Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki egyáltalán, soha nem akarja beoltatni magát, mikor jöhet el az az idő, hogy ugyanúgy éljen, mint vírus előtt? fórum

Ha valaki egyáltalán, soha nem akarja beoltatni magát, mikor jöhet el az az idő, hogy ugyanúgy éljen, mint vírus előtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
238. Epresturmix (válaszként erre: 236. - Unom)
2021. ápr. 28. 17:16
Attól, hogy ezt elvégeztem, még nem vagyok teljesen vak! Már ha értesz ugye? 😎
237. Kismano43 (válaszként erre: 218. - Canisminor)
2021. ápr. 28. 15:08
Orvos és minden nap csinálnak gyorstesztet. Először a 2. oltásra kb 1 hétre lett beteg, akkor tényleg nagyon rosszul volt. Karantén lejárta után pár nappal pozitív lett a gyorsteszt, de nem volt rosszul.
236. unom (válaszként erre: 235. - Epresturmix)
2021. ápr. 28. 12:29
Úgy rémlik, eü sulit végeztél, így gondolom, azt nem kell magyarázni, miért bővül folyamatosan az olthatók köre.
235. Epresturmix (válaszként erre: 222. - Unom)
2021. ápr. 27. 15:44
Nem ezen van a hangsúly. 🙂
234. Auróra2010 (válaszként erre: 223. - Enés)
2021. ápr. 27. 14:14
Melyik ország, ahol az 1,3 M beoltottból 30 % határon túli ?, azaz 830 ezer a belföldi.
233. globus (válaszként erre: 227. - Unom)
2021. ápr. 27. 14:08
Aha... minden oltatlan azt harsogja, hogy neki nincs semmi baja, az oltottak meg lappangva betegek, ezért halnak meg. De velük ilyen soha nem történhet.
232. globus (válaszként erre: 223. - Enés)
2021. ápr. 27. 14:06

"AKI BETEG, AKINEK TÜNETEI VANNAK! Az egészséges meg élje az életét, mert kutya baja nincs. Nem belekényszeríteni a félelembe, bizonytalanságba, kilátástalanságba, depresszióba!!!"


Akkor minek tesztelni oltás előtt, ha úgy érzi, egészséges? He??

Kik tódultak a teraszra? Agyonvizsgáltak? Oltottak?

TE igen okos, legközelebb szóljál járvány előtt. Vagy mondd meg, oltás nélkül mikor lesz vége.

231. andi6020 (válaszként erre: 223. - Enés)
2021. ápr. 27. 13:50
Köszönjük Emese.
230. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 230. - Vagyuri)
2021. ápr. 27. 11:50

Annyira biztos voltam benne, hogy ez lesz az a 2 dolog, amibe belekötsz.

Attól, hogy egy paraszt vagy, nem foglak úgy megszólítani, hogy paraszt, és attól, hogy az idős házas néni másnéven öregasszony, őt sem fogom így hívni, tisztelet. Bár gondolom, Te felszólítod az "asszonyod", hogy hozzon neked sört. Mások vagyunk, a stílus maga az ember! ;)

Valamit elnézésedet kérem, hogy autóba várakozva telefonról írva nem használtam ékezetet, látod eléggé jól megy a készség szinten való használata.

Valóban semmi értelme, főleg, hogy már rég eltértél a tárgytól, és én itt részemről lezártnak tekintem a dologt, további jó szórakozást.

229. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 223. - Enés)
2021. ápr. 27. 09:54

Kezratetellel meg raolvasassal el lehet donteni, hog, tunetmentesen vagy lappango fazisba tunet nelkul ko fertoz.

Eddig is olyan jol sikerult, nem?

228. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 226. - Vagyuri)
2021. ápr. 27. 09:50

1. Nem a haverod vagyok, hogy itt emberezz nekem, ezt tartsd meg otthonra.


2. Mar annyira unom ezt az oltottak is fertoznek dumat. Es akkor mi van? 3,5 millio ember oltott, nekik a 99%, ha koronas is lesz, nem fog korhazba kerulni, ergo a korhazi alkalmazottak fellelegezhetnek.


En nem veszekszek senkivel, unalmas ami itt, es masik forumokon megy, akinek nem tetszik, nyissa ki a szajat, de nev es arc nelkul egy forumon baromi konnyu.

227. unom (válaszként erre: 226. - Vagyuri)
2021. ápr. 27. 09:40

Most azok hisztiznek mindenhol, akik nem oltatnak.

Engem nem érdekel, ki oltat, ki nem, a családtagjaimat se győzködtem. Felnőtt emberek, el tudják dönteni.

De az a sok baromság, amit összehordanak, bosszantó.

Az intézkedések miatt meg azoknál kell reklamálni, akik döntöttek.

226. vagyuri (válaszként erre: 125. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 27. 09:33
Ember! Az oltottak is fertőznek! Most két hatalmas táborra szakadt az ország: oltottra és oltatlanra. Ezek egymásra köpködnek. Oszd meg és uralkodj! A rómaiak már feltalálták, amit ma is alkalmazni lehet. Az emberi elme működése nem változott az évszázadok során.
225. unom (válaszként erre: 223. - Enés)
2021. ápr. 27. 07:47

Az utolsó bekezdést honnan veszitek?

A polio járványról egyikőtök se hallott? Szatyorban éltek?

224. Enés
2021. ápr. 27. 07:45

ELŐNYÖK


- Oltásra jöttem, doktor Úr, de lenne néhány kérdésem.

- Igen?

- Ha megkapom az oltást, akkor már nem kaphatom el a Covidot?

- Hát… az nem úgy van, igazából ugyanúgy elkaphatja.

- Csak nem leszek fertőző?

- Hát… az nem úgy van, továbbra is fertőz…

- Csak nem kell maszkot hordanom?

- Mivel fertőz, és még veszélyesebb is lehet, mert tünetmentesen szórja a vírust, a maszk hordása még inkább ajánlott.

- De a társadalomra már nem leszek veszélyes, ugye?

- Hát… az nem úgy van, mert az esetleges szuboptimális immunreakció miatt az oltottak szervezete gyárthat veszélyesebb vírusmutánsokat is…

- De oltás után jó eséllyel nem halok bele a vírusba, ugye?

- Jó eséllyel nem. Az oltottaknak csak elenyésző százaléka hal meg rövid idővel az oltás után Covidban, vagy annak szövődményében. A többségére csak a következő hullámok lesznek komolyabb veszéllyel.

- Aha, értem. De oltásigazolványt kapok, ugye? És azzal utazhatok bárhova?

- Hát… az nem úgy van. Kap igazolást, de mivel a kínai vakcinával lesz beoltva, az EU nem biztos, hogy elfogadja…

- De azért, doktor Úr, úgy összességében jó esélyeim vannak arra, hogy túléljem a pandémiát?

- Persze, persze! Ön még fiatal, egészséges, jó az immunrendszere. Az ilyenek oltás nélkül is 98,9%-ban leküzdik ezt a betegséget.

- Értem. De hogyha mégis lenne valami komoly bajom az oltástól, vagy esetleg meghalnék utána, a gyártó felelősségre vonható, ugye?

- Hát… az nem úgy van. A gyártó, az állam és az orvos sem vállal semmilyen felelősséget, de ez nem akadály, ugye?

- Nem, nem, persze, hogy nem, végül is ingyen van…

- Hát… az nem úgy van. Ingyen, kérem, semmi sincsen. Közpénzből fizetik, Ön is, én is, Mindannyian...

223. Enés
2021. ápr. 27. 07:42

Most találtam, talán aktuális! Egy szösszenet, amin érdemes ELGONDOLKODNI!!!🤔


A közel 4 millió beoltottból 2.7 MILLIÓ egyszer oltott. MÉGEGYSZER megismétlem, 1× OLTOTT!!!


Kap védettséget igazoló plasztik kártyát ?

KAP


Kap majd előjogokat ?

KAP


Megfertőződhet ?

IGEN


Fertőzhet ?

IGEN


2X BEOLTOTT mindössze 1,3 MILLIÓ.

Ennek 30%-a határon túli. TEHÁT

MINDÖSSZESEN 890 EZER ember kapott 2X OLTÁST és ESETLEG VÉDETT! (Ez csak feltételezés, mert nincs az oltóanyagoknak megfelelő tesztje)

És esetleg védett, mert sem előtte sem utána nincs teszt.


Kap védettséget igazoló plasztik kártyát ?

KAP


Kap előjogokat ?

KAP


Megfertőződhet ?

IGEN


Fertőzhet ?

IGEN


És akkor van az aki úgy gondolja az ő szervezete elég erős és egészséges.

Esetleg elmegy egy immun tesztre, ami KIMUTATJA, HOGY NEM FERTŐZÖTT. (Tehát egészséges) Hurrá!


Kap plasztik kártyát ?

NEM


Kap előjogokat ?

NEM


Fertőzhet ?

NEM


Megfertőződhet ?

NEM


Az utolsó kérdésre a válasz meglepő!

Miért ?


Van a beoltott védett és van a be nem oltott egészséges.


AKKOR KI FERTŐZ?

Kitől kapom el ha az egyik brigád oltva a másik pedig egészséges ?


Ja még valami!!!!


Kína, Dél Korea, Ausztrália.

A vakcina sehol sem volt amikor az említett országok TESZTTEL ÉS KONTAKT KUTATÁSSAL az elejét vették mindennek!


Megfázom! Ha MEGFÁZOM, elmegyek az orvoshoz. Megvizsgál majd közli:


Egy hét ágyban fekvés, tea és felír valami gyógyszert.Felvesz betegállományba. NEM MEHETEK EMBEREK KÖZZÉ. NEM A MUNKATÁRSAIM NEM MEHETNEK EMBEREK KÖZZÉ, HANEM ÉN, AKI BETEG! Nem a munkatársaimat parancsolja ágyba. Nem nekik irja fel a gyógyszert. Nekem mert én vagyok a beteg. ENGEM KÜLÖNÍT EL, HOGY NE FERTŐZZEK MEG MÁSOKAT!!!!


Mi is előzi meg mindezt ?

VIZSGÁLAT


Mit kellene csinálni ?

TESZTELNI


Kit kellene elkülöníteni ?

AKI BETEG, AKINEK TÜNETEI VANNAK! Az egészséges meg élje az életét, mert kutya baja nincs. Nem belekényszeríteni a félelembe, bizonytalanságba, kilátástalanságba, depresszióba!!!


MÉG EGY FONTOS TÉNY:

A járvány elleni védőoltást a járvány előtt adják be, hogy mire itt a járvány a delikvensben kialakuljon a védettség! Nem a járvány kellős közepén amikor azt sem tudjuk ki beteg ki nem. Ki fertőzött ki nem.

222. unom (válaszként erre: 220. - Epresturmix)
2021. ápr. 27. 07:34
A 16-18 év alattiak Pfizert kapnak majd, és szerintem a kismamák is, de ebben nem vagyok biztos.
2021. ápr. 27. 07:31
Hát ez hihetetlen! Szinte már leprásnak van elkönyvelve aki nincs beoltva. Tessék mondani, ez már az oltásnak a mellékhatása? Nyilván nem. A megosztás viszont nagyon is jól működik. :(
220. Epresturmix (válaszként erre: 216. - Kismano43)
2021. ápr. 27. 07:17
Berendelt egy csomót, nem gondolta volna, hogy lesznek akik nem dőlnek be neki! Most vakargatja a fejét, mert el kellene adni, ezért már senki nem számít. Most olthat a 16-18 év közötti és kismama is, csak fogyjon el!
219. Érdekes73 (válaszként erre: 216. - Kismano43)
2021. ápr. 27. 07:04
Nem vagyok én sem "szakértő" de szerintem a bárányhimlő elkapható oltással is csak nem lesz szövődménye. A TBC meg az oltás ellenére elkapható. Mégis fizetős a tüdőszűrés 40 alatt...Lepusztult alakok alkeszek hajléktalanok csövesek között terjed. De elég hozzá legyengült immunrendszer is.Na és miután a felsoroltak a forgalmas helyeken tanyáznak így bárki elkaphatja...
218. canisminor (válaszként erre: 216. - Kismano43)
2021. ápr. 26. 22:04

2x lett azóta beteg? (Milyen tünetek miatt tesztelt?) Ne haragudj, de a tények miatt kérdezem, mikor kapta a 2. oltását, tehát mennyivel ezután fertőződött meg?

Hát tudod, annyi mindent hallok pro és contra, hogy már tényleg nem tudom mi a helyes döntés.

2021. ápr. 26. 13:41
Van itt olyan, aki várandóan beoltatta magát?
2021. ápr. 26. 13:25

Nagypapám kínait kapott, rá pár napra rosszul lett és pozitívat tesztelt. Szerencsére már jobban van, de nagyon féltettük.

Nagybátyjám Pfizert, 2x lett azóta pozitív.

Szomszédasszony az első Pfizer után rosszul lett, és a kórházban meghalt.


Véletlen egybeesés vagy sem, döntsétek el ti. Nem véd ez semmitől. Lehet nekem nem hinni mert nem egy orvos vagyok csak egy kommentelő.

Akkor hívhatnák védettségi igazolványnak, ha az ember nem kaphatja el a vírust. De elkaphatja. Továbbadhatja. Tünettel vagy anélkül áteshet rajta.

Rengeteg vitamint szedek, egészségesen táplálkozom. Nem lettem beteg, biztos csak szerencsém volt. Pedig munkám miatt egész nap emberek közt vagyok. Az, hogy egy ember nem döntheti el egy 1 éve sem teszt alatt lévő vakcináról, hogy beadatja vagy sem, mert kételkedik a hosszútávú mellékhatásokban, undorító. Alapvető emberi jogoktól való megfosztás. Zsarolás az egész.


Én úgy vélem, hogy ez egy megfélemlítés csak, mert Magyarország veri a mellét hogy milyen jók vagyunk oltásban, de a halálozásokról nem beszél senki. A tbc, bárányhimlő elleni oltások évekkel ezelőtt lettek kifejlesztve, vannak róla statisztikák. A covid vakcináról nincs. Érdekes Ausztráliában október óta nem halt meg senki covidban, mindezt oltás nélkül.


Ja és az első oltás után kiküldik az igazolványt. Ez is egy érdekes tény.

215. ariana (válaszként erre: 202. - L.luiselotte)
2021. ápr. 25. 17:44
Melyik oltást kaptátok?
214. globus
2021. ápr. 25. 17:35

[link]


A szerb vizsgálat eredményei.

Rejtélyes módon hasonlít a táblázat formátuma, csak átírták a számokat.

2021. ápr. 25. 16:30
Annyira insecure vagy hogy meg ezt is magadra veszed. Az nem gondolkodik, aki kitalálta, hogy oltsunk olyan vakcinaval az EU-ban, amit az EU nem fogad el. 🤣🤣🤣 az kemény
212. unom (válaszként erre: 208. - Canisminor)
2021. ápr. 25. 16:21
Portfolio... Esetleg az olkt-ról nincs valami?
211. canisminor (válaszként erre: 209. - Andi6020)
2021. ápr. 25. 16:17
Nem, ez egy március 4-i cikk (ld. a felső képben).
210. globus (válaszként erre: 206. - Andi6020)
2021. ápr. 25. 16:09
Majd lesz új igazolvány, új mutyi... azzal magyarázva, hogy így iktatják ki a közben lejártakat.
209. andi6020 (válaszként erre: 208. - Canisminor)
2021. ápr. 25. 16:04
Nem tudom. De annyit látok, hogy ez egy februári cikk.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook