Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyors, vagy lassú fogyás? fórum

Gyors, vagy lassú fogyás? (beszélgetős fórum)


16. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 2. 22:37

Ez csak szigorú odafigyeléssel megy. Legalábbis az első hetekben.


Ha dolgozol és hordod magaddal a kaját,akkor kevesebbet kell pakolni. Ha rendeled, akkor kisebb adagot kell rendelni. Ha otthon étkezel, akkor kisebb tányért kell használni.

Nem szabad jóllakni. Nem szabad addig enni,míg belefáradsz.:) Lassan kell enni és sokáig rágni,forgatni az ételt a szádban.


Ha ezek mellett le tudsz mondani olyan dolgokról,mint édességek, fehér kenyér és pékáruk, olajos vagy olajban készített ételeket kerülni az plusz pont.

Sok víz! Étkezés előtt egy pohárral,de úgy egész napra elosztva is sokkal többet kell inni a szokásosnál.

Mozgás! Nem csak a zsírégetést, de az emésztést is felgyorsítja, segíti. Naponta min. 8000 lépés. (nekem ennyi a minimum:))


Hirtelen ennyi jut eszembe.

15. unom (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 2. 21:47
Megkérdezhetem milyen magas és hány kiló vagy? Nekem ez nagyon kevésnek tűnik.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2020. júl. 2. 21:36
Sokat eszek sajnos, ez itt a baj,hogyan szoktathatnám hozzá a gyomrom a kisebb adagokhoz?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Unom)
2020. júl. 2. 21:35

Az a baj változó mennyit eszek. Beütöttem néhány napomat, és van mikor 800,van mikor majdnem 3000 is kijön! Teljesen kaotikus:/

Elvileg 1400kcalt ír nekem alapanyagcserének, egyek annyit, vagy annál kicsit többet?

12. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 2. 19:11
Mennyit és mit eszel egy nap?
11. unom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 2. 16:37

Tudod, hogy most mennyit eszel egy nap?

De a Bázison ki is tudod számolni.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Unom)
2020. júl. 2. 16:33
Mennyivel érdemes csökkenteni a kalóriát?
9. unom (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 2. 16:28

Cskkentsd a kalóriát, ha édesszájú vagy keress CH szegény édességeket, és kezdj el valamennyit mozogni.

Érdemes vezetni azt, hogy miket eszel, én a Kalóriabázist használom.

2020. júl. 2. 16:27
Akiknek sikerült már fogyniuk, kérlek segítsetek! Leírnátok, hogy ti hogyan csináltátok? Tudom hogy nincs csodaszer, de nem tudom, hogy kezdjek neki
2020. júl. 2. 16:26
Az utóbbi időben csak folyamagosan hízok, ezt a folyamatot szerettem volna visszafordítani:/ de fogalmam sincs hogyan kezdjek bele.. Milyen étrendet kövessek stb
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. júl. 2. 16:26
Attól tartok, hogy csak magamon tudok segíteni😅 fogyni szeretnék.. De sehogy se megy. Még a súlytartásért is küzdenem kell nap mint nap
5. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. júl. 2. 15:56
Egy rózsafüzér a fóruminditoert.
2020. júl. 2. 15:55
Szerintem már a csapból is ez folyik, hogy ne gyorsan akard leadni a plusz kilókat. A gyors fogyás nem fenntartható, megterheli a szervezetet, és valószínűbb is hogy utána visszahízod a leadott súlyt.
2020. júl. 2. 15:38
Miben segíthetünk?
2020. júl. 2. 15:32
Rájöttem, hogy talán pont a türelmetlenségem lehet a gátja a fogyásomnak. :/
2020. júl. 2. 15:31
Számomra meglepő, hogy sokan itt, úgy fogyókúráznak, hogy nem görcsölnek rá arra, mennyi kiló ment le, mennyi maradt, jókat esznek, néha még csalnak is a diétában, nem görcsölnek a mozgás mennyiségén sem, és mégis, szépen és biztosan fogynak:) Ezúton is szeretnék gratulálni, minden sikeres fogyizónak, lenne mit tanulnom tőletek. Ha már nincs meg a heti egy kg, teljesen behisztizek, és feladom a fogyit...pedig ha olyan szép lassan, türelmesen csinálnám mint ti, már régen az álomsúlyomnál lennék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook