Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te voltál már "odaát" halálközeli élmények fórum

Te voltál már "odaát" halálközeli élmények (beszélgetős fórum)


9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Ensiferum999)
2012. ápr. 20. 10:36

Fényt nem láttam...csak az életem filmjét...és féltem..nagyon féltem:((


Van egy hasonló fórum, ott leírtam egyszer....

8. cbc194424a (válaszként erre: 7. - Ensiferum999)
2011. febr. 2. 01:14
mert hülyék...mindenre keresik a reális magyarázatot mégsem találják...
7. ensiferum999 (válaszként erre: 6. - Db78bacc4f)
2011. jan. 26. 16:58
Az orvosok azzal magyarázzák hogy nagyjából azért látja mindenki ugyanazt,( fény kapu átjáró) mert az agy oxigén hiányos állapota ezt okozza.
2011. jan. 26. 11:02
A nagypapámat egyszer újra kellett éleszteni, de mikor a mama rákérdezett,hogy mi volt "odaát", akkor állandóan elviccelte, hogy mondta neki egy férfi, hogy nem engedi még be a kapun..stb. Szóval soha nem tudtuk meg az igazat.
5. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Ensiferum999)
2011. jan. 26. 10:12
Könyvekben olvastam.
4. ensiferum999 (válaszként erre: 2. - Rozin)
2011. jan. 25. 22:36
Saját gondolatom.
2011. jan. 25. 22:35
Akiről írok már lélekben "odaát" van. .Megélte a háborút majd családot alapított lett két gyerekük úgy ahogy lenni szokott egy fiú majd a második házasságából egy lány. De az élet nem könnyű sorsot szánt neki a második házassága sem sikerült innentől megváltozott, az ezotéria és isten keresése ( egy karácsonyi Rock Karácsony alkalmával, vasárnap délután a művelődési ház előtt ült a padon, mérhetetlen lelki békével) megtalálása , töltötte ki élte hátralévő részét. Felfigyeltem rá hosszú fekete kabátjában, fekete kalapban egy jelenség volt, láttam tökéletes aurájának kisugárzását, a melegségét, tisztaságát akkor ott három órás beszélgetés (még nem érkezett meg a zenekar, mivel magam is zenélek, gitározom eljöttem a koncertre)után döbbentem rá ki is Ő valójában. Azonnal barátok lettünk és elhívott meghívott magához a lakására.. Egyszerű, semmi luxus, tévét kidobta, villanyt, kikapcsoltatta az asztalon biblia hatalmas templomi gyertyák csonkig égve, feszület és mindenütt JÉZUS tizenkét stáció kép a szobát átjárta valami szellemi felsőbb rendűség. Itt fél napon át beszélgettünk életről hitvallásáról, halálról mindenről. Elmondta hogy megcsinálta a legnagyobb próbát, negyven napig nem evett és nem ivott, és olyan szintre került hogy kilépett testéből. Utazott( később le ellenőriztem amit leírt, előtte soha nem járt ott és minden úgy volt ahogy elmondta hiszen látta testen kívül ) meghívtam magunkhoz ebédre és megkerestük Indiában lévő újságíró fiát a Google Earth programmal és sikerült skype-on beszélni vele nagyon boldog volt, majd ebéd után a lila akácok közötti kis kerti szentélyemben( itt szoktam meditálni gitározni nyáron jó hűvös egy hatalmas diófa alatt van, ami ontja magából az energiát( lányomnak is kedvenc helye) estig beszélgettünk borozgatva zenélgetve.(dob gitárral). Elvitt az ezoterikus klubba, ahol megismerkedtem a tagokkal, kötetlen beszélgetés, harmónia és történetek zenei aláfestéssel. És egy napon úgy találták meg a teste élt de a lelke már sehol, valami eltörött űl csak a toló székben, valami érdekes mosoly az arcán és már nem kommunikál. (a K PAX Oscar díjas film tökéletesen bemutatja állapotát) fia elintézte gondoskodjanak róla az otthonban. Meglátogattam de Ő már "odaát" van.Film K Pax A film végén a jelenet nagyon jól tükrözi az állapotát.
2011. jan. 25. 22:31

szia!

Honnan az idézet?

2011. jan. 25. 22:29
"Az alagútban meglátod a fényt és onnan vissza térsz megváltozik az életed "

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook