Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka annak, ha egy férfi éveken keresztül találkozóra hív egy olyan nőt, akibe nem szerelmes? fórum

Mi lehet az oka annak, ha egy férfi éveken keresztül találkozóra hív egy olyan nőt, akibe nem szerelmes? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 12. 04:27
cask sexet akar veled.
12. Szilvamama (válaszként erre: 11. - Cucicsillag)
2013. szept. 25. 12:30
:D
11. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Szilvamama)
2013. szept. 23. 16:16
Ooo, bakker :) igen, arra gondoltam :)))
10. Szilvamama (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. szept. 10. 12:38
Talonban :) De egyébként van benne valami :D
9. kszb (válaszként erre: 8. - Agis)
2013. szept. 10. 12:37

mert fóbiásak :D

Igaz, ezt a részét én se értem.... soha nem ugrottam egyből senki ágyába, és idővel úgyis kiderül egy pasi szándéka....

8. agis
2013. szept. 10. 12:36

Orulet, hogy a legtobb ilyen tipusu forumban rgoton a forumindito hozzaszolasban felmerul a "csak szexre kell" kerdeskor.


Nekem szemelyszerint soha nem jutott eszembe, hogy egy pasinak csak a szexre kellenek - nem is volt egyejszakas kalandom, de 5 honapnal rovidebb kapcsolatom sem.


Ez miert lett a nok maniaja?

7. Mirjana87 (válaszként erre: 5. - Aa84065182)
2013. szept. 10. 12:32
Tisztázni fogom vele a helyzetet kb. egy hónap múlva személyesen, amikor hazajön külföldről. Egyébként ő azt mondta, hogy nem foglalkozik k....-kal, és amikor még egyetemista volt, és néhány lány illegette-billegette magát előtte, akkor is azt mondta, hogy neki ezek a lányok nem kellenek, és ő olyan nőt szeretne magának, aki hűséges. Ezekből is úgy gondolom, hogy nem lenne benne egy csak szexkapcsolatban, de majd meglátom, mit mond, ha találkozunk.
6. kszb (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 10. 11:32
dehogy nem! Kihívást lát benne, nme könnyen ejthető vad számára... ez még nme jelenti kicsit sem, h nem csak szexre kell...
5. aa84065182 (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 10. 11:00

A fenét. Rosszul látod.

Nemtől függetlenül, az elérhetetlen mindig vonzóbb, és a férfiak szeretnek vadászni. És bizony vannak pofátlanabbak is, akik évekig nem veszik tudomásul, hogy a nem az nem. Persze nálad nem is annyira egyértelmű, hogy a nem az nem, mert ezt a kérdést már más fórumokon is olvastam az utóbbi hetekben. Mondd csak, miért turnézod végig a női fórumokat ezzel a témával? Inkább üljetek le a pasival és beszéljétek meg. Mondd el, hogy neked igazából ő még mindig nem közömbös, de (esetleg) félsz tőle, ha lefeküdnél vele, akkor megint fellobbanna a régi láng - és ennek a pasinak továbbra is csak szexre kellesz, de most már nagyon, mivel évek óta vágyik rád.

2013. szept. 10. 10:59
9 napja választ kaptál már erre.
2013. szept. 10. 10:57

Trófeagyûjtô.

Éveken-évtizedeken át képes várni...

Aztán vagy sikerül, vagy nem.

2013. szept. 10. 10:48
Erre azt olvastam a multkoriban es tobb ffi ismeros is alatamasztotta, hgy "tarsolyban" tartja a not. En meg azt is eltom kepzelni, hgy vmiert igenyli a tarsasagat, de ezt csak a szereplok tudjak, mi all a hatterben:)
2013. szept. 10. 10:46
A férfi nem szerelmes a nőbe, de nagyon tetszik neki. A nő pedig egykoron nagyon is szerelmes volt a férfiba. Mivel a férfi éveken keresztül hívja találkozóra a nőt, tehát nagyon is kitartó, ezért kizárnám azt, hogy csak szexre kell neki. Ha csak szexre kéne, akkor valószínűleg könnyebb prédát választana magának, nem pedig egy olyan nőt, aki régen szerette őt, most pedig egyáltalán nem reagál a férfi üzeneteire.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook