Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha indítanál egy saját fórumot/blogot, mi lenne a téma, mi érdekelne? fórum

Ha indítanál egy saját fórumot/blogot, mi lenne a téma, mi érdekelne? (beszélgetős fórum)

18. ce00df587e (válaszként erre: 17. - Platty666)
2009. aug. 2. 12:41
ebbe a testvéri ölelésbe nekem is volt részem.ennél rosszabb nincs.nem tudod el dönteni hogy igazi v. nem az érzés.de örülök hogyha nehezen is de sikerült meg hoznod a döntésedet.és soha ne a mult on rágodj csak előre nézz.jobb lesz hidd el.
17. platty666 (válaszként erre: 16. - Ce00df587e)
2009. aug. 1. 15:30

Köszönöm a segítségeteket! Amint leírtam, rendszereztem a kérdéseimet (bár ebből nem sok látszik), megtaláltam a VÁLASZT. Megvan. Annyira ronda, hogy nem írom le, de idővel valahogyan tudatom mindenkivel, miért volt "mindez és a vég"... Nem mondta ki még a szót, de már nem is kell. Tudom, hogy a legjobb az volt, amit tehetett, hogy elbocsátott. "Most elválnak útjaink" - így mondta, ez nekem akkor pofon volt, megcsalás, orvtámadás, most mégis megértettem, hogy mivel nem tudott segíteni, hát csak ezen az úton tudott elindítani a gyógyulás felé. Megvádolt, hogy meg akarom ölni - vagyis, hogy "együtt akarok menni vele a halálba" - amiről tudta, hogy nem igaz, de így kellett mondania, hogy ne könyörögjek, ne alázzam meg magamat még jobban. Ezért tudott tisztelni és szeretni az elválásunk után is. Ezért ölelt meg olyan forrón és testvérileg, amit akkor én szerelemnek véltem. Nem az volt, ahogy részemről sem az volt, a borderline-ságomat akartam gyógyíttatni általa. Így lett végülis, csak nem Ő adta a gyógyulást, hanem Miatta kerestem meg a megfelelő kezelést. Miatta kaptam új életet, de nem ő adta. Hálás vagyok neki, de nem szerelem ez, ahogy soha nem is volt az, csak akaszkodás, csüngés, mint ahogy éretlen aszott gyümölcs csüng a fán, ha beteg és nem tud leesni. Mint a "múmia" (így nevezik a moníliás gyümölcsöt, amelyik télire a fán marad).

És azt is tudom, az szeret a világon a legjobban, aki kitartott mellettem akkor is, amikor tudta, beteg vagyok, és azt is tudta, ő nem tud meggyógyítani - de hátteret adott, szeretet adott, elfogadott.

16. ce00df587e (válaszként erre: 1. - Whitehill)
2009. júl. 31. 13:02
magán életi problémák,csak beszélgetni meghallgatni mások problémáját.és akkor a te problémád már el is törpűl.meg minden más ami nőcis dolog.
15. ce00df587e (válaszként erre: 12. - Garamond)
2009. júl. 31. 12:59
nem!!!lépek tovább és majd lesz valahogy,majd meg látjuk.indíthatnál te is egy fórumot kiváncsi lennék hogy mi lenne a téma.biztos hogy megmozgatná az embereket!!!hajrá.Móni
14. platty666 (válaszként erre: 5. - Whitehill)
2009. júl. 30. 14:49
Szerettem? Szeretett? Akarta volna, csak nem merte? Nem bírt szembenézni a saját félelmeivel, az elcseszett életével? Akkor miért voltak a jelek? Miért nem tudott hűvös és távolságtartó lenni? Miért félt tőlem, ha szeretett? Miért nem akart megismerni, hogy ne kelljen félnie? Miért nem félt attól a többszáz embertől, akivel az évek során kapcsolatba került? Akik ugyanúgy veszélyesek voltak rá nézve. Akkor fogadott el, amikor belenyugodtam az elválásba? Tudta, hogy nem igaz a vádja, mégis kitartott mellette. Miért tudott úgy ölelni, amikor már nem volt köztünk semmi? Miért nem akart találkozni többé? Miért írt néha talányos üzeneteket? Miért lett bartáságos karácsonykor? Miért nem akart segíteni? Miért segített mégis? Miért féltett, amikor eldobott? Miért bátorított, amikor reménytelennek mondott? És ÉN miért hagytam, hogy mindezt megtegye? Miért volt nekem annyira fontos? Miért nem tudok szabadulni az emlékétől? Miért keresem még mindig? Meg akarom tudni a TITKOT. A legbensőbb mozgatórugót, az okok okát. Meg akarom fejteni Őt!
2009. júl. 29. 20:30
zene
12. garamond (válaszként erre: 11. - Ce00df587e)
2009. júl. 29. 20:26
Akkor tehát nem dugod a fejed a homokba ugye?
11. ce00df587e (válaszként erre: 10. - Garamond)
2009. júl. 29. 20:16
végül is szerintem nem gond ha az ember őszintén beszél a dolgokról.
10. garamond (válaszként erre: 9. - Ce00df587e)
2009. júl. 29. 19:51
Hát ezért nem indítom el ezt a fórumot, a végén még én lennék a bunkó, amiért ezt észreveszem.
9. ce00df587e (válaszként erre: 8. - Garamond)
2009. júl. 29. 19:49
szerinted?mindenki csak magával foglalkozik és kakál minden re magasról.sajnos ilyen világot élünk.ami szerintem egy hamar nem lesz jobb.ez az én meglátásom.
2009. júl. 29. 19:42
Miért lettek az emberek olyan érzéketlenek és miért veszett ki az empátia?
2009. júl. 29. 19:33
Egy kis lelki élet hogy ha semmi nem jön össze.ezzel inditottam egy fórumot és elmondhatom hogy jött egy jó pár hozzászolás amin meg is lepődtem.ezzel töb embert megismertem.
2009. júl. 28. 19:57
hogyan tehetnenk jobba eletunket? :) peldaul
5. whitehill (válaszként erre: 4. - Platty666)
2009. júl. 28. 17:36
tessék? :É kifejtenéd bővebben?
2009. júl. 27. 21:48

"Miért? Miért volt mindez és a vég? Csak egyetlen szót mondj még..." S. Erről tudnék értekezni éjjel-nappal, télen-nyáron,a nap huszonégy órájában. Mit gondolt, miért tette, miért nem tette? Mi volt az az sms: "No. Nothing. S." Mit köszönt meg és mit utasított el? Miért gondolta, hogy én meg akarom ölni? Mire gondolt egyáltalán?....

De azt hiszem, ehhez a pszichológiai szakirodalom és a világ szépirodalma is kevés lenne. Amúgy meg csak ő tudja.

Valaki segítene?????

2009. júl. 27. 21:41
Csatlakozom....
2009. júl. 27. 21:36
jelen pillanatban, minden ami a babaázással kapcsolatos:) valamint amit sk el lehet készíteni
2009. júl. 27. 21:34
Ha indítanál egy saját fórumot/blogot, /pl. frrefórumon/ mi lenne a téma, mi érdekelne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook