Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? fórum

Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2021. ápr. 20. 13:56
Igen, szegény tapasztalatlan férfi csak véletlenül zaklatja a nőket, a körülmények áldozata... :D
131. Altair (válaszként erre: 129. - Kacsahercegno)
2021. ápr. 20. 13:55
Kész stand up 🤣🤣
130. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 127. - Altair)
2021. ápr. 20. 13:55
Úristen. A buliban nincs zaklatás hacsak nem kezd el taperolni. Ha követ az utcán az más. De szórakozóhelyen ismerkednek az emberek így a leszólítás nem minősül zaklatásnak. Meg sok esetben a nők kéretik is magukat, így egy pasinak még ha jó szándéka is van, nincs honnan tudnia mikor melyik áll fenn. Pláne egy tapasztalatlan féfinek.
129. Kacsahercegno (válaszként erre: 127. - Altair)
2021. ápr. 20. 13:55
Lol elképzelem a szituációt, ahogy egy szórakozóhelyről gyorsan rendőrt hívok. Miközben még a családon belüli erőszakra meg egyebekre is magasról szarnak, majd erre biztos jönnek a rohamkocsival hogy valami gyökér megfogta a seggemet... :D Ja igen és ha valaki esetleg odalép közém és a zaklatóm közé, őt megkérem hogy ne haragudj, kérlek ne önbíráskodj mert az sokkal gázabb amit ez az úriember tesz éppen, várjuk meg inkább együtt a rend őreit.. 😂😂😂
128. Altair (válaszként erre: 122. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:47
"de még mindig nem érted" - te nem érted. Nem tudod bemagyarázni a téveszméidet, és az ilyen erősen szuggesztív megfogalmazásokkal sem jutsz előbbre. Gondolom pszicholingvisztikáról hallottál már. Lehet, van olyan, akivel bejönnek a manipulatív megfogalmazási módszereid, de ez nem a terep. Csak azért, mert egy dolgot hajtogatsz, nem lesz igazad.
127. Altair (válaszként erre: 122. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:45

Egyszer már leírtam a helyzet élhetetlenségét. Nem jelentetted véletlenül, hogy törölve legyen, hogy aztán elmondhasd, senki nem reagált rá? :D

Egy buliban zaklatnak. A zaklató nem áll le csak úgy. Mire rendőrt hívsz, az kiér, akár bántalmazhat is. A jóérzésű férfiaktól meg még az áldozat várja el, hogy fordítsa el a fejét, és a zaklató is nyugodtan, csöndben tőled 10 lépésre legyen szíves megvárni, amíg a hatóság intézkedik?

Nem élsz te álomvilágban? A gyakorlatban nem úgy működik az élet, mint a filmekben vagy a törvénykönyvekben. Ha azt állítod, hogy valaki, aki zaklatót leállít, nem erőszakkal, hanem megfelelő mértékű ráhatással, az a szemét, akkor te menthetetlen vagy.

126. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 124. - Unom)
2021. ápr. 20. 13:43

A fenyegetésre meg simán lehet rendőrt hívni!


Csak te nem veszed észre, hogy egy teljesen legális cselekedet kritizálsz miközben egy már büntethető cselekvést idealizálsz és istenítesz? Van ennél lejjebb?

125. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 118. - Unom)
2021. ápr. 20. 13:41
Milyen szépen beszélsz!
124. unom (válaszként erre: 122. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:41

Mert feleslegesen nem zavarjuk a rendőrséget.

Az ilyen balkukiknak elég egy csúnya nézés, és be is pisilnek.

Törölték az újabb rinyafórumodat?

123. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 121. - Vivo44)
2021. ápr. 20. 13:40
Igen, máshol is elhallgattattak erőből mert fáj az igazság pedig még csak nem is szitkozódtam vagy káromkodtam. Ez van. Ezekre előre számítok mondjuk.
122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Altair)
2021. ápr. 20. 13:38

De még mindig nem érted. A zaklatással a büntető törvénykönyv foglalkozik és nem az a helyes út, hogy önbíráskodáshoz folyamodunk. Mert az ugyanannyira büntethető mint a zaklatás!


Miért nem hívtok rendőrt amikor zaklat valaki? Erre nem érkezett még válasz és szerintem nem is tudtok válaszolni a kérdésre.

121. vivo44
2021. ápr. 20. 13:27
Én már csak jelelek, mert ha olyan fórumnak létjogosultsága lehet, ahol a személyeskedés, a személyes sértegetés, a nők ennyire lenézésée helyénvaló, akkor nincsen helye egy betűnek sem a továbbiakban.
120. NomNom (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:25
Mert már senkit nem érdekelsz. 🤷‍♀️
119. Altair (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:22
Senki nem vesztett vitát itt veled szemben. Én ugyan reagáltam erre a hülyeségedre is, de mindegy. Az nem vita, ahol te hajtogatod a magadét, a betanult logikátlan mantrád, és amikor ellenvéleményeket kapsz, annyira vagy képes, hogy elmond, hogy az nem úgy van, ahogy a másik mondja, érzi, vagy tapasztalja. Így értelmetlen veled a beszélgetés, mert kb olyan, mintha a falnak beszélnénk. Ja, nem, mert a fal nem próbálja megmagyarázni nekem, hogy pl ha valaki zaklat, akkor a kedvesen, úriemberként segítségemre sietőt kellene elítélni a jószándéka miatt az aljas, gerinctelen féreg zaklatót meg buksin simizni, hogy ügyesen próbálkozik.
118. unom (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 13:21
Nem tetszik a valóság? Ezt is megszívtad. Szerintem te sz.pni jársz ide 😁😃
2021. ápr. 20. 13:13
Azért mennyire jellemző, hogy arra, hogy a zaklatással a rendőrség foglalkozik semmit nem tudtatok írni. A vitát úgy vesztettétek el, hogy fel sem tűnt nektek :)
116. vivo44
2021. ápr. 20. 12:48
Én másfelöl közelítettem meg a problémát.
115. vivo44
2021. ápr. 20. 12:47

Segítettem, mert ha kell 10 percenként jelentelek!

Mert nem helyénvaló nyitogatni a fórumokat és a nőket sértegetni, a felhasználókat minősíteni, műveletlennek nevezni olyanokat, akiket nem is ismersz!

Ez nem fórumozás és vélemény nyilvánítás, hanem egy hazug ember sértődöttsége.

Na pá!

2021. ápr. 20. 12:44
Jobb így élni mint tabuk között hidd el nekem! Felszabadító!
2021. ápr. 20. 12:43
Az igazság érdekel. Tudok vannak tabuk, amelyektől már baromira fáradok? Miért nem lehet nyíltan beszélgetni a dolgokról? Mint ahogy nőtársad lentebb beismerte miként vélekedik. És én is pont azon a véleményen vagyok mint ő. Látod, csak be kell ismerni és nekünk férfiaknak is könnyebb mert levesz egy csomó nyomást a vállunkról és persze többé nem tehetnek nevetség tárgyává, ha kiderül nem mi tehetünk a sikertelenségről hanem a természet. Nem hiszem, hogy sokat kérnek. Csak segíteni szeretnék a nyomorultakon. És valóban nem csak magamra gondolok! Segítsetek, mert segíteni szép dolog!
112. unom
2021. ápr. 20. 12:33
A másik pasi milyen jogon kellemetlenkedett? Vagy zaklatni szabad?
111. vivo44
2021. ápr. 20. 12:33
10/10!
110. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 106. - NomNom)
2021. ápr. 20. 12:33
Nem beteg vagyok. Tisztán látok csupán. Mintha a dzsungelben lennék. Van egy sorozat, Betondzsungel. Úgy képzeld el az egészet. Hogy bent vagyok a betondzsungelben és megfigyelem az emberi faj viselkedésformáit, nők és férfiak udvarlási és párzási szokásait. Sokkal ösztönösebben zajlanak ezek a dolgok mint azt gondolnád.
109. unom (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 12:32
És eltaláltam 😁
108. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - Unom)
2021. ápr. 20. 12:28
Csak akkor zaklatás ha a pasi nem jó genetikájú.
107. New(l)
2021. ápr. 20. 12:27

A jókiállású nem azt jelenti, hogy valaki kigyúrt vagy bunkó, hanem hogy tekintélyt parancsoló a megjelenése és föllépése.

Megjegyzem nem vitt haza senki abból - és soha semmilyen más - buliból sem. Egyrészt mert a f*szi rohadtul nem fölszedni akart, hanem csak megunta a ragacs kisköcsög nyomulását a lányokra, másrészt mert sosem hagytam ott a társaságot amivel érkeztem, harmadrészt nem hentergek vadidegenekkel.

106. NomNom
2021. ápr. 20. 12:25
Te beteg vagy... Nem értem miért nem raknak már ki innen egyszer s mindenkorra.
2021. ápr. 20. 12:23
Bunkó,kulturálatlan, buta ember mindenhol van.
104. unom
2021. ápr. 20. 12:21
Zavar, hogy nem zaklathatsz nőket nyugodtan?
103. vivo44
2021. ápr. 20. 12:10

Tudjuk. Te minden körülményt és mindenkit ismersz.

Csak saját magadat nem.

Miért fáj neked az, hogy mások hogyan élnek, élik az életüket? Mi közöd hozzá, hogy a nők kiket részesítenek előnyben egy adott helyzetben?

Tegyél érte, hogy te is meg tudj védeni egy nőt!

Szerezz egy nőt, védelmezd. Nem kell ahhoz 100 kilósnak lenni, hogy meg tudjon egy pasi védeni, sőt még csak verekednie sem kell, csak férfias határozottság.

Na ez nincsen meg benned.

Itt hazudozol, kamu sztorikat építesz fel, hitelt vesztettél és továbbra is azon embereket minősíted, akiket nem ismersz, akik semmi rosszat nem tesznek ellened. A te gyámoltalan hazug világod, nem mindenki más hibája!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook