GNLD) termékeket? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 13. 22:29
Várom a tapasztalatokat,véleményeket. Van-e különbség a többi hasonló készítménytől?
2011. febr. 15. 21:56
Én a nőgyógyászom által ismerkedtem meg a termékekkel, aki egyben onkológus is, és már évek óta kezel ezzel betegeket. Ő rengeteg betegségre tudja az adható dózist, már több, mint egy évtizede foglalkozik vele több orvos kollegájával egyetemben. Ha esetleg bárkinek tudok segíteni valamiben, csak írjon.
2011. febr. 15. 21:50

Mi is használjuk már évek óta a termékeket, hol többet belőle, hol kevesebbet. Ezt úgy értem, hogy pl. a mosóporát, ölítőt, tisztítószereit folyamatosan, a vitaminjait kúra szerűen. Én a terhességeim alatt a Formula IV-et, az Omega-t és a Cal-Mag-ot szedtem, a férjem az allergiás időszakban szedett 2 félét-ez utóbbival ki tudta váltani a szteroidos gyógyszerét. Valóban nem olcsó termékek, de én is csak jót tudok róluk mondani. Bár most kevésbé használjuk, mert a kisebb fiam gyógytornáira elég sok pénz elmegy.

Még annyit, hogy a gyerekorvosunk, aki már vagy 30 éve praktizál, az egyik unokájának az aloe vera italt adja késő ősztől tavaszig, korábban egyik betegségből a másikba esett, de mióta ezt issza nagyon-nagyon ritkán betegszik meg.

2011. jan. 19. 15:58
Ki halott?Én még élek!
18. gyetus
2011. jan. 19. 15:57
Sziasztok!Nekem most ajánlotta az orvosom,hogy szedjem ezeket a termékeket.A gyomrommal van baj,valamint a gyomornyálkahártyámmal.aloe vera plusszt iszom,E vitamint kaptam, meg a pro vitalityt.Mit gondoltok,segíthet?Már nem tudom,mit próbáljak meg hogy hasson.Légyszi írjatok!Köszi
2010. júl. 26. 09:23
A ki halott az nem hallott semmit?!!
16. kovsz
2009. júl. 18. 20:27
persze nyugodtam lehet elvileg szedni, de nem árt megkérdezni egy olyan forgalmazót aki jobban ismeri,mint pl én(én nem vagyok forgalmazó)az tud neked tanácsot adni.A fogamzásgátlót meg szerintem biztos, hogy nem befolyásolja!
2009. júl. 2. 22:08

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy fiatalon is el lehet kezdeni szedni ezeket a termékeket? Tényleg csak növényi alapanyagokból áll? Fogamzásgátlót nem befolyásolják gondolom?

14. juti1 (válaszként erre: 13. - Kovsz)
2009. márc. 14. 22:39

Szia! A reflux betegség az amikor a gyomor nem zár rendesen.Mellé társul a sok sav.Ez okozhatja a párod problémáit. 16 évig dolgoztam kórházban. Van egy fantasztikus mérőműszer, mely minden féle betegséget kimutat. Ez egy teljesen fájdalommentes vizsgálat ( Voll féle állapotfelmérő). Akupunkturás pontok hozzáérintésével kimutat minden féle betegséget, még azt is ami csak lappang a szervezet-

ben, de panaszt még nem okoz. Én ezzel követtem végig párom betegségét és mind végig mondtam, hogy nem fog meghalni,mert a műszer nem mutatott visszafordíthatatlan betegséget. A GNLD termékek-

ből az Aloe italt és az Acidophilust ajánlanám. Tényleg nagyon jók ezek a termékek. Ha érdekel a műszeres vizsgálat tudok benne segíteni. Szia

13. kovsz
2009. márc. 14. 21:42

Sziasztok.

Köszi,hogy írtatok a fórumomhoz.

Juti1 remélem őszintén, hogy a párod teljesen meggyógyul.

Az én párom teljesen pesszimistán áll az ilyen dolgokhoz.Én is a két gyermekemnek szerettem volna elsősorbanadni.

Bár azóta sokminden tőrtént.

Valószínű, hogy a páromnak reflux (ha jól írom)betegsége van(folyton ég a gyomra sok a sava stb....)de nem akar orvoshoz fordulni.

Mivel tudnék segíteni neki...szerintem a Qumatel nem megoldás.

12. juti1 (válaszként erre: 10. - 3a724ecf9f)
2009. márc. 12. 20:50

Szia! Nyugodtan adjad a gyermeketeknek. Én 7 éve foglalkozom a termékekkel és nagyon sok jó tapasztalatom van.

Páromnak hasnyálmirigy daganata volt. Ezekkel a táplálék kiegészítőkkel erősítettem fel. Az orvosok pár hónapot adtak csak. Hála a Jó Istennek ennek már 3 éve. Jól van. Rengeteget tudnék mesélni, ha érdekel szívesen beszélek róluk.

11. juti1
2009. márc. 12. 20:41

Szia! Nyugodtan adjad a gyermeketeknek. Én 7 éve foglalkozom a GNLD termékekkel és nagyon sok jó tapasztalatom van.

Páromnak hasnyálmirigy daganata volt. Ezekkel a táplálék kiegészítőkkel erősítettem fel. Az orvosok pár hónapot adtak csak. Hála a Jó Istennek ennek már 3 éve. Jól van. Rengeteget tudnék mesélni, ha érdekel szívesen beszélek róluk.

10. 3a724ecf9f (válaszként erre: 9. - Csornyeiida)
2009. febr. 9. 18:36

szia!nekünk most ajánlotta az orvosunk az aloés italt. a gyerek szedi, 2 éves, tejallergia gyanús, de egyébként nem túl beteges, de érzékeny típus. ost őszintén!tényleg olyan nagyon jó ez?

előre is köszönöm

9. csornyeiida (válaszként erre: 8. - Kovsz)
2009. jan. 31. 11:08
Ha kérdésed van a golden termékekkel kapcsolatosan szívesen segítek. még csak most akadtam erre a fórumra. természetgyógyás vagyok van tapasztalatom vele. Bármilyen témakörben / ami az egészségügyi /kérdezhetsz, a hagyományos kínai orvoslás alapján dolgozom, van egy kis rálátásom a dolgokra
2008. nov. 14. 21:14

Köszönöm pruntyi hozzászólást a témához, végre valaki...

Igen tényleg hibás bár nem néztem csak gyorsan megírtam hisz a segítségetekre lett volna szükségem!!!

Hónapokig nem írt senki...tudomásúl vettem.

Bár nem tartozik ide, de leírom...amikor kérdeztem még gyeden lévő anyuka voltam, közben viszont elmentem dolgozni.

Munkahely óvoda ill. bőlcsöde között ingázok és amikor hazaesek nem jut időm igazán netezni.

Azóta megoldódott a kérdés köszönöm.

A helyesírásom remélem most kielégítő bár ez nem is igazán érdekel.

mégegyszer köszönöm:pincike ill.pruntyi hozzászólását.

2008. okt. 10. 20:20
Én 3 éve kezdtem el szedni azO+A3-at, Kalcium+Magnézium+Dvitamint, és az E vitamint a GNLD-től. Akkor minden tál étel után fel kellett álnom az ülőhelyről, annyira fájt az ülőidegem. 2 hónap múlva 3 fogást is végig ültem, ma már tornázom, futok,és órákig ülök. Meg nem gyógyultam, de sokkal jobban vagyok, mint elötte.
2008. szept. 28. 07:14
Tegnap járt itt a portálon a fórum kiírója... Szerintem már nem is emlékszik rá, hogy kiírta ezt a fórumot...
2008. szept. 20. 13:15
A helyesírási hibákat, elírásokat nem kellene itt reklámozni. Ezt nem veszi észre senki, hogy hibás a fórum kiírása????
4. Rozália (válaszként erre: 2. - Moncsiga)
2008. jan. 28. 08:54
Nem veheti észre, hisz' szeptember óta bele sem nézett...
2007. dec. 15. 20:05
a termékek jók de nem jobbak sokkal mint a más hasonló kategóriájú termékek csak jóval drágábbak mert piramis rendszerben épitik és értékesitik.tudom mert nemrég be akartak szervezni az értékesitésbe de nem mentem bele.ha valóban mindenki egészségét szolgálná akkor ott lenne a bioboltok és patikák polcain.ebböl is látszik hogy ez nem más mint szintiszta üzlet azok részére akik értékesitik és abból gazdagodnak.
2007. nov. 28. 18:56

Jaj,mit írtál? "Ki halott"???? Itt mindenki élő!

Nem tudnád kijavítani, mert így nagyon morbid.

(hallott-ezt szeretted volna)

2007. szept. 18. 12:59
Én most imerdekem a Goldennel, de kérem aki ismeri szóljon hozzá és írja le a jó és rossz véleményét egyeránt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook