Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) fórum

Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2013. márc. 7. 14:30

Néhány órája hozta meg a futár a megrendelt hajat:) Gyönyörű szép egészséges copf. Teljesen meg vagyok elégedve a webáruházzal, sajnos itt nem reklámozhatom, de privátban akit érdekel elküldhetem az áruház címét.

Szombaton derékig érő hajzuhatagom lesz a most nyakig érő hajamból:)

Teszek fel képet.

7775. szedernyuszi (válaszként erre: 7774. - Little Raspberry)
2013. márc. 5. 05:04
Tegyél majd fel képet ha kész mindenképpen! ;)
7774. Little Raspberry (válaszként erre: 7772. - Szedernyuszi)
2013. márc. 4. 19:19

Szia!

Én nagykanizsai vagyok, és itt egy régi motoros fodrász fogja megcsinálni. Mikrogyűrűzést javasolt, és én elfogadtam, mert nekem sosem volt hajhosszabbításom, és tapasztalat híján hallgatok arra aki már "látott ilyet":)

Én eddig 80ezernél tartok, ahogy összeszámoltam...

Ha minden igaz holnap rendelem meg a hajat, 50cm barna európait, és szombaton megcsinálja a fodrász.

Már annyira várom:) Még az életbe nem volt hosszú hajam, mindig rövid haju voltam.

7773. szedernyuszi (válaszként erre: 7768. - Andesz75)
2013. márc. 4. 19:08
Köszi hogy írtál :) azóta sem jöttem rá hogy mi volt a baj, de már mindegy is mert úgy néz ki hogy van rá vevőm :)
7772. szedernyuszi (válaszként erre: 7770. - Little Raspberry)
2013. márc. 4. 19:07

Szia! Nekem a legelső 25ezer ft volt caklipakli, de az indiai haj volt, hőillesztéses módszerrel (60 cm, 75gramm).

Most fogok váltani (az októberben volt), most felvarratom, 1000ft/sor, sztem 2 sor bőven elég lesz, és 27ezer ft a haj, ez európai, féláron tudtam megvenni, 65 cmes, 130gramm. Majd teszek fel képet ha kész :) Te hogy szeretnéd megcsináltatni és meilyik városban?

7771. szedernyuszi (válaszként erre: 7769. - Boboniko)
2013. márc. 4. 19:04

Szia!

az én páromat nem különösebben érdekli :)

Tetszik neki ha minél hosszabb egy lánynak a haja, az már kevésbé hogy elég sokba kerül az egész cécó... :)

Meg az se nagyon mikor órákat kell várnia (kis túlzással) hogy elkészüljek egy-egy hajmosással... Hát kb ennyi hozzászólása van a témához.

2013. márc. 4. 18:04

Sziasztok!

Kinek mennyibe került a hajhosszabbítása? Hajjal, kiválasztott technika eszközeivel, felrakás díjával, esetleg átfestéssel együtt? Én európai hajat szeretnék.

7769. Boboniko
2013. febr. 27. 19:07

Sziasztok!

Ez még nem merült fel sztem,de kíváncsi vagyok, a párjaitok hogy viszonyulnak a hajhosszabbításhoz?Az enyém ellenzi,de nagyon szívesen megcsináltatnám...

7768. Andesz75 (válaszként erre: 7766. - Szedernyuszi)
2013. febr. 27. 18:36
Én is ugyan így jártam. Kiírtam, hogy eladó a póthajam és törölték. Pedig ha valaki hajat keres - márpedig itt sokan vannak így - akkor kitől mástól lehetne tényleg normális hajat venni mint attól aki már próbálta és esetleg csak azért akarja eladni mert éppen már a saját haja hosszabb mint a pót. Én is ebben a cipőben járok.
2013. febr. 27. 17:54
valakinek tapasztalata a Csilla Hajklinikáról?:)
2013. febr. 25. 15:27
sziasztok, az előbb kiírtam hogy van egy eladó póthajam, de törölték a hozzászólásom... ez miért lehet? Látom hogy mások is hirdetnek itt saját eladó hajat, én is csak ennyit írtam, nem tartalmazott semmilyen elérhetőséget vagy személyes adatot... Mit csináltam rosszul? :S Köszi!
7765. Hajaruhaz (válaszként erre: 7764. - Zsoszika)
2013. febr. 25. 15:17
Mindenki hibázhat... Legközelebb érdemes ellenőrizni felrakás előtt. A tresszelt részt kézben fogva (speciális) hajkefével kell átfésülni a hajat, és azonnal kiderül, mennyire súlyos a hiba. Ettől függetlenül néhány hajszál kihullása nem végzetes hiba. A már feltett hajon nem lehet javítani, de amikor újra rakatod, nyilván át fogod nézni, és legközelebb nem lesz semmi gond.
7764. zsoszika
2013. febr. 25. 15:11
Köszönöm a választ!!! Sajnos amikor megvettem a hajat, a tresszelt rész elég vékony volt és hullott is a haj, nekem kellett átvarratni, pedig nem volt olcsó..remélem pár hónapot kibír!
7763. Hajaruhaz (válaszként erre: 7762. - Zsoszika)
2013. febr. 25. 14:24
Fésülésnél természetesnek mondható, hogy néhány szál haj kiválik a tincsből. Amennyiben ez jelentős mennyiséggé kezd válni, úgy gondolni kell a felhasznált gyenge keratin - vagy módszer - következményére ; gyűrűzésnél a nem megfelelő gyűrűre vagy préselésre ; Varrásnál a tresszelés esetleges hiányosságaira.
7762. zsoszika
2013. febr. 25. 11:55
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy én most varrattam fel hajat, európait. Viszont minden fésülésnél kihullik legalább 5-6 szál haj..Nektek is hullik vagy az én hajammal van a probléma?? Köszi előre is :)
7761. leilus
2013. febr. 15. 21:55
Sziasztok!eladnám az előző póthajamat,mivel hosszabbra váltottam.53 cm-es 155 gramm világosbarna színű.2szer lett feltéve,nagyon vigyáztam rá,jó állaptban van,nem töredezett,de ha valakit érdekel küldök képet róla és természetesen személyesen is meglehet nézni:)
7760. norci35 (válaszként erre: 7758. - Luxfunk)
2013. febr. 12. 11:59
Sajnos így nem értem. Írd meg privátban a nevüket.
7759. norci35 (válaszként erre: 7757. - Luxfunk)
2013. febr. 12. 11:58

A Kínából érkező kis csomagokat szúrópróbaszerűen ellenőrzik a vámosok.

Ha haj van benne és nincs sterilizációs igazolás, akkor nem kapod meg a csomagot.

Eddig azért nem volt problémád, mert nem estél bele a "szúrópróbába"

7758. luxfunk (válaszként erre: 7756. - Norci35)
2013. febr. 12. 09:49

nem szeretném kiírni, de magyarra fordítva az oldal:

"pénzhaj" :) Persze szlengben...

7757. luxfunk (válaszként erre: 7755. - Norci35)
2013. febr. 12. 09:46
Rengetegen vásárolnak ebayről és kínából hajakat, kizártnak tartom, hogy azokhoz ilyen igazolásokat adnak, mivel magam is rendeltem már, és az eladó nem is hallott ennek létezéséről. Itt arról lehet szó, hogy van aki belefut ebbe, van aki nem. Ha mindenkitől követelnék ezt, akkor a vaterán, és az apróhírdetési oldalakon nem lenne eladó haj...
7756. norci35 (válaszként erre: 7753. - Luxfunk)
2013. febr. 12. 09:06

Érdekelne, melyik ez a honlap, ki ez az idi..... ?

Nem tudom ki az, de látatlanból ki merem jelenteni, hogy bődölt nagy hazugság....

7755. norci35 (válaszként erre: 7754. - Luxfunk)
2013. febr. 12. 09:03

Igen! Ez így van!

Magyarországra (de bármelyik EU országba) hajat csak hivatalos sterilizációs igazolással lehet behozni! És nem csak sterilizációs, hanem más fajta papírok is kellenek.

De pld. az USA-ba még szigorúbbak a feltételek...

7754. luxfunk
2013. febr. 11. 21:46
egyébként az egész kérdésem onnan ered, hogy rendeltem oroszországból egy hajat, amit a VÁM megállított, kérték hogy "igazoljam" az eladó által, hogy ez a haj fertőtlenített. Kell kérnem az eladótól valami "certifikációt" (amivel gondolom ő sem rendelkezik), amit azután a VÁM hivatal az ANTSZ-nek mutat be. Ezt a VÁM mondta konkrétan. Nem találgatás alapján írtam ide.
7753. luxfunk (válaszként erre: 7749. - Norci35)
2013. febr. 11. 21:44

Köszönöm a válaszod.

Googleban a hajhosszabbítás szóra keresve, az első találatok közt (...), van egy oldal, aki hát magát nem csak az ország első, egyetlen hajhosszabbítójának nevezi, hanem azt állítja magáról, hogy az országban (a világon :):), neki van egyedül olyan "berendezése", amivel "hivatalos" szakvéleményt adhat hajakról ("gyere be és bevizsgáljuk"), mondattal.

Akkor ők is hazudnak ? Mondjuk az arrogáns piaci tolakodásuk után simán el tudom képzelni (az ő módszerük ugyanis az, hogy a futóversenyt nem a jó futással, hanem mások elgáncsolásával kell megnyerni).

7752. ZILAA
2013. febr. 10. 23:08
Én legalább is nem hallottam Pesten és környékén.
7751. ZILAA
2013. febr. 10. 23:08
Nem vizsgálják sehol sem. De én nagy tapasztalattal mondhatom,hogy nem volt még gond.
7750. norci35 (válaszként erre: 7748. - Luxfunk)
2013. febr. 10. 20:20
Egyébbként nagyon egyszerű: kérd el tőlük, mutassák meg az "ANTSZ által bevizsgálva" papírt .....
7749. norci35 (válaszként erre: 7748. - Luxfunk)
2013. febr. 10. 20:18

1. Az ANTSZ egyáltalán nem vizsgál be hajat !

2. Hajat Magyarországon senki és semmi és semilyen szerv nem vizsgál be!

3. Egyetlen helyet tudok, akiknek van eszközük hozzá, de csak saját felhasználásukra csinálják (hajker)de egyáltalán nem hivatalos!

4. Azokat a helyeket én is láttam itt a neten, ahol így hirdetnek, ismerem is őket, a tanácsom, hogy kerüld el őket!

7748. luxfunk
2013. febr. 8. 22:47

Sziasztok


Néhány helyen látom, hogy a hajakat így hirdetik: ..."Hajaink ANTSZ által bevizsgálva".

Erről milyen igazolást kell az eladó felmutasson kérésemre ? Gondolom néhányan

"csak" odaírták ezt, anélkül hogy látták volna az ANTSZ épületét valaha is.

De mi a valóság ? Egy póthajat hogyan vizsgál meg az ANTSZ, és milyen "igazolást" ad ?

Kérlek csak akkor szólj hozzá, ha már van gyakorlatod benne. Tippeket, találomra írt

gondolatokat, és legfőképp a "...minek neked ANTSZ igazolás..." jellegű kommenteket nem szeretnék kapni. Köszönöm Nektek ! Szép napot.

2013. febr. 2. 13:04
Sziasztok!Úgy 20-25 cm hosszú,kb. 8-as színmélységű hajat szeretnék vásárolni,natúr copfban vagy keratinozva!Akinek volna,kérem írjon!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook