Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? fórum

Ha szórakozóhelyen odamész egy lányhoz, akkor az esetek 50%-ban miért nem elég nekik az, hogy elküldenek, miért kell e mellé még ...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
102. vivo44 (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 11:52

Ha te mondod....

Mert te már csak tudod, hogy minden nőnek mi a zsánere....(ismersz minden nőt)

Csak vagdalózol a szavakkal, hisztizel és köpködsz továbbra is azokra az embertársaidra, akik férfiasan kiállnak egy nő mellett.

Nem, nem agresszió! Csak vannak olyan "kismókusok", akik azt gondolják, hogy az értetlen nyomulással elérnek bármit is, vagy megsajnálja egy nő.

Az ilyen kismókusok éppen a legnagyobb agresszorok!

New esetében simán el tudom képzelni, hogy a "tahó paraszt" egy haláli kedves ember, aki csak oda állt a nő elé és tekintélyt parancsolva a nézésével csak (nem ütéssel!) helyére tette a kismókust.

101. vivo44 (válaszként erre: 100. - New(l))
2021. ápr. 20. 11:40
Jól fel dobtad a labdát a trollnak::D:D
100. New(l)
2021. ápr. 20. 08:08
Nekem volt, hogy egy másik f*szi segített eltüntetni a nyomuló herceget.:) Beragadt a "Te biztos csak kéreted magad" - lemez a gyereknél, és mint a bumeráng visszatért századjára. Na akkor előlépett a füstfelhőből egy erőteljesebb hapsi, aki közölte a kismókussal, hogy lehet békén hagyni a lányokat, vagy kirakja a jégre. :D Na de ezek rock/metál bulik voltak, szép szál legényekkel. Aztán néha bekeveredett egy-két értétlen egyén, de kis ráhatással elment a kedvük a tapizástól meg settenkedéstől.
99. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 20. 00:17
Az ellenségesség soha nem elfogadott! Diszkréten is el lehet hajtani az embert! Ha egy nő ebben leli örömét, az kegyetlenségre vall, hogy megalázza a férfit! A másik oldalról viszont ott az erőszakos, buta férfi, aki nyomul a nőre, annak ellenére hogy a nő jelezte hogy piros a lámpa! Itt sokkal jogosabb, ha egy nő magabiztosabban lép fel, de itt sem indokolt az ellenségesség! Az ellenségesség egyik oldalról sem kifizetődő! De szerintem ahol nincs diszkréció és tisztelet, ott inkább nemek harca folyik! Ebbe viszont értelmetlen belemenni! (játszma)
98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 97. - Simple)
2021. ápr. 19. 22:46

Az már nem koncert kategória? Ott nem is nagyon szokott ismerkedni senki.


Sima buliban meg tudtommal felvételről mennek a zenék.

97. simple (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 21:43
Ez nem igaz. Mindig is a szórakozás miatt jártam partikra, sosem ismerkedési célzattal. Nem lehet otthon megszervezni. Én eleve a fellépők miatt megyek, ha megyek, sokszor éveket várok, hogy hallhassam egy egy kedvencemet élőben. Ők sosem fognak eljönni hozzám, és nekem zenélni a nappaliban. Meg az ottani komoly hangcuccon azért másképp is szól a zene. Nem beszélve arról, hogy több száz/ezer emberrel együtt tombolni egy egészen más dimenzió, ott olyan energiák mozognak, hogy azt képtelenség lenne házibuliban kivitelezni.
96. vivo44 (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 21:04

"Nektek csak megvilágosodásra van szükségetek és akkor nem bántjátok többé az ilyen férfiakat."

Milyen férfiakat?

Olyanokat, mint te?

Hiszen te jársz házhoz pofonért!

Ki hívott egy női fórumra picsogni, hogy milyen galádak a nők, ki hívott megtéríteni bárkit is?

Hiszen te magad harcolod ki a véleményeket a megnyilvánulásaiddal!

Ha csöndben vagy és elfogadod, hogy az 50%-nak nem kellesz, akkor koncentrálni kell a másik 50%-ra és nem megtéríteni először férfiakat egy női fórumon, majd nőket, anyukákat, nagymamákat egy női fórumon.

Nem vagy te senki, hogy bárkinek is bemeséld, hogy nem jó az amit, ahogyan tesz.

95. unom (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 21:02

Akkor magaddal nem tudsz mit kezdeni.

Kösz, nekem nem kell megvilágosodás. Nem érdekelnek a szenvedő férfiak, nem bántom őket. Ugyanúgy kezelem, mint bárki mást.

94. vivo44 (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:57

Hiszen te magad hazugságok garmadában abban élsz!

Miért nem veszed észre?

Olyan hazugságokat írkálsz, terjesztesz, ami véleményem szerint jó, ha 1%-ra igaz lehetne.

Ettől neked nem lesz nőd! Az önsajnálat, a sajnáltatás pedig kb 25 éve kiment a divatból.

2021. ápr. 19. 20:54
Nem vonatkozik írásom minden nőre. Amennyiben itt rendes nők vannak nyilván rájuk nem. Nincs szándékomban bántani senkit sem. Megvilágosodást szeretnék csupán és azt, hogy ne tegyék nevetség tárgyává többé a szerencsétlenül járt férfiakat. Szerintem nem olyan mulatságos az egész mint itt néhányan beállították azt. Rendes nő is tudhatja rosszul a dolgokat, nekik sem árt a megvilágosodás. A felszabadítás nyilván csak a szenvedőknek kell, ti úgy tűnik nem szenvedtek, így nem nektek van szükségetek rá. Nektek csak megvilágosodásra van szükségetek és akkor nem bántjátok többé az ilyen férfiakat. A tiszteletem mindenkié aki meg mer világosodni. De aki hazugságban él inkább azzal nem tudok mit kezdeni.
92. Altair (válaszként erre: 62. - Regin_a)
2021. ápr. 19. 20:52
Nincs sértődés, ha normálisan teszi. Max választ kap, hogy köszi nem. De sok pasi ezt nem fogadja el, hiába szépen mondjuk. Nehogy már megsértődjön valaki, ha elutasítják, és utána még erősködjön is. Az meg, ha bulihelyen valaki ismeretlenül úgy "kér fel", hogy mögédkúszva hozzáddörgölőzik tánc néven, meg megfogja a derekadat, kezedet stb ahelyett, hogy mimt írtam, szemtől szembe közelítene, az minden, csak nem felkérés... És nem egy ilyen pasi van a bulikban. Ha jártál ilyen helyen, tudhatod. Sehol nem volt szó sértődésről. Viselkedés... na az lett minősítve.
91. NomNom (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:50
Te saját magadat predesztináltad csak nem veszed észre...
2021. ápr. 19. 20:49
Attól hogy belespirálozol ebbe az önutálat önsajnálat nihilizmus vortexbe, nem fog semmi változni, csak a saját életedet cseszed el. Itt siránkozol egy fórumon, ahol egyrészt már mindenkit magadra haragítottál, másrészt senkit nem fogsz meggyőzni... Szóval a világ ilyen, nem fog változni, és nem is tudsz rajta változtatni. Magadon kell. Nem csak ez a két véglet létezik, hogy vagy kőgazdag és jóképű vagy és akkor az életed is jó, vagy kicsit csúnyább és mondjuk egy irodában rohadsz 8 órát, és akkor már ki kell ugranod az első ablakon mert nincs is értelme élned... Valamit csak ki tudsz hozni belőle, nem?
89. vivo44 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:44

Hiszen te írtad!!!!

"Látom félreértelmeztél mindent. Én nem titeket akarlak felszabadítani hanem a szenvedő férfiakat"

Feltűnt neked, hogy mégis itt teszed???? Vagy most van a szemlehunyás a hazugság felett? Saját magadnak hazudsz,s ezzel együtt mindenkinek, de elvárod, hogy őszinte legyen bárki is??

Hogy is van ez?

Véleményt vársz azoktól az emberektől, akiket bántottál fórumokon keresztül?

Igazságot vársz olyan emberektől, akiket egy fogyókúrás bejegyzést magadévá téve megvezettél több száz embert?

Mit beszélsz te igazságosságról? Mit beszélsz te tiszteletről?

Várom az ŐSZINTE válaszodat!

2021. ápr. 19. 20:36
A blackpillt pejoratív értelemben használod pedig nem kellene. Felvilágosodást jelent és az őrületbe tudja kergetni az embert amikor felnyílik a szeme és látja a valóságot. Mert sajnos hazugságokra épül a társadalmunk, hazugságokkal nevelnek minket és nincs egyenlőség és igazság és sok esetben predesztinálva vagy bizonyos sorsokra, hacsak nem vagy ultraszerencsés mint egyesek akiknek elképesztő módon felfut az életuk a nyomorból kiindulva például. De ilyen eset talán millióból egy van. Az esetek többségében predesztinálva vagy bizonyos sorsokra attól függően, hogy hová születsz, hogy nézel ki, milyen tehetséget örökölsz, milyen gazdag családba születsz és hasonlók. Szóval a blackpill arra jó, hogy nem élsz hazugságban és a világot a maga valóságában látod. Nagyon is hasznos!
87. Altair (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:35

Nem, azt a hangerőt, azt az atmoszférát nem fogod tudni megteremteni otthon. Voltak házibulik is, persze. De ott nincsen a kedvenc dj, aki már megismer, és barátként elcseveg, ha van ideje, ott nincsenek olyan elemek, amiket - akár hiszed, akár nem - nem tud mindenki megteremteni. Otthon nem tudod hozni a koktélbár feelingjét, amit csóró egyetemistaként kihasználsz, mikor 900 két koktél :D

És én kifejezetten nem akartam onnan szőke herceget szerezni. Nem képmutatás, hanem - most figyelj - igazság. Nyilván vannak, akik azért mennek, de sokan nem. Hiába hitegeted ezzel magad.

Sőt, a törzshelyünket azért is imádtuk, mert akármilyen ruhában is mehettünk, senkit nem izgatott. Mert nem másoknak, nem pasiknak öltöztünk ki, hanem magunknak.

Nyugodtan képzelheted azt, hogy minden nő a partihelyeken titkon a nagy Őt várja, de egyszerűen nem így van. :D Léteznek olyanok is a világon, akiknek az életük nem a pártalálás körül forog kizárólagosan. Menyasszonyként és feleségként is jártam ott a csajokkal, és ugyanúgy nem érdekeltek a pasik ott, és titkon sem remegtem meg senkiért.

86. vivo44 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:33

Ha a pasikat szeretnéd felszabadítani, akkor azt miért egy női oldalon teszed?

Van jó pár gay oldal a felszabadításra, sőt még egy-egy barátot is szerezhetsz és a nőket el is felejtheted.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Df1e1c376c)
2021. ápr. 19. 20:28
De elküldenek, csak kultúráltabb módon. Az természetesen nem zavar. De a másik 50% viselkedése felháborító!
84. Kacsahercegno (válaszként erre: 82. - Df1e1c376c)
2021. ápr. 19. 20:27
A másik 50% is lekoptatja, csak ők nem ellenségesek még pluszban.
83. NomNom (válaszként erre: 81. - Kacsahercegno)
2021. ápr. 19. 20:25
Hát igen, kár hogy neki nem jutott még belső tulajdonságból sem jó. Szar az ilyen...
2021. ápr. 19. 20:25
Amúgy miért nem az 50 százalék "nem koptat le" felén agyalsz, hogy legyél meg jobb naluk? Hiszen ők elfogadtak.
2021. ápr. 19. 20:24

Nem tudok szarkazmus nélkül hozzászólni a sokadik fórumodhoz, ami arra megy ki hogy tök mindegy hogy mit írunk, századjára is elmondhasd hogy a nők milyen felszínesek meg szívtelenek. Továbbra sem tartozik neked senki kedvességgel meg együttérzéssel.


Csomó hozzászóláson keresztül normálisan válaszolunk, aztán csak kihozod erre a bicskanyitogató blackpill baromságra, hogy márpedig ellened meg a csúnya emberek ellen esküdött össze mindenki. Amúgy továbbra is azt mondom hogy amíg valakinek van egy szerethető személyisége, kisugárzása, addig teljesen mindegy hogy hogy néz ki.

80. NomNom (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:24
És ha "felszabadítod" őket mi fog történni?
79. unom (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:23
Ez senkit nem érdekel, rajtatok kívül.
78. NomNom (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:23
Szerintem vica versa de itt már megint fejben van a baj.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Unom)
2021. ápr. 19. 20:22
Hát igen, szégyelljék magukat, hogy ők is olyasmire mernek vágyni.
76. unom (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 20:18

Nem is írtam.

Az a baj, hogy a többségük hópihe, és már azon megsértődik, ha a tévében boldog párt lát.

Éljétek az életeteket, ne mindig mással foglalkozzatok.

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Vivo44)
2021. ápr. 19. 20:14
Nem titeket, és nem Isten. Látom félreértelmeztél mindent. Én nem titeket akarlak felszabadítani hanem a szenvedő férfiakat akikkel legtöbb esetben semmi baj mégis szarkupacként bánnak velük és taposnak rájuk.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Unom)
2021. ápr. 19. 20:11
Igen, de nem önhibából. Ezt kellene mindenki felfogja és hagyják abba ezen emberek bántását. Van elég bajuk amúgy is!
2021. ápr. 19. 20:10
Szarkazmusod gusztustalan és szívtelen. Semmi együttérzést nem tanusítasz feléjük. Magatartásodból árad a: "pusztuljanak mind" hozzáállás. Szégyelld magad!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook