Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha éveken keresztül jóban voltunk, most miért nem méltat válaszra? fórum

Ha éveken keresztül jóban voltunk, most miért nem méltat válaszra? (beszélgetős fórum)

19. michelle.r (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2022. aug. 9. 16:26
Tényleg nem érzed, mennyire szánalmas ez? Olvasd el a fórumot úgy, mintha nem veled történne, hanem tőled kérne valaki tanácsot. Mit mondanál neki?
18. michelle.r (válaszként erre: 7. - Amanda0606)
2022. aug. 9. 16:24
Mert nem érdekled. Nyithatsz még nyolc fórumot, valahányban ugyanezt a választ fogod kapni. Nem kell sehogy tekintened rá. Éld az életedet, ahogy ő is teszi.
17. Hattori (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2022. aug. 9. 12:05
Kiszeretett
16. liliom10 (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 22:00

Egyet jegyezz meg : ha érdekelsz egy férfit, nem kell ilyeneken filóznod, mert éreznéd, hogy tetszel neki és fontos vagy ! Szóban és írásban is éreztetné.

Hagyd a fenébe azt, aki nem válaszol ! A hallgatás is válasz ! Keress mást !

15. Bichi (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 20:13
De azt áruld el, ebben neked mi a jó, ha valóban így van, hogy ok nélkül duzzug, akkor miért kajtatsz utána állandóan. Nem kéne írnod, és akkor nem lenne válasz nélküli, ennyi. Ez nekem megalázó lenne, de ha meg ezt élvezed, akkor csak csináld...
2022. aug. 8. 19:54
Kétségek közt hagy mert akkor jobban felkelti az érdeklődésedet hogy keresd a miértekre a vàlaszt 😋
13. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 19:28
Miért jó ez neked ? Szerintem inkább olyannal foglalkozz aki megérdemli.
12. ildi992 (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 19:24
Ilyen a jelleme. Hát ez az.
11. Amanda0606 (válaszként erre: 10. - Ildi992)
2022. aug. 8. 19:22
Nekem azt tanították a szüleim, hogyha valaki kérdez, akkor arra illik válaszolni… hiába megyek oda és kérdezem meg tőle, mert nem válaszol… egyik napról a másikra ilyen lett… próbáltam vele beszélni, hiába… talán tényleg ilyen a jelleme, mivel többször eljátszotta már, hogy megharagudott és kinyomta a telefont, ha hívtam, nem írt vissza… majd kicsit többet kerestem őt, és akkor hajlandó volt beszélni velem… de ez alkalommal már nem keresem, és nem azért, mert nem akarom, hanem, mert félek, hogy nem lesz válasz…
2022. aug. 8. 19:09
Miért nem ilyen és olyan a másik ember, amikor én ezt, és ezt elvárnám? Nos miért nem lehet tudomásul venni, hogy ő olyan amilyennek mutatja magát? Ha nem válaszol, az egy egyértelmű, hogy nem akar tőlled semmit. Ja hogy ezt nem közölte. Igenis közölte, hogy nem ír neked. Ha összejönnétek, akkor a további kérdésed hasonló lenne. Miért nem teszi, ezt és ezt? Nekem ez rosszul esik. Nem értem. Hát ha neked ilyen kell, akkor menj oda és kérdezd meg.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Gyöngy:))
2022. aug. 8. 19:01
Vagy csak szimplán elege van abból, hogy egyesek lazán dobálóznak a szavakkal.
8. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 18:58

Honnan tudjuk miért nem méltat válaszra? Ilyen jellem.

Sok ilyen van.

7. Amanda0606 (válaszként erre: 5. - Gyöngy:))
2022. aug. 8. 18:57
De miért nem méltat válaszra, annyira nehéz lenne egy mondatot leírni. Szerintem nem voltam hozzá olyan rossz, hogy ennyire átnézzen rajtam… én ezek után nem tudok rá úgy tekinteni, mint egy ismerősre…
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 18:55

Ha csak ez a baj, majd lesz, aki még hülyébbnek néz.


Lépj tovább.

5. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Amanda0606)
2022. aug. 8. 18:46

Nem te indítottál a napokban erről egy másik fórumot?

Ott se írt a pasi, mert megsértődött vagy megbántódott.

Ennyi, engedd el, ha ő már válaszra sem méltat, majd jön másik.

4. Amanda0606 (válaszként erre: 3. - Gyöngy:))
2022. aug. 8. 18:39

Soha nem volt még olyan ember az életemben, aki ennyire hülyének nézett volna. Ha fognám magam és felkeresném bármelyik ismerősömet, akivel régebben jó viszonyban voltam mind egytől-egyig reagálna és visszaírna… még azok is, akiktől nem a legszebben váltam el… ő miért nem képes pár mondatot írni.

Hogy nem érdeklem, hogy van más, bármi megtenné, hogy értsem végre meg, hogy mi van…

Tudom, hogy annyi, mert én soha nem fogom tudni elfelejteni azt, hogy válasz nélkül hagyott, ő meg nem fog engem keresni.

De kérdezem én: annyira nehéz dolog lenne megmondani, hogy mi van, maradjunk barátok, ne váljunk úgy el egymástól, hogy közben haragszunk egymásra…

Nekem bármikor írt, visszaírtam neki, foglalkoztam vele, pedig sokszor én is haragudtam rá… ezek szerint ennyire tisztel ő engem…

3. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. aug. 8. 18:23
Válaszold meg, hogy miért nem méltatja válasszal a pasi, gondolom tudod az okát.
2022. aug. 8. 18:14
Miben segíthetünk?
2022. aug. 8. 17:57
Éveken keresztül jó viszonyban voltunk, az utóbbi 1 évben sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Mondtam neki valamit, amit félreértett és megbántódott, de ha hajlandó lett volna beszélni velem, akkor meg lehetett volna beszélni a dolgokat. Egyik héten olyan érzésem volt, hogy nem sok kell, és össze fogunk jönni, rá 2 hétre olyanok lettünk, mint 2 idegen. Hétvégén bulizni jár, amit előtte nem csinált…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook