Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha választott orvosom lesz akkor teljesen mindegy milyen lakcímen lakok? fórum

Ha választott orvosom lesz akkor teljesen mindegy milyen lakcímen lakok? (tudásbázis kérdés)


11. vecus (válaszként erre: 10. - Pegaszosz)
2015. júl. 24. 11:38

Nekem választott dokim volt és abban a kórházban szültem ahol ő dolgozik.

Ez az orvosválasztás lényege, hogy lakcímtől függetlenül oda mehess ahová az orvosod tartozik.


Amúgy meg ha nincs is orvosod, de betoppansz egy kórházba hogy megindult a szülés nem fognak elküldeni hogy nem oda tartozol.

10. pegaszosz (válaszként erre: 8. - 5ddb3c3ca4)
2015. júl. 23. 21:01

Ennek annyira nem orulok. Csepeli dokikrol csak rosszat olvastam eddig. Amugy is olyan nehezen jon ossze a babaprojekt. Nem kell nekem valami meszaros...

Nekem az a legnagyobb bajom, higy ahova jarok meddosegi kozpontba a doki nagyon jo lenne de sajnos neki a vilag osszes penze sem eleg

9. pegaszosz (válaszként erre: 6. - Kikkibaba)
2015. júl. 23. 20:57
Nekem az Erdélyi doki a legszimpatikusabb. Sajnos nem sok ismerősöm van aki tudna ilyesmiben segiteni ezert a megerzesemre hagyatkozom.
8. 5ddb3c3ca4 (válaszként erre: 1. - Pegaszosz)
2015. júl. 23. 19:11
Nem mindegy. A doki az állam eszközeit, intézményét stb. használja...ha magánklinika lenne, oké, így nem. Járd körbe.:)))
2015. júl. 23. 18:10
Ha az orvos elvállalja a szülést, akkor teljesen mindegy, hogy hol laksz, a kórháznak nem kell fizetni - nem is tudsz, nincs ilyen finanszírozási forma. Majd az orvosodnak, erre szerintem nyugodtan rá is lehet kérdezni nála, hogy mennyi.
2015. júl. 23. 17:47
Mindegy a lakcím. Kit választottál ott, ha nem titok?
5. pegaszosz (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2015. júl. 23. 17:18

Az Uszoki az állami kórház ott biztos nem kell fizetni majd csak a dokinak. De majd utána járok rendesen ha aktuális lesz a helyzet. Ami remélem már a jövőhónapban lesz :)


Csak jó lenne tudni más volt e már hasonló helyzetben.

2015. júl. 23. 17:01

A választott orvos az egy dolog. De az megint más, ha olyan kórházba mész, ami nem az ő ellátási területük. Vannak olyan kórházak, ahol fizetni kell az ottani ellátásért, ha az illető nem a saját ellátási területükön lakik.

Ezért a válaszom, hogy szerintem nem mindegy hol laksz. De ezt meg kell érdeklődnöd az adott kórházban. Itt csak általánosságokat fogsz olvasni vagy olyan személyes példákat, ami nagyon is eltérhet a tiedtől.

3. szimba (válaszként erre: 1. - Pegaszosz)
2015. júl. 23. 17:01
igen
2015. júl. 23. 16:57

Kicsit kiegészítve:

Nekem jelenleg csepeli ideiglenes lakcímem van, de a XIV-bean lakom. Így az Uzsoki Kórházban szülnék a legszívesebben.

Már ki is választottam egy ottani orvost akinek van magánrendelése.

Akkor ilyenkor teljesen mindegy milyen lakcímem van?

2015. júl. 23. 16:55
Ha választott orvosom lesz akkor teljesen mindegy milyen lakcímen lakok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook