Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halálközeli élmény fórum

Halálközeli élmény (beszélgetős fórum)


26. ÁgiSzombathely (válaszként erre: 8. - Rotabete)
2020. máj. 27. 15:48
Minden érdekel. 😁
25. ÁgiSzombathely (válaszként erre: 13. - 80ASIQ)
2020. máj. 27. 15:21
Egyszerűen csak érdekel kiskorom óta. De szerintem ilyen az emberi természet. Van aki fél tőle van aki tudni szeretné mi van odaát. Hiszem hogy halálunk után folytatjuk a dolgainkat egy másik dimenzióban.
2020. máj. 25. 01:19

Ezt a topikot beszámolók alapján nyitottam anno...


[link]

2020. máj. 25. 01:05

Hiteles beszámolók az alábbiaktól...


Szerzők:


Raymond Avery Moody

Kenneth Ring

R. Kárpáti Péter


Átélők:


Jayne Smith

Anita Moorjani

Jankovich István

Dobronay László


(és még sokan mások)

21. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Globus)
2020. máj. 25. 00:40
És mit mondott? Mi történt, mit érzett?
2020. máj. 24. 18:39
Köszönöm hogy megírtátok! Engem mindig érdekelt ez a téma. Nem éltem át ilyet csak érdekel. 😊
19. Lávli* (válaszként erre: 18. - Garabonciás)
2020. máj. 24. 14:46
Tényleg, igazad lehet!
18. Garabonciás (válaszként erre: 17. - Lávli*)
2020. máj. 24. 14:44
Nekem se hogy lett volna barmifele komplikacio egy hetkoznapi varratszedesnel.:D Szerintem azert nem irjak bele hogy nehogy perelni lehessen oket. Vagy vmi hasonlo dolog lehet a hatterben.
17. Lávli* (válaszként erre: 16. - Channa*)
2020. máj. 24. 14:34

Jó lenne, ha utána tudnál járni, megnyugtatóbb az érzés, ha tudja az ember, hogy mi történt. Inkább, mint a kétségek. Nem mintha változna bármi is, csak úgy mégis ...

Néha még az eszembe szokott jutni, hogy miért nem szerepelt az esemény a zárójelentésen, ahogy látom, neked sem ...

16. Channa* (válaszként erre: 15. - Lávli*)
2020. máj. 24. 14:28

Szerintem nekem is volt valami az orrsövény műtétnél.

Igazából nem emlékszek sok dologra, csak arra, hogy fekszek a műtőasztalon és a dokim a a hasamon ül és csinál valamit. Lehet, hogy nem a hasamon ült, csak én emlékszek így.

Én is azt gondoltam, hogy álmodtam, de aztán jött a doki és azt mondta, hogy nagyon megijesztettem. Ez annyira meglepett, hogy meg se kérdeztem, hogy mivel, és kicsit később eszembe jutott az álom. Azóta azon gondolkodom hogy mi történhetett? Felkeltem a műtét közben? Vagy meghaltam?

15. Lávli* (válaszként erre: 9. - Gyöngy:))
2020. máj. 24. 14:14

Nekem van.

Nagyon régen történt, szülés után.

Iszonyat gyorsan történt minden, csak annyit érzékeltem, hogy dobálják alám a lepedőket, injekciókat döfködnek a combomba, valaki kiabál, hogy hozzák az altatógázt .. Aztán egyszer csak azt érzékeltem, hogy fent vagyok a plafon alatt, én, mint ÉN, és látom magam ott lent az ágyon, a testemet 😳, és tisztában vagyok azzal, hogy az is én vagyok ugyan, de csak a testem 😳

Láttam, hallottam mindent, hallottam, hogy ingerülten rászólt az orvos a nővérre, hogy "nem látja, hogy para megy az infúzió?"

Nem éreztem se félelmet, se fájdalmat, se aggodalmat, egy megnyugtató, nagyon kellemes érzés volt bennem. Nem olyan "földöntúli boldogság", de nagyon kellemes, olyan jó helyen vagyok, jól vagyok -érzés.

Majd semmi, majd kinyitottam a szemem, láttam a szemközti falon az órát, pont kettővel többet mutatott, mint mikor megszületett a kislányom, és az volt az első gondolatom, hogy milyen jót aludtam és milyen hülyeséget álmodtam.

Majd ránéztem a bal kézfejemre, ott volt a leragasztott buci, amit "álmomban" a nővér oda tett, mikor para ment az infúzió, és láttam, ahogy oda tette.

Abban a pillanatban tudtam, hogy ez nem álom volt, szóltam a nővérnek, hogy ébren vagyok, hívjon orvost.

Az orvos elmondta, hogy nem vált le a lepény, átszakadt egy nagy hasi véna, majdnem elvéreztem, és újra kellett éleszteni, a klinikai halál állapotában voltam.

Az elkövetkező időkben egy darabig, pár hónapig megvettem minden ilyen irányú könyvet, mindent tudni akartam, foglalkoztatott más emberek érzése, vélemények, aztán elengedtem a témát. Pár embernek elmeséltem a történteket (férj, barátnő, testvér, sógornő), de láttam rajtuk, hogy hitték is meg nem is. A zárójelentésen semmi sem szerepelt! Még az sem, hogy betapintást kellett végezni, holott szóban elmondta a doktor! (Ez egy régi szakszó, kézzel választják le a méhlepényt, ha nem válik le magától)

2020. máj. 24. 14:04
Nekem kettő is volt már az életemben. Először amikor infúziót kaptam a semmire, olyan volt mint a lórúgás hirtelen, azt hittem ott d*glök meg a kórházi ágyon, de gyorsan felpolcolták a lábamat, meg mit tudom én mit csináltak velem, de nem semmi érzés volt, ezt érezhetik kb. a drogosok amikor beadják maguknak az utolsó lövést, legutóbb meg egy ájulásos-eszméletvesztéses állapot alkalmával éreztem hasonlókat. De mindkettőt túléltem, szóval még biztos van dolgom itt e földön. Vagy Istennek nem vagyok elég jó nem tudom. :D
13. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - ÁgiSzombathely)
2020. máj. 24. 13:56
Nehezen akar összejönni...
2020. máj. 24. 13:53
Nekem a fogorvosi székben mindig az van. Egy gyökérkezelés alakalmával szerintem én már át is léptem a halálba, a fúró-csiszoló- vagy mi hangja hozott vissza.
11. e758aa0143 (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 24. 13:14
Nem felesleges ezt egyáltalán firtatni. A halál egy olyan dolog, ami a "legdemokratikusabb", mindenkit elér, akit megszületett. Nem tudjuk kikerülni.
10. globus
2020. máj. 24. 13:00
Anyunak volt. Kb 30 év múlva mert beszélni róla.
9. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Rotabete)
2020. máj. 24. 12:46
Neked? Van kedved róla írni?
8. Rotabete (válaszként erre: 1. - ÁgiSzombathely)
2020. máj. 24. 12:40
Ezen mit értesz, és miért érdekel ? Testelhagyás volt.
7. Lávli* (válaszként erre: 6. - Lávli*)
2020. máj. 24. 11:52

*bizonyíthatóan 😀

Elnézést

6. Lávli* (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. máj. 24. 11:51
Ha elfogadjuk, hogy a klinikai halál állapota is halál, ami 4 percen belül károsodás nélkül visszafordítható, akkor létezik binyonyíthatóan halálon túli állapot. Ami természetesen nem azonos a halálközelivel.
2020. máj. 24. 11:21

Halál közeli vagy halálon túli "élmény" a téma?


A halála után még senki nem jött vissza, nem támadt fel.

Persze, mindenki azt hisz el, amit akar.

4. Százas Evelin (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 24. 11:13
Ha megtudjuk, akkor működik a tudatunk a halálunk után is. Tiszta sor. :-)
3. tulipán*** (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 24. 10:53

Attól még, hogy valakit érdekel a halál utáni állapot, tökéletesen élvezheti az életet. Nem muszály tök ostobán zárt fülekel és csukott szemekkel leélni az életünket, nehogy valamit tanuljunk bármiről, ami elvonhatja az

alapfunkciókról (zabálás, alvás és egyéb) a figyelmet ......

Engem is érdekel ez a téma, jó lenne kapni érdekes infokat.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - ÁgiSzombathely)
2020. máj. 24. 10:21
Èrdekes tèma,viszont szerintem felesleges firtatni,hisz előbb utòbb ùgyis megtudjuk mi van a halàl utàn.Nem èlünk örökkè.Helyette inkàbb az èletet kène èlvezni...
2020. máj. 24. 07:59
Sziasztok! Arra kérnélek benneteket, hogy akinek volt halálon túli élménye írja le a tapasztalatait. Ha nem akarja névvel akkor írjon nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook