Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? fórum

Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
222. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 221. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 22. 13:02

Nem, én már letettem teljesen a nők megszerzése témájáról.


Ami célok még van, talán kicsit jobb hellyé tegyem a világot.

Kiderül majd, hogy erőfeszítéseik értek-e valamit.

221. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 220. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 22. 12:50

Nem feltétlen csak a céged/szakmád miatt lenne veled.

Ez egy belépő, hogy egyáltalán elgondolkodjon rajtad mint partner. Ha már a külsődön/viselkedéseden nem szeretnél változtatni.

220. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 219. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 22. 12:41
Szerintem a leggázabb az amikor bármit is azért teszel, hogy nőt kapj. A szeretetről és szerelemről kellene szólnia dolognak csak az ember elvitte az egészet egy beteg irányba. Milyen kapcsolat az szerinted amikor a céged/autód miatt van veled egy nő? Nem éreznéd szarul magad miatta?
219. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 218. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 22. 12:32

Értem. És más tervek esetleg? Mert lehet közvetetten is segíteni ezen.

Például egy vállalkozás indításával, olyannal ami téged is érdekel. Ha jönne belőle sok pénz, akkor már nem is számítana a hátrányosabb külső. Rengeteg példa van rá.

De egy jobb szakmával is ugyanez az eredmény.

218. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 217. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 22. 12:14
Nem tervezek, mert valahogy a felszínes szempontok szerinti “fejlődés”, farokméregetés, figyelemfelhívás meg hasonlók nem illeszkednek a morális rendszerembe. Ez van. Az ember tartson ki az elvei mellett!
217. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 216. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 22. 12:03

Látom aktívan ment tegnap is a fórum. Nekem csak egy kérdésem lenne. Tervezel valamit változtatni magadon, hogy esetleg népszerűbb legyél a hölgyek körében?

Szerintem sokat lehet tenni ennek érdekében.

216. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 211. - Vivo44)
2021. ápr. 22. 11:39

Ne, ne engedd, hogy bárkiben is emberséges érzelmek alakuljanak ki mert összeomlik a világ.


Amúgy is egy olyan világban élünk amelyben csak az számit kinek nagyobb a f..a.

215. vivo44 (válaszként erre: 214. - New(l))
2021. ápr. 21. 17:10

Én veled fórumozok és mindenki mással.

Így nem is olyan nehéz.

Mert bár lehet eltérő véleményünk egy adott dologról, de azt sértegetés, becsmérlés nélkül is meg tudtuk tenni.

Van akinek megy (sokaknak szerencsére) és vannak kivételek:-)

214. New(l) (válaszként erre: 213. - Vivo44)
2021. ápr. 21. 16:55
Az igazi büntetés az lenne, ha meg bírnánk állni, hogy hozzászóljunk bármilyen módon. Meg is próbálom újra. :)
213. vivo44 (válaszként erre: 212. - New(l))
2021. ápr. 21. 16:53
Valóban....
212. New(l) (válaszként erre: 211. - Vivo44)
2021. ápr. 21. 16:48
Szerintem meg tök mindegy, hogy egy számomra ismeretlen nick mit könyvel el nyereségként. Nem azt mondtam, hogy szeretnék a barátja lenni vagy segíteni a nyomorán, csak azt, hogy egy időre megszántam.
211. vivo44 (válaszként erre: 210. - New(l))
2021. ápr. 21. 16:43

Akkor a fórum értelmet nyert, mert ez a lényeg.

A szánalom.

Csakhogy kb 20 éve volt nagy divat, hogy megsajnáltunk egy pasit valamiért és inkább kedveskedtünk, mint sem nyiltan elutasítottuk volna, vagy kimondtuk volna, hogy min változtasson a cél érdekében.

Akkor még megalkuvó volt a társadalom, ma pedig igényes és kifejező.

210. New(l) (válaszként erre: 209. - Vivo44)
2021. ápr. 21. 16:41
Én egy pillanatra komolyan megszántam. :/
209. vivo44
2021. ápr. 21. 16:36

Sajnos nem látjátok, hogy a sikertelenségét, az önző személyiségét csak ilyen módon tudja kiélni, hogy önmagát magasztalja egy hazugsággal övezett képzelt világban, másokat megszólva, másokat becsmérelve ismeretlenül. Eljátsza a nagyképű, mindent tudót összeollózott cikkekből. Holott a valósággal tisztában sincsen. Elmegy mellette közben a való élet és egyedül marad.

Felteszel kérdéseket nem válaszolt (11 kérdésre), hogy miért....

Talán, mert akkor túlságosan fájna az igazság. Lelepleződnbe, hogy a felépített sztereotipia összedől, mint a kártyavár.

Az egész megnyilvánulás nem más ismét, mint az, hogy a kutyának sem kell egy genetikai hulladék, azonban nyomul és ha elküldi egy magára valamit is adó nő, akkor az csak rossz lehet, akkor az szemét.

Rágalmazás? Tisztában sincsen szavak jelentőségével és értelmével! Olvas itt-ott valamit és elképzeli, hogy az egysíkú, mint ha más megoldás nem is volna.

Ezáltal a gondolatmenet is csak egysíkú lehet és harcol olykor becsmérelve idegeneket, olykor szidalmazva nőket, anyukákat, nagymamákat, mert nem tudja a torkukon lenyomni a felépített egysíkú hazug világot.

208. unom (válaszként erre: 206. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 16:19

Miért nem fogadod el az igazságot? Engem szidsz, pedig nem én tehetek róla.

Nézz szembe a tényekkel, neked lesz könnyebb utána.

207. New(l) (válaszként erre: 197. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 16:17

De ha te már nem is akarsz magadnak nőt, akkor miért fáj, hogy el vagy küldve a p@csbe? És ne gyere kérlek azzal, hogy úgy általánosságban meg a többi lepattintott sorstársad miatt. :)

A PUA-sokban valóban az a legvisszataszítóbb, hogy pocskondiázzák és lenézik a nőket, miközben mindenféle ócska trükkel azon fáradoznak, hogy a bugyijukba juthassanak.

206. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 205. - Unom)
2021. ápr. 21. 16:03
Hihetetlenül gonosz nőszemély!
205. unom (válaszként erre: 202. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 15:11

Uralkodj az ösztöneiden. Omega vagy, sose lesz párod, ezzel együtt kell élned.

Miért nem tudod elfogadni az igazságot?

204. unom (válaszként erre: 203. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 15:10

Te.

Az itteni megnyilvánulásaid alapján bicskanyitogató a stílusod.

Ilyen vagy, fogadd el.

203. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 201. - Unom)
2021. ápr. 21. 15:06

Zaklatásról az én esetemben meg szó nem volt!


Odamész és elküldenek a p**ába! Akkor ki a hibás?

202. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 201. - Unom)
2021. ápr. 21. 15:04
Miért? Mindenkinek veleszületett vágy, hogy párt találjon és szeretve legyen, nem? Akkor meg miért viselkedsz ilyen náci módjára?
201. unom (válaszként erre: 200. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 15:01

Ha erőszakosan zaklatsz egy nőt, akkor ne lepődj meg a reakción.

Az az igazság, hogy esélyed sincs a nőknél. Gondolkozz el, miért nem fogadod ezt el.

Vedd tudomásul, és ne hozd magad és mást kellemetlen helyzetbe.

Ameddig nem tudod az igazságot elfogadni, sok megalázásban lesz részed.

200. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 196. - Altair)
2021. ápr. 21. 14:58

Isten a tanúm, hogy nincs szándékomban megvezetni meg manipulálni embereket! Jogod van hinni vagy nem hinni nekem.


Fiatalabb vagyok bár nem annyira mint te gondolod, nem tinédzser vagy ilyesmi. Eleget éltem és láttam, olvastam és tanultam, tapasztaltam, hogy legyen gőzöm az egészről.


Jogod van neked engem bármivel vádolni, de ismétlem, engem csak az igazság érdekel. Szerintem nincs hazugság abban, hogy a szexuális vonzódáshoz, az esetek 99,99% járul egy jó adag felszínesség. Ez kikerülhetetlen. Nem várhatom el, hogy ösztöneiket félretéve válasszanak a nők, viszont azt elvárhatom, hogy tudatában legyenek ennek és ne alázzák ártatlanul azokat a férfiakat akik nem felelnek meg felszínes szempontjaiknak!

199. vivo44 (válaszként erre: 198. - Altair)
2021. ápr. 21. 14:45
10/10!
198. Altair (válaszként erre: 195. - Vivo44)
2021. ápr. 21. 14:44

Igen, ideje hagyni egyedül vetgődni, mert úgy tűnik, nála nem célravezető semmi.


Én is búcsúzok, mert ennek nincs értelme... 🤣

197. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 185. - New(l))
2021. ápr. 21. 14:44

A PUA mozgalomban pont az olyan számkivetett, nők által elutasított béták vannak akik még mindig akarnak nőket és manipulatív, alfákat utánzó viselkedés technikákkal akarják megszerezni őket. És ami a siralmas az, hogy sok esetben össze is jön nekik. Ami ugyancsak nem vet túl jó fényt a nőkre, ugyanis odaadják magukat egy csalónak.


A jobbik mozgalom az az incel mozgalom, mert tagjai ugyancsak számkivetettek, nők számára nem vonzóak, viszont ők nem is akarnak nőt maguknak mert bevették a blackpillt, látják hogyan működnek a dolgok és nem akarnak részt venni az egészben.


Nyilván annak a legkönnyebb aki alfa génekkel született, és egyszerűen csak él ösztönei szerint, iszik, eszik, dug és alszik. Akik gondolkodnak is és elemeznek is azoknak nehezebb. De még így sem cserélnék azokkal a sikeres alfákkal akiknek a farkukra minden este más punci jut. Az igazság ismerete mindennél nagyobb elégedettséget nyújt!

196. Altair (válaszként erre: 192. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 14:42

Nem ferdít, és nem beszél félre. És főleg nem rágalmaz. Korábban jöttél a zaklatás tv könyvi vonatkozásával, ami nem egyenlő a köznapi nyelvi értelmezésével. Most jössz a rágalmazással. Ebben az esetben azért nem veszed elő a tv könyvi értelmezést (se abba, se a köznapi értelmezésbe nem esik bele, amire te használod - fogalomzavarban vagy), mert az nem szolgálná az érdekedet?

Ez írásban megnyilvánuló viselkedés, amiből le lehet vonni következtetést a jellemedre: kétszínű, manipulatív, érdekközpontú - vagy tájékozatlan, egyszerű, oppurtunista.

Szóhasználat és kifejezéstár alapján, valamint a veled egyetértés/egyet nem értés (utóbbi jellemzi a fórumot) mentén következtetsz ki téves logikai levezetéssel másokra vonatkozó dolgokat. A hézagokat, amiket nem tudhatsz, ki hogyan gondolkodik, érez, milyen attitűdjei vannak másokkal szemben kipótlod a fejedben élő klisékkel és sztereotípiákkal. Ebből lehet arra következtetni, hogy viszonylag fiatal és tapasztalatlan lehetsz.

Jól összeszedett érveket nem tudsz felállítani, és mikor azzal állsz szemben, akkor sem ismered el, hogy másnak lehet igaza. Figyelmen kívül hagyod, és foggal-körömmel küzdesz azért, hogy egy pici igazad legyen, egy aprócska "győzelmed", hogy úgy mond felülkerekedj. Ez is az írásban megnyilvánuló viselkedés, ami az önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, valamint az egó védelmének kétségbeesett próbálkozása.


Ez hogy esik neked? Bár a másikra vonatkozó következtetéseink között nem kis különbségek vannak, kérlek írd le, hogy összevissza beszélek, és nem ismerhetlek. De te rendszerint leírod azt, hogy mi mit gondolhatunk, stb, úgyhogy tessék.

195. vivo44 (válaszként erre: 194. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 14:33

Olvasgasd csak a saját magad írását, hogyan jellemeztél embereket, nőket, pasikat.

Jó olvasgatást!

Úgy is szép lassan egyedül maradtál a fórumodban a hazugságaiddal, téveszméiddel, bohóckodásoddal.

Jó szórakozást!

Sok sikert az álomválagodban!

Szia.

194. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 193. - Vivo44)
2021. ápr. 21. 14:30
Olyasmiket nem írtam, mivel nem tudod belinkelni így ez bizonyíték arra, hogy kitalálod az egészet.
193. vivo44 (válaszként erre: 192. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 14:01

Olvasd vissza a saját írásaidat, szavaidat.

Tudom, elég gáz szembesülni a saját írásoddal/hülyeségeddel, de ez van.


Ennyi!

Bukta.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook