Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha maszturbáláson kapnátok a gyereketeket, rászólnátok, hogy ezt nem szabad, hagyja abba? fórum

Ha maszturbáláson kapnátok a gyereketeket, rászólnátok, hogy ezt nem szabad, hagyja abba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. epervirág (válaszként erre: 72. - 04424e865e)
2019. jún. 6. 10:08
Ja èrtem.Amugy meg a nagylányom lassan 15 èves lesz ès ha tegyük fel pont akkor nyitnèk rá ès azt csinálna vissza zárnám az ajtot ès kimennèk mintha semmit nem láttam volna.Viszont volt egyszer egy szitum olyan 22 lehetem trolin utaztam már megnyomta a leszálló gombot az az ajtóba álltam ès csak egy fèrfi olyan 55-60 körüli volt elkezdett hatulrol dörgölzni hozzám hát megijedtem föleg mikor hátra nèztem a slicce le volt húzza a nemi szerve kint volt az dörgölte a fenekemhez.ahigy kinyilt az ajtó ugy ugrottam le.Gzsztustalan volt az egèsz.
72. 04424e865e (válaszként erre: 71. - Epervirág)
2019. jún. 6. 09:42
Férfiként azt mondom van úgy, hogy meg kell igazítania családi ékszert. Persze ez megpróbáljuk általában úgy csinálni, hogy ne legyen feltűnő. De van amikor a késedelem veszéllyel jár, ebben az esetben nem tudunk félrevonulni. :))
71. epervirág (válaszként erre: 70. - 04424e865e)
2019. jún. 6. 09:34
Mondjuk èn lányos szülő vagyok mert nincs fiam,de hányszor látni,hogy felnőtt fèrfi az utcán a gattyáján keresztül megfogja elölöl magának.Hát ezt sem szeretném làttni.Èrdekes ezt nök nem csinálják utcán.De nem szolhatokn az emberk3nek,hogy fejezze már be.Amugy a gyerekre egyikre sem szóltam soha,hogy ha fenekükbe marattak viszketett ennyi.
70. 04424e865e (válaszként erre: 67. - AppIe)
2019. jún. 6. 09:18

Szerintem minden szülő szól a gyerekének, ha látja, hogy a pöcsét vagy a punciját fogdossa vagy esetleg a fenekét vakarja, hogy ezt nem illik társaságban. Lehet nem is feltétlen azért nyúlt oda a gyerek, mert izgatni szerette volna magát, csupán viszketett neki. A gyerekbe aztán benne marad az, hogy az a testrésze nem olyan, mint a keze a lába vagy a hasa.

Természetes dolognak tartom a maszturbációt, szerintem minden ember legalább egyszer kipróbálta. Azonban ne játsszon a pár éves gyerek se magával a szülők előtt. Ez a szülőknek úgy gondolom kellemetlen. Szokja meg kisgyerek korában mindenki, hogy ezt csak egyedül, ha nem látja senki, akkor csinálja.

69. epervirág (válaszként erre: 67. - AppIe)
2019. jún. 6. 09:00
Amugy meg nem èrtem mièrt kell elmèleteket gyártanod? Biztos csináltam,de elvettèk a kezem.De ne haragudj nem akarok veled erről beszèlni.
68. epervirág (válaszként erre: 67. - AppIe)
2019. jún. 6. 08:55
Ezt honnan veszed,hogy elvettèk a kezem a szüleim nem is tudtak róla.8 vagy 9èves voltam mikor kezdtem ágyba takaró alatt.ugyhogy nem látták soha felülrá külön szobám volt.Amit èn gonsolok az az èn dolgom.Amugy meg igen nem akartam,hogy metudják a szüleim.
67. AppIe (válaszként erre: 58. - Epervirág)
2019. jún. 6. 00:45

Es szerinted honnan jott ez a szegyenerzet? Hogy masok elott nem? Biztos, hogy nyultal mar magadhoz, csak vagy elvettek a kezed vagy rad szoltak. Ez a szocializacio.

Nagyon valtozo, kiben milyen emlekek maradnak meg, de azt csak nem hitehed, hogy neked biologiailag volt beepeitve a szegyen erzese.

66. 04424e865e (válaszként erre: 61. - Zszszszs)
2019. jún. 4. 21:10
Más dolog, ha benyitsz kopogtatás nélkül a szobájába és látod, hogy a gyerek matat a lába között. Valóban legjobb, ha szó nélkül távozol, vagy úgy csinálsz, mintha nem vetted volna észre. De szerintem teljesen más, mikor fürdik a gyerek és ott csinálja a szülő előtt. Akkor minden anyuka szólna a gyerekének.
2019. jún. 4. 17:02

Egy újabb cikk a témához:


[link]


.

2019. jún. 4. 16:16

[link]


Pszichológus a gyermekkori maszturbációról.


.

2019. jún. 4. 16:09
Nem volt ilyen, de h lett is volna, ugy tettem volna mint aki nem veszi észre- Most meg már lányokkal megy a dolog tehátjobb is hogy nem forziroztam
62. epervirág (válaszként erre: 61. - Zszszszs)
2019. jún. 4. 15:42
Abberáció irányába terelem?! Ezt mire èrted?te is meggondolhatnád mit irsz!
61. zszszszs (válaszként erre: 16. - Epervirág)
2019. jún. 4. 15:33
A szexuális fejlődés része. Ha letiltod, a szexualitása más módon való kiélésére, esetleg valamilyen aberráció irányába tereled. Jól gondold meg!
60. epervirág (válaszként erre: 59. - 04424e865e)
2019. jún. 4. 15:08
Èn nem kiabáltam rá.Hány olyan ember van akit gyerek korába szexuálisan molesztáltak.na az egy èletre az emberbe maradhat ès pont emiatt felnött korába nem lesz rendes szexuális èlete.Èn a naggyal mindent megbrszèlek persze amit elmond.Nincs tabu.De pèldául a maszturbálásrol soha nem kèrdezett,soha nem is eröltettem a tèmát.
59. 04424e865e (válaszként erre: 58. - Epervirág)
2019. jún. 4. 14:27
Szerintem nem csináltál semmi olyan dolgot, ami később negatívan hatna ki a kislányod szexuális életére. Nagyon sok anyuka ezt tette volna. Nem ütöttél a kezére és nem helyeztél kilátásba semmi olyan dolgot, ami miatt ezután, ha megérinti magát ott, rossz érzései lennének.
58. epervirág (válaszként erre: 57. - 04424e865e)
2019. jún. 4. 14:12
Fèlre èrted teljesen egyedül fürdik persze bent vagyok vele a füdő szobába ès ő mossa meg magának.Tehát egyèrtelmű,hogy oda nyúl.Amugy meg nem is akarok magyarázkodni.Az kinek mi a normális az egy dolog.De csak annyit hogy èn kb: 8 èves voltam mikor elkeztem magamnak csinálni,de senki nem làtta.Èn sem tudtam,higy ezt maszturbàlàsnak hivják.De csak otthon( külön szobám volt).Èn elsülyedtem volna szégyenembe ha a szüleim megtudták volna.De mondom mindenki máshogy gondolja.
57. 04424e865e (válaszként erre: 56. - Epervirág)
2019. jún. 4. 13:53

Akkor csak óvatosan, nehogy egy alkalommal mikor te fürdesz, majd a lányod neked mondja, hogy: anya a cuncit ne piszkáld! :))


Emlékszem általános iskolás voltam, talán elsős vagy másodikos. A mögöttem ülő osztálytársnőm gyakran viselkedett érdekesen, a székén fészkelődött és úgy izzadt, mint Lagzi Lajcsi a dáridózás közben. Akkor még nem tudtam mit csinál, csak néztem mint ló a tökre, de ma már gondolom minek volt betudható ez a dolog.

56. epervirág (válaszként erre: 55. - 04424e865e)
2019. jún. 4. 13:38
Köszi,hogy írtál.Nekem nem a maszturbálással van bajom,de egy 5 èves gyereknek ezt nem lehet elmagyarázni,hogy mit csinál.De ezt a tiltás szót nem èrtem nálatok amugy.Nem kell ahoz 6-7 èv,hogy megtudja,hogy ez mi.Termèszetes dolog ha valaki csinàlja magának,de 5 èvesen nem szeretnèm vègig nèzni.Igen prűd vagyok tudom ugy irnàm,hogy szègyenlős.De ettől a szexuális fejlödèsèben semmi baja nem lesz.Velem sem leszèltek ilyenröl a szüleim mègis normális szexuális èletem volt.Most azèrt nincs mert nincs pasim,de soha nem volt gondom a szexuàlis èletemmel.
2019. jún. 4. 10:07

Én most vitatkoznék azokkal akik megszólják Epervirágot. Persze szerencsésebb lett volna máshogy fogalmaznia, és mondjuk a fürdés után elmagyarázni a kislánynak miről is van szó. De nem gondolnám, hogy a jövőbeni szexuális életével kapcsolatban problémát okozott volna.

Ha ez jó érzés annak a kislánynak, akkor úgyis csinálni fogja, úgy hogy az anyukája ne lássa, hiszen ezt anya tiltja. . Aztán majd 6-7 év múlva utánaolvas a dolognak és megérti mit csinált. Rájön nem bűnös nem beteges tevékenység és már tudatosan fogja ezt a dolgot folytatni.


Azzal pedig teljesen egyetértek Epervirággal, hogy nem lett volna túl felemelő érzés, amint végignézi, hogy mondjuk az 5-6 éves kislánya előtte orgazmusig piszkálja magát. Szerintem ezzel minden szülő így van.

2019. jún. 3. 17:31
További jó szorakozást nektek! Ès szép estèt!
53. lapbarna (válaszként erre: 46. - Epervirág)
2019. jún. 3. 17:28

Ki mondta, hogy leordítottad a fejét? Azt mondtad neki, hogy ne csinálja!

Egy 5,5 éves gyerek nem kérdőjelezi meg, amit az anyja mond.

Te magad is most nézel, mint Rozi a moziban, hogy ugyan miért nem dicsért meg senki, hogy megtiltottad neki a maszturbálást.

Érted, hogy miért mondjuk neked, hogy nem kellett volna ezt mondanod neki? Nem!

Teljesen felesleges veled bármit megbeszélni, mert úgysem fogod fel.

52. Amaunet (válaszként erre: 51. - Epervirág)
2019. jún. 3. 17:18
Bocsánat, de én nem beszéltem így veled.
51. epervirág (válaszként erre: 49. - Amaunet)
2019. jún. 3. 17:06
Mèg csak annyi ha nem magadat szajkóznád ès tudnál olvani fürdès közbe szokta csinálni.Szerinted víz nèlkül fürdik.tehát kezet mos
50. epervirág (válaszként erre: 49. - Amaunet)
2019. jún. 3. 17:04
Jó igy lesz köszönöm a tanácsot.
49. Amaunet (válaszként erre: 48. - Epervirág)
2019. jún. 3. 17:01
Mondd meg neki, hogy nem illik, nem szokás ezt mások előtt csinálni, még az anyukája előtt sem, és mindig kezet kell előtte mosni. Egy 5 és fél éves ezt már megérti.
48. epervirág (válaszként erre: 47. - Ab65a971c2)
2019. jún. 3. 16:56
Okè.ès hogy kèrjem meg.Mondjam neki azt,hogy lègyszives ne előttem masztizzál?
47. ab65a971c2 (válaszként erre: 46. - Epervirág)
2019. jún. 3. 16:54
Szerintem bőven elég, ha megkéred, hogy ne nyilvánosan csinálja.
46. epervirág (válaszként erre: 44. - Lapbarna)
2019. jún. 3. 16:48
Te sem èrted amit írtam?? Nem orditottam le a fejèt,hogy ne csinálja.Csak azèrt nics kedvem végig nèzni,hogy ugymond az 5,5 èves lányom kielègiti magat elöttem.meg ezt be lehetne fejezni,hogy igy milyen lesz a szexuális élete.A nagylányom aki lassan 15 èves ès ezeket a szex dolgokat mindig tölem kèrdezi mindig mindent őszintèn elmondok neki.De egy 5,5 èvesel nem fogok a szexről beszèlni.
45. Bless the child (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2019. jún. 3. 16:35
Nagyon igazad van! Barmi téma felmerül, mindig bedobja a családját és még mi vagyunk a carok.
44. lapbarna (válaszként erre: 16. - Epervirág)
2019. jún. 3. 16:15

Ha a kislányodnak szerencséje van, akkor ezzel a "remek" tiltással nem toltad el egy életre a saját testéhez, és a szexualitáshoz fűződő viszonyát.

Bár sanszos, hogy igen.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook