Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Flór Ferenc Kórház szülészetére mehetek, ha nincs választott orvosom? fórum

Flór Ferenc Kórház szülészetére mehetek, ha nincs választott orvosom? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 20. 20:49

Hívd fel őket, kérdezd meg, ha fogadott orvosod van, akkor biztos.

Én 4 gyermekemet szültem ott, nagyon szép emlékek maradtak, más osztályok is jók.Persze az igények nem egyformák.

A szülőszoba nagyon szép és modern,az orvosok lelkiismeretesek. Én elégedett voltam /vagyok velük.

nekem: több mint 21 éve Dr. Szentágotai Ferenc az orvosom,nagyon rendes, türelmes, finom úri ember.

Hasonló szép élményeket és egészséges gyermekeket kívánok neked!

2013. nov. 11. 20:45
7 éve én is ott szültem meg a lányomat, vendégségbe voltunk mikor megindult a szülés. Autóval mentünk be, és nem kérdezték, hogy miért ide jöttünk. Mi nekünk akkor a Baross utcaiba kellett volna menni.
2013. nov. 11. 12:12
GYálon lakom és területileg a DÉL pesti kórházban szülnék,de az ott lévő kezdetleges vajudó,ill. szülőszobák miatt nem igazán szeretnék.Kistarcsára mennék a Flór Ferenc Kórházba,de nem tudom,hogy lehetséges-e,mert nincs választott dokim.Lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook