Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek még bejövök a pasinak? Vagy már nem érdemes erőltetnem a dolgot, mert csak szórakozott? fórum

Szerintetek még bejövök a pasinak? Vagy már nem érdemes erőltetnem a dolgot, mert csak szórakozott? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 22. 01:56
ha nem megy ne eroltessuk,annyi pasi van miert kell ahhoz ragaszkodni aki nem akar teged?!
40. Laszti
2015. márc. 21. 16:43

Van egy ilyen mondás is, hogy "nem itt tartana a világ,ha nem egymásról ,hanem egymáshoz beszélnénk"


Szerintem nagyon igaz!

39. Laszti
2015. márc. 21. 16:24

Nekem csak ilyen rendesek vannak!

én se tizenéves vsgyok igy a barátaim se!

Sajnálom, hogy van aki csak ilyenekkel találkozuk! Amùgy nekem irt privát üzit is a fóruminditó igy az èn pasim egyszer lett meg emlitve, szó se volt róla, hogy akiröl szó van is olyan mint az enyém!

De mindegy....



Hogy mit kéne meg kérdezni? Amit itt! :D

De nekem mindegy, ki mit csinál! :)

Szerintem meg el beszèlünk!

38. kriszta773 (válaszként erre: 33. - Dvrz)
2015. márc. 21. 15:33
ne legyél elkenődve, ha a pasi ilyen, hogy szeret arcoskodni meg flörtölni meg fűzögetni a csajokat, valószínűleg úgysem lettél volna jól el vele. és ne is bánd, flörtöltél egy kicsit, aztán annyi, ha a pasi ilyen béna, az az ő baja, fogd fel így :)
37. kriszta773 (válaszként erre: 35. - Laszti)
2015. márc. 21. 15:28

nem beszéltünk el egymás mellett, csak te a saját helyzetedre, palidra húzod a dolgot, a hozzáállásodat, és nem arra, amit a fórumindító írt


egészen más dolog, ha ismerkedsz valakivel normálul, azt hiszed, minden okés, aztán egyszercsak megtorpan a dolog. akkor teljesen érthető, ha az ember odamegy és egyenesen megkérdezi, mi a helyzet


de olvasd már el, hogy itt mi a szitu. neten flörtöltek, nagy szexdumák mentek, ki miket tenne a másikkal, személyesen meg a pasi nem is nagyon volt vevő rá, de már neten sem keresi. itt mégis mi a fenét kéne megbeszélni, megkérdezni? :) ez nem volt normális, kölcsönös érdeklődésen, vonzalmon alapuló, igazi ismerkedés vagy kapcsolatkezdet


jah, én nem a tizenéves kis kamaszokra értettem, hogy nem ismered őket, csak ilyen fiúbarátaid vannak? :) mert nekem még húszévesen sem voltak olyan fiúbarátaim, ismerőseim, akik ha igazán megtetszett nekik egy csaj, inkább szóba se álltak vele, max. neten kapták elő a farkukat neki :)

36. Laszti (válaszként erre: 33. - Dvrz)
2015. márc. 21. 15:06
Várjuk a következö fórumot! :)))))
35. Laszti (válaszként erre: 32. - Kriszta773)
2015. márc. 21. 15:03

Lehet, hogy nem ismerem, nem pròbáltam olyan sokat, hogy mindegyikre egy sablont hùzzak! :P


Mindenesetre több fiú barátom ban mint, lány és egybehangzò véleményük, hogy be tojnak, ha komolyabban el tudnák képzelni a lánnyal.

És pl ha márcalakul a dolog azt nem beszélik ki a barátokkal sem, mint az összes többit akivel csak röpke hancúr volt.


Ki az Isten mondta, hogy azt kérdezgesse nem akarja e megdugni? :D

Azt meg pláne ki mondta, hogy eröszakoskodjon, hogy márpefig ez meg az....

Én magamból indultam ki, ès igy empatikusan a fóruminditó helyébe képzeltem magam. És azt irtam én a helyébe keresnék egy alkalmat pl egy kv mellett, és el mondanám, hogy nekem tetszik és mivel amióta a szexröl beszèltek és nem jött össze a lègyott, azóta nem tùl nyitott, nem tudni hányadán áll a dolog. Ez egyenes beszéd, ne azért könyörögjön, söt ne is könyörögjön,

Szögegyenest el beszélünk egymás mellett.

2015. márc. 21. 10:51
Ez a facebook...,milyen jó ,hogy kitalálták.:)
33. Dvrz
2015. márc. 21. 09:40
Olvasom itt a véleményeket és sajnos azoknak kell igazat adnom, akik azt mondják, h. csak szórakozott velem a pasi. Először tényleg én is csak játéknak fogtam fel a dolgot, m. tudtam, hogy ő más természetű mint én és először hízelgett is a dolog, hogy egy jó pasi flörtöl velem. De amióta nem ír rám meg úgymond elérhetetlen lett, el kezdett érdekelni. Mert első benyomásra nagypofájúnak, magabiztosnak tűnik, de amúgy meg olyan, mint egy elveszett gyerek, akire figyelni, törődni kell. És én ezt a részét akartam volna jobban megismerni, csak arra úgy látszik képtelen, hogy normális körülmények között ismerkedjen. Feltételezem ezek után, hogy a könnyen kapható, szintén nagyszájú libákra hajt. Kicsit rossz érzés, de ez az én hibám is, m. belementem. Elismerem. Na mindegy, majd a következő pasi biztos jobb lesz.
32. kriszta773 (válaszként erre: 30. - Laszti)
2015. márc. 21. 08:43

hát ne haragudj, de te sem ismerheted valami jól a pasikat :) ha egy pasi már leírkálja a csajnak, mit hogyan tenne vele a szexben, és gondolom, nem a bélyeggyűjteménye mutogatásáról írt, hanem kábé hogy nyalná, dugná stb., sőt még fel is merült, hogy ezt gyakorlatra viszik, de nem jött össze, akkor az nem a csóri nyuszika, aki az első lépésre vár szegénykém biztatás híján :))))))))))


én megértem, hogy a csajszi azt hitte, itt most elindult valami és a pasi odavan érte, aztán meg néz, hogy most mi ez a lepattintás, leszarás, de 99,9%-ban ilyenkor egyszerűen az van, hogy a pasi többeket fűtöget, többekkel flörtöl, és most éppen más izgatja jobban a fantáziáját, arra koncentrál, azt ennyi


de persze attól még a csaj előkaphatja és faggathatja, hogy na mi van józsikám, mégse akarsz meghágni? :) csak hát minek? ha egy pasi ennyire nem moccan, lehet erőszakkal rányomulni és egy etyepetyére rávenni, mert ugye ha már a nőci annyira akarja, miért ne, de valahogy az az érzésem, a fórumindító, nem egy röpke szex miatt görcsöl, hogy legyen már

31. 3d787b167a (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2015. márc. 21. 08:09
:DDDD
30. Laszti (válaszként erre: 23. - Kriszta773)
2015. márc. 21. 07:43

Szerintem nem tudom nem vagyok jós! De valaki irta itt,hogy az önértèkelésre vigyázni kell. Szerintem arra nem vigyázni kell hanem fel épiteni olyan erösee, hogyha valaki számára negativ választ kap akkor se összeomolkon mint a kártyavár. De legalábbis merjen kommunikálni az emberekkel, és ne el döntse más helyett mit érez, mit gondol!

Lehet, hogy a pasi is önértékelési zavarokkal küzd. Nem is ismeri a fóduminditón kivül senki, de már mindennek volt szegény titulálva. :D

Pedig lehet ő is csak az első lépésre vár, amúgy tök jò fej meg minden.

Az is lehet, hogy nem, de ezt nem a mi feladatunk eldönteni. Nekem ez a véleményem erről. :)

2015. márc. 21. 04:13
ne eroltesd a dolgot.
28. azért (válaszként erre: 27. - Zinike)
2015. márc. 21. 01:29
így van vigyázi kell az önértékelésre is
27. zinike
2015. márc. 21. 01:21
Ha akarod adj egy esélyt ennek a dolognak, de ezeket a kérdéseket tisztázzátok le amiket itt feltettél mert különben megsínyled...
26. grizus
2015. márc. 21. 01:19
Persze ha Neked is megfelel a szórakozás vele, akkor semmi gond, de akkor meg nem tetted volna fel a kérdést, igaz?
25. grizus
2015. márc. 21. 01:18
Ha jól értem, egy tanfolyamra jártok. Tehát, ha nem is mindennap, de találkoztok személyesen. Ha a pasi tényleg érdeklődne irántad, akkor az ismerkedést a személyes találkozások alkalmával kezdeményezné jobban, nem pedig a neten. Arról nem írtál, hogy olyankor milyen, de ha a neten már a szexet is szóbahozta, akkor semmi esetre se egy komolyan vehető férfi, illetve ő se vesz komolyan Téged. Szerintem. De hát Te tudod, milyennek látod és mennyire tetszik, így látatlanban szerintem ez a szórakozás kategória.
24. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 22:35
Bátorítsd, de ne sürgesd!
23. kriszta773 (válaszként erre: 20. - Laszti)
2015. márc. 20. 22:32

persze, hogy nem hagyja nyugodni, mert tetszik neki a srác, és úgy érezte, a netes flörttel elindult valami köztük.

szerintem elég egyértelmű, ha a pasi személyesen viszont tesz rá nagyívben, és már neten sem keresi


de igazad van, fel lehet tenni a pasinak a kérdés, hogy most mi van, mi lesz. szerinted nagy csoda lenne, ha a pali azt mondaná, bocs, nem vagy pálya/van valaki más, vagy mellédumálna és ugyanúgy tenne rá? mennyi esélye van azok után, amit leírt a leány, hogy a pasi hirtelen baromi érdeklődő lesz, odalesz a csajért és elkezd hajtani rá?

22. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 22:06
Nekem anno volt egy hasonló sztoriban részem, majd később találkoztam egy lánnyal, akivel a srác közös ismerősünk és ők "elég közeli" kapcsolatba kerültek, és mint kiderült mütyűr volt a gatyájában, tehát szájhős volt, mert írásban kompenzált. Szerintem vagy ez van, vagy kiélte a kis fanzátia világát veled kapcsolatban a facebook-on egy kis chat keretein belül.
21. jstefan (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 21:45
Vagy nem jössz be neki, vagy egy gátlásos lúzer,felejtős az ilyen pasi,keress férfit!
20. Laszti
2015. márc. 20. 21:36
Szerintem meg a 21. században az ember lánya is feltehet egy kérdést, hogy tudja hányafán áll, vagy mit gondoljon, ha bizonytalan. Ez mem nyomulás, ha nem akkor hagyja, de valamiért csak nem hagyja nyugodni, akkor meg kérdezze meg, mert mi nem tudjuk a választ.
19. viva70
2015. márc. 20. 20:55
Régen rossz, ha már egy nőnek kell nyomulni. Ha vannak más jelöltek is nálad, akkor ezek szerint túl nagy érzelmeket benned sem ébresztett az a srác. Kár is ezen kattogni. Lépj tovább...
18. kriszta773 (válaszként erre: 17. - Dvrz)
2015. márc. 20. 20:47
hát csak azért, mert volt köztetek némi flört, nem kéne erőltetni, ha nem is keres, beszélgetni se nagyon akar veled személyesen :) ha van más, aki tetszik, és te is neki, akkor inkább azzal foglalkoznék :)
17. Dvrz
2015. márc. 20. 20:41
Okés, köszönöm a válaszokat. Persze, sejtem miről van szó, csak könnyebb külső szemlélőként látni az egészet mint beletörődni az egészbe. Hát mindegy, teszek egy utolsó kísérletet élőben, aztán, ha így is közömbös p..cs lesz velem, akkor hagyom a fenébe. Vannak még más jelöltek is, úgyhogy nem vagyok annyira kétségbeesve miatta.
2015. márc. 20. 20:36
szerintem nem jössz be neki, de aztán ki tudja.. .
15. kriszta773 (válaszként erre: 14. - Laszti)
2015. márc. 20. 20:26

a leírás szerint a srác személyesen is alig beszél vele, pedig a csaj próbálkozik, neten meg nem is keresi, mint korábban. akkor? nem egyértelmű? a pasika tudná, hogy szabad a pálya, simán léphetne, akár lassú, akár gyors tempóban


értem én, hogy muszáj lecsapni, nehogy az ember elszalassza, aztán meg csodálkoznak, miért van ennyi válás. hát mert ha egy pasi tényleg rá van indulva egy nőre, akkor tesz érte. vagy ugye hagyja magát becserkészni, aztán meg pár év múlva lohol olyanért, akiért tényleg odavan

14. Laszti (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2015. márc. 20. 20:23
Miiiit? Hogy miért incselkedett, és mondja el h neki tetszik! És,hogy kölcsönös e vagy felejtse el! Ennyi.
13. NomNom (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2015. márc. 20. 20:22
Nem mer hozzád szólni, face-n meg írogat, hogy hogyan csinálná veled? Ez beteg, biztosan valami aberrált állat, vagy simán valami nyomi aki még azt sem tudja hol keresse a nő nuniját.
12. kriszta773 (válaszként erre: 10. - Laszti)
2015. márc. 20. 20:21
ne már, nincs is köztük semmi, mit húzzon ki csóri srácból?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook