Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? fórum

Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
72. unom (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:10
Pontosan, ezt írtam én is. Ezek a pasik evolúciós szempontból zsákutcának bizonyultak.
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Altair)
2021. ápr. 19. 20:09

Szerintem ez is olyan dolog, hogy egymás között persze nem ismerik be, hogy a pasikért (is) mennek le de szerintem ha egy jóképű szőkeherceg környékez meg azt semmilyen élethelyzetben nem utasítod el. Csak a képmutatás elkerülése végett jó lenne beismerni.


A tancikálást, hangulatot otthon is vagy az udvarban is meg lehetne szervezni a lány barátoknak. Nem kell ehhez szórakozóhelyre menni. Nyilván tudat alatt azért ott van minden lányban a szőkerherceg gondolata.

2021. ápr. 19. 20:06
Ahh, az incelek jézusa 🙏
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Birebora)
2021. ápr. 19. 20:05
Mivel nagyon sok tabut feszegettem, nyíltan beszélgettem minden témáról, például lookizmusról, vagyis, hogy a nem túl szép emberekek diszkriminálják és semmibe veszik a szebb emberek. És nem csak párkeresés szintjén hanem az élet minden területén. A vallási, nem és faji diszkrimináció ellen komoly törvényeket hoztak, a külsővel szembeni diszkriminációtól semmi nem véd. Ha egy feketét lenégerezel akkor megbüntetnek, de ha egy csúnyának bemondód, hogy te undorító csúnya féreg azt következmények nélkül megúszod. Pedig ugyanolyan diszkrimináció. Tehát ez a földi küldetésem, az igazság terjesztése és a szenvedőknek egy igazságosabb, nyugodtabb világ megteremtése. Hisz ők is emberek!
68. vivo44
2021. ápr. 19. 20:05
Én hívő vagyok valamilyen szinten, de azt soha nem gondoltam volna, hogy pont az én életembe, pont a Hoxán köszönthetjük Istent, aki felszabadít minket.
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Altair)
2021. ápr. 19. 20:01

Igen, ez az igazság. Vagyis csak részben. Mert szerintem ti még mindig ezeket a férfiakat hibáztatjátok, hogy önhibájuk miatt nem sikerül nekik. És ez a nagy igazságtalanság, ami alól fel akarom sorstársaimat szabadítani. Hogy ez csupán evolúció. A párkeresés csupán genetika. És azt a sok idealista sallangot hanyagolják már a fenébe mert attól még szerencsétlenebbnek érzik magukat az ilyen férfiak. Nem elég, hogy bármit tesznek úgysem lesznek soha sikeresek, de ráadásul még magukat is hibáztatják.


Azt szeretném elérni, hogy ez a hibáztatás véget érjen és ezeknek az embereknek is nyugodt lehessen a lelkük, hogy csupán a természet folyama amit tapasztalnak.

66. unom (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 19:59

Azt írtad, az igazság érdekel.

Vagy mégsem?

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Unom)
2021. ápr. 19. 19:56
Milyen mélyérzésű, jószívű nő benyomását kelted :)
64. Regin_a (válaszként erre: 63. - Unom)
2021. ápr. 19. 19:07

Nem sértődtem meg soha, míg fiatalon táncos helyekre jártunk. Az kissé égő volt visszasomfordálni a helyünkre

Bár "éghetnék" mégegyszer :)

63. unom (válaszként erre: 62. - Regin_a)
2021. ápr. 19. 19:00
Nem sértődik meg, csak nem fog veled táncolni, mert nem akar. Ezen meg te ne sértődj meg.
62. Regin_a (válaszként erre: 60. - Unom)
2021. ápr. 19. 18:56

Itt valamivel lejebb emlitette valaki, talán a fórumnyitó, a táncos helyet/ha nem is tánciskolát/

Táncos helyen nehogymár megsértődjön egy lány ha odalépnek hozzá és felkérik

61. Kacsahercegno (válaszként erre: 56. - Regin_a)
2021. ápr. 19. 18:35

Miért ne érezhetnék jól magukat a nők férfiak nélkül?? Abszolút nincs rájuk szükség ahhoz hogy valakinek egy jó estéje legyen a barátnőivel.


Felőlem amúgy akár a férfiak is táncolhatnának egymással, akkor lehet kevesebb zaklatná a csajokat akik láthatóan nem kérnek belőle.

60. unom (válaszként erre: 56. - Regin_a)
2021. ápr. 19. 18:19
Buliról volt szó, nem tánciskoláról 😀
59. Altair (válaszként erre: 56. - Regin_a)
2021. ápr. 19. 18:18

Maga a mozgás, a tánc, a zene, a hangulat.

Mi máshol, más helyen ismerkedtünk. És ez sokakra igaz. Nem kiskamaszként.

Ittunk és partiztunk. Az volt a hely, ahova, ha volt pasink, nem vittük el, mert "csajos program" volt.

Nehéz elképzelni, hogy pasi nélkül is lehet élvezni a szórakozást? :D te talán a saját barátaiddal nem tudod jól érezni magad, élvezni a helyzeteket? A pasizás nem egyenlő a szórakozással :D

58. birebora (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 18:16
Miért rúgtak ki több helyről? Mi volt az oka?
57. Altair (válaszként erre: 55. - Unom)
2021. ápr. 19. 18:12
Éééés itt az igazság, amit a kedves fórumnyitó olyan lelkesen hajkurász!
56. Regin_a (válaszként erre: 47. - Altair)
2021. ápr. 19. 18:11

amikor bulizni jártam, elsősorban a barátnőimmel akartam táncolni, nem pasikkal."


Mi a buli , az élvezet ebben? Milyen lenne már ha a férfiak is egymással táncolnának?

Süldő korban a tánciskolában az ilyen lányok egy sarokban valami érthetetlen dolgon vihogtak

55. unom (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 18:07

Na, ha így gondolod: mindig voltak olyan pasik, akiknek nem jutott nő.

Te is ilyen vagy, és számodra lényegtelen az, hogy miért.

Fogadd el: evolúciós zsákutca vagy, tanulj meg ezzel együtt élni.

54. vivo44 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 17:48

Talán nem véletlenül.

Itt is az lesz a sorsod, ha minket nőket általánosítasz, egy kalap alá veszel azokkal, akik elutasítanak.

Hirdetheted az "igét", de azt csak úgy, hogy az személyesen senkit sem bántson. A szabályzatot betartva.

Senki nem kíváncsi arra, főleg mi nők, hogy a frusztrációdat kiélve általánosíts.

A hiba nem a nőkben van, hanem benned!

(ezt többen leírták előttem is)

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Vivo44)
2021. ápr. 19. 17:43

Kivágtak már egy párról az igaz. De tudod miért? Mert az igazság fáj! Nekem meg elegem van a fals emberek fals mondásaiból.

Földi küldetésemnek az igazság terjesztését tűztem ki.

Éljen az Igazság!

52. vivo44
2021. ápr. 19. 17:11

Valójában egy igazi pasika (tehát még fiatalon is), vagy férfi tisztában van a határaival, képességeivel, gyengeségeivel, erősségeivel.

Egy férfi érzékeli a jeleket, egy anyámasszony katonája pedig korlátok nélkül, önbizalomhiányosan vagy nem veszi észre a jeleket, vagy ész nélkül ostromol minden nőt válogatás nélkül, s a megannyi elutasítás miatt elkezdi hibáztatni a női nemet, az életet, a világot.

Pedig, ha jobban belegondolna az olyan pasi, akkor nem másban van a hiba, hanem önnön magában.

Tisztában kell lenni mindenkinek a lehetőségeivel, korlátaival és annak megfelelően választani társaságot, barátot, partnert.

51. vivo44 (válaszként erre: 50. - Birebora)
2021. ápr. 19. 17:01

Megírtuk ezt már neki.

Az a fórum törölve is lett, mert nem életszerű egy női fórumon lenézni, pocskondiázni a nőket.

Talán, mert már az összes nőgyülölő pasis fórumról kivágták:D:D

50. birebora (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 16:55
Ha ilyen erőszakosan nyomod akkor mégis mit vársz? A végén még hülyézed a nőket, mert nem akarnak veled semmit. Egy nő fórumon ezt csinálni, szerinted oké?
2021. ápr. 19. 16:51
Mi az hogy beinthetsz? Mert az aztán hatalmas beintés hogy itt teszed magad lassan nevetségessé a többedik ugyanolyan témájú fórumoddal.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Unom)
2021. ápr. 19. 16:29
Igen. Erre is szükség van olykor. Még ha te megvetendőnek is találod :)
47. Altair
2021. ápr. 19. 16:28

Én, amikor bulizni jártam, elsősorban a barátnőimmel akartam táncolni, nem pasikkal. Voltak köztünk olyan csajok, akik ismerkedni is akartak. Ilyen esetben az arány kb 3:9-hez volt, akik nem vették, és akik vették az adást. Magyarán kevesen voltak, akik nem vették le a szitut, és hozzám is odajöttek, de többen valahogy mégis megtalálták a jeleket, és a nyitottabb lányokra röppentek.

Volt olyan este, amikor én is vevő voltam erre, akkor szignifikánsabban több pasi próbálkozott.

Másik: nagyon nem mindegy, hogyan közeledik a pasi. Aki háturól támad, odatáncol, próbál magával húzni, megérint, hogy nem is látod, bek.phatja. Normális ember szemből közelít, nem tapad egyből, először szemkontaktust szeretne felvenni stb. Nyilván van, akinek a sunnyógós fogdosós módszer is bejön, de az ismerősi körömben az ilyenek mind el lettek hajtva.

A kinézet is számít, persze, de mindenkinek más az ideálja, erről nehéz nyilatkozni.

Ha téged mindenki mindig el hajt, akkor nem biztos, hogy mindenki másnál van a hiba...

Egyébként úgy könnyebb lehetne mással táncolnod, ha a haveroddal együtt mennél egy kisebb, 2-3 fős csoporthoz, és ha vele táncol az egyik, az ottmaradó lehet, hogy fog veled táncolni. Lehet, csak kényszerből fog, lehet, hogy nem jutsz vele semerre majd, de akkor legalább táncoltál valakivel.

Sok lány nem ismerkedni megy buliba, hanem hogy szórakozzon a barátaival. Ennyi.

46. unom (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 16:26
Vagyis egy újabb rinyafórum 😁
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Unom)
2021. ápr. 19. 16:24

Az, hogy legalább kisírhatom magam, és beinthetek a nőknek.


Ez is jobb mint a semmi. Már félsiker. Mindenki a maga szintjén sikeres, ahogy mondani szokás!

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - NomNom)
2021. ápr. 19. 16:21

Igen, semmiképp sem a rondaság miatt hanem az önbizalomhiány miatt. :))


Csak megsúgom, az önbizalomhiány a visszautasítások miatt van és nem a visszautasítások vannak az önbizalomhiány miatt ;)

43. unom (válaszként erre: 25. - 7af8e3c9a1)
2021. ápr. 19. 15:58
Te tudsz valamit? 😁
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook